כוכבים לאוהבים: תחזית אהבה – 23 למרץ 21: ונוס יורדת לעם, כדי לשמח את כוולם..

אז מה קורה לכוכבים ולאהבה השבוע?

נראה שזירות הפעולה – גם של החיים וגם של הבחירות וכמובן גם זירת האהבה – מתחממות בהדרגה, האקשן מתחזק והטונים עולים: השמש וונוס במזל טלה, וזוית הפעולה בין מרקורי כוכב התקשורת למרס כוכב האקשן, מחזירים את האגו למרכז הבמה, ועם האגו – גם את האקשן, גם את הסקס, וגם את הגוף בכלל, ולא רק את הלב כמו שהיה עד עכשיו כשהשמש וונוס היו במזל דגים.

חמודי, אתה תשב שם בשקט, אומרות השמש וונוס במזל טלה ללב הוורדרד המתוק שלנו, ואז יוצאות קים קרדשיאן וזינה הלוחמת בדרכים כמו גדולות למזל טלה, ומשחקות אותה שופוני ביג טיים.

 

אז הנה מה שקורה השבוע באהבה:

 

ונוס עוברת למזל טלה – זה קורה ביום שלישי ה 23 לחודש, כלומר.. ביום הבחירות.

האם יש לזה משמעות מיוחדת? ובכן, לכוכבים אין לוח שנה עם האירועים שלנו, הם מתנהגים כאילו אנחנו לא ממש קיימים (כבר מיליארד שנים בערך) אבל מי שקבע את הבחירות האלה יתכן וסבתא שלו היתה אסטרולוגית חובבת שאמרה: בואו ניתן להם את ונוס ליום של הבחירות, שתשעשע אותם בזמן שמאכילים אותם את המרור הזה בפעם הרביעית..

איך ונוס תשעשע? הממ.. תגרום לנו לבזבז יותר כספים? או אולי תגרום לנו לנצל את היום הזה לכל הסקס שלא היה לנו בחודש הנפטוני האחרון שרק דיברנו על רגשות ואחר כך נרדמנו?

סקס זו בהחלט אפשרות. ונוס בטלה בהחלט שמה את הסקס בראש סולם העדיפויות: אמפטיה? רגשות עדינים? שירים למגירה? חחח הצחקתם אותה. הדבר הכי משעשע שהיא יכולה לחשוב עליו זה דייט בעירום בחושך…

ונוס במזל טלה – זה משהו ישיר וחד משמעי, זה דייטים שמחים וגישה בלתי אמצעית, ואלה מפגשים ספונטניים שהכל יכול לקרות בהם. שאר רשימת המלאי תופיע בסרטון הוידיאו שהוספתי.

 

מרקורי בזוית פעולה למרס – זו זוית לא קלה לאהבה, ובעצם אפשר לומר שהיא אפילו די אנטי: בזוית שכזו כל דיעה אחרת חוץ משלנו עלולה בעיקר להרגיז, וכל ויכוח קטן עלול להתפתח למלחמת עולם אם לא ניזהר. אז איפה האהבה כאן?

אז זהו, פה יש שתי אפשרויות: האחת – שיש פה יותר אפשרויות מהרגיל להתחלות ספונטניות של יחסים והיכרויות: כעת קודם שואלים ואחר כך מתלבטים, ואז – לך תדע..

האפשרות השניה – שכל הויכוחים והעימותים האלה יוצרים אנרגיה מאוד פיזית וכועסת, אבל היא יכולה להשתנות במהירות לאנרגיה פיזית חרמנית שכזו, ומכאן ועד למייק אפ המפורסם הדרך קצרה, ואז יוצא משפט כמו – אנרגיה כועסת – בסוף למיטה נכנסת… ומשם, מי יודע, יכולה אפילו להתחיל מערכת יחסים (אם היה טוב, כמובן..) ואז – אלוהים גדול (וונוס ענקית..).

בוטום ליין: שבוע האקשן הבינלאומי שמגיע השבוע בהחלט יכול להיות נפלא לאהבה. לאיזה מזלות כדאי לעשות מה במיוחד? על כך בסרטונון המצורף..

 

 

ולמי ששכח, הנה גם התחזית השבועית הרגילה

מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 21 למרץ 21

 

@  בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי יאיר  טריבלסקי – אסטרולוגיה חכמה. 

כל יום סרטון אסטרולוגי חדש ! (עם היופיטר הזה בדלי בא לי להשקיע..🙂 )

 

@

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום במחירי קורונה מיוחדים!.

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כולל עבר הווה עתיד תוך סקירה ספיציפית לשנה הקרובהף וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד. 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו. 

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל.

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן