כוכבים לאוהבים: תחזית אהבה שבועית – 4 לאפריל 21

כוכבים לאוהבים – מה קורה בכוכבים לאהבה השבוע? 

מגמה מעניינת מסתמנת השבוע: מרקורי כוכב התקשורת, זה שאיתו אנחנו חושבים מדברים משתפים ואפילו מחזקים, ועובר למזל טלה.

בגדול, זה אומר שאחרי חודש עדין וענוג, מהורהר ומשורעף, אבוד ורגשני – כל מה שמרקורי הביא איתו לחיזור שלנו כשהיה במזל דגים – כל זה הולך להשתנות עכשיו, ולהיות בדיוק ההיפך: ילדותי, ישיר, אימפולסיבי, ישר לפנים – ובלי חשבון: זהו מרקורי כשהוא שוהה במזל טלה, וכך גם תהיה התקשורת שלנו, והחיזור שיגיע בעקבותיה.

זה טוב או רע לאוהבים ? הממ.. זה אחר. זה קצת פחות רומנטי, אבל קצת יותר שרמנטי. קצת פחות עדין, וקצת יותר חצוף. קצת פחות עקיף, והרבה יותר ישיר… למי שאוהב את הסגנון – זה מעולה.

ומי באמת יכול ליהנות ממנו? קודם כל מזלות האש, טלה אריה וקשת, וכמובן גם מזלות האויר: מאזניים דלי ותאומים. השוורים הסרטנים והדגיגים הרומנטיים – לאלה זה קצת ישיר מדי, ובטח גם לבתולות ולגדיים המופנמים.

הזוית בין מרס האסרטיבי לנפטון הרגשי – כאן אנחנו מקבלים כבר כיוון רגשני יותר ורומנטי הרבה יותר, וזה קורה לקראת סוף השבוע.

בגדול, גברים עלולים לסבול יותר מהזוית הזו מאשר נשים – משהו בזוית עם נפטון קצת גורם להם לאבד בטחון אבל מצד שני – בהחלט להיות רגשניים יותר, וזה לא רע, בתנאי שזה יהיה יציב, אבל זהו ש..לא, הרבה יציבות לא תהיה כאן.

בעניין של חיזור – דווקא לקראת סוף השבוע הטלאים יהיו רומנטיים ורכים יותר והדגיגים – אסרטיביים יותר, מה שעלול ליצור כמה דרמות רגשניות מיותרות לדגים לבתולות לקשתים ולתאומים שבמזל שלהם נמצא גם את מרס שעלול לעשות בלגן על כל שטות שמתרחשת עכשיו…

שבוע לא קל לאוהבים, ולא מעט דרמות הולכות להגיע מאמצע השבוע והלאה, אבל היי – אהבה בלי דרמות? אין כזה, נכון?-

למי שיקחו יזמה – גם גברים וגם נשים – מאמצע השבוע והלאה יהיה בהחלט מעניין.

 

והנה כאן איך זה נראה במפת הכוכבים

 

והנה גם התחזית השבועית שלי בוידיאו

 

 

 

 

@

 

חדש!   שתי הסדנאות המרתקות שאני עושה בשיתוף רינת בורג, מאמנת אישית ויועצת עסקית.

לייף אסטרו-קואוצ'ינג – סדנה משנת חיים סדנה שמבוססת על מפות הלידה של המשתתפות וטכניקות חדשניות ועוצמתיות שעוזרות להן לממש את הפוטנציאל האישי, רגשית מקצועית וחברתית, ובגדול. אין סדנה כזו כיום בשום מקום. קראו את מה שמשתתפות הסדנה כותבות.

https://rinatburg.ravpage.co.il/astrocoaching

 

 

איך ממנפים את האנרגיה המדהימה של הטלאים לפריצת דרכים חדשות?

על כך – בסדנת הטלאים שלנו – סדנה שבה נפגוש לעומק את מפת הלידה של כל אחת מהמשתתפות, נבין את שפת המפה, ננתח אותה ונסיק מסקנות לגבי התקופה הקרובה, ונסביר איך אפשר לתרגם אותה לעשייה מדויקת וחכמה בשנה הקרובה.

https://rinatburg.ravpage.co.il/tale

 

@  בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי יאיר  טריבלסקי – אסטרולוגיה חכמה. 

כל יום סרטון אסטרולוגי חדש ! (עם היופיטר הזה בדלי בא לי להשקיע..🙂 )

 

@

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום במחירי קורונה מיוחדים!.

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כולל עבר הווה עתיד תוך סקירה ספיציפית לשנה הקרובהף וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד. 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו. 

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל.

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן