כוכבים לאוהבים: תחזית אהבה – 27 ליולי 21

 

אז.. מה קורה השבוע באהבה?

שבוע עצבני רב שינויים וחסר מנוח לפנינו, אבל לאהבה כידוע חוקים משלה, ופעילות הגיונית היא בודאי לא אחד מהם.

להיפך: דווקא כשיש נדנדה רגשית שכזו נראה שאנחנו זקוקים עכשיו לאהבה שאיכשהו תרגיע ותבטיח לפחות מינונים זעירים של אושר מקומי כדי למלא את מצברי הרגש שדווקא עכשיו מתרוקנים במהירות…

שלושה מעברי כוכבים לפנינו השבוע, ושלושתם מעניינים מאוד.מרקורי כוכב התקשורת עובר למזל אריה שם נוכל למצוא גם את השמש, מה שאומר שכל המזלות הקבועיםאריה שור דלי ועקרב – יוכלו ליהנות משבוע תקשורתי ויוזם, ולכן יזמות תקשורתיות רומנטיות בהחלט יזכו לתמיכה השבוע, והן אפילו מומלצות על ידי ארבעת המזלות האלה.

לעומת זאת מעברו של כוכב מרס למזל בתולה שם נמצאת גם ונוס, מביא איתו כמה סערות ודרמות אבל מה שמעצבן יותר הוא הטאץ' הביקורתי שאלה מביאים לחיינו: זמן מצוין לחשבון נפש רגשי של המזלות המשתניםתאומים בתולה דגים וקשת – כדי להגדיר מחדש את הצרכים הרגשיים ואת המטרות הרומנטיות שלנו לתקופה הקרובה, לפני שממשיכים הלאה.

דווקא המזלות הקרדינלייםסרטן גדי מאזניים וטלה – נהנים משקט יחסי שמאפשר להעמיק קשרים, יותר מאשר להתחיל חדשים,  וגם כשלוקחים יזמה – וזה בהחלט סביר השבוע – זה אמור להיעשות מתוך מקום נינוח וחביב, ובלי לחץ (עד כמה שאפשר בשבוע הלחוץ הזה..)

וכל שאר הפרטים – בסרטון שלפנינו. 

 

 

@

 

 

וזו התחזית השבועית שלנו

 

אבל.. משום מה הזום לא הראה את הסימנים שציינתי לגבי הזויות והמזלות. אז… הנה התוספת לתחזית השבועית הקודמת – חלק 2 עם הכל כולל הכל.

 

@

 

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

 

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

@

@

 

 

@

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן