בלוג של אסטרולוג – פרק 1: האם כדאי להתחתן עם האיש הזה?

אתמול יומולדת

בימים אלה חגגתי יום הולדת, וכמו בכל יומולדת, ביחוד כזה שכותבים אותו באותיות בולד על העוגה ושאין יותר מדי נרות לכבות עליה אז מוותרים, מגיע גם חשבון נפש אמיתי, מהסוג של מה רציתי ומה בסוף נהיה, ואיך אפשר גם לשפר את מה שיש, אם בכלל, או פשוט להשלים עם מה שיש ורק לקנות כמה אביזרים שיעשו את החיים נוחים יותר כמו מזרון ממש טוב לא הישן שלי שהילדים הרסו את הקפיצים שלו.

זהו, הזדקנתי. לפני שבועיים הייתי עם יונתן במפגש של הורים וילדים וגיליתי שממש קשה לי לזחול פנימה את תוך האוהל… הברכיים, הגב.. נאנקתי  וזחלתי כמו פיל קשיש אל שק השינה, כשיונתן צוחק: אבא זקן… ככה, בלי בושה, בפרצוף!

שויין. אז כן, מזרון, ושינה רגועה בלי קפיצים בגב, ובלי אוהלים יותר, מיסטר, או קיי?

ובעקבות הנעיצות הקטנות האלה של החיים מגיעות גם עוד תכניות שבא לי כבר הרבה זמן לעשות, ואחת מהן שנראית שולית דווקא עולה וממש צובטת ומציקה לי, וממש לא מוותרת: לעשות בלוג. כן, בלוג שבו אתה מחבר את חייו המוזרים של האסטרולוג עם המפות שעשה ומלמד ומראה ומתחיל קצת לשחרר את כל השנים של הידע הזה, כי אתה לא נהיה יותר צעיר…

רגע, אני מנסה לענות, אבל היא ממשיכה: אנשים אמנם רואים אותך ואת החפירות שלך בסרטונים וקוראים אותך ובואלה ובאתר אבל לא באמת יודעים על הדרך שאתה עובד.. למה שלא תוציא מעצמך קצת, תראה קצת, שידעו איך אסטרולוג חושב כשהוא עובד על מפה..

הממ.. אני מהמהם. אולי באמת. יש מצב. כן, אולי כדאי לשחרר קצת את הארגזים האלה ולדבר ולשתף.. נשאר רק לחשוב איך לקרוא לו, לבלוג כזה. גם כאן, המחשבה הפנימית הזו התערבה ואמרה: אולי.. אולי בלוג של אסטרולוג… הכי פשוט. והרי זה מה שזה, נכון? פה התערבו גם המרקורי שלי בזוית לאורנוס וגם המרס הקשתי ודחפו אותי : קדימה!

בעצם בשבת הזו כשיונתן אצל חבר מירית קוראת ומיה מחובקת עם טופי וישנה איתה במיטה, זהו זמן מצוין להתחיל. אני מסתכל מסביב, בסופו של חשבון הנפש שלי, אסיר תודה על כל המתנות שהחיים נתנו לי, ומנסה למצוא איזה קצה של חוט להתחיל ממנו.

אני מדפדף במחברת המפות שלי, ונתקל במפה אחת שרק משפט אחד כתוב עליה: עליזה שואלת – האם להתחתן עם האיש הזה? אני שולף את המפה מסתכל, נזכר ומחייך. והניתוח? טוב מראה עינים, נכון? אז הוא כאן, בסרטון הזה. 

אם יש לכם שאלות מעניינות שאתן רוצות לשלוח עם מפות וסרטונים שבהן אתן שואלות – שלחו לי למייל, ואשמח לענות בבלוג שלי..          [email protected]

 

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    Skip to content