כוכבים לאוהבים – תחזית אהבה: יום ראשון 2 למאי 21

 

אז.. מה קורה השבוע באהבה?

לא קל לדבר אהבה כשכמויות כאלה של כובד וחוסר אונים ומוות בסביבה, אבל.. החיים ממשיכים, ואם יש משהו שבאמת יכול לתת עכשיו טעם לחיים ולהמשכם ולהתגבר על השכול העצב והאבדן, הרי זו האהבה עצמה..

השבוע הזה נפתח בתחושות קשות של כובד ובדידות שמגיעות לשיאן ביום שני: זוית הפעולה בין סטורן הנוקשה לבין השמש מגיעה לדיוקה ביום הזה, והופכת אותו ליום של חשבון נפש אמיתי, הן רגשית והן חברתית, על כל המשתמע.

אבל… גם ביום הזה, לא הכל שלילי: דווקא בו נוכל למצוא זוית פעולה שמחה בין מרקורי כוכב התקשורת שלנו לבין יופיטר כוכב השפע, זוית אופטימית מאוד שאף דורשת מאתנו להתמקד בתקשורת שמחה בין אדם לחברו  ובאהבה בפרט, ולו רק כדי להרחיק את הכובד הזה ששורה על כולנו עכשיו: לכך – אין כמו יזמה שמחה להיכרות של אהבה..?

למי הייתי ממליץ לנסות ובכל זאת לדבר אהבה עד יום שני? למזלות גדי סרטן מאזניים טלה דלי  ואריה.

בהמשך האנרגיה נהיית קלה יותר: מרקורי כוכב התקשורת שלנו עובר למזל תאומים, הקלילות חוזרת בהדרגה, ואיתה עם השמחה והלב הפתוח.

מי בעיקר יושפע מהמעבר הזה? מזלות תאומים קשת בתולה ודגים.

שבוע לא קל לפנינו, ואם ניתן דווקא עכשיו לאהבה מקום גדול יותר בחיינו – כולנו נרויח בגדול…

 

ואיך כל זה נראה במפת השמים השבוע?

@

התחזית השבועית הכללית

מה קורה בכוכבים? התחזית השבועית – 2 למאי 2021

@

 

 

@ 

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדשעוד לפני התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון ולהיות חלק מעולמי המוזר: כל יום סרטון אסטרולוגי חדש ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן