כוכבים לאוהבים – תחזית אהבה – 14 למרץ 21

אז..  מה קורה לאוהבים השבוע?   

נראה שאחרי שבוע נפטוני לגמרי שבו הרגשות ביצעו סלאלום הסטרי וטסו במיגלשות של פארק הרגש כמו חבורת ערסים בדיסנילנד, הגיע הזמן להרגיע קצת את הרוחות, אבל מרקורי אמר: עכשיו תורי…

זה אומר שעכשיו הוא עצמו, כוכב התקשורת שלנו, מתיישבת על מלגזת הרגש של נפטון, עובר למזל דגים, ומתחיל לעשות פרצופים עגומים ולייקים חסרי כוח לכל כיוון, כי מה לעשות – גם מרקורי זקוק לאהבה, ובמזל דגים זה או או: או שאתה יוזם ולא מוצא, או שאתה מוצא את מה שאתה לא רוצה בלי ליזום ואז עוזב ומתגעגע כי בכל זאת תיכף אביב אבל אז…

בקיצור – מרקורי במזל דגים זה מסובך, רגשני, סופר רומנטי ועם אפים ודאונים שרק מזל אחד יכול להרשות לעצמו, כי יש לו שני דגים יענו תמיד יהיה עוד אחד ספר למקרה שדג אחד אכן יתאהב, יאבד את הראש, ויפול מהמקפצה למטה, כמו המיקימאוס שמגלה מאוחר שהוא בעצם רץ באוויר…

אבל עדיין: מרקורי במזל דגים ביחד עם השמש וונוס וסטורן ויופיטר וגם כוכב מרס במזל תאומים כששני המזלות האלה שייכים לקבוצת המזלות המשתנים – זה אומר שיש עכשיו ארבעה מזלות שהייתי מציע להם לצאת למסע ציד השבוע, כי הקרדינליים – טלה מאזניים גדי וסרטן – מחכים שהשמש תעבור למזל טלה בשבוע הבא, וכי המזלות הקבועים – שור עקרב אריה ודלי – קצת חסרי אנרגיה מכדי לעשות משהו למען עצמם, חוץ מאשר לפתוח את הלב ולקוות שמישהו יעבור במקרה ויראה שיש אור…

בוטום ליין: דגיגים, קשתים בתולות ותאומימים – זה הזמן לאקשן, ובגדול, בעיקר כשיש שמונה מזלות פסיביים יחסית שרק מחכים שמישהו ישלח להם את האסמס המוכר באמצע הלילה עם המלה: ערים?..

לא מאמינים? תשלחו ותראו בעצמכם, ואלוהיו של מרקורי יהיה עמכם לאורך כל הדרך, הוא ונפטון שאף פעם לא ממש סקפטי, יאמר לזכותו.

אבעיי געזונט!

 

והנה גם הפירוט בשטח לכל מה שאמרתי תוך כדי סקירת מפת השמים מקרוב, כדי שתדעו מי באמת בסופו של דבר בעד מה, ועם מי, או להיפך.

 

 

ואי אפשר כמובן בלי התחזית השבועית

מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 14 למרץ 21

@

 

@  בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי יאיר  טריבלסקי – אסטרולוגיה חכמה. 

כל יום סרטון אסטרולוגי חדש ! (עם היופיטר הזה בדלי בא לי להשקיע..🙂 )

 

@

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום במחירי קורונה מיוחדים!.

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כולל עבר הווה עתיד תוך סקירה ספיציפית לשנה הקרובהף וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד. 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו. 

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל.

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

 

 

 

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן