כוכבים לאוהבים – מה קורה השבוע באהבה? 31 לינואר 21

רגע לפני תחזית האהבה – רשמו לעצמכם ביומן:  השבוע ביום חמישי ה 7 לפברואר ב תשע בערב – מפגש זום מרתק של רינת בורג היועצת ושלי שהנושא שלו: מי אני באמת?   

השמש במפת הלידה מייצגת את ה'אני האמיתי', בעוד האופק במפת הלידה מייצג את הפרסונה שלי מול העולם, אבל מי משניהם הוא באמת אני? ואיזה קשר יש בין השנים במפת הלידה שלי? ומה קורה כשיש קונפליקט בין מה שאני רוצה לבין מה שאני מראה? ובעצם.. מה לקרוא בהורוסקופ – את זה או את זה? ואיך אני יכול לקבוע לעצמי את האופק?

על כל השאלות האלה ועוד כמה, כולל היכולת של כל אחד שגיעי לקבוע בעצמו את האופק שלו ולהבין  את הקונפליקט האסטרולוגי הזה בין ה'אני' לבין הפרסונה שלי, בערב הזה כאן::   מי אני באמת? מפגש וערב מבוא חינמי מרתק!

נשמח לראות גם את ה'אני' וגם את הפרסונה שלכם איתנו.. יאיר ורינת. 🙂 🙂

 

 

אז.. מה קורה השבוע באהבה?

ובכן, מקבץ כוכבים כל כך גדול במזל אחד מזמן לא ראינו, ואכן המקבץ הזה במזל דלי שכולל את ונוס סטורן יופיטר השמש ואפילו מרקורי שבהילוך אחורי באמת לא שכיח.
מה אופייני לאהבה הדליית הזו, אם מדברים כבר על ריכוז שכזה? ובכן, במזל דלי זו לא אהבה אינטימית מדי, או סקסית מדי, או רגשנית מדי, או קרובה מדי: מזל דלי הוא מזל שכלתני, אינטליגנטי, חי בבועות אינטליגנטיות שכאלה, ומה שהוא זקוק לו בעיקר זה..חברות.

שאלו כמעט כל גבר או אשה שמנסים להכיר מישהו אומישהי לפרק ב, למה הם זקוקים, והתשובה כמעט תמיד תהיה זהה: לחבר או חברה…

אבל גם חבר, בעיקר חבר אמיתי, לא קל למצוא, בטח שהשבוע הזה נגמר בצמידות בין ונוס לפלוטו שהיא צמידות סקסית ופיזית בעליל, וונוס עוד הולכת להצמד לסטורן הנוקשה ששם אין חברות או סקס אלא בעיקר הכרזה רשמית שאתם… אהמ.. חברים, או נשואים, או שותפים, וכל מה שתרצו שחתיכת נייר יכולה להגדיר טוב כל כך עד שזה בעצם מאפשר לבית המשפט ולעורכי דין להתערב לכם בחיים כשזה לא עובד.

אז אולי באמת כל מה שצריך זה חבר או חברה טובים? אני למשל מעולם לא התחתנתי: זה תמיד נראה לי מטופש וילדותי, וממיטב נסיוני גם קלקל לא מעט אהבות אחרי שהכל הפך לרשמי. אני אישית באמת מעדיף לגור במסגרת שמה שמחייב אותה זו המחוייבות הרגשית, אבל זה רק אני, כמובן..

ומה בכל זאת קורה השבוע? ונוס נכנסת למכבש של סטורן, השמש לוחצת על היבלות של מרס, ומי שרוצה אהבה צריך להתאמץ קצת יותר מתמיד.
אבל זה אפשרי..

 

התהליכים המשמעותיים של השבוע

 

@האירוע המשמעותי בשמים השבוע – מרקורי כוכב התקשורת שלנו עובר להילוך אחורי במזל דלי.

שלושה שבועות של הילוכו האחורי של מרקורי צפויים לנו עכשיו. מה זה בעצם אומר? שהתקשורת שלנו, בעיקר זו הרגשית, עלולה לנוע יותר אחורנית מאשר קדימה, וזה בדיוק זמנם של האקס או האקסית המיתולוגיים לחזור לזכרונות שלנו, לטוב ולרע, ובקשרים שלא מיצו את עצמם יש אפילו פה ושם גם סוג של געגוע… כן כן.
אם לחזור באמת אחורנית לקשרים שמיצו את עצמם? אני לא בעד. אבל כאלה שלא, או שאולי ניתקו בגלל שטות שמישהו אמר או עשה ויש תחושה שזו אכן הנפש התאומה שלך – למה לא?

כשמרקורי בהילוך אחורי יש יותר ריבים אבל אלה בעצם משקעים שלא סגרנו, שמזמינים השקעה נוספת כדי לפתור את מה שהעיק עלינו בחודשים האחרונים, ולפתוח דף תקשורתי חדש בהמשך – לזה מרקורי בהילוך אחורי מצוין.

לקשרים חדשים ? הממ.. מניסיוני זה לא ממש עובד או יעבוד אלא רק נועד להאיר נקודה מסויימת בחיינו. אבל מי אני שאומר למישהו שמוצא אהבה לא ללכת איתה עד הסוף, גם כנגד כל הסיכויים..

מי עלול לסבול בעיקר מהתהליך הזה? מזלות תאומים בתולה דגים וקשת ופה ושם גם דלי ואריה.

 

 

@המעובר המשמעותי של השבוע – ונוס הרגשית עוברת למזל דלי 

זה מיקום מצוין לונוס בטח אחרי ששהתה במזל גדי ועשתה לכולנו חיים לא קלים בעולם הרגש, של כובד ופה ושם גם אכזבות. אבל מזל דלי כאמור זה מיקום של חברות טובה בעיקר, וזה אף פעם לא ממש מזיק להפתח למקום הזה, שמעריכים אותו בעיקר כך מסתבר בעיקר בגילאים מאוחרים יותר…

מי בעיקר יהנה באהבה מהמעבר הזה? מזלות מאזניים, שור, דלי ואריה.

 

 

@הזוית המכבידה של השבוע – ונוס הרגשית נצמדת לסטורן הנוקשה במזל דלי.

– זה מקום לא קל לכולנו. ונוס וסטורן הם שני הפכים. כעת יש מקום של כובד ואפילו בדידות מסויימת וזה על שני הצדדים. מצד שני זהו זמן טוב לפתור בעיות כלכליות או טכניות בקשר, ואפילו למסד קשרים, גם של זוגיות וגם של שותפות. לגבי כל השאר – סבלנות…
מי בעיקר יסבול מהזוית? מזלות שור מאזניים גדי וסרטן.

@הזוית העצבנית של השבוע – השמש בזוית פעולה מדויקת לכוכב מרסשני אלה מייצגים את הצד הפיזי של כולנו, וכשהם בזוית פעולה זו לזה אנו בעיקר סובלים מעצבנות, חוסר שקט, גישה תוקפנית וחסרת סבלנות וסובלנות לאחרים, התפרצויות כעס מסיביות פה ושם, וכמה דרמות מכלום ושומדבר.

מה עושים? מתאפקים, נושכים שפתיים, סופרים עד עשר, ו..שוב מתאפקים. איפוק וסבלנות הן מלות המפתח עכשיו.

מה שכן – הליכה, שחייה או ריצה וסתם ספורט ביתי יעזרו לפרק את החלק הפיזי של המתחים האלה ויעזרו לכם לא לריב.

מי בעיקר יושפע מהזוית הזו באהבה? מזלות אריה, טלה קשת, וכל מי שלא מצליח לפרק את המתחים שלה במיטה או בריצה סביב הבלוק…

ואיך כל זה נראה במפת הכוכבים ? בסרטון הזה

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן