תחזית שבועית – מזל דגים – 18 לאפריל 21

מקבץ כוכבים גדול בבית התקשורת שלכם מהשבוע הכולל את ונוס הרגשית את השמש ואפילו את מרקורי כוכב התקשורת הופך את התקשורת שלכם השבוע ליעילה ומועילה. זה בדיוק הזמן לדבר לשתף ולחלוק, ובמקביל להפוך את המלים שלכם אלמנט שעובד אתכם ולמענכם: זמן לדבר, דגיגים, ועל הכל.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי – 18 לאפריל 21

שתי צמידויות זו של ונוס הרגשית וזו של מרקורי כוכב התקשורת עם אורנוס התזזיתי שליט המזל שלכם מביאות איתן שלל רגשות מעניינים, והצורך בקשר חדש ומרענן אם אין לכם כזה לבין הצורך בפסק זמן בקשר קיים או שינוי בדיאלוג הזוגי, חזק השבוע. זמן טוב לנקות משקעים רגשיים שהצטברו, ולדבר על הכל

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי – 18 לאפריל 21

מקבץ הכוכבים הגדול שנוצר השבוע במזל שור המאכלס את בית הביטוי האישי שלכם מדגיש את התהליך שעובר הגדי שלנו: כעת מתחזק לו הצורך בביטוי אישי ייחודי, ברצון להשאיר חותם, ואולי גם בצורך האמביציוזי שקיים בכל גדי לרוץ קדימה עם יזמה חדשה ומעניינת: אם זה המקרה – תנו לזה לזרום, אל תעצרו

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת – 18 לאפריל 21

כוכב מרס עוזב את בית הזוגיות והיחסים שלכם לשם הביא כמה רגעים לא פשוטים בזמן האחרון, ועובר למזל סרטן. הגיע הזמן לטפל ברצינות בנושא הכספים, לשלם חשבונות, לפעול בחכמה, והפעם לשם שינוי לא לחכות לרגע האחרון כדי שזה יקרה…

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב – 18 לאפריל 21

אל ונוס הרגשית שנמצאת במזל שור ממול המאכלס את בית החומר והזוגיות שלכם, מצטרפים השבוע גם השמש ומרקורי: כעת הזמן לדיאלוג משודרג ומחודש בקשרים הקרובים בזוגיות ובשותפויות שלכם, עקרבים. הגיע הזמן לדבר בכנות ולפתוח דברים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזנים – 18 לאפריל 21

ונוס שליטת המזל שלכם עוברת שוהה במזל שור שהשבוע עוברים אליו גם השמש ומרקורי, והמאזנאים שלנו הופכים פרקטיים יותר, נוחתים על הקרקע סופסוף אחרי שמקבץ הכוכבים הגדול במזל טלה מסתיים לו, ולומדים מחדש ללכת מבחינה כלכלית, ולקבוע עובדות בשטח. קדימה, מאזנאיים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה – 18 לאפריל 21

אל ונוס שנמצאת במזל שור מצטרפים השבוע השמש ומרקורי, ויוצרים מקבץ גדול במזלות ביסוד האדמה, אלמנט שיגרום לכם להרגיש נוח יחסית בהמשך השבוע. הצורך בהרחבת אופקים ובצמיחה אישית מחודשת הולך ומתגבר. מצאו לכם את הנישה שמתאימה לכך.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה – 18 לאפריל 21

חודש שלם שהתה השמש שליטת המזל שלכם במזל טלה השייך ליסוד האש והביאה איתה אכן לא מעט אש  ופלפל למערכת. השבוע היא עדיין בזוית הפעולה לפלוטו וכדאי להזהר, אבל בהמשך היא עוברת למזל שור הקשור בחייכם לבית ולמשפחה. זמן לקרקע איתנה וביתית מתחת לרגלים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן – 18 לאפריל 21

נראה שמשהו משתנה אצלכם באופן מהותי השבוע: מרס כוכב האקשן עובר למזל שלכם, מקיץ נרדמים, ומביא איתו בטריה ענקית של עוצמה ואנרגיה. הגיע הזמן לרוקן מגירות להוציא תכניות פעולה ולעבור למוד של אקשן, סרטנונים: עם כוכב מרס פשוט לא תהיה לכם ברירה…

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים – 18 לאפריל 21

כוכב מרס עוזב סוף סוף את המזל שלכם, תאומימים, אחרי חודשים מבולגנים לגמרי וחסרי שינה. כעת עובר מרס לבית החומר והכספים שלכם: נסו לא לבזבז כספים עכשיו שלא לצורך, ושמרו את כרטיס האשראי בשבוע הקרוב מחוץ להישג יד…זה לא יהיה קל, אבל בהחלט אפשרי.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור – 18 לאפריל 21

ונוס שליטת המזל שלכם שוהה אמנם במזל שלכם שהוא מזל הרמוני ושקט יחסית, אבל הצמידות שלה עם כוכב אורנוס מביאה איתה בדיוק ההיפך מהמלה בטחון: את הצורך בשינוי, בספייס, והרבה חופש אישי. נסו לעשות זאת מבלי לקלקל את הקשר, אלא לשתף ולהסביר, שוורים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה – 18 לאפריל 21

מרס שליט המזל שלכם עובר ממזל תאומים התקשורתי למזל סרטן הביתי והרגשני. המיקום הזה אינו קל: מרס מביא איתו בלגן במקום בטחון לחיי הרגש שלנו, וכמה דרמות לתיאבון. נסו לא להתפרץ בכעסים ולקלקל את ההרמוניה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי – 11 לאפריל 21

נושאי בית ומשפחה זקוקים להרבה תשומת לב כעת מצדכם, ובכל הרמות. משפחה קרובה, משפחה רחוקה, קרובים ורחוקים – זה בדיוק הזמן להתחבר מחדש לשורשים שלכם ולחבר מחדש את כל הענפים, כדי שבשבועות הקרובים תצאו מחוברים וחזקים יותר.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי – 11 לאפריל 21

מקבץ הכוכבים  הגדול במזל טלה ממשיך להפעיל גם השבוע את בית התקשורת שלכם, דליים. זהו זמן טוב לדבר לשתף לתקשר ולחלוק, לנקות משקעים רגשיים שהצטברו, ולא להשאיר עויינות חשדנות ושנאה בבטן: כעת מנסים לפתוח דף תקשורתי חדש.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי – 11 לאפריל 21

נושאי בית ומשפחה זקוקים להרבה תשומת לב כעת מצדכם, ובכל הרמות. משפחה קרובה, משפחה רחוקה, קרובים ורחוקים – זה בדיוק הזמן להתחבר מחדש לשורשים שלכם ולחבר מחדש את כל הענפים, כדי שבשבועות הקרובים תצאו מחוברים וחזקים יותר.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת – 11 לאפריל 21

יש הרבה אש על פני גלגל המזלות השבוע, ומקבץ הכוכבים הגדול במזל טלה השייך ליסוד הזה מביא אליכם לא מעט אש אנרגיה ועוצמה כדי שתוכלו למצות: טיולים, בילויים והרבה אקשן – זה בדיוק הזמן לאפשר לקשת ההרפתקן שבתוככם להתבטא, וליהנות בגדול.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים – 11 לאפריל 21

מעורבות רגשית גבוהה במיוחד דרמות וסערות עלולות להציף את הימים הראשונים שלה שבוע כשונוס שליטת המזל שלכם בזוית לפלוטו היצרי. בהמשך עוברת ונוס למזל שור: כעת חוזרים לקרקע יציבה יותר, רגשית. צאו לעשות קצת ספורט כדי לשחרר את הגוף.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה – 11 לאפריל 21

מטלות משימות והרבה מחוייבויות – נראה שאת זה בדיוק מביא איתו מקבץ הכוכבים הגדול במזל טלה, בתולות. זהו זמן טוב להגדיר מראש תכניות לפי לוז מדויק כדי לא ללכת לאיבוד בין כל המחוייבות גם לעבודה וגם לחג

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה – 11 לאפריל 21

השמש שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל טלה השייך גם הוא ליסוד האש והאש הזו בהחלט תורמת לא מעט אנרגיה, אבל זוית של השמש עם פלוטו בהמשך עלולה לגרום לעצבנות חוסר שקט ופתיל קצר: נסו לתעל זאת לפעילות בונה ולא למאבקי אגו וכוח.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן – 11 לאפריל 21

מקבץ גדול של כוכבים במזל טלה בבית הקריירה שלכם הופך את הסרטן אמביציוזי במיוחד מצד אחד,  ומצד שני – עצבני וחסר שקט. זהו זמן טוב לתרגם את האנרגיה האסרטיבית הזו לפעולה השבוע, ואפילו כמה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור – 11 לאפריל 21

ונוס שליטת המזל שלכם פותחת את השבוע בזוית פעולה אגרסיבית לפלוטו היצרי ויש סיכוי לכמה דרמות באוויר. אולם בהמשך השבוע עוברת ונוס למזל שור, הרוחות נרגעות, והחיוך חוזר בהדרגה החל מיום חמישי והלאה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה – 11 לאפריל 21

מרס עדיין במזל תאומים והוא פותח את השבוע בזוית רגשנית ומעורפלת לנפטון, מה שמבטיח שבוע רגשני  ורגיש במיוחד. בהמשך הכל מתאזן: חישבו פעמיים לפני ההחלטות החשובות. זויות פעולה שיוצרות השמש וונוס במזל שלכם עם פלוטו מביאות לא מעט דרמה: אל תאבדו את הראש ושליטה על מה שקורה. איפוק,  טלאים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים – 5 לאפריל 21

חומר וכספים – אלה מלות המפתח שהיו אמורות להיות מרכזיות השבוע, כשמרקורי כוכב התקשורת עובר לבית הכספים שלכם. אולם זוית פעולה בין כוכב מרס לנפטון שליט  המזל שלכם עלול להביא איתו החלטות רגשניות ולא פרקטיות, ושיקול דעת גרוע. מה עושים? שמים את הרגש בצד, מתמקדים בעובדות, ודוחים החלטות חשובות כמה שאפשר.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי – 5 לאפריל 21

תקשורת – זו מלת המפתח השבועית, והיא גם קשורה למעברו של מרקורי כוכב התקשורת אל בית התקשורת שלכם, בצירוף מקרים שכזה. הפועל היוצא של זה – המעבר מגישה פסיבית לאקטיבית בכל מה שקשור למלה יזמה: בתחום המקצועי, החברתי ואפילו הזוגי – דברים זקוקים ליזמה חדשה, ולהתנעת תהליכים. השתמשו במקבץ הכוכבים בבית התקשורת שלכם כדי לגרום […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי – 5 לאפריל 21

בית משפחה וסביבה קרובה – כל אלה זקוקים עכשיו לגישה חדשה ויוזמת, עם הצטרפותו של מרקורי כוכב התקשורת שלנו לשמש ולוונוס ששוהות במזל טלה ומעברו לשם. הצורך בתקשורת ביתית חכמה ומשודרגת עם בני המשפחה מתחזק: זהו זמן לשתף אותם ברגשות ובהחלטות, ולא למדר אנשים קרובים. הדגש כעת הוא על הביחד, גדיים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת – 5 לאפריל 21

מרקורי כוכב התקשורת עובר גם הוא למזל טלה המאכלס את בית היצירתיות והביטוי האישי שלכם, קשתים. זהו זמן טוב להעלות את מינון היזמה והעשייה שלכם מדרגה, למצוא שותפים לרעיון או לדרך, ולתקשר באופן יוזם עוצמתי ומשפיע כדי לקדם את מה שחשוב לכם באמת.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב – 5 לאפריל 21

מעברו של מרקורי כוכב התקשורת למזל טלה מביא איתו את הצורך העקרבי להשקיע קצת יותר השבוע בכל מה שקשור למהפכים, שינויים, והתארגנות מחודשת הקשורה לתחום המקצועי. זמן טוב לשנות גישה או תפקיד, לעבור לתחום אחר, או להעמיק תחום קיים. זמן לעשות חושבים, לראות הכל, ואז – לפעול.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה – 5 לאפריל 21

כוכב מרקורי עוזב את בית הזוגיות והיחסים שלכם ועובר למזל טלה ומצטרף לשמש וונוס שכבר שם. על פניו זהו צירוף לא קל: אתם זקוקים עכשיו לשינוי, להתחדשות, ולגישה קצת אחרת גם לכספים וגם לדיאלוג הרגשי. חשוב לא לקחת סיכונים לא מחושבים בזמן שכזה, אלא לשמור על הקיים, ו..לחכות בסבלנות.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן – 5 לאפריל 21

מעברו של מרקורי כוכב התקשורת למזל טלה מציין שמהשבוע ישהו שלושה כוכבים – השמש ונוס ומרקורי – בבית הקריירה והדרייב שלכם, והסרטנון שלנו יקבל בהחלט רוח גבית כדי להתמקד ביזמות חדשות, והחלטות מעניינות. זמן להעביר הילוך, סרטנונים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים – 5 לאפריל 21

מרקורי שליט המזל שלכם עובר סוף סוף למזל טלה, והאנרגיה שלכם משתנה. הגיע הזמן לטעון את הפעולות שלכם באנרגיית אש חדשה, וזה בדיוק הזמן לקבל החלטות אסרטיביות ואופרטיביות, להסתער קדימה על שפע המטלות שלפניכם, ואחרי שתראו את כל התמונה לציין את השבוע כנקודת פתיחה של עשייה מחודשת.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור – 5 לאפריל 21

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה במזל טלה, והשבוע גם יוצרת זויות מעשיות עם סטורן ומרס: זהו זמן מצוין להעביר הילוך, להריץ קדימה תכניות פעולה ולמצוא לכם שתופי פעולה פורים שיאפשרו לדברים לקרות.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה – 5 לאפריל 21

שבוע שעלול להיות מעורפל ומבולבל לפנינו. מרס שליט המזל שלכם בזוית פעולה לנפטון הרגשני, ונראה ששיקול הדעת שלכם אינו במיטבכם. הזהרו בנושאי כספים ומחוייבויות, ואל תאמינו להבטחות עד סוף השבוע הבא.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים – 28 למרץ 21

מצד אחד מביא איתו מרקורי שנמצא במזל שלכם ברכה: היכולת שלכם לתקשר לשתף ולחלוק עכשיו גבוהה במיוחד. אולם צמידות בין מרקורי לנפטון שליט המזל שלכם עלולה לגרום לכם לאבד פרופורציות, ולקבל החלטות רגשיות ולא מעשיות במיוחד. נסו להשאיר את ההחלטות האלה לשבוע הבא, והשבוע – התמקדו בקביעת עובדות בשטח, תשלומי חשבונות, וכל הפרטים הקטנים שבדרך […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי – 28 למרץ 21

מרקורי כוכב התקשורת ממשיך לשוט במזל דגים המאכלס את בית החומר והכספים שלכם: זהו זמן טוב להיות יצירתיים בנושאי כספים, לצאת לקניות חכמות, ולהתייעץ לגבי התחום הכלכלי בתקופה הקרובה. ונוס והשמש מביאות איתן תקשורת אופטימית במיוחד: הקשיבו ללב, והרחיבו מעגלים חברתיים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי – 28 למרץ 21

הצמידות של השמש וונוס במזל טלה מדגישות את הצורך שלכם להשקיע עכשיו קצת יותר בסביבת הבית והמשפחה, ובעיקר בבני המשפחה. זמן טוב להתמקד השבוע בשינוי האווירה בבית, הן פיזית וטכנית והן רגשית, להתחבר מחדש לשורשים שלכם, ולהשקיע קצת יותר באווירת הביחד: גם אתם וגם אלה שאיתכם זקוקים לזה יותר מתמיד.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת – 28 למרץ 21

השמש וונוס במזל קשת מביאות איתן אופטימיות תקווה ורצון להרחיב אזורי פעולה, מעגלים חברתיים, ואפילו מיקוד ביזמות מקצועיות חדשות, אישיות וטכנולוגיות. זהו זמן מצוין להרחיב אופקים בגדול, לראות את ל התמונה, ולסמן לעצמכם מטרות ארוכות טווח.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב – 28 למרץ 21

הצמידות של מרקורי כוכב התקשורת עם כוכב נפטון בבית הרומנטיקה והביטוי שלכם עשויה להפוך אתכם עכשיו לרומנטיים במיוחד, עקרבים, המיקום הזה עלול במקביל גם לגרום לכם לאבד את הראש, לבזבז כספים שלא לצורך, ולצאת מאיפוס. גלו שליטה ואיפוס!

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים – 28 למרץ 21

ונוס שליטת המזל שלכם שוהה במזל טלה שממול, ומאפשרת לכם לא רק לראות את כל התמונה מבחינת מערכות היחסים שבניתם לכם, אלא גם להשקיע קצת יותר בפרטנרים שלכם. אם הלב המאזנאי פנוי – ונוס שליטת המזל שלכם יכולה במזל טלה לקחת יזמה, ולהצליח… קדימה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה – 28 למרץ 21

השמש ממשיכה לנוע במזל טלה האסרטיבי כשהיא צמודה לונוס הרגשית, ולפחות עליכם אפשר לומר שאתם בעצם בתקופה לא רעה כל כך… נסו להיות מה שאריות יכולים להיות בדרך כלל: סמכות רגועה ושלווה, שיודעת לנהל את העניינים ולהשרות בטחון. כולנו זקוקים לכם עכשיו.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן – 28 למרץ 21

שהותו של כוכב מרס במזל תאומים מאחורי הקלעים לא עושה לכם חיים קלים: נראה שאתם מפנימים הרבה מתמיד, וחשוב לנקות משקעים רגשיים כדי למנוע התפרצויות כעס פתאומיות וחסרות שליטה. מרקורי במזל דגים מגביר את הצורך בצמיחה אישית והרחבת אופקים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים – 28 למרץ 21

כוכב מרס ממשיך לנוע במזל שלכם ולהביא איתו הרבה מאוד מרץ אנרגיה ו..אי שקט. תאומים לא רגוע זו פקעת עצבים מהלכת והיא בהחלט מקשה על הסביבה, והצמידות של מרקורי עם נפטון מבלבלת מאוד.. אל תקחו שום סיכון השבוע, תאומימים, בטח לא בכספים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור – 28 למרץ 21

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל טלה, אבל מקשה עליכם להיות רגועים שלווים או לישון בשקט בלילה. נראה שלא קל לכם עכשיו להכנס לאיפוק השוורי המוכר ולהפגין שקט, אבל כדאי לתרגם את כל האקשן הזה למעשים פרקטיים בשקט, ולוותר על עימותים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה – 28 למרץ 21

שבוע לא קל עובר על כוחותינו, אבל יחסית לשבוע הקודם הוא בהחלט סביל. תחילת השבוע עדיין מושפעת מהזוית עם מרקורי, ולכן עד שלישי כדאי להזהר ולא לאבד שליטה. מרביעי והלאה – החיים מתחילים להירגע. בי קול.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים – 21 למרץ 21

השמש וונוס עוברות כעת אל בית החומר והכספים שלכם, והגיע הזמן לחשוב איך לממש תכניות פעולה שעד עכשיו היו רק בדמיון, או על הנייר. מיקוד ומימוש – אלה מלות המפתח כעת, וכדאי להשתמש בהן קצת יותר, ובחכמה ובהעזה. מרקורי ששוהה עכשיו במזל שלכם מאפשר במיוחד לדגיגים המופנמים לדבר לשתף ולחלוק, ולהפוך את השבוע הזה – […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי – 21 למרץ 21

מעברן של השמש וונוס אל מזל טלה המאכלס את בית התקשורת שלכם, מאפשר השבוע יזמות חדשות של עשייה ושיתופי פעולה מכמה כיוונים שונים. דברים חדשים נפתחים לכם עכשיו, ואפשרויות חדשות – גם בח'ול המועד ובכלל – יכולות עכשיו לצאת אל הפועל, אם רק תזהו אפשרויות ותרימו את הכפפות הנכונות. כעת הזמן להזיז דברים באופן מדויק […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי – 21 למרץ 21

מעברן של השמש וונוס למזל טלה מדגיש את הצורך להשקיע קצת יותר בדיאלוג הביתי ובמשפחה בכלל. אולם דווקא מיקומו של מרקורי כוכב התקשורת בבית התקשורת שלכם משמעותי יותר: חשוב וכדאי לנצל אותו כדי לומר את כל הדברים שחשובים לכם, להצהיר כוונות, לנהל שיחות בירור, ולתת למלים את הכוח לפעול אתכם, ועבורכם. הגדי נחשב כמזל מופנם […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת – 21 למרץ 21

גם השמש וגם ונוס במזל טלה, אלה בשורות ממש טובות עבור הקשתים שלנו, שממש חיפשו קצת אש לאחרונה, אחרי כל הבלגן המימי הזה שהביא איתו כוכב נפטון הרגשני… והנה היא מגיעה, האש הזו. אמנם לא כולה כאן, ומרקורי כוכב התקשורת עדיין בושש לבוא, אבל דווקא הוא עוזר לשפר תקשורת בנושאי בית ומשפחה. זהו זמן טוב […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב – 21 למרץ 21

הכוכבים מרקורי ונפטון עדיין שוהים בבית היצירתיות והרומנטיקה שלכם השבוע, מה שאומר שאת השבוע הזה כדאי בהחלט להקדיש לעבודה על הקשרים ומערכות היחסים שלכם, ולעשות אולי את מה שלעקרב הכי קשה לעשות: לדבר… העקרב הוא לא מזל תקשורתי במיוחד, אבל כשמרקורי כאן אפשר ורצוי לנצל את המומנטום הזה ולתת בכל זאת צ'אנס למלים לצאת…

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים – 21 למרץ 21

ונוס שליטת המזל שלכם עוברת השבוע לבית הזוגיות והיחסים שלכם, מאזנאים. מזל טלה לא מיטיב במיוחד עם ונוס: הויברציות עכשיו הן תוקפניות יותר, עם מינון גבוה של חוסר סבלנות וסובלנות. אולי משום כך חשוב לגלות איפוק כשעולה לכם מה שנקרא 'הסעיף', וכשמפלס העצבנות בשטח נמצא בקו עליה. מצד שני, ונוס מאפשרת לכם להשקיע קצת יותר […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה – 21 למרץ 21

מקבץ הכוכבים הגדול במזל דגים הולך ומתמעט בהדרגה, כשאחרי השמש גם ונוס הרגשית עוברת למזל טלה. אמנם עדיין מרקורי כוכב התקשורת ונפטון נשארים בבית הזוגיות והיחסים שלכם, ואולי דווקא בגלל זה כדאי לנצל את הזמן הזה כדי לשפר תקשורת זוגית ולשדרג את מערכות היחסים שלכם בכלל. זהו זמן טוב לדבר לשתף ולחלוק, ולאפשר למרקורי לעזור […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה – 21 למרץ 21

השמש שליטת המזל שלכם עוברת למזל טלה ומביאה איתה ים של אנרגיה אקשן ובעיקר שמחת חיים, ממש מתנה אחרי שהותה של השמש במזל דגים וכל מצבי הרוח שהיו שם. גם ונוס שעוברת למזל טלה מביאה איתה אופטימיות ומצב רוח טוב, ובנוסף גם יכולת לפתוח את הלב ולאפשר לאהבה להכנס, גם לקראת האביב וגם לקראת פסח… […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן – 21 למרץ 21

גם השמש וגם ונוס עוברות לבית הקריירה שלכם, ומאפשרות לכם להפשיל שרוולים ולצאת לאקשן, בעיקר כזה הקשור לאמביציה שלכם. הגיע הזמן להגדיר לעצמכם מטרות, סרטנונים, בעיקר כאלה שמורכבות מאתגרים גדולים ומשמעותיים שהגיע הזמן להתמודד איתם, ובגדול. זהו זמן טוב לצמיחה אישית ולהרחבת אופקים. נסו להתנתק מהאווירה הסביבתית ולהתמקד בעצמכם ובתכניות שלכם.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים – 21 למרץ 21

מרקורי שליט המזל שלכם ממשיך לנוע במזל דגים ויוצר זוית פעולה עם כוכב מרס, זוית לא קלה שמביאה איתה מתחים לחצים  וגישה תוקפנית ואפילו אגרסיבית. חשוב לשמור על פרופורציות, ולא לאפשר למלים שלכם להיות קשות ופוגעניות במיוחד. דיאלוג – זו מלה משמעותית מאוד השבוע, וחשוב להתעקש עליה כי עם כל הויברציות הקשות האלה בסביבה, דווקא […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור – 21 למרץ 21

ונוס שליטת המזל שלכם עוברת למזל טלה והשור הרגיש והעדין שלנו עלול בקלות להפוך ולהיות השור הזועם, כשונוס שליטת המזל שלכם עוברת למזל שור וכל תנועה או מלה הופכות להיות ממש סדין אדום מול עיניכם. שור כועס הוא אחד המחזות המפחידים שיש: זה קורה לעיתים רחוקות, אבל כשזה קורה… בקיצור – זהירות, סבלנות, ונשימה ארוכה, […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים – 14 למרץ 21

אל הכוכבים ונוס ונפטון שנמצאים במזל שלכם מצטרף השבוע גם מרקורי כוכב התקשורת, והדגיג שלנו הופך יעיל ומועיל מבחינה תקשורתית. זמן לשיחות עומק, יזמות מקצועיות עם קולגות, שתוף חברים ברגשות וחיזור עדין עם בת או בן זוג פוטנציאליים: תנו מקום לאהבה…

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי – 14 למרץ 21

מרקורי כוכב התקשורת ששהה חודש שלם במזל שלכם ועזר לכם לפתח תקשורת חברתית יעילה וממוקדת מטרה עוזב כעת, ועובר למזל דגים. זהו זמן מצוין לעשייה ממוקדת מטרה בנושאי כספים ובחשבון הבנק. זמן ליזמה מקצועית חדשה ולרעיון פרקטי חדש.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי – 14 למרץ 21

אל בית התקשורת שלכם עובר השבוע מרקורי שהוא כוכב התקשורת עצמו, והגדי שלנו הופך תקשורתי ויעיל במיוחד כשהוא מצליח להגדיר מטרות ולמצוא גם שיתופי פעולה נאים ובני ברית ליזמות מעניינות. קדימה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת – 14 למרץ 21

מקבץ הכוכבים הגדול במזל דגים שמהשבוע יכלול גם את כוכב מרקורי, מראה על צורך להשקיע יותר בדיאלוג המשפחתי, ולהחזיר את ההרמוניה. מעברה של השמש למזל טלה מחזיר את החיוך לקשתים: זה הזמן להתאהב מחדש, ולהתניע את מנוע העשייה שלכם.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב – 14 למרץ 21

מעברו של מרקורי כוכב התקשורת למזל דגים המאכלס את בית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם הופך אתכם ליצירתיים במיוחד, עקרבים. זהו זמן יטוב לחשוב מחוץ לקופסה, ובמקביל להתרכך קצת, לאפשר לאהבה לעבור את השריון העקרבי הקשוח, ולהכנס ללב…זמן טוב להעמיק קשר קיים, או לצאת לציד אחר נפש תאומה פוטנציאלית.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים – 14 למרץ 21

ונוס שליטת המזל שלכם פותחת את השבוע כשהיא צמודה לנפטון הרגשי, אלמנט שהופך את המעורבות הרגשית שלכם בכל נושא לגבוהה במיוחד, מה שעלול לפגוע במערכת קבלת ההחלטות שלכם שהופכת את הכל לרגשי ולרגשני, ופחות מעשי. התמקדו בעיקר בעובדות השבוע, והתייעצו לפני כל החלטה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה – 14 למרץ 21

אל מקבץ הכוכבים במזל דגים המאכלס את בית הזוגיות והיחסים שלכם עובר השבוע גם מרקורי כוכב התקשורת. המיקום הזה מאפשר לכם להשקיע יותר בדיאלוג הזוגי ובדיאלוג במערכות היחסים בכלל. זהו זמן מצוין לדבר לשתף ולחלוק עם הפרטנרים שלכם, ולשדרג את התקשורת במערכות היחסים שלכם.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה – 14 למרץ 21

השמש שליטת המזל שלכם עוברת למזל טלה השייך גם הוא ליסוד האש, אש שכל כך חסרה לכם בחודשיים שלושה האחרונים… אז כן, הגיע הזמן להתחבר אליה מחדש וממנה גם אל החיים עצמם, ועכשיו – לעמוד על ראש הגבעה בלב הג'ונגל, ולהתחיל לקבל החלטות.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן – 14 למרץ 21

השמש עוברת לבית הקריירה שלכם, והסרטנון שלנו יכול להתמתח ולהבין שהגיע האביב, רומנטיקן שכמוהו… זמן מצוין לחזור לרעיונות ולחלומות שעצרתם בתחילת החורף, סרטנונים, ועכשיו – הגיע הזמן להתחיל לממש..

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים – 14 למרץ 21

מרקורי שליט המזל שלכם עובר ממזל דלי השייך ליסוד האוויר אל מזל דגים השייך ליסוד המים המאכלס את בית הקריירה שלכם. זהו זמן להריץ קדימה את האמביציה שלכם, אבל להזהר מהוצאות גבוהות ומשינויים במצב הרוח. בי קול.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור – 14 למרץ 21

ונוס שליטת המזל שלכם פותחת את השבוע כשהיא צמודה לכוכב נפטון הרגשי, ומסיימת אותו בסוף מזל דגים כשבשבוע שלאחר מכן גם תעבור לטלה ותשנה אנרגיה. אבל השבוע היא עדיין עדינה, רגשנית ובעיקר חברתית. זמן להרחיב את המעגלים החברתיים, שוורים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה – 14 למרץ 21

מזלטוף, טלאים! השמש עוברת סוף סוף אל המזל שלכם, וביחד עם בשורת האביב היא גם מבשרת שהטלה שלנו סוף סוף מתחיל לחזור לעצמו, אנרגטית ואופטימית. הגיע הזמן להגדיר מחדש תכניות פעולה, ולהכנס לאקשן.  

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים -7 למרץ 21

השמש ממשיכה לנוע במזל שלכם ולחגוג לכם ימי הולדת, כשגם ונוס הרגשית שוהה במזל שלכם ועוזרת לכם בנוסף גם לפתוח את הלב בפני רגשות חדשים, ובעיקר בפני אהבה…זמן מצוין להכניס מינון גבוה יותר של אהבה לחייכם, גם בזוגיות וגם במשפחה, ולהשקיע קצת יותר בדיאלוג של אחד על אחד הקשור ליחסים בכלל בחייכם בימים אלה. במקביל […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי -7 למרץ 21

מעברו של מרס למזל תאומים מביא איתו מינון גבוה במיוחד של פתיחות לרעיונות חדשים וגישה חדשה ומאפשרת, כמו גם צורך להגדיר מחדש את המטרות שלכם לחודשיים הקרובים, ולהגדיר גם את הדרך שבה תפעלו כדי לממש אותן. זמן טוב להחלטות הקשורות לצמיחה אישית והרחבת אופקים דרך לימודים של משהו חדש, אם מקצועית ואם אישית, ודלתות חדשות […]

לקריאה

תחזית שבועית – קשת -7 למרץ 21

כוכב מרס עבר בשישי הקודם למזל תאומים המאכלס את בית הזוגיות והיחסים שלכם, קשתים. זהו מיקום דורשני ולא קל, שעלול להביא איתו ליחסים מאבקי אגו וגישה עצבנית ותוקפנית משהו. נסו להשתמש במיקום הזה כדאי להגדיר מחדש את הצרכים שלכם מקשר זוגי, ולשדרג את מערכות היחסים שלכם מתוך רצון כן לשנות התייחסות ומיקוד בדיאלוג הזוגי ובדיאלוג […]

לקריאה

תחזית שבועית – עקרב -7 למרץ 21

מיקומו של כוכב מרס במזל תאומים לא עושה לכם חיים קלים, עקרבים. נושאי חומר וכספים מקבלים עכשיו דגש מיוחד, ואיתם כל מה שצריך כדי לשנות פאזה, ולהעביר הילוך. מרס עלול להביא איתו החלטות פזיזות, ומשקעים רגשיים צפים עכשיו על פני השטח כדי שתוכלו לנקות אותם ולהתמודד איתם. חשוב במיוחד בשבועות הקרובים לא לקחת סיכונים מכל […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה -7 למרץ 21

גם השמש וגם ונוס נמצאות כעת בבית הזוגיות והיחסים שלכם, ומאפשרות לכם מבט עומק מעניין על מערכות היחסים שלכם. זהו זמן טוב להיות קשובים יותר לפרטנרים שלכם, להעמיק קשרים, ואם הלב הבתולי הביקורתי פנוי לו – גם לצאת לצייד ברשת ולדוג לכם נפש תאומה… אל תדחו לשבוע הבא.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה -7 למרץ 21

השמש שליטת המזל שלכם נעה במזל דגים הרגשני לאורך השבוע, וביום רביעי אף נצמדת באופן מדויק לכוכב נפטון הרגשי, המטשטש ומערפל. בגדול זוהי צמידות לא קלה שהופכת את המעורבות הרגשית של כולנו לגבוהה ביותר, ועקב כך גם מקשה עלינו להיות מעשיים. הצמידות תלווה אותנו עד הסופ'ש ותתפוגג בהדרגה מיום ראשון הבא.  

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן-7 למרץ 21

שהותו של כוכב מרס האגרסיבי במזל תאומים עלולה להקשות על הסרטן העדין והמופנם, כשכוכב מרס נושף בערפו ומביא איתו עשיית יתר וצבירת כעסים ותסכולים. חשוב להזהר עכשיו מפרץ כעסים פתאומי, ומצבירת משקעים רגשיים כשדברים יוצאים משליטה. סבלנות, סרטנונים, למרות הכל, היא המפתח.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים -7 למרץ 21

מרקורי שליט המזל שלכם מתחיל השבוע ליהנות מנוכחותו המסיבית של מרס במזל תאומים, עם ים של אנרגיה ודרייב חזק לעשייה, אולם לאנרגיה הזו עלול להיות גם מחיר: מרס מביא איתו גישה תוקפנית ואגו פעיל במיוחד: חשוב לא לריב השבוע בגלל דיעות או עקרונות, ולהמנע מתגובות קיצוניות.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור -7 למרץ 21

ונוס שליטת המזל שלכם שוהה בבית התקשורת שלכם, אלמנט שהופך אתכם משכנעים ואטרקטיביים מתמיד. אולם הצמידות של ונוס עם נפטון בהמשך השבוע עלולה לגרום לאשליות ופנטזיות וקושי לתרגם את הקסם האישי לעובדות בשטח. התמקדו בפרטים הקטנים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה – 7 למרץ 21

מרס שליט המזל שלכם עבר בשישי הקודם למזל תאומים, וכעת הוא עושה צעדים ראשונים במזל הזה תוך שהוא מגביר את הקצב, ודברים נעים מהר יותר. זוית הרמונית של מרס לפלוטו מאפשרת לכם זרימה חופשית של אקשן ועשייה ממוקדת מטרה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי – 28 לפברואר 21

אחרי חודש שבו עזרה לכם ונוס לפתוח את הלב ולתת לאהבה הזו למעגלים החברתיים שלכם המוכרים ואלה שפתחתם להגיע לכולם. כעת מביאה איתה ונוס את את הגישה היצירתית והרגשית הזו לעולם קשוח יותר: עולם העסקים והכספים שלכם. הגיע הזמן לגישה יצירתית פחות אישית ויותר מקצועית אך גם כזו שמביאה איתה תוצאות בשטח. זמן לתרגם רגשות […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי – 28 לפברואר 21

תקשורת – זו המלה שתהפוך להיות פעילה במיוחד השבוע הזה, גדיים. ואכן, ונוס שעוברת לבית התקשורת שלכם מאפשרת לכם להיות פתוחים יותר אמפטיים ועדינים יותר ואקטיבים יותר מבחינה תקשורתית. במקביל עובר גם כוכב מרס לבית המקצועי שלכם, ומביא איתו הרבה אנרגיה לבית העבודה שלכם. חשוב לא להעמיס על עצמכם משימות ומטלות מוגזמות, ובעיקר – חשוב […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת – 28 לפברואר 21

מרס שנמצא במזל תאומים ממול עלול לגרום לויכוחים ואי הבנות ביחסים: נסו לפתור את הדברים ברוח טובה, ולא להגרר לעימותים. ונוס שעוברת למזל דגים השבוע תאכלס את בית המשפחה שלכם:זמן לגדל שורשים משפחתיים עמוקים יותר, ולפתוח את הלב לתקשורת ביתית ענוגה ומקרבת לבבות

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב – 28 לפברואר 21

ונוס הרגשית עוברת לבית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם, והעקרב הקשוח שלנו מתרכך פתאום, הופך מעורב רגשית הרבה יותר מאשר בתקופה האחרונה, הלב עובד שעות נוספות, ויש אהבה באוויר… זה לא אומר שהיא בהכרח גם תגיע אליכם, בטח לא אם אתם מהסוג הציני והמוגן, אבל אלה מכם שיסכימו דווקא עכשיו לאפשר לה להתקרב ולתת לה מקום, עשויים […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים – 28 לפברואר 21

ונוס שליטת המזל שלכם עוזבת את בית הביטוי האישי ועוברת לבית המקצועי שלכם. זמן לתרגם את האנרגיות שלה לעובדות בשטח, ואת הקסם שהיא מביאה איתה לתרגם לגישה יצירתית ומליאת דמיון, כך שגם התחום המקצועי יהנה ממנה ואיתה גם אתם, כמובן. מעורבות רגשית פורה בתחום המקצועי – לזה בדיוק אני מתכוון עכשיו, כדרך לפרוץ דרכים מקצועיות […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה – 28 לפברואר 21

ונוס עוברת לבית הזוגיות והיחסים שלכם, מביאה איתה תקופה מעניינת לקשרים הקרובים, ומאפשרת לכם להעמיק אותם, לשפר את התקשורת הזוגית, ולהתקרב קצת יותר לפרטנרים שלכם. מלת המפתח כעת – הקשבה, והרבה ממנה, תוך שאתם מורידים את מינון הציניות והביקורתיות, ופותחים את הלב.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה – 28 לפברואר 21

הצד החברתי שלכם הולך לתפוס תאוצה ולהביא איתו הרבה אקשן, היכרויות מעניינות, שתופי פעולה כאלה ואחרים, אבל גם דרמות לא קטנות כשדברים לא קורים כפי שרציתם או קורים מהר מדי. זמן טוב להרחיב את המעגלים החברתיים שלכם, אבל להזהר מהחלטות אימפולסיביות, אריות.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן – 28 לפברואר 21

מעברו של מרס למזל תאומים מרמז על לא מעט לחצים מאחורי הקלעים בתקופה הקרובה, וחשוב לדעת איך לנקות אותם ולפרק את המתחים האלה בזמן אמיתי, ולא לאפשר להם להצטבר. ונוס שעוברת למזל דגים מאכלסת את בית הצמיחה האישית שלכם: זה הזמן לסדנאות קורסים או לימודים שיזניקו אתכם קדימה,  סרטנונים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים – 28 לפברואר 21

מרקורי שליט המזל שלכם נצמד השבוע ליופיטר כוכב השפע, אלמנט שמביא איתו בהחלט גישה אופטימית יותר וגם רצון לשאוף קדימה ולפעול בהתאם..ונוס עוברת השבוע לבית הקריירה שלכם, ומביאה איתה ים של נוכחות וקסם אישי שיעזרו לכם לקדם תכניות מול סמכויות, ולממש רעיונות וחלומות.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור – 28 לפברואר 21

מרס האסרטיבי שהה במזל חודשיים במזל שלכם, והביא איתו אנרגיה אקשן ודרייב מאוד חזק לרוץ קדימה. התוצאה: שור עצבני, שחי ברדיפה מתמדת אחרי דברים שפעם היו מגיעים אליו מעצמם, ומכיון שהוא מודאג הוא ולא ישן מספיק רב עם כולם ונכנס לאיזו תחרותיות מיותרת בנושאי כספים או עסקים.. מעכשיו חוזרים לעצמכם, ורק תקוו שאת הבלגן לא […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה – 28 לפברואר 21

כוכב מרס יוצא סוף סוף ממזל שור השבוע,  וחלק מהתסכול כתוצאה מהעצירות התקיעות וההילוכים האיטיים של השבוע, ועולה על מסלול המירוצים של מזל תאומים. הגיע הזמן להעביר הילוך, אבל במזל תאומים זה להעביר שני הילוכים בבת אחת… תנו גז, ורק תזכרו להחזיק חזק את ההגה, ולא לאפשר לרוח להעיף לכם את הצעיף… טוסו בזהירות!

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים – 21 לפברואר 21

מזלטוף, דגיגים! אל השמש שנמצאת במזל שלכם מצטרפת כעת גם ונוס הרגשית,  והצירוף הזה בהחלט מחזיר אתכם לעניינים, ואפילו ברגל ימין. הדגים הוא מזל רומנטי במיוחד וכשונוס שוהה במזל שלכם על אחת כמה וכמה.. פנו מקום לאהבה, דגיגים, והיא תגיע אליכם במהלך החודש הקרוב, ובעוצמה.  

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי – 21 לפברואר 21

נראה שדווקא אצלכם משתנה משהו משמעותי השבוע: מרקורי כוכב התקשורת נמצא במזל שלם והשבוע הוא חוזר שוב להילוך רגיל, ולא מעט דליים נושמים לרווחה: אכן הגיע הזמן להפסיק לסבול מסדרת השינויים הבלתי צפויים של השבועות האחרונים, ולרדת לקרקע. ונוס והשמש בבית הכספים שלכם מחזירים תחושת בטחון.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי – 21 לפברואר 21

מרקורי כוכב התקשורת חוזר להילוך רגיל והפעם במזל דלי המאכלס את בית החומר והכספים שלכם. זהו זמן טוב להתארגנות מחודשת בכל מה שקשור לנושאי חומר וכספים, ולהגדרת מטרות לפעולה הן מבחינה מקצועית והן כלכלית בתקופה הקרובה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת – 21 לפברואר 21

מרקורי כוכב התקשורת חוזר להילוך רגיל וזה נמצא ב..בית התקשורת שלכם. ואכן, הגיע הזמן לחזור לעצמכם, להתפייס עם מי שרבתם איתו, ולפתוח דף חדש. בקרוב מרקורי יצמד שוב ליופיטר שליט המזל שלכם ויחזיר גם את האופטימיות.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב – 21 לפברואר 21

ונוס הרגשית עוברת לבית היצירתיות והרומנטיקה שלכם, וזה הזמן להפתח לרגשות עדינים יותר ולצד היצירתי כדרך לקדם נושאים שחשובים לכם. זמן להכניס יותר אהבה לחייכם. זה גם הזמן להתבונן פנימה, ולתת תשובות יצירתיות לבעיות שהחיים מציבים לכם.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים – 21 לפברואר 21

ונוס שליטת המזל שלכם עוברת השבוע למזל דגים המאכלס את התחום המקצועי, ומשפיע גם על נושאי הגוף והבריאות שלכם. חשוב כעת לייצב את השורות, לעמוד איתן על קרקע מוצקה, ומצד שני לשלב את הרגישות שלכם בתחום המקצועי גם כדי לנסות ולהיות ייחודיים בתחומכם, וגם כדי להפוךאת חכמתכם לנגישה ומעשית יותר. התמקדו בפרטים הקטנים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה – 21 לפברואר 21

אל השמש שנמצאת בבית הזוגיות והיחסים שלכם מצטרפת השבוע גם ונוס, והצורך שלכם בדיאלוג רגשי אמיתי חם ועמוק הולך ומתחזק. במקביל ונוס מאפשרת גם חשיבה על שותפויות מקצועיות לצורך התמודדות עם אתגרים גדולים במיוחד. פנו מקום לאנשים קרובים שרוצים לסייע.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה – 21 לפברואר 21

השמש שליטת המזל שלכם ממשיכה להתקדם במזל דגים, ולהביא איתה מעורבות רגשית גבוהה. נדנדת הרגש הזו מתאזנת כשמרקורי חוזר להילוך רגיל בבית הזוגיות והשותפויות שלכם: זה הזמן להתפייס או לחזור לקרקע מוצקה יותר בקשרים, ולשדרג מחדש בהדרגה את התקשורת הזוגית.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן – 21 לפברואר 21

מעברה של ונוס הרגשית למזל דגים שם נמצאת גם השמש מביא איתו מינון גבוה של פתיחות לרעיונות חדשים ולדרכי פעולה מעניינות, ביחד עם הרצון להרחיב אופקים ולהכנס למצב של צמיחה אישית. זהו זמן טוב להפתח לאפשרויות חדשות הן מקצועית והן רגשית ואישית, ולא לפחד לחקור אזורי פעולה חדשים ולא מוכרים כדי לפעול בהם.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים – 21 לפברואר 21

מרקורי שליט המזל שלכם חוזר סוף סוף מהילוכו האחורי ומתחיל להתקדם באיטיות עדיין במזל דלי, כשהוא נצמד בקרוב שוב ליופיטר כוכב השפע, ומאפשר לכם לחזור ולנצל הזדמנויות שראיתם בזמן האחרון ולא מיציתם או ניצלתם. הגיע הזמן לתכנית פעולה לחודשים הקרובים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור – 21 לפברואר 21

ונוס שליטת המזל שלכם עוברת למזל דגים המאכלסת את הבית החברתי שלכם, והשור הזועם שלנו בגלל נוכחותם של אורנוס ומרס במזל שלכם מוצא אפיק חברתי חדש לתעל את האנרגיה הזו. זמן להתחבר לשתופי פעולה מקצועיים וחברתיים ולמצוא שותפים לדרך או לרעיון.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי – 14 לפברואר 21

השמש עוברת למזל דגים, המאכלס את בית התקשורת שלכם, והופכת את השבוע הזה לתקשורתי במיוחד עבור הגדי המופנם. זמן לצאת קצת מעצמכם, וליזום היכרויות חדשות והרחבת המעגלים החברתיים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת – 14 לפברואר 21

צמידות בין מרקורי כוכב התקשורת ליופיטר שליט המזל שלכם מביאה איתה פתיחות רבה לרעיונות חדשים, אבל כדאי לקחת בערבון מוגבל תכניות פזיזות שאתם עורכים ומבצעים בלי להתייעץ עם אחרים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה – 14 לפברואר 21

מעברה של השמש למזל דגים המאכלס את בית הזוגיות והיחסים שלכם מדגיש את הצורך שלכם לפעול באופן זוגי תוך הקשבה אמיתית לבן או בת הזוג שלכם. דיאלוג – זו מלת המפתח של השבוע ואם אפשר  – בלי ביקורתיות. .

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה – 14 לפברואר 21

השמש שליטת המזל שלכם עוברת ממזל דלי למזל דגים, והאריה שלנו הופך להיות רגשני ואפילו רומנטי ודביק… כן, הגיע הזמן לקצת נוסטלגיה, ולהרבה רומנטיקה… פתחו את הלב, אריות.  וכמו שכולנו יודעים – באהבה כמו בג'ונגל – אצל האריות – הכל בגדול!

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן – 14 לפברואר 21

השמש עוברת למזל דגים ומביאה איתה הקלה מסויימת. הרגש חוזר בהדרגה וזה בדיוק הזמן להתמקד בהרחבת אופקים ואזורי פעולה חדשים, ולחשוב כמה צעדים קדימה. מה שהיה – היה. אל תבזבזו אנרגיה על העבר אלא התמקדו בהווה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים – 14 לפברואר 21

מרקורי שליט המזל שלכם נצמד השבוע ליופיטר כוכב השפע ואתם אופטימיים מהרגיל למרות הילוכו האחורי של מרקורי, אבל.. כדאי לקחת את האופטמיות בערבון מוגבל כי היא בהחלט עלולה לתעתע. זהירות. השתמשו בה בעיקר לסגירת מעגלים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור – 14 לפברואר 21

ונוס שליטת המזל שלכם עצבנית במיוחד השבוע: זוית הפעולה שלה עם כוכב מרס עלולה לגרום להתפרצויות כעס פתאומיות, וכדאי לעשות דברים באיפוק ובנחת כמו שור אופייני, ולא לחטוף קריזות מיותרות.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה – 14 לפברואר 21

זוית פעולה בין מרס שליט המזל שלכם לבין ונוס עלולה לגרום לשבוע מתוח ועצבני. נסו לשלוט בתגובות שלכם כדי לא לקלקל קשרים יפים, ואל תגלו חוסר סבלנות ביחסים קרובים. ואם בכל זאת רבתם – אל תסיימו את היום בלי להתפייס..

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים – 7 לפברואר 21

חמישה כוכבים וביניהם מרקורי כוכב התקשורת בהילוך אחורי נמצאים כעת מאחורי הקלעים, והצורך להתמודד עם כמה גורמים במקביל כולל הצורך לשנות גישה ותקשורת עם העולם, הולך וגדל. זמן לפתוח דברים, להוריד חלק מהעומס, ובעיקר לדבר ולשתף אחרים לבקש סיוע עם צריך, ולא להתמודד עם הכל לבד. היו סלחניים ואוהבים בעיקר כלפי עצמכם כעת.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי – 7 לפברואר 21

השמש ונוס סטורן יופיטר ומרקורי שבמזל שלכם כעת מביטים איתם אפשרויות חברתיות מקצועיות ואפילו רגשיות חדשות. הילוכו האחורי של מרקורי במזל שלכם מאפשר סגירת מעגלים שמיצו את עצמכם, פיוס עם סכסוכי עבר, ותובנות חדשות הקשורות לפעילויות ישנות שלכם.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת – 7 לפברואר 21

צמידות בין יופיטר שליט המזל שלכם למרקורי בהילוכו האחורי מאפשרת יכולת לסגור מעגלים תקשורתיים שמיצו את עצמם, כדי בהמשך להיות מסוגלים להמשיך הלאה. צמידות של יופיטר עם ונוס מאפשרת התלהבות ורגישות ביחסים, ואם הלב פנוי – היכרויות מעניינות.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי – 7 לפברואר 21

ונוס הרגשית עדיין צמודה לסטורן שליט המזל שלכם בתחילת השבוע. זהו זמן טוב ליצירת קשרים, אם רגשיים ועם מקצועיים, ולעמידה מול סמכויות. חתימה על חוזים רק עוד שבועיים. בית החומר והכספים דורש התייחסות מיוחדת: הילוכו האחורי של מרקורי עלול לגרום לאי הבנות, ולבזבוזי כספים שלא לצורך.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב – 7 לפברואר 21

מקבץ הכוכבים הגדול במזל דלי מדגיש עדיין את הצורך להשקיע לא מעט מחשבה ופעילות בבית ובמשפחה, כשהילוכו האחורי של מרקורי עוזר לכם לשדרג תקשורת עם בני הבית, לנקות משקעים רגשיים שהצטברו איתם וביחסים קרובים, ולדבר על הכל.

לקריאה

תחזית שבועית -מזל מאזניים- 7 לפברואר 21

ונוס שליטת המזל שלכם עדיין בצמידות עם סטורן המכביד בתחילת השבוע, וחשוב להמנע ממעורבות רגשית גבוהה בהחלטות שלכם. צמידות עם יופיטר כוכב השפע בהמשך מביא איתה כמה ימים אופטימיים עם הרבה התלהבות ואנרגיה ליזמות חדשות.

לקריאה

תחזית שבועית – בתולה – 7 לפברואר 21

זויות הרמוניות בין השמש במזל שלכם לבין הכוכבים מרס ואורנוס מאפשרות עשייה חכמה ממוקדת מטרה, בתנאי שתגדירו באופן מדויק לאן אתם רוצים להגיע, תהליך שאמנם לא קל בגלל הילוכו האחורי של מרקורי אך הכרחי כדי לגייס את המשאבים שדרושים לכם.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה – 7 לפברואר 21

השמש שליטת המזל שלכם נפגשת עם כוכב מרקורי שהוא שוהה בהילוך אחורי, מפגש מעניין בין ההווה לעבר, שעשוי לכלול כמה תובנות תקשורתיות מהעבר – או קשרים מהעבר – שאפשר כיום לחבר לעשייה שלכם היום. זמן טוב לדיאלוג עם שותפים שלכם בעבר.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן – 7 לפברואר 21

הצד החברתי פעיל אצלכם עכשיו, ואיתו כל מה שקשור למוסדות וארגונים בחייכם. זהו זמן לשנות גישה, להפתח למעגלים חברתיים לא מוכרים, ליזמות מקצועיות חדשות, לדיאלוג עם קולגות מקצועיות, ובעיקר לחשיבה על שתופי פעולה שלא עשיתם עד כה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים – 7 לפברואר 21

מרקורי שליט המזל שלכם ממשיך לנוע אחורנית, יוצר זוית וכחנית עם כוכב מרס, נצמד לשמש, נצמד ליופיטר, נצמד לונוס… הילדון הזה שמנסה ללמד אותנו טריקים חדשים, בעיקר כוכבים ותיקים שכאלה… שבוע של אפים ודאונים, ונדנדה רגשית שלא עוצרת.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור – 7 לפברואר 21

ונוס שליטת המזל שלכם צמודה בתחילת השבוע לסטורן הנוקשה, אך בהמשך השבוע נצמדת ליופיטר כוכב השפע, והאווירה משתנה: הכובד נעלם, והאופטימיות חוזרת. זהו זמן טוב להגדיר מחדש לאן הולכים בתקופה הקרובה, ומה באמת מרגש אתכם.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה – 7 לפברואר 21

אתם פוגשים השבוע זוית פעולה בין מרקורי כוכב התקשורת לבין מרס שליט המזל שלכם, וזה אומר תקשורת לא קלה בלשון המעטה. איפוק ואורך רוח נדרשים השבוע במינון גבוה כדי לא להגיב מהבטן, ולא לשבור את הכלים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים -31 לינואר 21

מקבץ גדול מאוד של כוכבים נמצא השבוע מאחורי הקלעים, במזל דלי, ומאותת על הצורך להמנע ככל האפשר מליצור עומס רגשי מעשי וכלכלי עליכם, דגיגים. חשוב עכשיו לפרק מתחים מצד אחד, ולא לפעול בפזיזות כשהלחץ גדל, ולקחת על עצמכם יותר מדי משימות. מצאו קצת יותר זמן איכות פנאי לעצמכם.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי -31 לינואר 21

נראה שמקבץ הכוכבים הגדול שבמזל שלכם וגם רוב תנועות הכוכבים של השבוע שמתרחשות בו מספרים את הסיפור: הדברים קורים מהר, והחיים מכריחים אתכם להתפתח ולצמוח בקצב מהיר יותר ממה שהתרגלתם או חשבתם. זהו זמן טוב לקפוץ על העגלה הזו כי היא לא תשאר בסביבה יותר מדי זמן. נסו לזהות אפשרויות חדשות לצמיחה, ולתת גז.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי -31 לינואר 21

ונוס הרגשית שהתה כחודש ימים במזל שלכם וכעת היא עוזבת לטובת בית הכספים שלכם, עוברת למזל דלי ו..נצמדת לסטורן שליט המזל שלכם. הגיע הזמן לפתוח קצת את השריון, גדיים, לעשות מקום לאהבה, ובכלל לעשות מקום לאינפורמציה חדשה גם בנושאי חומר וכספים בזמן הקרוב.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת -31 לינואר 21

השמש נמצאת גם לאורך השבוע הזה בזוית פעולה ליופיטר שליט המזל שלכם, אלמנט ששם את הדגש על תנועה מהירה ורציפה קדימה, ומכיון שכל מקבץ הכוכבים כולל יופיטר נמצא בבית התקשורת שלכם – זהו זמן ליזמות תקשורתיות חדשות ומעניינות ולא מוכרות. יהיה מעניין…

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב -31 לינואר 21

השבוע נפתח כשונוס ופלוטו שליט המזל שלכם עדיין צמודים, אולם לא לאורך זמן. הרגש משתחרר בהמשך, ומקבץ הכוכבים הגדול במזל דלי גם מסמן היכן: בנושאי בית ומשפחה. הילוכו האחורי של מרקורי בבית הזה מראה גם על צורך לשדרג את היחסים בבית, ואת התקשורת המשפחתית. אל תדחו.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים -31 לינואר 21

ונוס שליטת המזל שלכם עוברת סוף סוף למזל דלי המאכלס את בית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם, ואפשר לשמוע את תחושת הרווחה שלכם עד כאן. כן, הגיע הזמן לפתוח מחדש את הלב שהתכווץ קצת במזל גדי. הילוכו האחורי של מרקורי במזל מסמן למצוא את האהבה דווקא בקשרים קיימים או בקשרי עבר שלא מוצו… מעניין.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה -31 לינואר 21

מקבץ הכוכבים הגדול במזל דלי מאותת השבוע על הצורך להשקיע קצת יותר מחשבה ויזמה בתחום המקצועי, אבל בגלל הילוכו האחורי של מרקורי שהוא גם שליט המזל שלכם – לא דרך התחלות חדשות אלא דרך שיפור ושדרוג הישן. זמן לשדרג יזמות ישנות.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה -31 לינואר 21

השמש שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל דלי מול המזל שלכם, ומדגישה את הצורך לא רק להשקיע בזוגיות וביחסים, אלא גם בשותפויות ובשיתופי פעולה מסוגים שונים. כעת הזמן לצאת קצת מעצמכם והפעילות הסוליסטית המוכרת, ולהתמקד בשיתופי פעולה לצורך עשייה, ולא לפעול לבד.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן -31 לינואר 21

מקבץ הכוכבים ההולך וגדל במזל דלי, עשוי להכריח אתכם לעשות חישוב מחדש לגבי כל ההתנהלות הכלכלית וההתנהלות בכלל. בשבוע שכזה חשוב במיוחד להזהר שלא לקחת סיכונים מכל סוג שהוא. נושאי חומר וכספים כמו גם נהיגה בכבישים – דורשים השבוע זהירות מיוחדת.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים -31 לינואר 21

מרקורי שליט המזל שלכם עובר השבוע להילוך אחורי, ומשנה את מגמת התקשורת. זמן בעיקר למצות את מה שיש, לשדרג את הפעילות הקיימת מבחינת יזמות תקשורתיות, לתקן שגיאות שעשינו, ולהזהר בפעילות עתידית או ביזמות חדשות, לפחות לתקופה הקרובה. במלים אחרות – סבלנות.  

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור -31 לינואר 21

ונוס שליטת המזל שלכם עוברת השבוע ממזל גדי הקשוח השייך ליסוד האדמה גם הוא למזל דלי, המאכלס את בית הקריירה שלכם. המיקום הזה עשוי לדחוף לא מעט שוורים קדימה למעגל של עשייה מחודשת ולאמביציה מתחזקת. הגיע הזמן לתת גז, שוורים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה -31 לינואר 21

זוית הפעולה בין השמש למרס שליט המזל שלכם הופכת את חייו של הטלה למתוחים ועצבניים יותר. זהו שבוע לא קל שבו כדאי להזהר מגישה כוחנית כשדברים יוצאים משליטה, ולמצוא דרך לפרק מתחים, גם דרך הגוף. חשוב להמנע השבוע ממאבקי כוח ואגו, טלאים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים – 24 לינואר 21

מקבץ הכוכבים הגדול שבמזל דלי כעת הופך את מצבור הלחצים עליכם, רגשית מקצועית או חברתית, לעמוס במיוחד. חשוב לדעת בתקופה שכזו איך לנקות משקעים רגשיים שמעיקים עליכם תוך כדי שיחות עם אנשים קרובים,  ולא לאפשר ללחצים האלה לנטרל אתכם מעשייה. פשוט לדבר על מה שחשוב באמת, עם שיכול להבין ולהכיל – ויש כאלה. אל תדחו.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי – 24 לינואר 21

מקבץ כוכבים גדול במיוחד בבית החומר והכספים שלכם מדגיש את הצורך שלכם להתנהל בחוכמה בכל מה שקשור למשאבים שלכם: חומר, כספים, זמן, ויחסים עם אנשים אחרים בחייכם. צמידות בין השמש לסטורן שליט המזל שלכם השבוע מביאה איתה צורך להגדיר מחדש את המטרות לתקופה הקרובה, ולחלק את המשאבים שלכם בהתאם.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת – 24 לינואר 21

השמש נצמדת השבוע ליופיטר שליט המזל שלכם, ומביאה איתה הרבה עוצמה להחלטות שלכם ולכוון שבחרתם בשבוע הקודם כשמרס יצר זוית עם יופיטר. זהו זמן לחזק את החלק בתוככם שמחפש לממש רעיונות ותכניות, ולא לוותר על עקרונות פעולה ודברים שחשובים לכם השבוע, ובתקופה הקרובה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב – 24 לינואר 21

ונוס הרגשית נצמדת השבוע לפלוטו שליט המזל שלכם, והצומת הרגשית הזו עלולה להציף אתכם ברגשות סותרים, הנעים בין הצורך להתמסר לאהבה לבין הצורך לריב עם אנשים בחייכם שמייצגים אותה. זמן מצוין לפתוח את הלב אבל להזהר מויברציות כוחניות וממשחקי כוח.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה – 24 לינואר 21

מקבץ הכוכבים במזל דלי שכולל את מרקורי השמש יופיטר וסטורן מדגיש את הצורך שלכם להשקיע בעבוד ובתחום המקצועי, מה שמצריך עבודה עם לו'ז מדויק, מטרות מדויקות, והמנעות מהסחות דעת מסוגים שונים. השבוע הזה התמקדו בשני אלמנטים: מבחן התוצאה, והשורה התחתונה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים – 24 לינואר 21

מרקורי שליט המזל שלכם נמצא השבוע במזל דלי החברתי, אבל לא יוצר שום זוית עם כוכבים אחרים ומדגיש את הצורך לקבל החלטות עצמאיות, להתמקד במה שעושה לכם טוב ולפנק את עצמכם, כי בצירוף הזה של חורף סגר ומרקורי – רק אתם נמצאים השבוע עבור עצמכם. בעיקר.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור – 24 לינואר 21

ונוס שליטת המזל שלכם נצמדת השבוע לפלוטו הכוחני והיצרי, שמביא כמה דרמות עסיסיות ואת הצד היצרי שלכם לקדמת הבמה. חשוב השבוע לא לריב עם סמכויות ולא לריב בכלל. ביחסים – נסו להגיע להסכמות במיטה, זה יחסוך ריבים..

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה – 24 לינואר 21

מצד אחד נפרד מרס שליט המזל שלכם  גם מכוכב אורנוס התזזיתי וגם מהזוית עם יופיטר האופטימי, אבל זוית הפעולה עם השמש מביאה איתה לא מעט מתחים, בעיקר עם סמכויות. נסו להתגבר על האגו ועל הצורך להיות צודק בכל מחיר, ולא לאבד את הראש.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים – 17 לדצמבר 21

יש הרבה מאוד אקשן מאחורי הקלעים, אבל אתם חייבים לגלות סבלנות ואורך רוח, ולהתמודד בעיקר עם הלחצים והפחדים מבפנים.  ונוס ממליצה כעת להרחיב מעגלים חברתיים  ולהכיר אנשים חדשים שישנו את מצב הרוח שלכם.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי – 17 לדצמבר 21

זוית הפעולה בין מרס לסטורן שליט המזל שלכם נחלשת ונעלמת ונראה שגם מצב הרוח התוקפני מתפוגג בהדרגה. זה הזמן להתפנות באופן פרקטי לצמיחה מחודשת כשמקבץ כוכבים בבית הכספים מאותת על צורך בשינוי מגמה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת – 17 לדצמבר 21

זוית פעולה בין כוכב מרס ליופיטר שליט המזל שלכם מדגישה את הצורך שלכם כעת להרחיב אופקים וגבולות, ולרוץ קדימה עם תכניות פעולה ויזמות חדשות. זמן לתכניות ולאתגרים גדולים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה – 17 לדצמבר 21

מקבץ כוכבים גדול במיוחד בבית העבודה והמקצוע שלכם, מאפשר לכם להשקיע יותר בעבודה עצמה או לחילופין ביזמה מקצועית חדשה ומקורית, אם אתם לא עובדים עכשיו. אל תתנו למציאות להביס אתכם.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור – 17 לדצמבר 21

ונוס שליטת המזל שלכם שוהה במזל גדי העצור והמופנם וכמעט לא יוצרת השבוע זויות עם כוכבים אחרים.. אולם מרס ששוהה במזל שלכם מריץ קדימה יזמות ותכניות פעולה: המנעו מהחלטות פזיזות!

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים – 27 לדצמבר 2020

המעורבות הרגשית של השבוע גבוהה במיוחד: זוית פעולה בין נפטון שליט המזל שלכם לבין ונוס הרגשית מביאה איתה הצפות רגשיות, דרמות קטנות ואפים ודאונים כיד נפטון הטובה עליו… סוג של נדנדה רגשית שכזו עלולה אמנם להסעיר אתכם מצד אחד, אבל גם לפגוע בכושר השיפוט שלכם מצד שני. תנו לעצמכם לעוף קצת עם הרגש, אבל אל […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי – 27 לדצמבר 2020

מיקומה של ונוס הרגשית במזל קשת ממשיך להדגיש את הנעשה בצד החברתי שלכם, וביחד עם יופיטר שנמצא עכשיו במזל שלכם – להתחיל לאפשר לכם לפגוש הזדמנויות חדשות של עשיית עומק בחייכם, שינוי דפוסי חשיבה ועשייה, ויזמות חדשות ומעניינות לצמיחה והתפתחות אישית. סטורן מתחיל להכריח אתכם להיות רציניים ואחראיים יותר: הגיע זמן ללמוד מחדש את הכללים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת – 27 לדצמבר 2020

גם השמש וגם מרקורי ממשיכים לנוע בבית החומר והכספים שלכם, ולנסות לעשות לכם קצת סדר בבלגן. לחילופין אפשר כבר להרגיש את מיקומו של יופיטר שליט המזל שלכם במזל דלי עם מינון הפתיחות והאנרגיה החדשה שמתלווה לכך. יופיטר מתחיל להפרד השבוע מסטורן הנוקשה, ולהמריא להמשך המזל. יהיה מרתק..

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב – 27 לדצמבר 2020

זוית הפעולה בין מרס האגרסיבי לבין פלוטו הכוחני שליט המזל שלכם מתפוגגת בהדרגה, ואיתה מתפוגג גם הצורך שלכם להגיב באופן מהיר ומהבטן על כל מלה וכל פרט שכביכול קורא תיגר על האגו שלכם. רגישות היתר הזה היתה לא קלה בשבוע הקודם, ולכן עכשיו אפשר לנשום לרווחה ולתעל את האנרגיה הזו לעשייה פרופר.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים – 27 לדצמבר 2020

תקשורת – זו מלת המפתח שמודגשת השבוע כשונוס שליטת המזל שלכם שוהה בבית התקשורת שלכם. אולם זוית הפעולה בין ונוס לבין נפטון מביאה איתה מעורבות רגשית גבוהה מהרגיל, ומצבי רוח משתנים במהירות. זהו זמן טוב להשקיע קצת יותר בכל מה שקשור לעובדות ובעיקר לפרטים הקטנים. החלטות משמעותיות עלולות להיות רגשניות מדי. נסו לדחות אותן.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה – 27 לדצמבר 2020

מיקומה של ונוס הרגשית בבית המשפחה מביא איתו פרק זמן מעניין שבו אפשר להעמיק את הקשרים עם בני המשפחה, לנקות משקעים רגשיים שהצטברו, ולהשקיע קצת יותר מחשבה בדיאלוג עם ההורים ועם צעירים במשפחה. זהו זמן נפלא של קרבה וביחד – נצלו אותו כדי להעמיק את הקשרים המשפחתיים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה – 27 לדצמבר 2020

על פניו זה נראה כמו אחד השבועות היותר מאתגרים שלכם. כוכב אורנוס במזל שור מדגיש את הצורך בשינוי גישה ומטרות, ונוס בבית הרומנטיקה עוזרת לפתוח את הלב, והשמש ומרקורי במזל גדי מדגישות את הצורך להשקיע מחשבה בעבודה ובתחום המקצועי. זמן טוב לשלב חשיבה מקורית ושונה בעבודה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה – 27 לדצמבר 2020

על פניו זה נראה כמו אחד השבועות היותר מאתגרים שלכם. כוכב אורנוס במזל שור מדגיש את הצורך בשינוי גישה ומטרות, ונוס בבית הרומנטיקה עוזרת לפתוח את הלב, והשמש ומרקורי במזל גדי מדגישות את הצורך להשקיע מחשבה בעבודה ובתחום המקצועי. זמן טוב לשלב חשיבה מקורית ושונה בעבודה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן – 27 לדצמבר 2020

גם השמש וגם מרקורי כוכב התקשורת נמצאים עכשיו בבית הזוגית והיחסים שלכם, אלמנט שעוזר לכם להשקיע קצת יותר בדיאלוג הזוגי ובדיאלוג בכלל, אבל במקביל גם מדגיש את היכולת שלכם להתמודד מול אתגרים גדולים במיוחד. נסו לשלב כוחות עם מי שחושב כמוכם ויכול להשלים אתכם.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים – 27 לדצמבר 2020

מרקורי שליט המזל שלכם שוהה במזל גדי הקשוח, והשבוע הזה דורש מכם מיקוד מכסימלי בעובדות. לשמחתכם מרקורי יוצר השבוע גם זוית מעשית עם כוכב נפטון, ואפשר לשלב את הצד היצירתי שלכם בצד המעשי, לחשוב מחוץ לקופסה, ולהיות יזמתיים ומקוריים. זהו זמן לחשיבה מקורית, ולתוצאות מפתיעות.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור – 27 לדצמבר 2020

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל קשת האימפולסיבי ולטלטל אתכם לא מעט אבל השבוע היא נכנסת לזוית פעולה מדויקת עם נפטון הרגשי, והמעורבות הרגשית שהיא יוצרת עלולה לגרום לשום שלנו לאבד קצת את הראש…החלטות הקשורות לכספים לעסקים או ליחסים – כדאי לקבל בשבוע הבא.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה – 27 לדצמבר 2020

מרס שליט המזל שלכם ממשיך לצאת לאיטו מתוך זוית הפעולה עם פלוטו היצרי, ולאט לאט המתחים יורדים. הגיע הזמן לארגן את עצמכם ולהפגין הופעה של עוצמה לקראת השנה החדשה, אחרי שנה ממש לא פשוטה שעברה עליכם עם ההילוך האחורי של מרס.. אוף.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה – 20 לדצמבר 2929

מעברם של השמש ומרקורי למזל גדי המאכלס את בית הביטוי האישי שלכם הופך אתכם לאסרטיביים יותר, וזקוקים יותר לבטא את הצד הייחודי שלכם. נסו לא להכנס עכשיו למאבקי כוח ואגו ובעיקר – פנו מקום לאהבה…

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים – 20 לדצמבר 2020

מעברם של השמש ומרקורי למזל גדי, מביא איתו את היכולת להתחבר מחדש לצד החברתי שלכם. כעת הזמן לנער את המעגלים החברתיים שלכם, להעביר חברים וידידים שנכנסו לשמיכת הפוך, ולהחזירם לחייכם. זמן מצוין גם להכיר אנשים חדשים ומעניינים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי – 20 לדצמבר 2020

משהו מעניין קורה לכם השבוע, דליים: גם סטורן הנוקשה וגם יופיטר האופטימי עוברים למזל שלכם ומאפשרים לכם שנה מעניינת במיוחד בה תגלו אפיקי צמיחה חדשים אך גם אפשרויות חדשות ומעניינות של מימוש אישי וחברתי.. מוכנים?

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי – 20 לדצמבר 2020

סטורן שליט המזל שלכם עושה צעדים ראשונים במזל דלי המאכלס את בית הכספים שלכם, והגיע הזמן לחשוב קצת אחרת לא רק בנושא הכלכלי, אלא גם איך להרחיב את אפשרויות החיבור שלכם עם העולם, ולהפתח אליו. יהיה מרתק…

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת – 20 לדצמבר 2020

יופיטר שליט המזל שלכם עובר השבוע למזל דלי, ונראה שהגיע הזמן להתעורר קשתים: השנה האחרונה הכריחה אתכם לקחת ברצינות את כל נושאי החומר והכספים, וביחד עם סטורן לימדה אתכם פרק כלכלי חכם. כעת הזמן לתרגם אותו בשטח…

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב – 20 לדצמבר 2020

פלוטו שליט המזל שלכם נמצא השבוע בזוית פעולה לא קלה למרס האגרסיבי, אלמנט שעלול להביא איתו כמה וכמה מאבקי כוח ואפילו התפרצויות כעס. נו לגלות איפוק, לא לחפש להיות צודקים אלא חכמים, ולחכות בסבלנות…

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה – 20 לדצמבר 2020

השמש שליטת המזל שלכם עוברת השבוע ממזל קשת האופטימי למזל גדי הקשוח, וגם דרי העדיפויות שלכם משתנים כעת בהדרגה. הגיע הזמן לקחת את החיים ברצינות רבה יותר, מה גם שסטורן עובר למזל דלי שממול ומבקש למסד מערכות יחסים..דברו על הכל.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן – 20 לדצמבר 2020

גם השמש וגם מרקורי כוכב התקשורת עוברים השבוע למזל גדי הקשוח שנמצא מול המזל שלכם. זהו זמן מצוין להשקיע קצת יותר בדיאלוג הזוגי וביחסים בכלל. אם הלב הסרטני העדין פנוי עכשיו – זה שבוע מצוין להיכרויות חדשות.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים – 20 לדצמבר 2020

מרקורי שליט המזל שלכם נצמד באופן הדוק לשמש השבוע, אלמנט שמביא איתו עוצמה וכוח לפעולה כמו גם יכולת לקדם באופן מסיבי דברים שחשובים לכם. זהו זמן טוב להגדיר מטרות באופן מדויק ו…לצאת לדרך.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה – 20 לדצמבר 2020

על פניו שבוע מתוח במיוחד לפנינו, טלאים.זוית הפעולה עם פלוטו הכוחני עלולה לגרום לכם להתפרץ לכעוס ולשבור את הכלים,וחבל. אתם חייבים לפעול באיפוק ולגלות שליטה גם כשאתם כועסים… בי קול!

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים – 13 לדצמבר 2020

אל השמש ומרקורי ששוהים כעת בבית הקריירה והדרייב שלכם מצטרפת השבוע גם ונוס הרגשית, והחגיגה רק מתחילה, בעיקר חגיגה לאלה מכם שמוכנים לקחת את עצמכם באופן רציני ומחוייב יותר, ולאפשר לאמביציה להכתיב את המהלכים, כשהכיוון הוא מעשי ולא תיאורטי בלבד. כן דגיגים, הגיע הזמן ללמוד לשחות גם באוקיינוס, או לפחות לתרגל שחייה שכזו באופן זמני, […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי – 13 לדצמבר 2020

מזלטוף, גדיים! סטורן שליט המזל שלכם עובר למזל דלי המאכלס את בית החומר והכספים שלכם, שם ישהה בשנתיים וחצי הקרובות, וזו באמת בשורה טובה לגדיים שנאנקו תחת עולו של הקשיש הקשוח הזה. אחרי הטירונות שהוא העביר אתכם מצפה לכם שנה ממש מעניינת בפתח של התנסויות חדשות ואזורי פעולה שלא הכרתם עד כה.. הגיע הזמן לתרגל […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת – 13 לדצמבר 2020

משהו טוב קורה לכם השבוע, קשתים: אל המזל שלכם שבו נמצאת השמש שחוגגת לכם ימי הולדת ומרקורי כוכב התקשורת, עוברת השבוע גם ונוס הרגשית, וההילולה שלמה. אפשר לא רק ליזום לתקשר ולפעול אלא גם לאפשר לאהבה להכנס ליומיום שלכם, לבלות וליהנות בגדול. יופיטר שליט המזל שלכם מתכונן לעבור כמו סטורן בקרוב גם הוא למזל דלי, […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב – 13 לדצמבר 2020

חודש שלם שהתה ונוס במזל שלכם, ועזרה לעקרבון הקשוח לפתוח את השריון ואפילו את הלב, ואפילו – שומו שמים – לדבר על רגשות… לא שזה היה קל, ממש לא, אבל עם ונוס זה גומרים הולכים, והיא עוברת כעת לבית החומר והכספים שלכם. זהו מעבר מעניין, שיכול לעזור לכם למצוא מקורות הכנסה חדשים, אך במקביל גם […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים – 13 לדצמבר 2020

ונוס שליטת המזל שלכם עוברת למזל קשת השבוע, מקום בו נמצאים כבר השמש ומרקורי, וכל מה שקשור לתקשורת בחייכם הופך משמעותי במיוחד. זהו זמן מצוין ליזמות תקשורתיות חדשות, להתחלות מעניינות, ולתקשורת משופרת עם הסביבה. זמן טוב גם להרחיב מעגלי תקשורת חדשים, ולהכניס אנשים מעניינים לחייכם.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה – 13 לדצמבר 2020

מעברו של סטורן למזל דלי מסמל תקופה חדשה בחייכם, בעיקר בתחום המקצועי. לא מעטים מכם הולכים להכנס למצב של מחוייבות גבוהה יותר מקצועית וכלכלית. מקבץ הכוכבים הגדל השבוע במזל קשת מסמל שבוע של מחוייבות הולכת וגדלה מבחינת בית ומשפחה. כעת הזמן להשקיע בבית וסביבתו, לשנות אווירה, לארח ולהתארח, ולחזור לשורשים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה – 13 לדצמבר 2020

השמש שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל קשת האנרגטי המאכלס את בית היצירתיות והביטוי האישי שלכם ביחד עם מרקורי כוכב התקשורת, והאריה שלנו נראה שמח ונלהב מתמיד. אולם… כוכב סטורן נכנס השבוע למזל דלי המאכלס את בית הזוגיות והיחסים שלכם, ואתם נכנסים לתקופה מאתגרת במיוחד שסטורן מציב בפניכם ממול, גם עסקית, וגם מערכתית.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן – 13 לדצמבר 2020

אחרי שנתיים וחצי עובר סוף סוף כוכב סטורן הנוקשה למזל דלי, וחלק מהכובד שליווה בפרק הזמן הזה את הסרטנונים שלנו, מתחיל לרדת בהדרגה. זה קורה בעיקר בכל מה שקשור למערכות היחסים, הזוגיות והשותפויות: חלק מכם יצא לחופשי, וחלק אחר יכנס לחלק קליל ושמח יותר בחייו. בכל מקרה, יהיה מעניין..

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים – 13 לדצמבר 2020

מרקורי שליט המזל שלכם ממשיך לרוץ במזל קשת האסרטיבי אבל חוטף כבר בתחילת השבוע זוית פעולה מדויקת מנפטון המטשטש ומערפל, ומאבד גובה וכיוון. הזוית הזו הופכת את התקשורת שלנו לרגשית ואפילו רגשנית, אבל לא מעשית ולא אובייקטיבית: החלטות חשובות – נסו לדחות לשבוע הבא, אם אפשר.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור – 13 לדצמבר 2020

ונוס הרגשית שליטת המזל שלכם עוברת ממזל עקרב המאכלס את בית הזוגיות והיחסים שלכם למזל קשת, אלמנט שעלול לגרום לשוורים בתקופה הקרובה להיות נועזים והרפתקניים במיוחד, ולקחת לא מעט סיכונים… נסו להתאפק, שוורים, ולא להכנס לדרמות וויכוחים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה – 13 לדצמבר 2020

כוכב מרס סוף סוף מואיל לזוז במזל טלה, לקראת זוית פעולה עם פלוטו היצרי בשבוע הבא, שאפשר כבר להרגיש לקראת סוף השבוע. בינתיים הוא מקבל זויות הרמונית מהשמש ומרקורי במזל קשת, מה שגורם לו לאסוף כוחות, ובקרוב יתחיל להתפרץ על פלוטו…אוף.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים – 29 לנובמבר 2020

אל השמש שנמצאת השבוע בבית הקריירה ודוחפת אתכם קדימה לאור הזרקורים, מציטרף גם מרקורי כוכב התקשורת, וחושף את היכולת המופלאה שלכם לתרגם את הדמיון והיצירתיות שלכם לשיחות נפלאות לתובנות חכמות או ליצירת סיטואציות יפות של קרבה ואפילו אהבה.. כן, הדגים שלנו יצירתי במיוחד השבוע, והכוכבים חושבים שזהו זמן מצוין לאפשר לו להתבטא, לחזר, לפלרטט, ואפילו […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי – 29 לנובמבר 2020

זוית העימות בין מרקורי כוכב התקשורת לבין ונוס הרגשית לא עושה לכם חיים קלים עד אמצע השבוע, ואתם עלולים למצוא את עצמם עושים אקרובטיקה לא קטנה מול אנשים שנפגעו או עלולים להפגע מכם, ומול קשרים שאיכשהו קצת התרופפו לאחרונה. גם השמש בזוית של מתח לאורנוס שליט המזל שלכם מאותת שאין לה סבלנות לכל הקריזות הדלייות […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי – 29 לנובמבר 2020

מקבץ כוכבים הולך ומתהווה במזל קשת, ונראה שגם הגדי מתחיל סוף סוף להעביר הילוך, כי תיכף הוא עובר למזל דלי ופוגש שם את יופיטר חברו הטוב שהלך בדרך הפוכה… כן, בקרוב מאוד יגיע השינוי לגדיים, והחיים יהיו מעניינים חופשיים ואפילו טכנולוגיים יותר… מרס במזל טלה מזרז וממריד כמה גדיים שנולדו באמצע המזל: חשוב לא לקלקל […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת – 29 לנובמבר 2020

השמש ממשיכה לנוע במזל שלכם, קשתים, ואליה מצטרף השבוע גם מרקורי כוכב התקשורת. הקשת שלנו אלוף בליזום ולפעול, אבל מהשבוע מביא איתו גם מרקורי יכולת דיבור ושיתוף מופלאה כמו גם יכולת לקדם דברים ולשווק אותם, לעמוד בהצלחה מול קהל, מצוין לשיחות עומק שמזמן לא עשיתם, ואפילו לחיזור עדין מהסוג הגורלי בשעות הערב של השבוע…

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב – 29 לנובמבר 2020

מרקורי כוכב התקשורת עשה עבודה לא רעה על הרבה עקרבים בחודשיים האחרונים בהילוכו הרגיל וגם האחורי למזל שלכם, ונראה שלא מעט עקרבים למדו לאחרונה לדבר לפני שיורים או יורדים על מישהו, ואפילו לחלוק, כן כן, עם הסביבה הקרובה. מרקורי עובר לבית הכספים שלכם, וזה בדיוק הזמן לקחת את העניינים בידים, להוריד הילוך מבחינת הוצאת הכספים, […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים – 29 לנובמבר 2020

ונוס שליטת המזל שלכם נמצאת עד אמצע השבוע  בזוית העימות עם כוכב אורנוס התזזיתי שמגיעה לשיאה בשישי, אלמנט שמביא איתו מתחים לחצים וגישה עצבנית בערך עד יום רביעי, מאזנאים. אחרי כן הרוחות מתחילות להירגע, וכשמרקורי עובר למזל קשת המאכלס את בית התקשורת שלכם, גם החיוך חוזר לפנים – וגם למלים שלכם… יהיה מעניין.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה – 29 לנובמבר 2020

השבוע הזה מביא איתו את החשק  וגם את הטיימינג הנכון, האמת, לצאת קצת מהקופסה המוכרת, לפגוש נופים אחרים (עדיף אמנם לא בגשם, אבל..) ולרענן את מצב הרוח שלכם באוויר צח וחברים שמזמן לא ראיתם. זהו שבוע נפלא לשיחות נפש מעמיקות, לתובנות חדשות, ולכל מה שקשור ליכולת שלכם לצאת קצת מעצמכם, להבין את מי שנמצא לידכם […]

לקריאה

תחזית יומית – מזל אריה – 29 לנובמבר 2020

נראה שדווקא אתם נמצאים במרכז בשבוע הזה, דההופעה שלכם,  השמש ממשיכה לרוץ במזל קשת ולשלוח זוית הרמונית לכוכב מרס במזל טלה, ווזה אומר שבלי מאמץ תוכלו להיות במרכזבמרכז… רק כדאי להזהר מזוית המתח בין השמש לכוכב אורנוס  השבוע שעלולה להרגיז מישהו קרוב, ובהחלט לא להתרגז כשמישהו אחר תופס פיקוד… אורך רוח!

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן – 29 לנובמבר 2020

כוכב מרקורי מצטרף השבוע לשמש במזל קשת, ושניהם ביחד מביאים איתם לא מעט אנרגיה לבית העבודה והמקצוע שלכם, סרטנונים. כעת אפשר להשקיע קצת יותר בתחום המקצועי, ואולי גם להגדיר את המטרות המקצועיות שלכם בתקופה הקרובה, סרטנונים. במקביל, זהו גם זמן טוב להשקיע קצת יותר מחשבה בבריאות שלכם. הסרטנון שאוכל לפעמים קצת יותר מדי בתחילת החורף […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים – 29 לנובמבר 2020

מרקורי שליט המזל שלכם עובר השבוע ממזל עקרב הטעון והמכביד למזל קשת הקליל וההרפתקני, ובהחלט משנה את מצב הרוח ואת דרכי הפעולה שלכם, תאומימים. מזל קשת מאכלס את בית הזוגיות והיחסים שלכם, ונראה שבפרק הזמן הקרוב נושאים אלה יעניינו אתכם יותר מנושאים אחרים. זהו זמן טוב להשקיע קצת יותר בקשרים הקרובים שלכם, ואולי גם להעמיק […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור – 29 לנובמבר 2020

ונוס שליטת המזל שלכם שוהה כעת במזל עקרב שממול, עוזרת לכם לפתוח את הלב ולהשקיע קצת יותר מעצמכם במערכות היחסים הקרובים שלכם, ובדיאלוג הזוגי בפרט. ונוס מאפשרת לכם להתבונן לעומק בקשרים הקרובים שלכם, להעניק יותר מעצמכם, ולהשקיע בפרטנרים שלכם. אם הלב השוורי החסון פנוי כעת לאהבה – ונוס גם תעזור למצוא את הדייט המתאים, אם […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה – 29 לנובמבר 2020

מעברו של מרקורי כוכב התקשורת למזל קשת, עושה רק טוב לטלה שלנו שגם הוא שייך ליסוד האש. מרקורי במזל קשת ביחד עם השמש שנמצאת שם הופכים את הטלה להרפתקן אמיתי, ואם תנתבו את האנרגיה הזו לאפיק של יזמה ופעולה, הרי שהכובד של השבועיים האחרונים יוכל להשתחרר בקלות ולהפוך למטען אנרגטי עוצמתי של יזמות והתחלות חדשות.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי – 22 לנובמבר 2020

הגדי נחשב כמזל מופנים למדי, אולם כשגם מרקורי כוכב התקשורת נמצא בבית החברתי שלכם וגם ונוס הרגשית עוברת לשם אפשר לומר שמשהו נפתח שם, דיפ אינסייד, מתחת לשריון הקשוח, משהו שמוכן לפגוש אנשים שמזמן לא פגש, ולהרחיב את המעגלים החברתיים שלכם. בינינו, הגיע הזמן, נכון?

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים – 22 לנובמבר 2020

מיקומם של מרקורי כוכב התקשורת וונוס הרגשית שעוברת גם היא כמוהו למזל עקרב מביא איתו צורך בצמיחה רגשית מואצת, והרחבת אופקים. כעת הזמן להסתכל כמה צעדים קדימה, ולפתוח ערוצים חדשים של תקשורת וצמיחה אל העולם, הן רגשית וחברתית, והן עסקית וכלכלית. זה הזמן לגייס גם את הדגיג המופנם מבין שני הדגיגים המרכיבים את המזל שלכם, […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי – 22 לנובמבר 2020

זוית של עימות שמתרחשת השבוע בין אורנוס שליט המזל שלכם לבין ונוס הרגשית עלולה לגרום לויכוחים ועימותים במערכות היחסים ואולי גם לנתק מסויים: כעת הזמן להקשיב לעצמכם, ואולי לקחת פסק זמן כדי ליהנות מקצת יותר ספייס וחופש אישי, שני מצרכים חיוניים מאין כמותם לעולמו הרגשי המוזר של הדלי.. מוכר לכם?

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי – 22 לנובמבר 2020

הגדי נחשב כמזל מופנים למדי, אולם כשגם מרקורי כוכב התקשורת נמצא בבית החברתי שלכם וגם ונוס הרגשית עוברת לשם אפשר לומר שמשהו נפתח שם, דיפ אינסייד, מתחת לשריון הקשוח, משהו שמוכן לפגוש אנשים שמזמן לא פגש, ולהרחיב את המעגלים החברתיים שלכם. בינינו, הגיע הזמן, נכון?

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת – 22 לנובמבר 2020

מזלטוף, קשתים! השמש עוברת למזל שלכם, החיוך חוזר בהדרגה, ואיתו חוזרים גם האופטימיות והאמונה בעצמכם. אפשר לומר שאתם חווים השבוע סוג של התעוררות, כשגם יופיטר שליט המזל שלכם סוף סוף עוזב את פלוטו ויפגש איתו שוב רק עוד שנים רבות: הבנתי את הפואנטה, אומר יופיטר. ובינתיים – שלום ולהתראות בגלגול אחר.. ואכן, משהו חדש מתחיל […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב – 22 לנובמבר 2020

משהו טוב קורה לכם השבוע, עקרבים: אל המזל שלכם שבו נמצא מרקורי כוכב התקשורת עוברת ונוס הרגשית ומאפשרת לכם לרכך את לבכם הקשוח ואפילו לפתוח אתו לרווחה, ולאפשר לאהבה להכנס.. זה לא יקרה ביום אחד, אבל במהלך החודש שהיא שוהה שם תפגשו לא מעט הזדמנויות לעשות זאת, אם תסכימו לתת לה מקום, לאהבה…

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים – 22 לנובמבר 2020

ונוס שליטת המזל שלכם עוברת השבוע מהמזל שלכם בו שהתה כחודש ימים והביאה אליכם לא מעט רגעים יפים כולל ניצוצות של אהבה, אל מזל עקרב הטעון המאכלס  את בית החומר והכספים שלכם. הגיע הזמן לעשות סדר בחשבון הבנק ולעשות זאת למרות הקושי באווירה נעימה ואפילו בסיוע מי שיכול לעזור: זמן לחשוב כמה מהלכים קדימה, מאזנאים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה – 22 לנובמבר 2020

ונוס הרגשית עוברת לבית התקשורת שלכם מקום בו נמצא כבר גם מרקורי כוכב התקשורת, והמלים שלכם הופכות להיות השבוע משמעותיות מהרגיל. הגיע הזמן להתמסר קצת יותר לתקשורת אסרטיבית שעוזרת לכם להרחיב מעגלים חברתיים, לשתף אחרים במה שעובר עליכם ללאו ביקורת או ציניות, ולאפשר למלים לעבוד איתכם – ועבורכם.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה – 22 לנובמבר 2020

השמש שליטת המזל שלכם מסיימת מסלול לא קל במזל עקרב הטעון והרגשי שלא עשה חיים קלים לאריה הפתוח האופטימי והזקוק לפעולה ללא רגשות עוצמתיים שמלווים אותה כל הזמן, ועוברת למזל קשת השמח האופטימי והשייך גם הוא ליסוד האש. כעת הזמן להתחבר לאהבה, וזה אומר לדברים שמלהיבים ומרגשים אתכם מחדש, מבלי לעשות פשרות או להתנצל. קדימה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן – 22 לנובמבר 2020

ונוס הרגשית עוברת השבוע לבית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם, סרטנונים, אלמנט שעשוי בהחלט להשפיע לטובה על הסרטנון הרומנטי, להעצים רגשות של רכות והכלה, ואפילו לפתוח את הלב… אם הוא פנוי עכשיו, לבו הרך של הסרטנון – זה בדיוק הזמן להיכרות חדשה ומעניינת. אם הקשר כבר קיים – זה הזמן להעמיק אותו.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים – 22 לנובמבר 2020

מרקורי שליט המזל שלכם שוהה עדיין במזל עקרב המעמיק והטעון, וזוית של מתח שהוא יוצר עם כוכב מרס האגרסיבי עלולה להביא איתה שבוע עצבני וחסר שקט מכל הבחינות,מלווה ריבים וויכוחים מיותרים. אם תוכלו לוותר על האנרגיה הזו ולהשאר מאופקים ובשליטה, תרויחו בגדול, תאומימים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור –

ונוס שליטת המזל שלכם עוברת למזל עקרב הטעון, ועשויה בהחלט להשפיע לטובה על מערכות היחסים שלכם ולרכך אתכם בדיאלוג הזוגי.אולם בהמשך היא יוצרת זוית עם אורנוס התזזיתי ולקראת סוף השבוע כדאי להזהר ולא לנתק קשרים, ולפעול באופן אימפולסיבי: זה רק יפגע בכם, שוורים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה – 22 לנובמבר 2020

מרס שליט המזל שלכם נמצא סוף סוף בהילוך רגיל, אבל… הילוך איטי מאוד. דברים לא מתקדמים מהר עכשיו. זוית של מתח בינו לבין כוכב מרקורי עלולה להביא איתה שבוע של ויכוחים עימותים ודרמות מילוליות. לטלה קשה לוותר, אבל תמיד יש פעם ראשונה..

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים – 15 לנובמבר 2020

מיקומם השבוע של השמש ומרקורי במזל עקרב מביא איתו יכולת להרחיב אופקים ואזורי פעולה, לחשוב בגדול – ולתכנן בענק. זהו זמן טוב לצאת קצת מעצמכם, ולא לאפשר למצבי הרוח המשתנים לעצור אתכם ואת התכניות שלכם. כדי להצליח בזה כדאי למצוא השבוע שותף או בן ברית לרעיון, או לדרך, דגיגים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי – 15 לנובמבר 2020

גם השמש וגם מרקורי שוהים כעת בבית הקריירה שלכם, דליים, מאיצים ומחזקים את האמביציה שלכם ועוזרים לכם לקדם את מה שחשוב לכם באמת, בתנאי שתלכו עם הדברים עד הסוף, ובלי פשרות. חזרתו של מרס להילוך רגיל מביאה איתה תקשורת משופרת. זה הזמן להתפייס עם מי שאיתו רבתם לאחרונה, ולהחזיר לחייכם אנשים שהתאדו בסגר.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי – 15 לנובמבר 2020

זוית פעולה בין סטורן הנוקשה לונוס שליטת המזל שלכם עלולה לגרום לכם לפעול עכשיו באופן בלתי צפוי במערכות היחסים הקרובות. הגדי הוא מזל קשוח למדי ולחשוף רגשות לא קל לו, אבל זוית פעולה שכזו עלולה לדרוש מכם בדיוק את זה. זה ממש לא נורא… יש אפשרות עכשיו גם להפסדים כספיים בגלל שיקול דעת מוטעה. פעלו […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת – 15 לנובמבר 2020

זוית פעולה בין יופיטר שליט המזל שלכם לבין ונוס מביאה איתה כמה ימים רגשניים ואופטימיים שבהם אפשר לפגוש אנשים שמחים, ליהנות משיחות רגשניות הקשורות לעבר, ואולי גם ליצור תכניות פעולה מרגשות פרקטית ורגשית לעתיד, אך.. לעשות זאת בזהירות רבה, ולהזהר מאופטימיות יתר שעלולה בהמשך להתגלות כבעייתית.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב – 15 לנובמבר 2020

זוית הפעולה של ונוס עם פלוטו שליט המזל שלכם עשויה להביא איתה כמה וכמה דרמות אל השולחן השבוע, עקרבים. כעת הזמן לקחת את האנרגיה הזו ולהיעזר בה כדי לפתוח דלתות שעד עכשיו היו חסומות בפניכם, לנהל שיחות עומק נפלאות עם אנשים קרובים, ולנקות משקעים רגשיים שעד היום מפריעים לכם.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים – 15 לנובמבר 2020

ונוס עדיין שוהה במזל שלכם ומביאה איתה לב פתוח לרווחה וגם לא מעט פופולאריות פה ושם… כן, אנשים אוהבים אתם עכשיו, ובצדק, אבל חשוב שתדעו גם למנף את האנרגיה של ונוס לפעולה ולא רק לחוויה. ונוס מטלטלת אתכם לא מעט השבוע מעלה מטה: שמרו את הרגלים איתנות על הקרקע והמנעו מהחלטות דרמטיות.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה – 15 לנובמבר 2020

בית התקשורת שלכם פעיל במיוחד השבוע, כשגם השמש וגם מרקורי כוכב התקשורת נמצאים בו ומאפשרים לכם ליצור קשרים חדשים עם אנשים שיכולים לעזור לסייע וגם לקדם אתכם. זהו זמן להעביר הילוך, לדבר על מה שחשוב לכם באמת, לשתף אחרים, וגם לעמוד בהצלחה מול קהל.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה – 15 לנובמבר 2020

ונוס שוהה בבית המשפחה שלכם, ומביאה איתה שבוע משפחתי יחסית, עם רגעים נאים של קרבה. השמש ומרקורי במזל עקרב מעירים את הצד הרומנטי אצל הסרטנים, שכידוע נחשבים כאחד המזלות הרומנטיים ביותר על פני גלגל המזלות גם ככה.. הזהרו שלא להסעיר את הלב לחינם, בשבוע שכולו נדנדה רגשית גדולה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן – 15 לנובמבר 2020

ונוס שוהה בבית המשפחה שלכם, ומביאה איתה שבוע משפחתי יחסית, עם רגעים נאים של קרבה. השמש ומרקורי במזל עקרב מעירים את הצד הרומנטי אצל הסרטנים, שכידוע נחשבים כאחד המזלות הרומנטיים ביותר על פני גלגל המזלות גם ככה.. הזהרו שלא להסעיר את הלב לחינם, בשבוע שכולו נדנדה רגשית גדולה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים – 15 לנובמבר 2020

מרקורי שליט המזל שלכם עושה צעדים ראשונים במזל שור. בתחילה הוא לא יוצר זויות עם כוכבים אחרים אולם בהמשך הוא חוזר ונכנס אל תוך זוית העימות עם אורנוס התזזיתי, זוית שכבר חווה לא מזמן וגרמה ללא מעט ניתוקים ושינויים במצב הרוח. כדאי לעבור זאת בשלום השבוע ללא דרמות וניתוקים מיוחדים. השבוע הבא כבר יהיה קל […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור – 15 לנובמבר 2020

ונוס שליטת המזל שלכם יוצרת שלושת זויות פעולה מאוד אקטיביות השבוע, ונראה שגם לכם וגם למאזנאים תהיה הרבה מאוד פעילות כעת…מאבקי כוח, אופטימיות וכובד – שלושה סוגים שונים של רגשות מביאה איתה ונוס כשהיא יוצרת זויות פעולה עם שלושת הכוכבים האלה ועלולה לגרום לשבוע סוער למדי עם כמה וכמה דרמות לשור השקט, שבסך הכל רוצה […]

לקריאה

תחזית שבועית – 15 לנובמבר 2020

מרס שליט המזל שלכם סופסוף עוצר וחוזר להילוך רגיל. הגיע הזמן להתחיל להתארגן מחדש, להתפייס עם העולם, ללקק את הפצעים של התהליכים הלא קלים שעברתם בחודשיים האחרונים, ולאט לאט להתחיל להגדיר מטרות, ולבצע בתקופה הקרובה..

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים – 8 לנובמבר 2020

השבוע הזה עלול להיות מעורפל ומבלבל למדי, דגיגים. זוית של עימות בין ונוס הרגשית לנפטון שליט המזל שלכם עלולה לגרום למעורבות רגשית גבוהה במיוחד, ולגרום לשיקול דעת שאינו במיטבו. אתם יצירתיים במיוחד כעת, אולם לא מעשיים במיוחד… נושאים הקשורים לעסקים כספים וליזמות מקצועיות – כדאי לדחות לשבוע הבא. השבוע – זמן טוב להתרגש, לרגש, ואם […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי – 8 לנובמבר 2020

מרקורי כוכב התקשורת חוזר השבוע אל בתי הקריירה שלכם מקום בו כבר נמצאת השמש, והשנים האלה יכולים כעת לדחוף אתכם קדימה. זהו זמן לאפשר לאמביציה שלכם לפעול בגדול: תקשורת חכמה ויוזמת, שיחות הקשורות לאמביציה שלכם ולעשייה עם אחרים, תכניות פעולה חדשות ומלהיבות – זה הזמן לנסות ולראות אפשרויות חדשות במצב ולנסות לחבר אותן על תכניות […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי – 8 לנובמבר 2020

גם השמש ומהשבוע גם מרקורי שוהים במזל עקרב, והגדי האמביציוזי יכול לעשות מהלכים מפתיעים הקשורים לשתופי פעולה עם אחרים בקשר לתכניות שלכם. זהו זמן טוב להפתח לאפשרויות חדשות ומעניינות כמו גם לאנשים שיכולים לעזור ולסייע, ולקדם את מה שחשוב לכם באמת – והפעם לא לבד: שתופם של אחרים במטרות שלכם, בעיקר במטרות גדולות, עשוי להיות […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת – 8 לנובמבר 2020

הצד החברתי של הקשתים שלנו פעיל במיוחד השבוע כשונוס שוהה במזל מאזניים מאפשרת לכם להרחיב את המעגלים החברתיים שלכם, להכיר אנשים חדשים, ולשפר עמדות בכל מה קשור לחברות וארגונים בחייכם, קשתים. זהו זמן טוב לחשוב ולפעול מחוץ לקופסה, ובעיקר לחשוב מקצועית באופן שונה מקורי ויוזם: יופיטר שליט המזל שלכם יעבור בקרוב למזל דלי, ותכניות שתעשו […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב – 8 לנובמבר 2020

אל השמש שנמצאת עכשיו במזל שלכם מתקרב עכשיו גם מרקורי כוכב התקשורת, כשהוא חוזר למזל שלכם אחרי סיום הילוכו האחורי בין שלושת השבועות. כעת אתם מסיימים את תהליך סגירת המעגלים שמרקורי הביא איתו, ומהשבוע תוכלו לפתוח מעגלים תקשורת חדשים ומעניינים, ובמקביל גם לפתוח דף חדש ונקי ביחסים ישנים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים – 8 לנובמבר 2020

ונוס שליטת המזל שלכם שוהה ב..מזל שלכם, ומביאה איתה אפשרויות נאות לא רק לפתוח את הלב אלא גם להכניס קצת יותר אהבה בשבועות קשים אלה לחייכם, ולחיי הקרובים אליכם. אולם זוית של מתח בהמשך השבוע בין ונוס לנפטון עלולה לפגוע בשיקול הדעת בגלל מעורבות רגשית גבוהה יחסית, בעיקר בנושאי חומר וכספים. לכן אם תוכלו לדחות […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה – 8 לנובמבר 2020

מרקורי כוכב התקשורת ושליט המזל שלכם עובר למזל עקרב המאכלס את בית התקשורת שלכם והופך את התקשורת שלכם לעוצמתית במיוחד השבוע. זוית פעולה שמרקורי יוצר עם סטורן הנוקשה מכבידה עליכם, ומכריחה אתכם לפעול באופן מדויק ויעיל במיוחד. ונוס שוהה בבית הכספים שלכם, ויכולה להביא איתה כמה הזדמנויות מקצועיות מעניינות, ואולי גם יזמות חדשות והתחלות חדשות […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה – 8 לנובמבר 2020

השמש שליטת המזל שלכם יוצרת זוית של עימות למרס כוכב האקשן, וכמו תמיד ששנים כאלה רבים שניהם גם מפסידים: עצבנות, חוסר שקט, מאבקי כוח ואגו, מלחמה מיותרת על עקרונות – כל אלה ועוד עלולים לצוץ עכשיו בשפע, ולקלקל רגעים יפים. נסו לגלות איפוק, לא להכנס לסכסוכים בגלל מלה או שתים, ולזכור מדי פעם מה חשוב […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן – 8 לנובמבר 2020

מרס במזל טלה בהילוך אחורי דוחף אתכם להשלים תהליכים הקשורים לאמביציה שלכם לפני שתצאו שוב לדרך אסרטיבית, בעוד ונוס במזל מאזניים מביאה איתה רגעים יפים של קרבה באזור הבית והמשפחה, רגעים שאתם זקוקים להם עכשיו. חזרתו של מרקורי לבית הרומנטיקה שלכם מאפשר להחלים את פצעי הלב, להתפייס, ולנקות משקעים שהצטברו.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור – 8 לנובמבר 2020

ונוס הרגשית יוצרת השבוע זוית של מתח עם נפטון המטשטש והמערפל, ואפילו השור המעשי עם שתי הרגלים על הקרקע עלול ללכת לאיבוד, ולקבל החלטות רגשניות וגרועות שיגרמו לו להוציא יותר כספים ממה שהתכוון. חשוב כעת להשאר במסגרת הבסיסית של התקציב שלכם, ולא לבזבז על פינוקים בזמן שחיבוק אחד בזמן הנכון יכול להרגיע הרבה יותר. כן, […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה – 8 לנובמבר 2020

שבוע מתוח לפנינו, וכדאי לאסוף את כל הסבלנות והסובלנות שיש לכם כדי שלא להסחף ולאבד את הראש. זוית העימות בין השמש למרס שליט המזל שלכם שבהילוך אחורי עלולה לגמור לכם מהר מאוד את הסבלנות שעדיין נשארה לכם להילוכו האחורי של מרס שפשוט מוציא אתכם מהפוקוס. פתיל קצר הוא הסכנה המיידית כעת. גלו איפוק! קצת ספורט […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור – 1 לנובמבר 2020

ונוס שליטת המזל שלכם מעירה אתכם כשהיא הופכת להיות קיצונית ומרדנית, חסרת שקט ומשמעת, ועלולה לקלקל יחסים יפים בגלל זוית המתח שלה עם כוכב אורנוס, בעיקר כשלוקחים אותה כמובנת מאליה.. מה עושים? מדברים עם הסביבה, מסבירים שלא צריך להפגע, ו..לוקחים עוד קצת ספייס.

לקריאה

תחזית שבועית -מזל טלה – 1 לנובמבר 2020

זוית המתח עם השמש לא עושה לכם טוב השבוע, מה גם שמרס שליט המזל שלכם ממשיך לנוע בהילוך אחורי… זה לא מיקום קל ואפילו די מרגיז, אבל ההילוך האחורי הזה של מרס ועוד במזל שלכם הוא מאוד נדיר: עוד מאמץ קטן לגלות סבלנות – ותיכף זה עובר.. ובקרוב גם מרס יתחיל שוב לנוע קדימה – […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים – 25 לאוקטובר 2020

מעברה של השמש למזל עקרב השבוע מדגיש כעת תחום אחר בחייכם: את כל נושא ההתפתחות, הצמיחה האישית והרחבת האופקים שאתם כה זקוקים להם עכשיו. זהו זמן טוב לקחת קורס או סדנה או כל דברים שיגרום לכם לראות דברים אחרת ואולי גם לשנות את הגישה כלפי החיים עצמם, לעבור למוד אקטיבי יותר ולקחת שליטה רבה יותר […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי – 25 לאוקטובר 2020

השמש עוברת לבית הקריירה שלכם כעת, דליים, ונראה שדרך האמביציה והמטרות שלכם ברורות לכם כעת יותר מאי פעם. אולם הילוכו האחורי של מרקורי כוכב התקשורת בבית הקריירה שלכם שהשבוע גם חוזר למזל מאזניים, מראה שיש לכם עוד כמה מעגלים לסגור בתוך עצמכם ומול העולם, לפני שתחזרו לאיזון ותוכלו להמשיך ולנוע קדימה. זוית העימות בין השמש […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי – 25 לאוקטובר 2020

ונוס הרגשית עוברת השבוע לבית הקרירה והתדמית שלכם, ועשויה בהחלט לעזור לגדי הקשוח שלנו לשפר ולשדרג תדמית, להראות לעולם לא רק את ההגיון החד אלא גם את החלקים הרכים הדמיון והיצירתיות שלכם, ולא לחשוב מעשייה רגשית יותר המחוברת ללב, ולא רק למחשב או לארנק. הגיע הזמן להתחבר מחדש לאהבה, גדיים, ולעשות את הצעד הזה פנימה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת – 25 לאוקטובר 2020

כוכב מרס יוצא מתוך זוית הפעולה שיצר בשבועיים האחרונים ליופיטר שליט המזל שלכם, ולאט לאט הלחצים לעשייה ופעולה מהירים והחלטות אימפולסיביות יורדים בהדרגה. הגיע הזמן לשבת רגע ולעשות סדר בדברים: לתהליך הזה עוזרת גם השמש שנכנסת למזל עקרב, ומכריחה אתכם לשים עין נוספת מאחורי הקלעים כדי להתבונן בנעשה ולחשוב לרגע לפני שפועלים. הגיע הזמן לתכנונים […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב – 25 לאוקטובר 2020

מזלטוף, עקרבים! השמש זה עתה עברה למזל שלכם, ולמרות שלעקרב לא תמיד קל לחגוג יומי הולדת, נראה שדווקא יום ההולדת הזה מגיע בזמן הנכון שבו אתם זקוקים לקצת יותר חיזוק ואהבה, אם כי כמובן לא בקלות תודו בזה: העקרב מזל קשוח למדי, שטוען תמיד שהוא לא זקוק לאף אחד. מרקורי בהילוך אחורי שבשבוע האחרון עזר […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים – 25 לאוקטובר 2020

ונוס שליטת המזל שלכם עוברת השבוע ל..מזל שלכם, אחרי שלא עשתה לכם חיים קלים בשבועות האחרונטם כששהתה במזל בתולה, והביא איתה איכות ביקורתית שיפוטית לא קלה, ותחושה של כובד ובדידות מסויימת. כעת כל זה משתנה כשהיא עוברת למזל מאזניים, הקסם האישי שלכם חוזר ואיתו גם היכול למנף את האנרגיה הזו לשיפור במערכות היחסים שלכם ובדיאלוג […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה – 25 לאוקטובר 2020

השמש שליטת המזל שלכם עושה צעדים ראשונים במזל עקרב, מיקום לא ממש קל לאריות, אבל כזה שמזמין חודש של השקעה משפחתית אמיתית. אולם זוית העימות של השמש השבוע עם כוכב אורנוס התזזיתי עלולה לגרום לעצבנות וחוסר שקט, ומה שגרוע יותר – להחלטות אימפולסיביות ופזיזות. אולי משום כך חשוב להזהר מאוד השבוע מריבים חסרי בסיס, ומניתוקים […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן – 25 לאוקטובר 2020

מרקורי שליט המזל שלכם שוהה כעת בהילוך אחורי, אלמנט שמדגיש את הצורך שלכם בבדק בית אמיתי. השבוע הוא עובר למזל מאזניים, והיכולת לדבר על התהליך הזה מתחזקת, ובעיקר לשתף. זוית פעולה בין מרקורי לסטורן מביאה את חשבון הנפש הזה גם לחשבון נפש כלכלי וכספי. זהו זמן טוב להגדיר מחדש את המטרות שלכם ואת המצב הכלכלי, […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים – 25 לאוקטובר 2020

מרקורי שליט המזל שלכם שוהה כעת בהילוך אחורי, אלמנט שמדגיש את הצורך שלכם בבדק בית אמיתי. השבוע הוא עובר למזל מאזניים, והיכולת לדבר על התהליך הזה מתחזקת, ובעיקר לשתף. זוית פעולה בין מרקורי לסטורן מביאה את חשבון הנפש הזה גם לחשבון נפש כלכלי וכספי. זהו זמן טוב להגדיר מחדש את המטרות שלכם ואת המצב הכלכלי, […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור – 25 לאוקטובר 2020

השמש עוברת למזל עקרב המאכלס את בית הזוגיות והיחסים שלכם, ומדגישה את הצורך לצאת קצת מעצמכם, ולהשקיע קצת יותר בדיאלוג הזוגי, ובמלה דיאלוג בכלל. גם מרקורי כוכב התקשורת נמצא שם כעת, מיקום שמצביע על צורך לשדרג גם את התקשורת והתקשורת שלכם בכלל. מעברה של ונוס למזל מאזניים מביא איתו צורך בתקשורת מילולית רבה יותר.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה – 25 לאוקטובר 2020

כוכב מרס שליט המזל שלכם ממשיך לנוע גם השבוע בהילוך אחורי, תוך שהוא יוצא מתוך הזוית האחרונה איתה יצר קשר לאחרונה, זוית הפעולה עם יופיטר כוכב השפע שהביאה איתה ים של אקשן ופעילות. כעת כשהוא לא יוצר זויות הלחצים יורדים, אבל הצורך לבצע שינויים הן בתפיסה והן בגישה חזק מתמיד, וכמעט בכל התחומים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים – 18 לאוקטובר 2020

זה עלול להיות שבוע רגיש, רגשני נבוך ומבולבל, דגיגים:  ונוס הרגשית יוצרת השבוע זוית של עימות עם נפטון שליט המזל שלכם, וזה מכניס מינון חדש של רגשות לא רק אל תוך מערכות היחסים והמידע שלכם, אלא לחייכם בכלל: הכל עלול להפוך עכשיו לרגיש ומרגיש, ולגרום לעולם הרגשי והחברתי להתנודד בקיצוניות מעלה מטה. על כן השבוע […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי – 18 לאוקטובר 2020

השמש עוברת השבוע לבית הקריירה שלכם, מקום בו נמצא גם מרקורי כוכב התקשורת בהילוך אחורי. הגיע הזמן להריץ קדימה את האמביציה שלכם ובמקביל גם לשדרג את הקריירה שלכם, בעיקר לאור השינויים האחרונים שהעולם ובעיקר העולם הפרטי והמקצועי של כולנו עובר לאחרונה. זמן להכניס קצת יותר טכנולוגיה לדברים שאתם עושים, לתת מקום גדול יותר לאינטרנט לפייסבוק […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי – 18 לאוקטובר 2020

מעברה של השמש למזל עקרב שם נמצא גם מרקורי כוכב התקשורת בהילוך אחורי בבית החברתי שלכם, מראה היכל כעת קורה הדיאלוג האמיתי עם השינויים המתרחשים עכשיו: בדיאלוג בינכם לבין המעגלים החברתיים שסביבכם. זהו זמן טוב להחזיר קשרים מהעבר שקצת נעלמו לאחרונה, ובמקביל להתחיל להוציא מחייכם קשרים שמיצו את עצמם. זהו זמן טוב לצאת קצת מהשריון […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת – 18 לאוקטובר 2020

כוכב מרס נכנס השבוע בהילוך אחורי אל תוך זוית פעולה עם יופיטר שליט המזל שלכם ששוהה במזל גדי הקשוח, והזוית הזו תלווה את השבוע כולו באווירה סופר אקטיבית אסרטיבית ופה ושם גם אגרסיבית – כשדברים יצאו משליטה כשהעולם סביבכם לא ישתף פעולה עם התכניות ההתלהבות או ההחלטות שחלקן עלול להיות פזיז ואימפולסיבי. אין ספק שהזוית […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב – 18 לאוקטובר 2020

מזלטוף, עקרבים! השמש עוברת בשבוע הבא למזל שלכם, ותתחיל לחגוג לכם ימי הולכת, כל זאת אחרי פרק זמן לא קצר של מתחים לחצים ושינויים שכולכם חוויתם אם מבחוץ ואם מבפנים על ידי הזויות שהכוכבים יצרו עם פלוטו שליט המזל שלכם. בו בזמן נמצא במזל שלכם גם מרקורי כוכב התקשורת בהילוך אחורי, והוא מאפשר לכם לסגור […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים – 18 לאוקטובר 2020

השמש עוברת למזל עקרב שם שוהה גם מרקורי כוכב התקשורת, ושניהם יפעלו כעת בבית החומר והכספים שלכם, מצביעים על המקום שבו חשוב וכדאי עכשיו לעשות עבודת עומק אמיתית, לשדרג גם התייחסות לכסף ולשפע מצד אחד, אך גם לבנות תכנית כלכלית שתתאים לזמנים שהשתנו. זהו זמן טוב לסגור אוברדראפט, להחזיר חובות, ולהגדיר מחדש את התכניות הכלכליות […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה – 18 לאוקטובר 2020

השמש עוברת לבית התקשורת שלכם בהמשך השבוע במזל עקרב שם נמצא גם מרקורי שליט המזל שלכם כשהוא בהילוך אחורי, מיקום מעניין שמראה היכן הולכת להיות עיקר העבודה בימים אלה: על התקשורת שלכם, על הדרך שבה העולם מבין או מפרש אתכם, ועל הצורך שלכם ללמוד מחדש לדבר לשתף ולחלוק מבלי לעשות זאת בציניות או בביקורתיות… פרק […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה – 18 לאוקטובר 2020

אחרי כחודש ימים בבית התקשורת שלכם עוברת השמש למזל עקרב המסמל את הבית והמשפחה, ותפגוש שם בקרוב את מרקורי כוכב התקשורת שנמצא שם בהילוך אחורי. זהו פרק זמן מעניין שיאפשר לכם פרק זמן שבו תוכלו לשדרג את התקשורת המשפחתית שלכם, לנקות משקעים רגשיים שהצטברו, ולפנות מקום לתקשורת צלולה ונקיה יותר בעוד כמה שבועות, כשמרקורי ישוב […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן – 18 לאוקטובר 2020

השמש עוברת השבוע למזל עקרב המאכלס את בית הרומנטיקה היצירתיות והביטוי האישי שלכם, והסרטן שלנו יהנה משבוע מאוד רגשני. אבל הילוכו האחורי של מרקורי בבית הרומנטיקה שלכם עלול לגרום לקצרים בתקשורת הרומנטית שלכם, זכרונות הקשורים לעבר הרומנטי עם אקס או אקסית מיתולוגיים, ואולי גם פרשת אהבה מורכבת במיוחד מעט חסרת סיכוי אך מושכת לא פחות… […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים – 18 לאוקטובר 2020

מרקורי שליט המזל שלכם ממשיך לנוע בהילוך אחורי במזל עקרב הרגשי, והתאומים שלנו עלול קצת להכנס לסחרור כשגם הצורך להשתדרג במקום לרוץ קדימה וגם המעורבות הרגשית הגבוהה הזו הם קצת יותר מדי עבור התאום שלנו… זה מציף ברגשות ומבלבל מאוד מה גם שבו זמנית אתם צריכים גם להתחיל לסגור מעגלים שמיצו את עצמם וגם להזהר […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור – 18 לאוקטובר 2020

ונוס שוהה במזל בתולה השייך גם הוא ליסוד האדמה ואתם אמורים ליהנות מבטחון יחסי, אולם בהמשך יוצרת ונוס זוית של עימות עם נפטון הרגשני, והרגשות שהשור היציב כל כך מנסה תמיד להשאיר בשליטה דווקא השבוע עלולים לשלוט עליו, ולהכתיב סדר יום יותר רגשני ואפילו דרמטי, ופחות צפוי. השבוע הזה חשוב מאוד להזהר שלא לקבל החלטות […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה – 18 לאוקטובר 20

כוכב מרס נמצא אמנם בהילוך אחורי, אבל מי אמר שבהילוך אחורי אי אפשר לטוס? זו התחושה השבוע כשמרס שוהה תחת זוית הפעולה עם יופיטר כוכב השפע: הצורך באקשן ובהרחבת גבולות ואופקים חזק מתמיד אבל הפזיזות מהשטן: הזהרו מהחלטות פזיזות, טלאים, והתייעצו לפני כל החלטה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים – 11 לאוקטובר 2020

זוית של מתח שיוצרת השמש השבוע עם נפטון שליט המזל שלכם עלולה לגרום לערפול ובלבול מול סמכויות, ומול המטרות האמיתיות שלכם. חשוב להמנע ממעורבות רגשית גבוהה בהחלטות שלכם למרות שנראה שזה לא קל: הצמדו לעובדות כפי שהן ללא שיפוט כלשהו, כדי שדברים יקרו באופן מעשי בשטח. אל תדחו תכניות בגלל מצבי רוח, והיו כאן – […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי – 11 לאוקטובר 2020

השבוע הזה נפתח כשמרקורי יוצא מזוית העימות עם אורנוס שליט המזל שלכם, אבל בהמשך השבוע הוא עובר להילוך אחורי בבית הקריירה שלכם, ואולי הגיע הזמן לעשות חשבון נפש אמיתי בכל מה שקשור לאמביציה שלכם ולמימוש הקריירה הקשור לחודשים האחרונים. חזרתו של מרקורי לזוית העימות עם אורנוס תאפשר לכם לסגור מעגלים הקשורים לניתוקים ושינויים בחייכם, לדבר […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי – 11 לאוקטובר 2020

מיקומו של כוכב מרס בהילוך אחורי במזל טלה מכריח אתכם להשקיע קצת יותר בימים אלה בבית, בסביבתו, ובבני הבית. זהו זמן לשדרג יחסים, להיות קשובים יותר לאנשים קרובים, ולא לקחת שום דבר כמובן מאליו. השמש ממשיכה לנוע בבית הקריירה שלכם ולהביא איתה אמביציה חזקה במיוחד, אולם חשוב לדעת להגדיר קודם מטרות באופן מדויק ורק אז […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת – 11 לאוקטובר 2020

ונוס שוהה כעת בבית הקריירה שלכם, וזהו זמן מצוין לנצל את הכריזמה והקסם האישי שלכם כדי לקדם תכניות פעולה ויזמות חדשות, בעיקר כשהשמש גם יוצרת השבוע זוית פעולה מדויקת עם יופיטר שליט המזל שלכם ומחזקת את האופטימיות שמעט דעכה לאחרונה. נצלו את האנרגיה הזו לכמה התחלות חשדות, אולם הזהרו שלא להגזים ולא לעשות צעדים משמעותיים […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב – 11 לאוקטובר 2020

מרקורי כוכב התקשורת פורץ השבוע בהילוך אחורי במזל שלכם, וזה לא ממש מיקום קל עבור העקרב שממילא לא אוהב להיחשף יותר מדי, ולשתף ברגשות. אבל אישית, זהו זמן מצוין לחשבון נפש אישי ותקשורתי מעמיק: האם אתם פתוחים עכשיו למינון גבוה יותר של תקשורת אישית ובינאישית? האם אתם מוכנים להיחשף ולשתף את אלה שקרובים אליכם במה […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה – 11 לאוקטובר 2020

ונוס הרגשית שוהה במזל שלכם, ומביאה אליכם פרק זמן רגשי וייחודי. לא קל לבני ובנות המזל הזה להפטר מכל העומס הרגשי שהם נושאים עליהם, אבל כשונוס בשטח – איכשהו יורד המתח, הלב נפתח (אם תאפשרו לו, זה לא יקרה מעצמו) והגיע הזמן לרגשות רכים מהסוג שהבתולה לא משחרר בקלות בגלל פגיעות היתר. אז… כן, תנו […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה – 11 לאוקטובר 2020

שבוע עמוס טעון דחוס ובעיקר סופר נפיץ עובר על כוחותינו, כשהשמש שליטת המזל שלכם נמצאת גם בזוית של עימות עם כוכב מרס שממול וגם בזוית פעולה לפלוטו היצרי והכוחני. לכן השחשוב לשמור על עצמכם, ועל העקרונות החשובים לכם. כן, יש אקשן, אבל צריך גם לדעת לעצור בזמן, כדי שלא להכנס למלחמה אמיתית, גם אם היא […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן – 11 לאוקטובר 2020

השמש מצד אחד, פלוטו מצד שני – כל אחד מהם יוצר זויות פעולה למזל שלכם, והסרטנון העדין והמופנם שלנו עלול להשאב בקלות השבוע לתוך מערכות יחסים מורכבות, סכסוכים וויכוחים עימותים וצורך להגן על העמדה שלכם, ולהזהר בכבישים. הסרטן משתנה במהירות אבל כשכגם פלוטו וגם השמש לוחצים עליו השינויים מהירים יותר, ושיקול הדעת הופך גרוע יותר […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים – 11 לאוקטובר 2020

מרקורי שליט המזל שלכם לא רק שוהה במזל עקרב הטעון והרגשי ואפילו עוין, ולא רק יוצר זוית של עימות עם אורנוס התזזיתי – הוא גם נכנס להילוך אחורי השבוע, וברגע שהוא בעצם יוצר מהזוית הוא כבר חוזר אליה בדלת האחורית… מה אומר כל זה? שבוע עמוס ודחוס, ובו צריך ללכת על הקשקש מכל כוון כדי […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור – 11 לאוקטובר 2020

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל בתולה השייך גם הוא ליסוד האדמה, ואולי בניגוד לכל מה שקורה בשאר המפה יוצרת רק זויות חיוביות, גם לאורנוס וגם למרקורי כוכב התקשורת. מסקנה? יזמות חדשות יתקבלו בברכה דווקא השבוע, ואם יהיה לכם קצת מזל – למרות שהשבוע צריך הרבה ממנו – תוכלו למצוא גם את הפרטנרים הנכונים […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה – 11 לאוקטובר 2020

הילוכו האחורי של מרס שליט המזל שלכם שליט המזל שלכם ממשיך במזל טלה, כשהשבוע הוא יוצא לאיטו מתוך זוית הפעולה שלו עם כוכב פלוטו היצרי, ומתחיל להכנס לזוית עם יופיטר. במקביל הוא נמצא בעימות עם השמש וחשוב השבוע לא לריב עם סמכויות, ולאור מה שקורה בכלל השבוע – עדיף לא לריב בכלל… שבוע לא קל […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים – 4 לאוקטובר 2020

פתיחות לרעיונות חדשים, גישה חדשה ומאפשרת, אפשרויות חדשות לפעול מקצועית מול העולם ואנשים חדשים שכיף להכיר מבחינה חברתית – הצירוף של מרקורי כוכב התקשורת במזל עקרב ומעברה של ונוס הרגשית לבית הזוגיות והיחסים שלכם שנמצא ממול הוא שמאפשר את החוויות האלה, אם תסכימו לקחת את עצמכם בידים, לשים בצד את כל הרגש הדביק הזה, ולתת […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי – 4 לאוקטובר 2020

מעברה של ונוס למזל בתולה מדגיש את הצורך לפעול בזהירות בפרק הזמן הזה, ולא לקחת סיכונים מיותרים לא בנושאי כספים ולא בכבישים ובדרכים. אתם חייבים כעת לעשות דברים בעינים פקוחות ובזהירות מכסימלית, ובעיקר לא לבזבז כספים על מה שאין לכם בו צורך אמיתי, דליים. מרקורי ששוהה כעת בבית הקריירה שלכם מאפשר לכם לא רק לשדרג […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי – 4 לאוקטובר 2020

סטורן הנוקשה שליט המזל שלכם יוצא לאיטו מתוך זוית הפעולה עם מרס האגרסיבי, אבל אתם עדיין עצבניים מהרגיל, וזקוקים לשחרור פיזי כדי לשחרר גם את הגוף: הליכה, אופניים, ספורט – תנו לגוף לפרק את המתחים האלה כדי שלא יצטברו לכם, ויפה שעה אחת קודם. ונוס עוברת למזל בתולה לבית הצמיחה האישית שלכם, ויתכן וזהו זמן […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת – 4 לאוקטובר 2020

הילוכו האחורי של מרס במזל טלה מדגיש את הצורך הקשתי מצד אחד להשקיע בביטוי האישי שלכם חברתית ומקצועית, אבל הדברים לא באים בקלות, וריבים קטנים ומרגיזים מתפתחים עכשיו בקלות ובלי שליטה. זהו זמן להתמקד בפרטים הקטנים אך בעיקר בחברים וידידים מהעבר שקצת נעלמו מחייכם לאחרונה: זה הזמן לחזור ולחבר קשרים,ולהחזיר אותם לחייכם

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב – 4 לאוקטובר 2020

מרקורי כוכב התקשורת ממשיך לנוע במזל שלכם ויוצר זוית של עימות עם פלוטו היצרי. המיקום הזה אינו קל אבל יש בו בונוסים: העקרבון שלנו חייב לדבר לשתף ולחלוק גם אם הוא לא ממש רוצה. מעברה של ונוס למזל בתולה מביא איתו מעורבות רגשית חברתית גדולה יותר, ויכולת להכיר אנשים חדשים ולהרחיב את המעגלים שלכם. וותרו […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים – 4 לאוקטובר 2020

ונוס עוברת למזל בתולה וזה לא ממש עושה לכם חיים קלים מאזנאים, כל הגישה הביקורתית הזו והתחושה שאתם פועלים כעת בעיקר מאחורי הקלעים ונאלצים לשהות שם קצת יותר מתמיד, בעיקר בלי פידבק הולם. מאזנאים זקוקים לדיאלוג ומרס בהילוך אחורי במזל טלה הוא לא המקום הנוח לדיאלוג ורק מרגיז ומתסכל אתכם. קצת יותר פעילות פיזית וספורטיבית […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה – 4 לאוקטובר 2020

התחום המקצועי פעיל במיוחד עכשיו, ומכריח אתכם לפעול קצת אחרת כשמרס ששוהה בבית העבודה שלכם: זמן למצוא פתרונות לבעיות כלכליות, וזה בהחלט אפשרי. משהו טוב קורה לכם בהמשך השבוע הזה, בתולות: ונוס הרגשית עוברת למזל שלכם, ומרככת את המזל הביקורתי והשנון שלכם. הגיע הזמן להתמקד קצת ברגשות רכים, בגישה מעודנת יותר ובעיקר במלה הזו שלמרות […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה – 4 לאוקטובר 2020

ונוס הרגשית ששהתה במזל שלכם כחודש ימים עזרה לאריה לפתוח את לבו הגדול והנדיב ואפילו רככה אותו ואת הרעמה – לא מעט אריות הסתפרו אכן לאחרונה – מסיימת לארוז ובהמשך השבוע עוברת לבית החומר והכספים שלכם, אריות. מיקומו של מרקורי כוכב התקשורת במזל עקרב מסמל את היכולת שלכם לשדרג את התקשורת המשפחתית, לשתף את בני […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה – 4 לאוקטובר 2020

מרקורי כוכב התקשורת שוהה במזל עקרב השייך גם הוא ליסוד המים, אלמנט שמביא איתו צורך להרחיב אופקים, לצאת קצת מגבולות הסגר המנטלי, לפגוש אנשים חדשים ומעניינים בזום, ולחפש שיחות עומק ושיחות נפש שמפרות את הנשמה. הילוכו האחורי של מרס במזל טלה ממשיך להכביד עליכם ולהביא איתו אנרגיות לוחמניות שגורמות לכם להגיב בתוקפנות גם המיקום זה […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן – 4 לאוקטובר 2020

מרקורי כוכב התקשורת שוהה במזל עקרב השייך גם הוא ליסוד המים, אלמנט שמביא איתו צורך להרחיב אופקים, לצאת קצת מגבולות הסגר המנטלי, לפגוש אנשים חדשים ומעניינים בזום, ולחפש שיחות עומק ושיחות נפש שמפרות את הנשמה. הילוכו האחורי של מרס במזל טלה ממשיך להכביד עליכם ולהביא איתו אנרגיות לוחמניות שגורמות לכם להגיב בתוקפנות גם המיקום זה […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים – 4 לאוקטובר 2020

מרקורי שליט המזל שלכם ממשיך לנוע במזל עקרב הרגשי והטעון, והתאומים שלנו מרגיש את כובד התהליך הזה ואת הצורך להכנס לעומק הדברים, ולמקום ההשרדותי שלכם כדי לדלות כוחות ועוצמה. המיקום הזה גם גורם לכם לאבד בקלות פרופורציות, התחושות קיצוניות, וכנ'ל גם האפים והדאונים. זוית של עימות בין מרקורי לאורנוס מביאה איתה עצבנות וחוסר שקט, והחלטות […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור – 4 לאוקטובר 2020

מרקורי כוכב התקשורת שוהה כעת בבית הזוגיות והיחסים שלכם ומדגיש את הצורך שלכם לדבר לשתף ולחלוק את שעובר עליכם עם הפרטנרים או השותפים שלכם. ונוס שליטת המזל שלכם עוברת למזל בתולה השייך גם הוא ליסוד האדמה, אלמנט שמביא איתו דווקא נינוחות מסויימת ביחסים, כמו גם יכולת לפתוח בעדינות את הלב ולאפשר לאהבה להכנס, דווקא כשהרוחות […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה – 4 לאוקטובר 2020

אין ספק – שבוע מתוח במיוחד לפניכם, טלאים: זוית הפעולה שמרס שליט המזל שלכם יוצר עם פלוטו הכוחני עלולה להביא איתה לא מעט התקלויות עם העולם, וגישה תוקפנית כשדברים יוצאים משליטה. חשוב דווקא השבוע לשמור על איפוק מסויים ואפילו על ריחוק, כי הזוית הזו עלולה לגרום לכם ללכת עד הסוף בסיטואציות ילדותיות, וללכת עד הסוף […]

לקריאה

תחזית יומית – מזל דגים – 13 ספטמבר 2020

ונוס הרגשית ממשיכה גם השבוע לנוע במזל אריה שמול המזל שלכם, והדלי השכלתני והאינטליגנטי מקבל מנה מוגדלת של רגשות מונוס שלנואולם בהמשך השבוע יוצרת ונוס זוית פעולה עם אורנוס שליט המזל שלכם, זוית שעלולה ליצור קונפליקט בין הצורך לרגש ולהיות במערכת יחסים, לבין הצורך להתנתק ולשמור על רוח עצמאית. יחסים או דיאלוג סוליסטי עם העולם? […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים – 13 לספטמבר 2020

ונוס הרגשית ממשיכה גם השבוע לנוע במזל אריה שמול המזל שלכם, והדלי השכלתני והאינטליגנטי מקבל מנה מוגדלת של רגשות מונוס שלנו, אולם בהמשך השבוע יוצרת ונוס זוית פעולה עם אורנוס שליט המזל שלכם, זוית שעלולה ליצור קונפליקט בין הצורך לרגש ולהיות במערכת יחסים, לבין הצורך להתנתק ולשמור על רוח עצמאית. יחסים או דיאלוג סוליסטי עם […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי – 13 לספטמבר 2020

ונוס הרגשית ממשיכה גם השבוע לנוע במזל אריה שמול המזל שלכם, והדלי השכלתני והאינטליגנטי מקבל מנה מוגדלת של רגשות מונוס שלנואולם בהמשך השבוע יוצרת ונוס זוית פעולה עם אורנוס שליט המזל שלכם, זוית שעלולה ליצור קונפליקט בין הצורך לרגש ולהיות במערכת יחסים, לבין הצורך להתנתק ולשמור על רוח עצמאית. יחסים או דיאלוג סוליסטי עם העולם? […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי – 13 לספטמבר 2020

הילוכו האחורי של כוכב מרס בבית הקריירה שלכם בחודשיים הקרובים מביא איתו כמה וכמה שינויים במגמה וביכולת שלכם לקדם נושאים שחשובים לכם. יתכן וכעת תהליכים שחשובים לכם עלולים לעלות על שרטון, וכדאי לברר היטב למה לפני שממשיכים כעת בדרך. זהו זמן טוב לחשבון נפש אמיתי בקריירה הקשור לחודשים האחרונים, עם מחשבות על שינויים אפשריים בקונספט […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת – 13 לספטמבר 2020

אמביציה ודרייב – אלה מלים משמעותיות בימים אלה, כשהשמש שוהה לה בבית הקריירה שלכם, ומאפשרת לקשת שלוקח יזמה גם להצליח ולפתוח דלתות שעד עכשיו היו סגורות בפניכם. זוית פעולה בין מרקורי כוכב התקשורת ליופיטר שליט המזל שלכם מביאה איתה אופטימיות ושמחת חיים, אולם כדאי להזהר מציפיות יתר ואכזבות בעיקבות כך. הזהרו בכספים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב – 13 לספטמבר 2020

מיקומה של ונוס במזל אריה המאכלס את בית הקריירה והתדמית שלכם, מייצר לכם קסם מיוחד וכושר שכנוע. זהו זמן מצוין לקדם תכניות ויזמות ולשווק את עצמכם ואת מה שיש לכם להציע בכל העוצמה. השמש שבמזל בתולה תומכת בתחום החברתי שלכם, ומאפשרת לכם להרחיב את המעגלים החברתיים ולהכיר אנשים חדשים מעניינים ויעילים עבורכם.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים – 13 לספטמבר 2020

מבחינה תקשורתית וחברתית דברים טובים קורים לכם עכשיו בעיקרון, מאזנאים. מרקורי כוכב התקשורת שוהה במזל שלכם והופך אתכם כעת לתקשורתיים במיוחד. ונוס שליטת המזל שלכם שבמזל אריה יכולה להביא איתה כמה וכמה אפשרויות של צמיחה והתפתחות אישית הקשורים למוסדות וארגונים בחייכם. זהו זמן טוב לצמוח בתחום החברתי ובנושאי אינטרנט ומדיה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה – 13 לספטמבר 2020

השמש ממשיכה לנוע במזל שלכם, בתולות, ולחגוג לכם ימי הולדת. מרקורי כוכב התקשורת שליט המזל שלכם במזל מאזניים עשוי להביא איתו כמה תובנות ואפילו אפשרויות צמיחה בכל מה שקשור לתחום הכלכלי ובנושאי כספים. זמן טוב להתייעץ עם אחרים בכל מה שקשור לתחום הכלכלי ואולי גם לבצע שינויים מתבקשים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה – 13 לספטמבר 2020

ונוס הרגשית ממשיכה לנוע במזל שלכם,להוסיף עוד קסם לרעמתו של האריה, ולעזור לכם לקדם נושאים שחשובים לכם והפעם לא בעוצמה ובכוח אלא ברכות ובחביבות. זוית של עימות בין השמש שליטת המזל שלכם עם נפטון מביאה איתה ימים מעורפלים ובעייתיים עד אמצע השבוע – אחרי כן אתם חוזרים לעצמכם. הזהרו בכל מה שקשור להחלטות הקשורות לעסקים […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה – 13 לספטמבר 2020

מרקורי כוכב התקשורת שוהה במזל מאזניים השבוע, אלמנט שעוזר לכם לשדרג את התקשורת הביתית והמשפחתית, ולהשקיע קצת יותר אנרגיה שמחה בבני הבית עצמם. ונוס שמאכלסת את בית הכספים שלכם עלולה לגרום לכם להוצאות גבוהות מהרגיל וכדאי להחליט כבר עכשיו שלא מוציאים כספים על מה שלא נחוץ לכם באמת.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים – 13 לספטמבר 2020

מרקורי שליט המזל שלכם יוצר בתחילת השבוע זוית של מתח עם כוכב אורנוס ובהמשך השבוע זוית של מתח עם נפטון, מה שגורם לתחילת השבוע עם אנרגיה תזזיתית וחסרת שקט, ולסופו באנרגיה רגשנית מעורפלת, מצבי רוח משתנים ותחושת חוסר ודאות. החלטות חשובות וארוכות טווח – דחו לשבוע הבא, תאומימים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור – 13 לספטמבר 2020

ונוס שליטת המזל שלכם יוצרת השבוע זוית פעולה לא קלה עם כוכב אורנוס התזזיתי, מה שעלול להפוך את השבוע הזה לעצבני ולא שקט. חשוב למצוא לכם זמן איכות פנאי לעצמכם, ולהזהר מדרמות מיותרות ומריבים קטנים שעלולים לגרום לכם לקצת פסק זמן או לנתק קשרים. זה אינו זמן להחלטות קיצוניות. נהגו בזהירות.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה – 13 לספטמבר 2020

אין ספק, אתם בין אלה שנמצאים באחד המצבים המורכבים על פני גלגל המזלות, אבל הבנת עומק שלו לא רק תקל עליכם, אלא גם תגרום לכם להבין איך לנצל אותו לטובתכם ולשדרג את הפעילות שלכם. זהו זמן לשדרג פעילויות מהעבר הקרוב, ולשדרג גם את התדמית שלכם. זמן טוב גם להכנס לקונספט של אכילה נכונה פעילות ספורטיבית […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים – 30 לאוגוסט 20

זוית של עימות בין מרקורי כוכב התקשורת לנפטון שליט המזל שלכם עלולה לגרום לאי הבנות ולתקשורת מאכזבת מול אנשים שלא ממש מבינם אתכם ואת מטרותיכם. במקום להתאכזב נסו להסביר באופן פשוט ובסיסי, ואל תסתגרו בתחושה שאתם פשוט לא מובנים לאחרים: השבוע הזה מצריך עבודה רבה יותר על הנושא, אבל אתם עשויים לגלות שזה בהחלט השתלם.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי – 30 לאוגוסט 20

התחום המקצועי דורש מכם את מירב תשומת הלב השבוע, וכדאי אכן להתמסר קצת יותר כעת לעבודה פרופר ולקידום אישי. זהו גם זמן טוב להשקיע קצת יותר בבריאות שלכם, לפרוץ בדיאטה חדשה, ולהתחיל לאכול נכון ובריא יותר. פתיחות לרעיונות חדשים עשויה להביא איתה פריצת דרך מקצועית או כלכלית מעניינת.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי – 30 לאוגוסט 20

תחילת השבוע היא עדיין סבירה ואפילו הרמונית, כשונוס הרגשית שנמצאת מול המזל שלכם מאפשרת לכם להשקיע קצת יותר באנשים קרובים. אולם זוית של עימות שמתפתחת באמצע השבוע בין ונוס לסטורן שליט המזל שלכם עלולה לגרום לקונפליקט בין הרצוי למצוי, ולחוסר שביעות רצון שעלול לתת את התחושה שאתם לבד במערכה כעת. זמן לנקות משקעים רגשיים שהצטברו, […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת – 30 לאוגוסט 20

מיקומם של השמש ומרקורי במזל בתולה המאכלס את בית הקריירה שלכם מביא איתו שבוע אמביציוזי במיוחד, שבו אפשר ורצוי לרוץ קדימה עם תכניות פעולה חדשות. אולם חשוב להזהר עכשיו מאי הבנות וקצרים בתקשורת כי הקשת רוצה לרוץ קדימה ואילו מרקורי מכריח להתעמת עם הפרטים הקטנים.. קצת מעצבן, השבוע הזה. קורה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב – 30 לאוגוסט 20

שבוע טעון במיוחד עובר על כוחותינו, בעיקר מבחינה רגשית: זוית של עימות בין פלוטו שליט המזל שלכם לבין ונוס הרגשית עלולה לגרום להתפרצויות כעס פתאומיות כשדברים לא קורים כפי שרציתם, ויש לכם מעט מאוד סבלנות לאנשים שלא מבינים או מכילים אתכם כעת. חשוב לא להכנס לעימותים בשום מחיר כי המצב עלול להסלים במהירות, ולאבד פרופורציות […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים – 30 לאוגוסט 20

ונוס שליטת המזל שלכם יוצרת אולי את השבוע הקיצוני ביותר של הזמן האחרון מבחינת השינויים שהיא מעבירה אתכם: מצד אחד – זוית עימות מדויקת עם פלוטו היצרי שעלולה לגרום לתחילת שבוע כוחנית ואפילו אלימה, ובהמשך השבוע – זוית עם סטורן שמחזיקה אתכם לקרקע, ועוזרת מבחינה מעשית. סבלנות ואיפוק – מלות המפתח של השבוע.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה – 30 לאוגוסט 20

השמש עדיין חוגגת לכם גם השבוע ימי הולדת והפעם לאלה מכם שנולדו בחצי השני של המזל. גם מרקורי שליט המזל שלכם נמצא פה, אבל זויות שהוא יוצר גם עם נפטון וגם עם מרס מביאות שבוע רצוף עליות וירידות רגשיות ולא יציב. התמקדו בכאן ובעכשיו, בתולות, ושמרו על ציר ממוקד לאורך השבוע.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה – 30 לאוגוסט 20

השמש שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל בתולה השייך ליסוד האדמהו והמאכלס את בית הכספים שלכם, אלמנט שמאזן כעת את האריה שלנו ועוזר לו להיות פרקטי מתמיד. זוית הרמונית בין השמש למרס מאפשרת לכם לפעול באופן יציב וזורם גם עם אחרים ללא קונפליקטים: כל זאת בתנאי שתגדירו באופן מדויקת את המטרות שלכם, אריות.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן – 30 לאוגוסט 20

ונוס הרגשית ממשיכה לנוע במזל שלכם גם השבוע, וכדאי לנצל את היותה שם כדי לפתוח לא רק את לבכם הרך אלא גם לבבות של מי שאתכם… ונוס בהחלט יכולה לעזור עם הטאץ' הרומנטי שלה. במקביל כדאי לפעול השבוע בחכמה בחשבון הבנק: זמן טוב לייצב את השורות, ואולי גם לחשוב על יזמה פרקטית חדשה לרווח כספי.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים – 30 לאוגוסט 20

מרקורי שליט המזל שלכם פותח את השבוע בזוית של עימות עם נפטון המטשטש ומערפל, וזהו זמן שבו חשוב להמנע מהחלטות חשובות – שיקול הדעת שלכם רגשי ולא במיטבו. באמצע השבוע יוצר מרקורי זוית לוחמנית עם מרס, וחשוב להזהר מתקשורת תוקפנית שעלולה להרוס קשרים. החלטות – בשבוע הבא.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור – 30 לאוגוסט 20

ונוס שליטת המזל שלכם יוצרת שני מהפכים השבוע, האחד בתחילת השבוע עם פלוטו היצרי ובאמצע השבוע – עם סטורן הנוקשה. הצד היצרי זקוק לשליטה מצדכם עד יום שלישי וכדאי להמנע מויכוחים וריבים. מרביעי והלאה – התמקדו בצד החומרי והכלכלי-זמן לפתור בעיות, או להתארגן מחדש מבחינה כספית.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה – 30 לאוגוסט 20

זוית מתוחה בין ונוס למרס שליט המזל שלכם וזוית מתח בין מרקורי למרס מאמצע השבוע והלאה הופכות שבוע שמתחיל ברגל ימין לטעון מאוד ואפילו אגרסיבי בהמשכו. גלו איפוק מכסימלי, טלאים, כמו עוד כמה מזלות שחייבים מאוד להזהר השבוע מכעסים מיותרים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים – 23 לאוגוסט 2020

מיקומו של מרקורי מול המזל שלכם במזל בתולה מדגיש את היכולת של הדגיג שלנו לא רק להרגיש דברים בעוצמה אלא גם לתרגם את התובנות האלה למלים ואת המלים לכוונות – ולמעשים. הכל הופך להיות כעת תלוי בהגדרה מדויקת של עשייה, שכן בלעדיה הכוונות נמצאות במום רגשי ונלהב אולם קשה מאוד לתרגם את הרגשות האלה למעשים […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי – 23 לאוגוסט 2020

השמש שבמזל אריה עדיין מביאה איתה את הצורך בבדק בית רגשי הקשור למערכות היחסים ולזוגיות שלכם, אלמנט שמאפשר השקעה אמיתית בבן או בת הזוג וביחסים בכלל. התחום המקצועי עדיין יכול ליהנות מנוכחותה של ונוס אם תשקיעו קצת יותר בצד הרך שלכם, לא זה הביקורתי, ותתנו מקום גדול יותר לאהבה – אהבה למה שאתם עושים, למי […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת – 23 לאוגוסט 2020

זוית של עימות בין ונוס הרגשית ליופיטר שליט המזל שלכם עלולה להביא איתה מעורבות רגשית גבוהה, אולי אפילו גבוהה מדי, בהחלטות מקצועיות ואמביציוזיות או בהחלטות הקשורות לנסיעות והרחבת אזורי פעולה. המנעו מהחלטות שעלולות להביא איתן סיכונים כספיים, ובעיקר המנעו מנהיגה לא זהירה בכבישים ובדרכים, קשתים. זהו זמן לחשוב בגדול, אולם להזהר – בענק…

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב – 23 לאוגוסט 2020

ונוס הרגשית שנמצאת עכשיו במזל סרטן מביאה איתה מינון גבוה במיוחד של פתיחות לרעיונות חדשים, ולגישה רכה ומאפשרת יותר. מרקורי שבמזל בתולה מדגיש את היכולת שלכם לקדם נושאים מקצועיים בעזרת קולגות מקצועיות, ושדרוג היכולת שלכם לתרגם את העשייה שלכם למוסדות וארגונים בחייכם. זהו זמן טוב להגדיר מחדש את המטרות שלכם מבחינה כלכלית, ולחשוב בגדול – […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים – 23 לאוגוסט 2020

ונוס שליטת המזל שלכם שוהה כעת במזל סרטן המאכלס את בית הקריירה שלכם, והמאזנאי המצוי מוצא את עצמו שאפתן מתמיד. אולם כוכב מרס שנמצא ממש ממול בבית הזוגיות והיחסים שלכם עלול לגרום לריבים ועימותים עם פרטנרים בני או בנות זוג ואפילו עם שותפים, וכדאי ללמוד מתי לוותר – ומתי להתעקש על העקרונות שחשובים לכם, מאזנאים. […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה – 23 לאוגוסט 2020

משהו טוב קורה לכם השבוע, בתולות: מרקורי כוכב התקשורת שאף שולט על המזל שלכם עושה צעדים ראשונים במזל שלכם, ומזל בתולה המופנם והביקורתי מגלה מחדש את היכולת שלו לקדם בחכמה נושאים שחשובים לו, לנהל שיחות עומק על הדברים שמשמעותיים עבורו כרגע מבחינת קידום ושיווק של מה שחשוב לכם כרגע,  ולעמידה מוצלחת מול קהל. זמן לדבר […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה – 23 לאוגוסט 2020

השמש שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל שלכם ולחגוג ימי הולדת, אך מרקורי כוכב התקשורת שהיה במזל שלכם עובר לבית הכספים שלכם, ומאפשר לכם להיעזר בחשיבה פרקטית ועסקית חכמה ובטיפול נכון בכל מה שקשור לכספים בחייכם, לחסכון בהוצאות, ולקניות מבוקרות שיעזרו לכם לקדם את מה שחשוב לכם באמת. אל תוציאו כספים החודש לפני שתיעזרו בחכמתו […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן – 23 לאוגוסט 2020

ונוס הרגשית ממשיכה לנוע במזל שלכם ולהביא איתה לב פתוח לרווחה, וגישה אופטימית ושמחה שמתאימה לצעדים הקשורים לצמיחה אישית ולחוויות רומנטיות. השמש שבמזל אריה מדגישה לעומת זאת את הצורך לטפל בחכמה בכל מה שקשור לנושאי חומר וכספים בחייכם, ובעיקר בנעשה בחשבון הבנק. זמן לבדק בית אמיתי בכל מה שקשור לנושאי כספים כעת בחייכם, סרטנונים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור – 23 לאוגוסט 2020

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע קדימה במזל סרטן השייך ליסוד המים הרגשי, והשוורים הרגשיים שלנו מתמודדים עם הזוית שהיא יוצרת עם יופיטר כוכב השפע שנמצא ממול. הקונפליקט הזה עלול ליוצר מצבים של אשליה ופנטזיה בין הצורך לגדול ולהתפתח בגדול לבין המציאות בשטח, ולגרום לאכזבה אם החלומות גדולים מדי. אולם אם תחשבו חכם ותפעלו באופן […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה – 23 לאוגוסט

מרס שליט המזל שלכם נמצא השבוע במעלות האחרונות של מזל טלה עליו הוא שולט, ובזוית מתסכלת לסטורן הנוקשה במזל גדי שגורמת לנו לעצור ולבחון שוב את מעשינו לאור האכזבות שלנו כשאנחנו רצים קדימה ללא בקרה או פיקוח. תסכול ואכזבה הם בעצם פועל יוצר של חשיבה אימפולסיבית והחלטות פזיזות ללא השענות על עובדות בשטח, ואופטימיות יתר. […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים 16 לאוגוסט 2020

מזל בתולה מאכלס את בית הזוגיות והיחסים שלכם, דגיגים, וכשמרקורי כוכב התקשורת עובר אליו היכולת שלכם להפתח לפרטנרים שלכם לשתף בתכניות לנקות משקעים שהצטברו לפתוח דף תקשורתי זוגי חדש, גבוהה במיוחד. לדגיגים שמוצאים את עצמם באמצע חודש אוגוסט האכזרי לבד מתחת למזגן, כדאי לגייס את מרקורי לשיטוטים מסיביים בטינדר, ולכמה היכרוות חדשות ומלהיבות. זה לא […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי 16 לאוגוסט 2020

מעברו השבוע של מרקורי כוכב התקשורת למזל בתולה השייך גם הוא ליסוד האדמה, עשוי לחסל כמה אי הבנות וקצרים בתקשורת שפגשתם לאחרונה, גדיים. זהו זמן טוב להגדיר מחדש את המטרות שלכם, לחזק קשרים עם חו'ל למרות שקשה לטוס לשם, ולטייל גם בארץ כדי לפגוש נופים אחרים ולשנות אווירה. יפה לכם..

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת 16 לאוגוסט 2020

מרקורי עובר השבוע לבית הקריירה שלכם, והוא בהחלט יכול להקיץ נרדמים, בעיקר קשתים מהסוג ההרפתקני שזקוקים לעזרה כדי לשדרג את האמביציה שלכם ולדחוף קדימה יזמות חדשות ומעניינות. זמן לדבר על מה שחשוב לכם לשתף אחרים ולעמוד בהצלחה מול קהל מתעניין. קדימה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב 16 לאוגוסט 2020

זויות של מתח גם של השמש וגם של מרקורי ובעיקר הזוית של מרס עם פלוטו מביאות איתן עבור העקרבים שבוע מתוח במיוחד, שבו חשוב יותר מתמיד לא לריב לא להתעמת ואם כבר להתווכח – אז במידה, ובאיפוק. חפשו השבוע את המכנה המשותף ולא את המפריד, ואל תנתקו קשרים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים 16 לאוגוסט 2020

ונוס שליטת המזל ששלכם ששוהה במזל סרטן הופכת אתכם לרגשניים מהרגיל, אלמנט שמדגיש בעיקר את היכולת שלכם להתחבר מחדש לרגש הביתי והמשפחתי, ולהשקיע יותר במשפחה – ובקריירה. חוסר זויות של ונוס לכוכבים אחרים עלול לגרום לתחושת בדידות מסויימת: זמן לדבר ולשתף, מאזנאים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה 16 לאוגוסט 2020

השבוע נפתח בלחץ לא קטן בגלל הזוית של מרקורי עם פלוטו, אולם בהמשך הוא בהחלט משתפר: מרקורי שליט המזל שלכם עובר ל..מזל שלכם, כמה נפלא, והתקשורת שלכם הופכת להיות עוצמתית וכריזמטית. נצלו את המומנטום הזה ליזמות חדשות והתחלות מעניינות, ובעיקר לטיפוח קשרים חדשים ומועילים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה 16 לאוגוסט 2020

השמש שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל אריה, ויוצרת השבוע זוית פעולה לא קלה לכוכב פלוטו היצרי, אלמנט שהופך את השבוע הזה למתוח וטעון במיוחד. מעברו של מרקורי כוכב התקשורת לבית החומר והכספים שלכם מספק לכם אנרגיה ליזמה פרקטית חדשה, ולחשיבה מסוג אחר בתחום המקצועי.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן 16 לאוגוסט 2020

ונוס הרגשית ממשיכה לנוע במזל שלכם, לפתוח את לבו הרך של הסרטן לרגשות ענוגים, ולהחזיר בגדול את המלה 'אהבה' אל עולמו של הסרטנון הרומנטי. זמן טוב להזכר באקס או אקסים מיתולוגיים, או לחילופין להעמיק קשר קיים. אם הלב פנוי – הקדישו את השבוע לדייטים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים 16 לאוגוסט 2020

מרקורי שליט המזל שלכם יוצר השבוע זוית של מתח עם כוכב פלוטו היצרי, אלמנט שלא עושה לכם חיים קלים במיוחד. חשוב להזהר שלא להרוס יחסים יפים, ולא להגיב באופן קיצוני כשדברים יוצאים משליטה. בהמשך השבוע עובר מרקורי למזל בתולה, אתם חוזרים לקרקע, והשקט חוזר.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור 16 לאוגוסט 2020

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל סרטן גם השבוע והמעורבות הרגשית שלכם גבוהה במיוחד. אולם חוסר זויות של ונוס לכוכבים אחרים עלולה להקשות עליכם לתרגם את כל הרגש הזה למעשים, והתסכול לא קטן. כדאי לפעול בזהירות, ולהתייעץ לפני כל מהלך ופעולה. אל תאבדו שליטה כשהרגש מציף.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה 16 לאוגוסט 2020

על פניו זה נראה כמו אחד השבועות היותר מתוחים של הזמן האחרון, טלאים. זוית הפעולה בין מרס שליט המזל שלכם לפלוטו הכוחני מלווה את השבוע ומביאה איתה פתיל קצר וגישה כוחנית. שמרו על איפוק גם כשהכעס והתסכול עולים, ואל תאבדו שליטה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים – 9 לאוגוסט 2020

על פניו זה נראה כמו שבוע מעט מעורפל ומבולבל, דגיגים.. השמש יוצרת זוית מבלבלת עם נפטון שליט המזל שלכם ונראה שאם לא תגדירו במדויק לאן אתם הולכים השבוע עסקית כלכלית ואפילו אישית דברים עלולים להתבלגן דווקא במקומות הפחות צפויים.. מלות המפתח של השבוע הזה – מיקוד ודיוק. נסו להתמקד בעיקר בפרטים הקטנים – היכולת לטעות […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי – 9 לאוגוסט 2020

זוית פעולה בין מרקורי כוכב התקשורת לבין אורנוס שליט המזל שלכם עלולה לגרום בעיקר לכם אי הבנות טעויות בשיפוט ובשיקול דעת וקצרים קטנים וגדולים בתקשורת אישית ובינאישית. חשוב בשבוע שכזה להגדיר במדויק את המטרות שלכם כשאתם מנהלים דיאלוג עסקי או פרקטי מול אנשים שאיתם חשוב לכם הקשר, כדי שלא להכנס למצבי לחץ כשדברים לא קורים […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי – 9 לאוגוסט 2020

ונוס הרגשית עוברת השבוע לבית הזוגיות והיחסים שלכם שמאוכלס במזל סרטן, והגיע הזמן גדיים להוריד קצת את השריון הקשוח, לפתוח את הלב המוגן שלכם, ולתת לרגשות עדינים – ולאהבה בפרט – מקום גדול יותר בשבוע הזה שמתקרב, ובעיקר לנסות ולפגוש את המלה המוזרה הזו בת ארבע האותיות, אהבה. זמן טוב להשקיע במי שאוהבים אם יש […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת – 9 לאוגוסט 2020

זוית של מתח בין השמש ליופיטר שליט המזל שלכם עלולה להביא איתו השבוע אופטימיות לא מוצדקת שעלולה לגרום להחלטות לא מאוזנות ולהפסדים כאלה ואחרים אם לא תזהרו. שיקול הדעת שלכם אינו במיטבו כעת: החלטות חשובות – נסו לדחות לשבוע הבא, אם אפשר, קשתים. השמש ומרקורי במזל אריה לעומת זאת מביאים אליכם זמן איכות רגשי מעניין,  […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב – 9 לאוגוסט 2020

זה אחד השבועות היותר טעונים ומאתגרים של הזמן האחרון, עקרבים,וכדאי שתחליטו כבר עכשיו שאתם הולכים להצטייד במירב הסבלנות והסובלנות האפשריים כדי לעבור אותו בשלום, מבלי לכעוס להתפרץ או להרוס קשרים בגלל קריזות של רגע או פרשנויות מוטעות של מעשי ומלות הזולת: פשוט לחשוב פעמיים במקום פעם אחת כשאתם מרגישים שהכעס עולה בגרון, ואז לעצור, לנשום […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים – 9 לאוגוסט 2020

ונוס שליטת המזל שלכם הביאה איתה כמה שבועות של תקשורת קלילה וזורמת, אולם כעת התקשורת שלכם הופכת רגשית ורגשנית, ומשפיעה גם על המלים שלכם וגם על דרכי הפעולה. מיקומה של ונוס בבית הקריירה שלכם מביא איתו כמה אפשרויות נאות לקידום אישי ולקידום הרעיונות שלכם, כשאתם עובדים ממקום רך נעים ולא אגרסיבי אלא מכיל ומשתף, ויכולים […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה – 9 לאוגוסט 2020

מעברה של ונוס למזל סרטן מאפשר לכם לקדם יזמות חדשות הקשורות למוסדות וארגונים בחייכם, ובמקביל לפתוח ערוצי תקשורת חדשים בתחום החברתי. זהו זמן מצוין למצוא לכם שותפים ובני ברית לרעיון או לדרך, ולקדם תכניות פעולה חדשות עם קולגות מקצועיות, ואפילו את עצמכם – אם אתם עובדים בארגון גדול, שכעת מכיר בכוחכם ובתרומתכם.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה – 9 לאוגוסט 2020

השמש ממשיכה לנוע במזל שלכם ולהביא איתה מעבר לחגיגות יום ההולדת גם רגעים יפים של עוצמה ונוכחות. זוית הרמונית שהיא יוצרת עם כוכב מרס מצביעה על היכולת שלכם לשתף השבוע פעולה לצורך התמודדות עם אתגרים גדולים באמת. מרקורי כוכב התקשורת שגם הוא שוהה במזל שלכם מאפשר תקשורת חכמה ויוזמת, וכדאי לתרגם אותה בחכמה למטרות האמביציוזיות […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן – 9 באוגוסט 2020

מיקומו של כוכב מרס האגרסיבי בבית המשפחה שלכם בתקופה זו עלול להביא איתו תקשורת עצבנית וחסרת שקט עם בני הבית, ולגרום לויכוחים עימותים וריבים מיותרים כשהאגו עובד שעות נוספות, והופך כל ויכוח למלחמת אגו מיותרות. נסו לוותר על הצורך להיות צודקים, לגלות איפוק וסבלנות, ולא להלחם על העקרונות שחשובים לכם אלא להסביר אותם ברכות, ואם […]

לקריאה

חחזית שבועית – מזל שור – 9 לאוגוסט 2020

משהו טוב קורה לכם השבוע, שוורים: ונוס שליטת המזל שלכם עוברת ממזל תאומים החברתי למזל סרטן הרגשי, והופכת את התקשורת שלכם הופכת לרכה מזמינה ובעיקר אפקטיבית עם ים של קסם אישי ואפילו.. אהבה. כן כן. תקשורת אוהבת של ונוס יכולה להשיג הכל, אם הלב פתוח באמת.. חומר למחשבה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה 9 לאוגוסט 2020

אחרי שבועיים שסבלנו מנחת זרועו של כוכב מרס והזויות שלו, היה נראה שהשבוע הזה עומד להיות רגוע יותר לפחות מכוונו. אבל זוית הפעולה שלו עם פלוטו הופכת את השבוע כולו לטעון ואפילו מסוכן, וכדאי שכולנו ניזהר ולא נשבור את הכלים כשהכעס עולה, תכונה אופיינית למרס כשהוא כועס ומאבד גבולות..

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים – 2 לאוגוסט 20

ונוס הרגשית עוברת השבוע למזל סרטן הרומנטי המאכלס את בית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם, מיקום שמתאים כמו כפפה ליד לדגיג הרגשני. זהו זמן מצוין להתחבר מחדש לאהבה, להתיידד מחדש עם העולם, לפתוח את הלב, ו..להתאהב מחדש בפרטנר שלכם, או לצאת לסדרת דייטים כיפית ולמצוא את הנפש התאומה שעד כה הוסתרה על ידי המסיכה..

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי – 2 לאוגוסט 20

השמש יוצרת השבוע זוית פעולה מדויקת עם אורנוס שליט המזל שלכם, אלמנט שעלול לבטא קונפליקט מרדני בינכם לבין סמכויות בחייכם, וחשוב כעת לא להכנס לעימותים מיותרים על עקרונות שלא ממש חשובים לכם. הזהרו מניתוקים ושינויים פתאומיים שעלולים לגרום לריבים וויכוחים מיותרים, ולהרס יחסים שחשובים לכם.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת – 2 לאוגוסט 20

גם השמש ומרקורי במזל אריה וגם מרס במזל טלה מאפשרים לקשתים לנשום קצת אנרגיית אש שמחה והרפתקנית כמו שהם אוהבים. זוית הפעולה בין מרס ליופיטר שליט המזל שלכם עלולה לגרום לכם לרגישות ופגיעות יתר: המנעו מסיכונים מיותרים גם פיזית וגם בנושאי חומר וכספים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים – 2 לאוגוסט 20

ונוס שליטת המזל שלכם עוברת השבוע למזל סרטן המאכלס את בית התקשורת שלכם, אלמנט ששם את הדגש על כל מה שקשור ליכולת שלכם לקחת צעד אחד קדימה בנושאי קריירה ואמביציה. ונוס עוזרת לכם לעבוד על התדמית וההופעה החיצונית מהשבוע, לשפר ולשדרג, ולקדם נושאים שחשובים לכם בעזרת נוכחות וקסם אישי, ושיחות ישירות.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה – 2 לאוגוסט 20

מרקורי שליט המזל שלכם עובר אל מזל אריה שנמצא מאחורי הקלעים של מזל בתולה, והגיע הזמן לעשות עבודת עומק: לנקות משקעים רגשיים שהצטברו, לתרגם כוונות פחדים ורצונות ואפילו כעסים למלים, ולשתף בהם אנשים קרובים וכל זאת- בלי ציניות וביקורתיות… וזה אפשרי!

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה – 2 לאוגוסט 20

השמש ממשיכה לחגוג לכם ימי הולדת שבדרך כלל אצל האריה הם הכי מדהימים, והנה גם מרקורי לא רוצה להחמיץ את החגיגה והוא מצטרף אליה בהמשך השבוע ויש לו משימה: ללמד את האריות לא רק לשאוג, אלא גם לדבר לשתף ואפילו לחלוק.. יהיה מעניין.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן – 2 לאוגוסט 20

אחרי זמן רב של נוכחות במזל שלכם נפרד מכם מרקורי כוכב התקשורת השבוע, לא אחרי שהעביר לסרטנונים בחודשיים האחרונים סדנת דיבור ישירה שקצת היתה חסרה למזל המופנם הזה… הגיע הזמן לתרגם את כל זה כעת לבית החומר והכספים שלכם, סרטנונים, ולהחזיר רגלים לקרקע.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים – 2 לאוגוסט 20

שבוע מרתק עובר על כוחותינו: מרקורי שליט המזל שלכם יוצר זוית מכבידה של עימות עם סטורן שנמצא ממול, וכשהוא מתאושש – הוא עובר למזל אריה בשארית כוחותיו והופ! החיוך חוזר… כן, הגיע הזמן להתעורר, ולהחזיר את האקשן לחיים, תאומימים, ו..את החיוך.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור – 2 לאוגוסט 20

ונוס שליטת המזל שלכם עוברת למזל סרטן המאכלס את בית התקשורת שלכם, והשור שלנו הופך תקשורתי יותר – ורך יותר, ואפילו מקסים יותר. כן, ונוס מעדנת אתכם במזל סרטן, אבל השור צריך להזהר עכשיו כשכל הרגש הזה עלול לגרום לכם לאכול יותר מדי,ובעיקר לחנות במדור המתוקים…

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה – 2 לאוגוסט 20

שבוע אמביציוזי במיוחד עובר על כוחותינו, כשזוית הפעולה עם יופיטר מפעילה אתכם בעוצמה ומריצה קדימה תכניות פעולה וסרטים של אקשן, אבל גם הפתיל הקצר שלכם מתקצר השבוע, וכדאי להזהר מתגובות קיצוניות כשדברים יוצאים משליטה. בי קול!

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים 26 ליולי 2020

כוכב מרס שוהה עדיין בבית החומר והכספים שלכם במזל טלה, אלמנט שמדגיש את כל מה שקשור ליכולת שלכם לפעול בעוצמה בנושאי פרנסה וכספים, אבל אתם עלולים גם לקבל החלטות אימפולסיביות בנושאי חומר וכספים, וחבל. זהו זמן טוב להגדיר מראש את המטרות שלכם בתחום הכלכלי, ולבנות תכנית כלכלה מדויקת עד כמה שאפשר לתקופה הקרובה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי 26 ליולי 2020

השמש שוהה כעת בבית הזוגיות והיחסים שלכם, ושמה את הדגש על הצורך בדיאלוג כן וישיר בינו לבינה. במקביל היא מתחילה ליצור זוית פעולה לא קלה כם כוכב אורנוס התזזיתי שליט המזל שלכם, זוית שתגיע לשיאה בשבוע הבא אבל לקראת סוף השבוע היא מביאה איתה גישה עצבנית וחסרת שקט. חשוב לא להכנס לעימותים מיותרים, או להתעקש […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי 26 ליולי 2020

מיקומה של השמש במזל אריה עלול ליצור מתחים בין הצורך שלכם לעשות דברים באופן אקטיבי לבין הרצון שלכם להיחשף וללכת עד הסוף עם האמת שלכם. חשוב בזמן שכזה לשמור על הכספים שלכם, ולא להוציא ללא צורך אמיתי. כוכב ששוהה בבית הקריירה שלכם מריץ אתכם קדימה, אבל זה עלול להיות מהיר מדי ואפילו פזיז: חשבו פעמיים […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת 26 ליולי 2020

זוית של מתח בין ונוס הרגשית ליופיטר שליט המזל שלכם השבוע עלולה לגרום לכם לפעול באופן אימפולסיבי ופזיז, וכדאי להזהר מאוד עם ההחלטות שלכם, בעיקר בנושאי יחסים וכספים. השמש במזל אריה מביאה איתה את הרצון לפרוץ גבולות, ולהגיע לאזורי פעולה חדשים בחייכם. זה בדיוק הזמן לשנות גישה, לחשוב אחרת, ולפעול בדרך שונה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב 26 ליולי 2020

השמש שוהה בבית הקריירה שלכם, והעקרב שלנו הופך אמביציוזי במיוחד. זהו זמן טוב לתת לדרייב שלכם לפעול, ולהזיז דברים. כוכב אורנוס שממול גורם לאלה מכם שנולדו בשבוע הראשון של המזל לצורך בשינויים: נסו להקשיב לאינטואיציה שלכם. מרקורי במזל סרטן מביא איתו פתיחות במינון גבוה לאנשים ולרעיונות חדשים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים 26 ליולי 2020

ונוס שליטת המזל שלכם יוצרת זוית לא קלה עם כוכב נפטון, זוית שעלולה להביא איתה בלבול ערפול ואבדן דרך קטן באופן זמני. נסו להתמקד בעובדות ולא ברגשות. בהמשך ונוס מביאה איתה צורך חזק להתרחב ולרוץ קדימה, אך גם פה כדאי לפעול בזהירות ובטח לא לבזבז כספים. גישה כוחנית עלולה להגיע בסוף השבוע – חשוב לא […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה 26 ליולי 2020

חגיגות יום ההולדת שלכם אינם קורות אמנם בזמן אידיאלי, אבל זה בהחלט זמן טוב לאפשר לאריה שלנו לחזור לשאגה המוכרת, אם כי בקטן כדי שהשכנים לא ישמעו (אלא אם הם עצמם יוזמנו ליום ההולדת..) זוית פעולה בין השמש שליטת המזל שלכם לבין כוכב אורנוס הולכת ומתהדקת, ואיתה מתגברים הלחצים העצבנות וחוסר הסבלנות שיגיעו לשיאם בשבוע […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן 26 ליולי 2020

כוכב מרס שוהה במזל טלה המאכלס את בית המשפחה שלכם, ובדרך כלל זה לא מבטיח עודף שקט והרמוניה…השמש שבבית הכספים שלכם לעומת זאת בהחלט יכולה לעזור לכם עכשיו לבנות תכנית כלכלית חכמה לטווח ארוך, לחזור ליציבות, לפחות זמנית, ולהשקיט קצת את חשבון הבנק. מרקורי כוכב התקשורת עדיין במזל שלכם: נצלו אותו ליצירת קשרים חדשים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים 26 ליולי 2020

מרקורי שליט המזל שלכם שוב חוזר למקום המוכר של הריבים והויכוחים שלא נגמרים בגלל זוית הפעולה עם כוכב מרס שכבר חוויתם פעמיים בחודשים האחרונים, אבל יתכן והפעם כבר החכמתם קצת, מה שאומר שיש מצב שלא בקלות תאבדו את הראש ותסחפו פנימה ותאמרו דברים שתצטערו עליהם. גלו בגרות!

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור 26 ליולי 2020

על פניו זה נראה כמו שבוע רצוף אירועים חוסר יציבות ושינויים קיצוניים במצבי הרוח שלכם, שוורים. ונוס שליטת המזל שלכם מטלטלת אתכם מעט, כשהצד הרומנטי עלול לסחוף ואיתו גם תחושות של איבוד דרך, ומצד שני – ריבים קטנים שמובילים לכעסים גדולים. גלו איפוק ושליטה, שוורים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה 26 ליולי 2020

זוית הפעולה בין מרס שליט המזל שלכם למרקורי כוכב התקשורת מגיעה שוב השבוע לדיוקה, אלא שבגלל מיקומו של מרס שליט המזל שלכם במזל טלה הנטייה שלכם להתפרץ לכעוס ולקלקל יחסים גבוהה יותר, והפתיל שלכם – קצר יותר. איפוק, טלאים – וכמה שיותר!

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים 19 ליולי 2020

הילוכו של כוכב מרס במזל טלה המאכלס את בית הכספים שלכם, מכריח אתכם להיות עם יד זהירה על כרטיס האשראי, ולא להוציא כספים על מה שאתם לא זקוקים לו באמת כרגע. זמן טוב לבנות לכם כעת סדר עדיפויות חדש להוצאת כספים, ובמקביל – להתארגן מחדש על הנעשה בחשבון הבנק שלכם, דגיגים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי 19 ליולי 2020

השמש עוברת השבוע לבית הזוגיות והיחסים שלכם, ומאפשרת כעת חודש שכולו ממוקד בדיאלוג הזוגי, ובדיאלוג בכלל. הדלי הוא לא מזל קל מבחינת זוגיות, וקל לו יותר עם חברות שזה חונק קצת פחות, אבל כשונוס נמצאת ממול ולבו פתוח – הכל יכול לקרות תנו צ'אנס לאהבה, דליים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי 19 ליולי 2020

סטורן שליט המזל שלכם נמצא עכשיו בהילוך אחורי במזל שלכם, אולי בפעם האחרונה בשלושים השנים הקרובות, עוזר לכם להשלים תהליכי התפתחות שעברתם בשנתיים וחצי האחרונות, ולאלה שהצליחו – גם לעלות כיתה, ולתרגם את כל מה שלמדתם למעשים בשטח. תנו גז למאמץ אחרון של שיפור ושדרוג, רק אל תאפשרו לצד הפרפקציוניסטי שלכם למסמס את התהליך.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת 19 ליולי 2020

ונוס הרגשית שממשיכה לנוע בבית הזוגיות היחסים והשותפויות שלכם, מאפשרת לכם עכשיו להכיר אנשים שיכולים להתאים לאנרגיה שלכם, ולקדם נושאים שחשובים לכם בעיקר בנושאי שותפויות ושותפים לדרך, רגשית או מקצועית. תנו לאנשים קרובים להתקרב קצת יותר, קשתים…

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב 19 ליולי 2020

מיקומו של מרקורי כוכב התקשורת במזל סרטן השייך גם הוא ליסוד המים מאפשר לכם עכשיו להפתח לערוצי פעולה חדשים, ואזורי עשייה לא מוכרים לכם. זמן טוב לתקשורת יוזמת עם ח'ול, או לחילופין ללימוד של סדנאות מקצועיות מסוגים שונים, כדי להרחיב אופקים וידע, עקרבים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים 19 ליולי 2020

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לרוץ במזל תאומים התקשורתי, ואלה ימים יפים של תקשורת מהירה ואינטליגנטית, אישית ובינאישית, עם אפשר ליצור כמה וכמה קשרים חדשים ומעניינים במיוחד. מרקורי שבבית הקריירה שלכם עוזר לכם לאתר מטרות – ולעמוד בהצלחה מול קהל.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה 19 ליולי 2020

השמש עוברת למזל אריה, מיקום שלא כל כך אהוב על ידי הבתולות, מזל פרקטי ומעשי שלא אוהב את כל השואו הזה של האריה… אבל בגדול זהו דווקא מיקום מצוין שבו אפשר ורצוי לנקות משקעים רגשיים שהצטברו, ולהיעזר במרקורי שליט המזל שלכם שבמזל סרטן כדי לפתוח דלתות שעד עכשיו היו סגורות בפניכם.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן 19 ליולי 2020

סטורן שנמצא מול המזל שלכם אולי בפעם האחרונה – יצא משם סופית בדצמבר – מכריח אתכם לעשות השלמות של תהליכים שהתחלתם בהם מזמן ושקשורים לתחום הכלכלי ולחשבון הבנק, ולמסגרות הפעולה שאתם חברים בהם. זמן לעשות מאמץ אחרון, לארגן את הכל  – כולל חשבון הבנק – ולצאת לדרך חדשה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה 17 ליולי 2020

מזלטוף, אריות! השמש שליטת המזל שלכם עוברת למזל שעליו היא שולטת, והנה כבר אפשר לראות איך החיוך חוזר בהדרגה, ובגדול… זה בדיוק הזמן לארגן מחדש את עצמכם, ולהגדיר מחדש את המטרות שלכם הן חברתית הן כלכלית ואפילו אישית, עם האנרגיה החדשה שמגיעה השבוע… גו גו גו!

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים 19 ליולי 2020

מרקורי שליט המזל שלכם ממשיך לנוע במזל סרטן הרגשני, וביחד עם המצאות ונוס הרגשית במזל שלכם אפשר לומר שסדרי העדיפויות שלכם השבוע הם יותר רגשיים מאשר שכלתניים או פרקטיים. זוית הפעולה של מרקורי עם מרס עלולה להביא איתה קיטור ומרמור ואפילו ויכוחים לא פשוטים… נסו להמנע מהסלמה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור 19 ליולי 2020

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע בבית החומר והכספים שלכם, והפעולה שלה כפולה: מצד אחד היא עשויה להביא איתה עזרה וסיוע למצב, אך במקביל סביר יותר שתגרום להוצאות גבוהות יותר ממה שתכננתם, בעיקר הוצאות שלא לצורך. זהירות!

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה 19 ליולי 2020

כוכב מרס שליט המזל שלכם ממשיך לנוע במזל שלכם, כשהוא יוצר לאורך השבוע זוית פעולה שהולכת ומתחזקת בינו לבין מרקורי כוכב התקשורת, אלמנט שהופך את התקשורת של כולנו לעצבנית ומתוחה. חשוב לא להכנס השבוע למאבקי כוח וויכוחים מיותרים שעלולים בקלות להגיע לעימותים של ממש, וחבל.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים 12 ליולי 2020

חזרתו של מרקורי להילוך רגיל בבית היצירתיות והרומנטיקה שלכם מחזירה גם את הלב הדגי הרגיש למקום וגם את התקשורת הרגשית והעדינה שלכם. זמן טוב לתת מקום גדול יותר לאהבה בחייכם, ולאהבה עצמה – מקום גדול יותר ביומיום שלכם, גם בתחום המקצועי ובדיאלוג שלכם עם העולם בכלל.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי 12 ליולי 2020

ונוס הרגשית ממשיכה לנוע בבית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם, והדלי שרגיל לשהות בבועה האינטליגנטית מוצא את עצמו מעורב יותר רגשני יותר ואפילו מאוהב יותר במה שקורה לו כאן ועכשיו. זמן טוב לתרגם את האהבה הזו ליזמות חדשות ומעניינות, בעיקר מנטלית, ולחשוב באופן חדשני ואפילו פורץ דרך.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי 12 ליולי 2020

השמש שוהה עדיין בבית הזוגיות והיחסים שלכם וחזרתו כאן של מרקורי כוכב התקשורת מאפשרת לכם לשפר ולשדרג לא רק את התקשורת הזוגיות שלכם אלא גם את אפשרויות הפעולה דרך שותפויות ושיתופי פעולה בכלל כדרך להתמודד עם אתגרים גדולים במיוחד. זמן טוב לחשוב בגדול, ולהתמקד במטרה מדויקת אחת, גדיים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת 12 ליולי 2020

חזרתו של מרקורי כוכב התקשורת להילוך רגיל במזל סרטן השייך גם הוא ליסוד המים שמה דגש לא רק על כיבוי שריפות של כאן ועכשיו אלא גם על ראיית כל התמונה וקבלת החלטות ארוכות טווח הן ברמה המקצועית והן ברמה הכלכלית. כעת הזמן להחליט על כוון ודרך פעולה חדשה לחודשים הקרובים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב 12 ביולי 2020

חזרתו של מרקורי כוכב התקשורת להילוך רגיל במזל סרטן השייך גם הוא ליסוד המים שמה דגש לא רק על כיבוי שריפות של כאן ועכשיו אלא גם על ראיית כל התמונה וקבלת החלטות ארוכות טווח הן ברמה המקצועית והן ברמה הכלכלית. כעת הזמן להחליט על כוון ודרך פעולה חדשה לחודשים הקרובים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים 12 ליולי 2020

גם השמש וגם מרקורי שוהים בבית הקריירה שלכם כשמרקורי כבר חוזר להילוך רגיל, ומאפשר לכם לחזור למסלול מוכר של יזמה וצמיחה שקצת נעצר בתקופה האחרונה. כעת הזמן לשפר תדמית מול סמכויות ולהחזיר אליכם את השליטה בכל מה שקשור ליזמות חדשות שקצת הלכה לאיבוד לאחרונה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה 12 ליולי 2020

מרקורי שליט המזל שלכם חוזר סוף סוף להילוך רגיל, וזה בדיוק הזמן לחשוב ולפעול באופן ממוקד מטרה כשהכוון כעת קדימה. זמן להתפייס עם חברים וידידים, ולהחזיר את היחסים עם מוסדות וארגונים בחייכם להרמוניה ושתופי פעולה. ונוס מתקדמת בבית הקריירה שלכם ומעניקה קסם אישי ויכולת לקדם באופן נינוח את מה שחשוב באמת.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה 12 ביולי 2020

השמש שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל סרטן ויוצרת השבוע זוית עימות עם יופיטר כוכב השפע, זוית שמאתגרת את כל מה שקשור לצמיחה והרחבת אופקים בחייכם. בהמשך נוצרת גם זוית עימות עם פלוטו הכוחני: הזהרו מריבים ועימותים שעלולים להרוס קשרים ומערכות יחסים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן 12 ביולי 2020

סוף סוף חוזר מרקורי להילוך רגיל במזל שלכם, ולאט לאט יתחיל להחזיר את האנרגיה התקשורתית הטובה, ויעלים את כל הריבים הקטנים והויכוחים הגדולים שליוו את השבועות האחרונים: זמן לחזור לקשרים הישנים והטובים, ולסגור את כלה הסכסוכים ואי ההבנות האחרונות שליוו את השבועות האחרונים. אז.. חוזרים לקרקע, סרטנונים, ומהר.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים 12 ליולי 2020

מרקורי שליט המזל שלכם סוף סוף יוצא השבוע מהילוכו האחורי, מבויש מכל הבלגן שעשה, התכניות שהתבטלו בגללו, הטלפונים והארנקים שהלכו לאיבוד, והמחשבים שהתקלקלו. ונוס שנמצאת במזל שלכם עוזרת לפתוח את הלב, ולשלב את התקשורת של  מרקורי באהבה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור 12 ליולי 2020

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע בהילוך רגיל בקצב מהיר במזל תאומים, והשור שלנו תקשורתי פתוח ומילולי מהרגיל. נושאי חומר וכספים מקבלים כעת דגש מיוחד: זמן לחשוב מחוץ לקופסה, ולרוץ קדימה עם תכניות פעולה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה 12 ליולי 2020

מרס שליט המזל שלכם פותח את השבוע כשהוא עדיין תחת השפעת הזוית עם מרקורי, וזה אומר מתחים ולחצים שיתחזקו בהמשך השבוע. זוית מעשית שיוצר מרס עם ונוס מראה שהשבוע עומד בסימן שיתופי פעולה מסוגים שונים, בתנאי..שלא תריבו.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים 5 ליולי 2020

זה השבוע האחרון שבו מרקורי כוכב התקשורת שוהה בהילוך אחורי בבית הרומנטיקה והרגשות, וזהו זמן טוב לסיים להתאבל על קשרים מהעבר, או לחילופין לנסות ולהחזיר אהבה שעדיין טריה בלבכם: עשו זאת השבוע – או קבלו החלטה, ובשבוע פתחו דף חדש ואוהב לאהבה, ולעולם בכלל…

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי 5 ליולי 2020

ונוס שהולכת קדימה בבית הביטוי האישי שלכם, מאפשרת לכם להיות יצירתיים ומרתקים מתמיד. זהו זמן טוב לפנות מקום בלב אם קשר שהיה לכם בעבר עדיין מכאיב בזכרונו, ולאפשר לאנשים חדשים להכנס. זמן טוב לגישה יצירתית מעניינת, ולחשיבה מחוץ לקופסה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי 5 ליולי 2020

הילוכו האחורי של מרקורי במזל סרטן בבית הזוגיות והיחסים שלכם מסתיים השבוע: זה השבוע האחרון שבו הוא יוכל לסייע לכם לפתוח דברים לעומק עם בן או בת הזוג, לנקות משקעים רגשיים, או לסיים קשר שמיצה את עצמו בשבוע הבא – הכל משתנה…סטורן שליט המזל שלכם ממשיך לנוע במזל גדי עד ספטמבר ומסיים תהליכים שהחל אתכם. […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת 5 ליולי 2020

מיקומו של כוכב מרס במזל טלה השייך גם הוא ליסוד האש עושה לכם טוב על הלב: הוא מביא איתו את כל האנרגיה שהייתם צריכים לאחרונה ולא קיבלתם, כדי לסיים יזמות מעניינות ולקדם תהליכים שחשובים לכם. זמן טוב להגדיר מחדש את המטרות שלכם, ו..לגשת לביצוע.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב 5 ליולי 2020

הילוכו האחורי של מרקורי בבית הצמיחה וההתפתחות האישית עשוי לעורר געגועים לנסיעות וללימודים, אולם רק מהשבוע הבא ניתן יהיה לראות את כל התמונה ולקבל החלטות בנושא. מרס במזל טלה מביא איתו הרבה מרץ לבית העבודה שלכם, אולם חשוב לשמור על הבריאות כעת ולא להגזים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים 5 ליולי 2020

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע קדימה במזל תאומים השייך גם הוא ליסוד האוויר, והקלילות שהיא מביאה איתה ליחסים ולתקשורת שלכם עוזר לכם לקדם נושאים שנעצרו לאחרונה. הילוכו האחורי של מרקורי השבוע מביא איתו חומר למחשבה בנושאי אמביציה וקריירה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה 5 ליולי 2020

ונוס הרגשית שוהה בבית הקריירה שלכם, בתולות,והפעם בהילוך קדמי: זה בדיוק הזמן לסיים תהליכים שמיצו את עצמם, וליהעזר גם בהילוכו האחורי של מרקורי כדי לסיים סופית דברים וקשרים שהעיקו עליכם לאחרונה: הגיע הזמן לדבר לשתף ו..להחליט.

לקריאה

השמש שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל סרטן הרגשני, והאריה שלנו סובל ממצבי רוח לא יציבים ומדרמות קטנות וטורדות מנוחה פה ושם. ונוס שהולכת קדימה בבית החברתי שלכם עוזרת לכם לשפץ קשרים חברתיים וקשרים עם מוסדות וארגונים בחייכם כעת.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים 5 ליולי 2020

 זהו השבוע האחרון של מרקורי שליט המזל שלכם בהילוך אחורי, וכדאי להשתדל להעביר פגישות חשובות ויזמות חדשות לשבוע הבא, ולא להתעקש על השבוע הזה אלא אם המדובר על תכניות שנדחו שוב ושוב, החזרי חובות, או מכירת נכסים וחפצים: לקנות – רק בשבוע הבא.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור 5 ליולי 2020

ונוס שליטת המזל שלכם נמצאת בבית והכספים שלכם, מיקום מבורך כלשעצמו למרות שהיא עלולה לגרום להוצאות גבוהות בעיקר על פינוקים ואוכל, וחבל… כשונוס  בשטח – הדיאטה נעלמת. הזוית הפרקטית שלה עם מרס מאפשרת שתופי פעולה נאים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה 5 ליולי 2020

מרס שליט המזל שלכם שוהה אמנם במזל טלה שעליו הוא שולט, אבל עם כל האנרגיה העוצמתית הזו ובזוית למרקורי כוכב התקשורת הפתיל שלכם קצר במיוחד. חשוב לא לאבד את הראש כשדברים יוצאים משליטה, ולא לומר דברים שאחר כך תצטערו עליהם. גלו איפוק!

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי 28 ליוני 2020

ונוס חוזרת להילוך רגיל בבית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם, בעוד אורנוס שליט המזל שלכם ממשיך לנוע קדימה – שילוב מעניין שמאפשר לכם לחזור לעצמכם ובגדול, אבל הפעם ממקום עוצמתי מתבונן ומעמיק יותר. הגיע הזמן להתקרב יותר למה שבאמת חשוב לכם ומעניין אתכם, דליים, לעשות קצת פחות פשרות למרות המצב שבחוץ, ולהתחבר למה שבאמת מדליק ומעניין אתכם. […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי 28 ליוני 2020

צמידות אחרונה בין פלוטו ליופיטר במזל שלכם וחזרתו של סטורן שליט המזל שלכם בהילוך אחורי בפעם האחרונה למזל שלכם, מביאות איתן את היכולת לעצור לרגע, ולהכנס לחשבון נפש אמיתי של תהליך שהתחיל לפני כשנתיים בערך, ובו נדרשתם לעשות עבודת עומק אמיתית על החיבור שלכם לעולם, אם מבחינת יחסים ואם מבחינת הגדרות כלכליות, מקצועיות, סטטוס, ועמידה […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת 28 ליוני 2020

צמידות בין יופיטר שליט המזל שלכם לבין כוכב פלוטו היצרי והעוצמתי, לא עושה לכם חיים קלים כעת: היא מפגישה אתכם בימים אלה עם רגשות עמוקים שחלקם עולים מתת המודע, ומצבים שמעוררים עמוק בפנים תחושות הקשורות להשרדות, לצורך בשתוף רגשות אמיתיים – גם 'שליליים' – ולגישה יותר ישירה ואותנטית בכלל. זהו זמן טוב לעצור לרגע ולחשוב […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים 28 ליוני 2020

ונוס שליטת המזל שלכם סופסוף חוזרת להילוך רגיל,  וכעת תוכלו לחזור ולהניע תהליכים שנעצרו לאחרונה, ולצאת מתחושת התסכול שהחיים לא זזים, כולל הקושי למצוא פתרונות למה שהציק לכם באמת. ונוס תחזיר בעדינות את הקלילות הנדרשת וכעת הקושי יעבור לנושאי קריירה כשמרקורי כוכב התקשורת שוהה בהילוך אחורי בבית הקריירה שלכם. חשוב לא לריב עם בוסים ועם […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה 28 ביוני 2020

הילוכו האחורי של מרקורי בבית החברתי שלכם מביא איתו גישה קצת שונה לנושא החברים והידידים. יתכן ודווקא עכשיו תגלו שהם לא עומדים בציפיות שלכם, אולי כי אף פעם לא ממש ביטאתם אותן או אמרתם מה באמת חשוב לכם. חזרתה של ונוס להילוך רגיל בבית הקריירה שלכם, מחזירה את האמביציה והדרייב, וגם אפשרויות חדשות של קידום […]

לקריאה

מזל אריה – תחזית שבועית 28 ליוני 2020

השמש שליטת המזל שלכם שוהה כעת במזל סרטן הרגשי, והאריה שלנו רגשני מתמיד. צמידות בין השמש לכוכב מרקורי שבהילוך אחורי עשויה להפגיש אתכם עם תכניות מהעבר שלא יצאו לפעול, ואנשים שהתקשורת איתם נעצרה או עלתה על שרטון. זהו זמן טוב לנקות משקעים שהצטברו, ולתת מחדש לרגשות הפשוטים את המקום והכבוד המגיעים להם.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן 28 ליוני 2020

מרקורי כוכב התקשורת ממשיך לנוע במזל שלכם בהילוך אחורי, אלמנט שעלול לבלבל את הסרטנון הרגשי שעלול להתקל בקשיים בתקשורת עם קשרים קרובים שעד עכשיו היתה לא רעה, אבל כעת נראה שהעולם דורש מכם להפתח יותר ולשתף ברגשות בתכניות, סרטנונים. הגיע הזמן להפתח ולא לשמור דברים בבטן – אנשים קרובים עשויים כעת לדרוש יותר פתיחות וכנות […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן 28 ליוני 2020

מרקורי כוכב התקשורת ממשיך לנוע במזל שלכם בהילוך אחורי, אלמנט שעלול לבלבל את הסרטנון הרגשי שעלול להתקל בקשיים בתקשורת עם קשרים קרובים שעד עכשיו היתה לא רעה, אבל כעת נראה שהעולם דורש מכם להפתח יותר ולשתף ברגשות בתכניות, סרטנונים. הגיע הזמן להפתח ולא לשמור דברים בבטן – אנשים קרובים עשויים כעת לדרוש יותר פתיחות וכנות […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים 28 ליוני 2020

ונוס הרגשית חוזרת להילוך רגיל במזל שלכם, בעוד מרקורי כוכב התקשורת שליט המזל שלכם עצמו נמצא בהילוך אחורי במזל סרטן… מבלבל? חכו עד שמרקורי יפגש באמצע השבוע עם השמש שנעה קדימה… כעת הזמן להשלים פערים, לאפשר לונוס לעזור לכם לפתוח מחדש את הלב, ולתת למינון גבוה יותר של אהבה להכנס, תוך שאתם סוגרים מעגלי תקשורת […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה 28 ליוני 2020

אחרי חודשיים מתסכלים למדי של מצבי רוח משתנים ותחושת שדברים לא זזים, עובר סופסוף מרס שליט המזל שלכם ממזל דגים השייך ליסוד המים אל מזל טלה השייך ליסוד האש. הגיע הזמן להעביר הילוך, טלאים, להגדיר מטרות, ו..לצאת לדרך. אולם חשוב לפחות בתחילה לפעול באופן מתון יחסית, ולא לקחת על עצמכם ים של משימות והתחלות בגלל […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים 21 ליוני 2020

כוכב  מרס נמצא ממש בסוף המזל שלכם, וכדאי לומר לו תודה על כל האנרגיה שהביא לכם בחודש האחרון, וכעת עם מעברה של השמש למזל סרטן ומרקורי שגם הוא שם אפשר להוריד קצת הילוך ולהרגיש נוח עם כל המים האלה בסביבה… אז זהו, שלא: ונוס עכשיו חוזרת להילוך רגיל במזל תאומים, ומכריחה אתכם להוריד את כל […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי 21 ליוני 2020

מרס עושה צעדים אחרונים במזל דגים ואם תתאפקו ולא תבזבזו כספים השבוע יהיה לכם קצת יותר בהמשך, כשיעבור למזל טלה. השמש ומרקורי במזל סרטן מצריכים מכם מידה רבה במיוחד של אנרגיה ויזמה בתחום המקצועי: קדימה, מוב איט! זמן טוב גם להשקיע בבריאות שלכם… כבר אמרתי? נכון, אז קדימה, קחו את עצמכם בידים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי 21 ליוני 2020

אתם נמצאים כעת במרכז האקשן הרגשי שממש מולכם, גדיים, בבית הזוגיות והיחסים: השמש עוברת לשם ומרקורי בהילוך אחורי כבר שם ושניהם צועדים זה מול זה.. מה זה עושה ליחסים ולזוגיות? כעת הזמן לדבר לשתף ולחלוק, וזה קשה לגדי שלנו, אבל אין ברירה: מי שלא משקיע כעת ביחסים, עלול לצפות פגיעה כשמרקורי יחריף את הילוכו האחורי.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת 21 ליוני 2020

מה קורה עם כל הרגשות האלה שמביאה איתה השמש ומדגיש מרקורי בהילוך אחורי כששניהם במזל סרטן ומרס במזל דגים וכולם שייכים למזלות המים? כל זה דביק מדי לקשתון שלנו שזקוק לאנרגיה ולא לכל העומס הרגשי הזה, מה שמפגיש את הקשת שלנו השבוע עם כמה דרמות וכעסים כשדברים לא קורים מהר וחלק כמו שהוא אוהב אלא […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב 21 ליוני 2020

מעברה של השמש למזל סרטן השייך גם הוא ליסוד המים עשוי להיות נוח לעקרב שלנו, אבל הילוכו האחורי של מרקורי במזל סרטן גם הוא קצת פחות נוח: הוא עשוי לעכב עכשיו תהליכי צמיחה והתפתחות אישית שאתם עוברים, אבל מצד שני להביא איתו משימות מהעבר שלא צלחו כדי שתנסו להתמודד איתן שוב… יהיה מעניין.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים 21 ליוני 2020

ובכן, הגיע הזמן סוף סוף להחזיר את ונוס שליטת המזל שלכם הביתה, או יותר נכון – למסלול המוכר, כי חוסר היציבות של התקופה הזו עלול לגרום לבלבול וערפול, וחשוב להחזיר מהשבוע את הרגלים לקרקע, לעזוב רעיונות גדולים או כל מה שקשור לדברים לא בטוחים, וללכת על המוכר והידוע. פתיחות לרעיונות חדשים של הזמן האחרון מביאה […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה 21 ליוני 2020

הילוכו האחורי של מרקורי כוכב התקשורת בבית החברתי שלכם לא עושה לכם חיים קלים בכל מה שקשור לדיאלוג עם מוסדות וארגונים בחייכם. יתכן שתצטרכו לקבל עכשיו החלטות שלא תכננתם לקבל, אבל חשוב עכשיו לא לנתק קשרים כשדברים יוצאים משליטה. זמן טוב ליצור מחדש קשרים עם חברים מכרים וידידים מהעבר, ואם הגעגוע חזק – גם להחזירם […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה 21 ליוני 2020

השמש שליטת המזל שלכם עוברת ממזל תאומים השכלתני והתקשורתי בבית החברתי שלכם, למזל סרטן הרגשי שנמצא אצלכם מאחורי הקלעים. זהו מיקום לא פשוט עבור האריה, ואתם עלולים להרגיש לא במיטבכם פיזית כעת. עייפות, תשישות, וצורך להוריד הילוך כדי לקחת פסק זמן מסויים למלא מחדש את המצברים שהתרוקנו, מגיע כעת. אל תעמיסו על עצמכם יותר מדי […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן 21 ליוני 2020

מזלטוף, סרטנונים! השמש עוברת למזל שלכם, הקסם האישי שלכם הופך מודגש מתמיד, והגיע הזמן למסיבות ההפתעה המשפחתיות המוכרות שהסרטנון כל כך אוהב… הילוכו האחורי של מרקורי במזל שלכם מביא איתו שבוע מעניין של אפשרות סגירת מעגלים ופתיחת מעגלים ישנים שלא מיצו את עצמם: זהו אפשרויות שלא מומשו, וראו על מי מהן כדאי ללכת השבוע, ולפתוח […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים 21 ליוני 2020

מרקורי שליט המזל שלכם נכנס להילוכו האחורי השבוע במרץ במזל סרטן אבל יוצר זוית פרקטית עם כוכב אורנוס, אלמנט שעשוי להתברר כמשהו מצוין לתאומים לבתולות ואפילו לסרטנים עצמם: זוהי זוית של שיתופי פעולה טובים, ואם נחבר את התובנות שמביא איתו מרקורי לברק של אורנוס הרי שותף או בן ברית טוב יכול לעשות לכם את השבוע.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור 21 ליוני 2020

ונוס שליטת המזל שלכם עוצרת השבוע ועוברת מהילוך אחורי להילוך רגיל, ובכך מסיימת אצלכם תקופה מבלבלת לא ברורה ולא יציבה, שבהם הייתם עסוקים בעיקר בסגירת מעגלים ולא בפתיחתם של חדשים. כן, הגיע הזמן להיערך מחדש, שוורים, ושור רציני כמו שאנחנו יודעים מתכנן היטב לפני שהוא מתחיל לזוז. וזה בדיוק השלב הזה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה 21 ליוני 2020

כוכב מרס שליט המזל שלכם משתרך לו לאט במזל דגים השייך ליסוד המים, ולכן גם קשה לנו להפעיל כעת את העוצמה שלנו בפול פאואר: מזל דגים השייך ליסוד המים מטביע את האנרגיה המרסיאלית הזו, ודברים מתמסמסים ונמרחים, לפחות עד שיעבור בקרוב למזל טלה. עוד קצת סבלנות.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים 14 ביוני 2020

צמידות לא קלה בין מרס לנפטון הרגשני במזל שלכם מביאה איתה מסה של רגשות סותרים: מצד אחד גדל הצורך לפעול לעשות ולקבוע עובדות בשטח, ומצד שני גדלה ומתעצמת גם הרגישות שלכם לכל פרט, הפגיעות מתחזקת ואיתה מגיעות גם היעלבויות קטנות וגדולות, והיכולת לאבד פרופורציות בדיאלוג הזוגי ובדיאלוג בכלל גבוהה מתמיד. אל תאבדו את הראש – […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי 14 ליוני 2020

הילוכו האחורי של מרקורי כוכב התקשורת בבית החומר והכספים שלכם מזמין התבוננות עומק אמיתית בכל מה שקשור לצד הכלכלי בחייכם כעת, ובעיקר בנעשה בחשבון הבנק. זמן להתארגן מחדש כלכלית וקצת אחרת, לסגור אוברדראפט אם אפשר, להחזיר חובות, ולנסות ולהגיע לאיזון כלכלי כזה או אחר, או לפחות לקבל יעוץ כדי להבין איך בדיוק לעשות זאת.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי 14 ליוני 2020

מרקורי כוכב התקשורת פורץ השבוע בהילוך אחורי בבית הזוגיות והיחסים שלכם, גדיים, ובמשך שלושת השבועות הקרובים יאפשר לכם להשקיע יותר מחשבה ורגש הן במערכות היחסים הרגשיות והן בשותפויות שלכם. אם הקשר חשוב לכם – זהו זמן מצוין לדבר לשתף לחלוק ולשדרג את הקשר. אם אתם לא שלמים איתו – זהו זמן לעשות שיחה בנושא, לשתף […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת 14 ליוני 2020

זוית של מתח בין יופיטר שליט המזל שלכם לבין השמש עלולה לגרום להוצאות גבוהות מדי, לבזבוזי כספים, להחלטות אופטימיות מדי, ולנהיגה פרועה מדי. חשוב לווסת ולשלוט על הצד ההרפתקני שלכם כעת, ולא לאפשר לו להכתיב החלטות משמעותיות בחייכם, לפחות השבוע. מהשבוע הבא כל זה כבר ישתנה. בשאיפה…

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב 14 ליוני 2020

צמידות בין מרס לנפטון במזל דגים בבית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם מביאה איתה צורך להתמסר לרגש גם על חשבון ההגיון הצרוף, מה עשוי להיות חיובי בצד היצירתי שלכם, אבל לא ממש בצד הרומנטי… תנו ללב להמריא אבל עשו זאת כשהרגלים נמצאות על הקרקע, ובעיקר – שמרו על פרופורציות.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים 14 ליוני 2020

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע בהילוך אחורי ונצמדת לשמש במזל תאומים, אלמנט שמוסיף לכם עוצמה ובטחון, ואולי גם יכולת גם לשנות דברים שרציתם אבל עד עכשיו לא היו לכם האומץ או היכולת. זמן טוב לחבר בין עתיד לבין הווה, בין המצוי לרצוי, ובין האידיאל לאמת הרציונלית בשטח, ולנסות לחבר בין כל החלקים, כדי שבזמן […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה 14 ליוני 2020

מרס נצמד לנפטון במזל דגים בבית הזוגיות והיחסים שלכם, ועלול להביא איתו תערובת של דרמות וויכוחים ומעורבות רגשית גבוהה מדי, אלמנט שעלול להביא איתו החלטות גרועות ותחושה שאתם בלתי נראים במערכת. עודף רגשות עלול לגרום להגיון להתאדות, והתוצאה לא תורמת ליחסים. התמקדו בעובדות ובפרטנרים שלכם.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה 14 ליוני 2020

השמש שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע קדימה ונצמדת לונוס הרגשית שהולכת אחורנית במזל תאומים.. זו צמידות מעניינת שכן היא מבטאת את הצורך לנקות משקעי עבר ורגשות שעוצרים אתכם, מול התנועה שלכם קדימה של כאן ועכשיו, והתוצאה – אפשרות לחשבון נפש אמיתי ולנקיון רגשי. שווה לנסות…

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים 14 ליוני 2020

מרקורי שליט המזל שלכם ממשיך לנוע במזל סרטן אולם מהשבוע פוצח לו בהילוך אחורי, והיכן? בבית החומר והכספים שלכם… כן תאומימים, הגיע הזמן לעזוב את הגישה הקלילה ולארגן מחדש את כל נושא הכספים בחייכם. והצד הכלכלי בכלל, ויפה שעה אחת קודם. בינתיים – המנעו מבזבוזים…

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור 14 ליוני 2020

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע בהילוך אחורי בבית הכספים שלכם, אלמנט שמדגיש את הצורך בזהירות בכל מה שקשור לחומר כספים וחשבון הבנק שלכם. זהו זמן מצוין לראורגניזציה וארגון מחדש כל כל המערך הכלכלי, אולם בשום פנים לא זמן להוצאות גדולות.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה 14 ליוני 2020

כוכב מרס נצמד השבוע באופן מדויק לנפטון הרגשי, והדבר אינו מוסיף לכם בריאות, ובעיקר לא מוסיף להחלטות שלכם. מעורבות רגשית גבוהה מדי עלולה להביא איתה החלטות רגשניות ללא שיקול דעת. הצמדו לפרטים הקטנים, ואל תתנו לרגש להחליט עבורכם.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים 7 ליוני 2020

כוכב מרס ממשיך לנוע במזל שלכם ולהביא איתו מרץ ואנרגיה, אבל השבוע הוא נצמד לנפטון הרגשי שליט המזל שלכם ועלול להסעיר את הרוחות עם כמה דרמות קטנות ומרגיזות. חשוב לפעול באופן רגוע גם כשהכעס עולה, ולא להכנס למצבי רוח כשדברים לא הולכים כפי שרציתם… אורך רוח, דגיגים, והרבה ממנו, יעזור השבוע.  

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי 7 ליוני 2020

בית הרומנטיקה שלכם מכיל כעת את השמש שהולכת קדימה ואת ונוס שהולכת אחורה, ונראה שגם מערכות היחסים שלכם או לפחות הצד הרומנטי מתפקד כך: צעד קדימה, שני צעדים אחורה, וצעד הצידה. ונוס מביאה איתה זמן של חשבון נפש בכל מה שקשור לאהבה וליחסים. הקשיבו לה.  

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי 7 ליוני 2020

מרקורי כוכב התקשורת ממשיך לנוע במזל סרטן ממול, ומאפשר גם לגדיים הקשוחים ביותר להתחיל לתקשר לשתף ולחלוק בכל מה שקשור למערכות היחסים שלכם, אך גם בנושאי שותפויות למיניהן. זמן למצוא לכם פרטנרים ובני ברית שמבינים אתכם, אבל.. בלי לדבר זה לא ילך.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת 7 ליוני 2020

השמש במזל תאומים מדגישה השבוע את הצורך בדיאלוג אמיתי, ישיר ובגובה העינים – אבל ונוס הרגשית לעומת זאת שגם היא כאן בהילוך אחורי, מדגישה דווקא את הצורך לשדרג קשרים, לפתוח דברים, לדבר על מה שלא דיברתם עד כה ולנקות משקעים רגשיים שהצטברו ומאיימים על הקשר.

לקריאה

תחזית שבועית – עקרב 7 ליוני 2020

מרס שוהה השבוע בבית היצירתיות והרומנטיקה שלכם ונצמד שם לכוכב נפטון המטשטש ומערפל, מיקום שעלול לגרום לכם קצת לאבד את הצפון בכל מה שקשור לרגשות בכלל, ולרומנטיקה בפרט. שבוע מצוין להתאהב בו, אבל.. עם להשאיר את הרגלים על הקרקע, ולא לרחף.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים 7 ליוני 2020

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע אחורנית ולהביא איתה מצבי רוח משתנים ולא ברורים וקושי להתמקד בכאן ובעכשיו. זהו זמן שבו עדיין כדאי וחשוב יותר לסגור מעגלים שמיצו את עצמם מאשר לפתוח מעגלים חדשים, מאזנאים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה 7 ביוני 2020

השמש שליטת המזל שלכם שוהה במזל תאומים המאכלס את הבית החברתי שלכם, וזהו זמן מצוין לפתח קשרים חברתיים חדשים, אריות. זוית הפעולה עם מרס הופכת אתכם לעצבניים ומתוחים: צאו לפעילות פיזית וספורטיבית, וכמה שיותר.

לקריאה

תחזית יומית – מזל סרטן 7 ביוני 2020

כוכב מרס מביא איתו את הצורך בצמיחה והתפתחות אישית במינון גבוה, סרטנונים. זהו זמן שבו כדאי וחשוב להתמקד בתהליכים ארוכי טווח הכוללים לימודים נסיעות וכל מה שעוזר לכם להרחיב אופקים. חשבו כמה צעדים קדימה.

לקריאה

תחזית יומית – מזל תאומים 7 ליוני 2020

השמש ממשיכה לחגוג לכם ימי הולדת מקסימים, אבל מרקורי שליט המזל שלכם שוהה במזל סרטן הרגשני, אלמנט שהופך את התאומים שלנו לרומנטי נוסטלגי ודביק משהו, שלא ממש אופייני לכם. רגשנות יתר עלולה לגרום גם לבזבזנות יתר… ראו הוזהרתם.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור 7 ליוני 2020

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע בהילוך אחורי בבית החומר והכספים שלכם ולא יוצרת זויות פעולה עם כוכבים אחרים, אלמנט שמדגיש את הצורך להזהר בכל מה שקשור לנושאי חומר וכספים, שוורים. אל תוציאו כספים על דברים שאין לכם בהם צורך אמיתי.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה 7 ליוני 2020

שבוע טעון מאוד ומושך לשני כוונים: אגרסיביות ודרמות מצד אחד, ומסמוס מטרות ועייפות יתר מצד שני. שמרו על עצמכם, פעלו בזהירות, דחו החלטות חשובות, ואל תקחו סיכונים מכל סוג שהוא השבוע הזה, טלאים. סבלנות היא מלת המפתח.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים 31 למאי 2020

כוכב מרס ממשיך לנוע במזל שלכם ולהביא איתו ים של אנרגיה עוצמתית שעוזרת לממש רעיונות ויזמות. אולם האנרגיה הזו מביאה איתה גם את רוחו התוקפנית של מרס, ואיתה גם פתיל קצר, ותגובות קיצוניות כשדברים יוצאים משליטה. זמן טוב להרבה פעילות פיזית וספורטיבית, אולם לזהירות מפני ריבים עם אנשים קרובים, ובעיקר מניתוקים בקשרים קרובים בגלל קריזות […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי 31 למאי 2020

הילוכה האחורי של ונוס הרגשית בבית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם מביא איתו חשיבה מעניינת, אסימונים נופלים הארות ותובנות, וגישה קצת שונה כדי לממש רעיונות ויזמות. גם בנושאי רומנטיקה ישנה כעת יציאה מהבועה וחשיבה מסוג אחר: הגיע הזמן להגדיר מחדש את הצרכים הרגשיים שלכם מיחסים ומשותפויות, דליים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב 31 למאי 2020

מיקומו של כוכב מרס במזל דגים המאכלס את בית היצירתיות והביטוי האישי הייחודי שלכם, עוזר לכם לקדם כעת נושאים יצירתיים במיוחד, ושם דגש מיוחד על המלה המסתורית בת ארבע האותיות שקורים אותה.. אהבה. זמן לפתוח את הלב, עקרבים, להוריד מחסומים, ולהתמסר אליה, למרות הפחדים…

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים 31 למאי 2020

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע בהילוך אחורי ולא עושה לכם חיים קלים כשאתם באים לממש פוטנציאל של תהליכים ארוכי טווח. מצד שני, זהו זמן מאוד יצירתי לשיתופי פעולה פורים ולא צפויים, וליזמות יצירתיות מעניינות ופתרון בעיות דרך חשיבה מחוץ לקופסה. זמן לשבור מעגלי חשיבה מוכרים, מאזנאים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה 31 למאי 2020

מרקורי שליט המזל שלכם עובר למזל סרטן המאכלס את הבית החברתי שלכם, והשבוע הקרוב יאופיין על ידי היכולת לקדם נושאים שחשובים לכם דרך דיאלוג משופר עם מוסדות וארגונים בחייכם. כעת הזמן להרחיב את המעגלים החברתיים שלכם, ובמקביל לשפר תקשורת עם קולגות מקצועיות.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה 31 למאי 2020

זוית הפעולה בין השמש שליטת המזל שלכם לבין מרס מביאה איתה מצב רוח מרדני, ופתיל קצר שעלול לקלקל יחסים יפים כשהפה מגיב עוד לפני שהראש מעכל..חשוב מאוד השבוע לתעל את האנרגיה הזו ליזמות חדשות ומעניינות, אבל לשים את האגו בצד – לא קל אבל אפשרי – בדיאלוג הזוגי והמקצועי, אריות.  

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים 31 למאי 2020

מרקורי שליט המזל שלכם ממשיך לנוע במזל סרטן הרגשני, וגם התאומים שלנו הופך דביק נוסטלגי ואפילו מבטא רגשות בקול רם, שומו שמים…זוית של מתח בין מרקורי לסטורן מכבידה על הלב. ונוס בהילוך אחורי במזל שלכם מעבירה אתכם תהליך מזורז של סגירת מעגלים, ומפנה מקום בלב. סבלנות…

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור 31 למאי 2020

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע אחורנית גם השבוע ולהמשך ולהעביר אתכם את כל התהליך המתיש הזה שוב ושוב, מה שאומר שגם לאורך כל השבוע – מתמקדים במה שיש ולא פותחים מעגלים חדשים. מקבץ הכוכבים בבית הכספים שלכם ממליצים על עבודת ארגון מסיבית בחשבון הבנק, ואיזון בכל מחיר בעיקר עכשיו, כשונוס שליטת המזל שלכם נמצאת […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה 31 למאי 2020

שבוע עסבני מחכה לכוחותינו, ומי שמכיר את הטלה יודע שבזמנים מסויימים כל מלה עלולה להביא לו את הסעיף… וזה בדיוק מה שעלול לקרות השבוע כשל דבר עלול להטריד או לעצבן אתכם: גלו איפוק סבלנות וכל המלים המרגיעות, ואם בכל זאת מתפרצים – אל תשכחו לבקש סליחה, גם אם האגו מתעקש לומר את המלה האחרונה…

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי 24 למאי 2020

מרקורי כוכב התקשורת עובר השבוע לבית הזוגיות והיחסים שלכם, והגדי המופנם שלנו בהחלט יכול להרוויח מכך לא מעט: זהו זמן מצוין לפתוח את הלב, לתת למלים לשטוף ולצאת החוצה, לדבר על מה שחשוב לכם באמת מה שמפריע או מה שמרגש, וליצור גשרים חדשים ללב הפרטנרים שלכם… אם הלב הגדיי הקשוח פנוי – זה בדיוק הזמן […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת 24 למאי 2020

השמש שוהה במזל תאומים בבית הזוגיות והיחסים שלכם ביחד עם ונוס הרגשית שנמצאת בהילוך אחורי, וזהו פרק זמן מצוין להתבונן לעומק במערכות היחסים שבניתם לכם, להסיק מסקנות, להאיר הארות, לשתף את בן או בת הזוג ברגשות, ולהשקיע קצת יותר מחשבה בצורך לשדרג את הקשר – או להמשיך הלאה. יש עוד זמן להחלטות, אבל.. כדאי שיגיעו […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב 24 למאי 2020

השמש עוזבת את בית הזוגיות שלכם ועוברת למזל תאומים שם נמצא גם את ונוס הרגשית, והעקרב שלנו נכנס לצומת מורכבת שבה חשוב להזהר שלא לקחת סיכונים מיותרים, אך במקביל גדל הדחף לפעול ולצאת ממקום מקובע שלא מקדם אתכם. השתמשו בצירוף המלים 'ספונטני מתוכנן היטב' שהוא כמובן אוקסימורון: לנסות ולהגדיר לעצמכם לאן אתם רוצים להגיע, להתחיל […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים 24 למאי 2020

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע בהילוך אחורי, ומכריחה את המאזנאים שלנו לעשות חשבון נפש אמיתי דווקא בנושאי צמיחה אישית והרחבת אופקים. זהו זמן טוב לראות את כל התמונה, משהו שאולי התקשיתם לעשות לאחרונה, ולתכנן לטווח ארוך. לימודים מסוגים שונים התפתחות אישית ומקצועית כניסה לשותפויות ועשייה רחבת היקף גם באזורי עשייה לא מוכרים לכם – […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה 24 למאי 2020

מעברו של מרקורי שליט המזל שלכם למזל סרטן הופך את הבתולה האינדיבידואליסטית שלנו להרבה יותר חברית וחברתית. הגיע הזמן להרחיב את מעגל החברים והמכרים שלכם, אך בעיקר רצוי להרחיב את המעגלים המקצועיים ולתקשר עם קולגות שיכולים לעזור ולסייע. ונוס שבבית הקריירה בהילוך אחורי עשויה לסמן עכשיו צורך בשינוי כיוון.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה 24 למאי 2020

השמש שליטת המזל שלכם צועדת בהססנות אך בבטחון את צעדיה הראשונים במזל תאומים, והחיים הופכים הרבה יותר תקשורתיים ומתוקשרים. כן, הגיע הזמן לא רק לעשות אלא גם לדבר – כן,אצלכם זה הולך הפוך בדרך כלל – ולהתחיל כל תהליך במלים: להגדיר מטרה באופן מדויק, ואז לשתף אחרים ולגשת לביצוע. אל תקחו שום דבר ואף אחד […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן 24 למאי 2020

משהו טוב קורה לכם השבוע, סרטנונים: מרקורי כוכב התקשורת עובר למזל שלכם, ואחרי חודש שבו שהה מאחורי הקלעים והתקשורת שלכם לא היתה במיטבה, הגיע הזמן להשתמש בו בחכמה, לפתוח מחדש אשנבי תקשורת שהיו סגורים לאחרונה אל העולם, ואפילו לפגוש מעגלי תקשורת חדשים ואנשים מעניינים. זמן לתת לכל הרגש הזה מלים – והרבה מהן…

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים 24 למאי 2020

מזלטוף, תאומימים! השמש עושה צעדים ראשונים במזל שלכם, וכרגיל חגיגת יום ההולדת של בני ובנות המזל הזה היא בדרך כלל שמחה במיוחד. וכאילו להוסיף שמחה נצמד השבוע מרקורי לונוס בהילוך אחורי במזל שלכם, ומביא איתו ימים מיוחדים שמחברים ביחד עבר והווה עם בדל עתיד פה ושם, וזכרונות שונוס במזל שלכם מביאה איתה.. שבוע מעניין.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור 24 למאי 2020

השמש עוברת מהמזל שלכם למזל תאומים כבר בפתח השבוע, ומדגישה את הצורך החזק ביציבות שהשור זקוק לו, בעיקר בכל מה שקשור לחשבון הבנק. אמה מה, ונוס שליטת המזל שלכם בהילוך אחורי עלולה לערער את היציבות ותחושת הבטחון, עם צורך בבדק בית אמיתי בכל מה שקשור לחשבון הבנק. ג'סט דו איט.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה 24 למאי 2020

מעברו של מרקורי למזל סרטן השבוע הופך את הטלאים שלנו להרבה יותר משפחתיים וביתיים, בל גם מביא איתו דרמות קטנות שעלולות בקלות להתפתח למריבות עסיסיות אם לא תשימו לב. אתם נעלבים בקלות וחשוב לא לתת לרגישות היתר הזו מקום גדול מדי. שמרו על פרופורציות, טלאים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים 17 למאי 2020

כוכב מרס ממשיך לנוע במזל שלכם, והדגיג שלנו הופך אמביציוזי, עצבני,וחסר שקט. ונוס שיוצרת שוב זוית פעולה עם נפטון הופכת אתכם יצירתיים מהרגיל אבל גם מעורבים רגשית ובעלי קושי לממש רעיונות ויזמות כעת. תנו לרגש לדבר וליצור, אבל רק כשהרגלים עומדות על קרקע מוצקה.  

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי 17 למאי 2020

מזל תאומים המאכלס את בית הרומנטיקה הילדים והיצירתיות שלכם עמוס מהשבוע, והעומס הזה מכריח אתכם למצוא לכם דרכי ביטוי חדשות, בין אם בחיזור ובפלרטוט, בין אם ביכולת שלכם לעמוד בהצלחה מול קהל,  ובין אם בצורך לפעול באופן מדויק וחכם בזוגיות וביחסים. נסו להקשיב יותר, לפני שאתם מדברים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי 17 למאי 2020

המשימות והמטלות הפרקטיות שלכם תופסות מקום גדול יותר ויותר השבוע, והגדי שלנו שוב עושה את מה שהוא יודע כל כך טוב לעשות – שם על כתפיו כמה וכמה מטלות גם כדי להקל על אחרים, ומנסה לעשות הכל לבד. זמן להתמודד עם אתגרים גדולים, אולם..לא הכל בבת אחת.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת 17 למאי 2020

גם ונוס הרגשית שבהילוך אחורי גם מרקורי כוכב התקשורת ומהשבוע גם השמש – כל אלה נמצאים השבוע בבית הזוגיות והיחסים שלכם, ואומרים לכם כל אחד בדרכו מסר דומה: כדי להצליח ולהתמודד חייבים שיתופי פעולה, לפחות שותף או בן ברית לרעיון או לדרך. המשיכו לפעול עם הבוס או הפרטנר שלככם בקרוב תדעו.  

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב 17 למאי 2020

השבוע הזה כדאי לפעול בזהירות מכסימלית, עקרבים: השמש עוזבת את בית הזוגיות והשותפויות שלכם וממריאה למזל תאומים שם נמצאים כבר מרקורי כוכב התקשורת וגם ונוס ששוהה בהילוך אחורי.. יתכן והגיע הזמן לשינוי כיוון בחייכם כעת, יתכן ובמה שקשור לרכוש או כספים, אבל חשוב לא לקחת סיכונים מיותרים מכל סוג שהוא.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים 17 למאי 2020

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע בהילוך אחורי בבית הרומנטיקה וההנאות שלכם, ונראה שהזכרונות והנוסטלגיה הולכים ומתחזקים כשונוס גם יוצרת שוב את זוית הפעולה שלה עם נפטון הרגשי: כעת כשהרגש שולט – המאזנאי שוב נמס, לפחות עד סוף השבוע.. תנו מקום לאהבה!

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה 17 למאי 2020

הירח ונפטון במזל דגים בבית הזוגיות שלכם, מרקורי וונוס בבית הקריירה שלכם כשונוס בהילוך אחורי – נראה שיש תכניות חדשות על הפרק אבל איכשהו דברים לא זזים, והם גם ל יזרמו אלא אם תגדירו באופן מדויק לאן אתם הולכים איך ועם מי. עניין הגדרות הוא המשמעותי השבוע.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה 17 למאי 2020

השמש שליטת המזל שלכם עוברת אחרי חודש אסרטיבי אך כבד משהו למזל תאומים, והאריה שלנו מתעורר, מפהק, ו…שואג ומחריד את הג'ונגל. כמה הודעות השאירו לי, אומר האריה ו חוזר לסלולר ומדבר נון סטופ השבוע, מזיז דברים משווק את עצמו וסוף סוף נכנס לאקשן מהיר ואינטנסיבי, ומאפשר לדברים לקרות. קדימה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן 17 למאי 2020

גם מרקורי וגם ונוס נמצאים השבוע במזל תאומים ובהמשך גם השמש, ושמים את הפוקום על הנעשה בעיקר מאחורי הקלעים, ולאו דווקא בקדמת הבמה. זהו זמן לנקות משקעים רגשיים שהצטברו כדי שלא יגרמו לקצרים בתקשורת. זמן לדבר על מה שחשוב לכם באמת, ולא לפחד גם ממלים קשות.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים 17 למאי 2020

מרקורי שליט המזל שלכם שוהה ב..מזל שלכם, ומביא איתו תקשורת משופרת בתחילת השבוע אולם בהמשך יוצר זוית פעולה עם נפטון הרגשי, אלמנט שהופך אתכם לרגשניים ולא ממוקדים. החלטות חשובות בנושאי עסקים כספים וקניות גדולות וקטנות – נסו לדחות לשבוע הבא, אם אפשר, תאומימים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור 17 למאי 2020

מרקורי שליט המזל שלכם שוהה ב..מזל שלכם, ומביא איתו תקשורת משופרת בתחילת השבוע אולם בהמשך יוצר זוית פעולה עם נפטון הרגשי, אלמנט שהופך אתכם לרגשניים ולא ממוקדים. החלטות חשובות בנושאי עסקים כספים וקניות גדולות וקטנות – נסו לדחות לשבוע הבא, אם אפשר, תאומימים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור 17 למאי 2020

ונוס שליטת המזל שלכם שוהה בהילוך אחורי השבוע, והשור שלנו שבנוי על הרגלים סדר וארגון מאבד ריכוז כשהמעורבות הרגשית של השבוע הופכת לאו את סדר הדברים, וגורמת לו להתנהג הרבה יותר רגשי מאשר הגיוני. למרות הכל חשוב לפעול תחת לוז' מדויק ולא לאפשר לרגש להוציא אתכם מהפוקוס, בעיקר בנושאים כלכליים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה 17 למאי 2020

מרס שליט המזל שלכם נמצא במזל דגים השייך ליסוד המים והטלה שלנו מוצא את עצמו בשבוע רגשי ואפילו רגשני מהרגיל. מרקורי בבית התקשורת שלכם הופך אתכם לתקשורתיים במיוחד, אולם הילוכה האחורי של ונוס מאפשר לכם לסגור מעגלים רגשיים שמיצו את עצמם, ולהמשיך הלאה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי 11 למאי 2020

.מרקורי כוכב התקשורת עובר השבוע למזל תאומים המאכלס את בית היצירתיות והרומנטיקה שלכם, והדלי שלנו הופך יצירתי יותר וגם.. רומנטי יותר. זהו זמן טוב להקשיב לא רק להגיון המבריק שלכם אלא גם ללב, ובאופן יצירתי לחפש פתרונות לבעיות שמעסיקות אתכם בדרכים לא קונבנציונליות,וחשיבה מחוץ לקופסה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי 11 למאי 2020

כוכב מרס עובר השבוע לבית התקשורת שלכם, והמעבר הזה הופך אתכם לאסרטיביים יותר, לחסרי שקט הזקוקים ליזמות חדשות כדי למצות את האנרגיה שלכם, אך גם לשתלטניים ותוקפניים כשדברים לא קורים כפי שרציתם, גדיים. זמן מצוין לצאת מעצמכם ולהסתער קדימה, אך להזהר שלא לקלקל יחסים וקשרים בגלל מלים חדות מדי…

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת 11 למאי 2020

ונוס הרגשית נכנסת להילוך אחורי השבוע, וזה קורה בבית הזוגיות והיחסים שלכם. קשתים רבים עשויים לגלות עכשיו צורך בדיאלוג מחודש במערכות היחסים, ורצון בשיחות כנות בגובה העינים כדי לנקות משקעים רגשיים שהצטברו, תוך רצון לפתוח דף תקשורתי חדש ביחסים. זמן לשתף, לחלוק, ו..לחזר. כן כן.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב 11 למאי 2020

השמש ממשיכה לנוע בבית הזוגיות והיחסים שלכם ולהביא איתה את היכולת להעמיק קשרים רגשיים קיימים מכל הסוגים, בעיקר כשהמדובר בזוגיות וקשר רגשי שכבר קיים. אם הלב העקרבי הקשוח פנוי – אפשר לרכך אותו קצת, ולנצל את השבוע למסע קצר ומעניין של היכרויות חדשות, עקרבים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים 11 למאי 2020

ונוס שליטת המזל שלכם עושה השבוע אחורה פנה במזל תאומים, בתהליך שיקח כחודש וחצי. זהו פרק זמן מעניין שמתרחש לו הצמיחה האישית שלכם, והוא מביא איתו צורך לממש רעיונות ותוכניות מהעבר שקצת ויתרתם עליהן, וחבל… זמן טוב להתמודד עם אתגרים גדולים הקשורים להרחבת אופקים, ולהחלטות הקשורות לנסיעות או ללימודים של מה שמעניין אתכם.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה 11 למאי 2020

הילוכה האחורי של ונוס הרגשית בבית הקריירה שלכם שמתחיל השבוע, מביא איתו תקופה מעניינת של חשבון נפש אישי ומקצועי, ואולי גם שינוי בגישה ובמטרות שלכם, בתולות. זהו זמן לעשות התאמות בין המטרות שלכם לבין המציאות בשטח, ולא לפחד לעשות שינויים שהם מכורח המציאות.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה 11 למאי 2020

השמש שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל שור, ועדיין מביאה אליכם דרייב חזק לעשייה וליזמות חדשות זהו זמן טוב להגדיר לעצמכם את המשימות לתקופה הקרובה, ולפעול באופן אסרטיבי וחכם כדי לממש אותן מאמצע השבוע ואילך. חשוב לא לפחד עכשיו מלהתמודד עם אתגרים גדולים במיוחד, אריות.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן 11 למאי 2020

אתם נכנסים לתקופה טעונה רגשית, ולא קלה. ונוס שליטת המזל שלכם עוברת להילוך אחורי במזל תאומים, ואתם עלולים לחוות עכשיו מעורבות רגשית לא קלה ומשקעים רגשיים שמכבידים עליכם. כעת הזמן לנקות את הסיסטם, לשתף אחרים בתחושות וברגשות שצברתם גם אם הם לא נעימים במיוחד, ולפתוח דף תקשורתי חדש בתקופה הקרובה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים 11 למאי 2020

מרקורי שליט המזל שלכם עובר השבוע למזל תאומים, המקום הטבעי שלו, ואתם מתחילים להרגיש כמו דג במים… כן, הגיע הזמן לתת לאינטליגנציה הטבעית שלכם להתבטא, לשתף אחרים בתכניות וברעיונות, ולהאיץ את הקצב שהיה אפעס קצת איטי בשבועות האחרונים.. גם ההתלהבות חוזרת לאיטה. מעניין.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור 11 למאי 2020

ונוס שליטת המזל שלכם פוצחת בהילוך אחורי, וזה קורה בבית החומר והכספים שלכם שהוא כל כך משמעותי עבור השור שלנו, שיזדקק בתקופה הקרובה הן לבטחון רגשי והן לבטחון פרקטי במינונים גבוהים יותר מאשר בזמנים אחרים, וצורך לסמוך בעיקר על עצמו ולא על אחרים בנושאים אלה. יצבו את השורות, שוורים!

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה 11 למאי 2020

מרס שליט המזל שלכם עובר השבוע למזל דגים, והחודשיים האחרונים שעזרו לכם ליצור קשרים חדשים ולהשתלב במדיה עלולים לשנות כיוון, ולדרוש מכם מחוייבות רגשית למה שבאמת חשוב לכם אם ביחסים ואם בעולם החומר. היו נאמנים לעצמכם למרות גלי הרגש שמרס מביא איתו אליכם ממזל דגים, טלאים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים 3 למאי 2020

הצמידות בין מרקורי כוכב התקשורת לבין אורנוס שליט המזל שלכם נעלמת בהדרגה והלחצים נמצאים בירידה, יחסית. כוכב מרס שבמזל שלכם עלול ליצור סערות ודרמות מיותרות, וכדאי להזהר שלא לקלקל יחסים יפים בגלל קריזה רגעית. השמש ומרקורי מדגישות את הצורך להשקיע קצת יותר בבית ובני הבית.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי 3 למאי 2020

הצמידות בין מרקורי כוכב התקשורת לבין אורנוס שליט המזל שלכם נעלמת בהדרגה והלחצים נמצאים בירידה, יחסית. כוכב מרס שבמזל שלכם עלול ליצור סערות ודרמות מיותרות, וכדאי להזהר שלא לקלקל יחסים יפים בגלל קריזה רגעית. השמש ומרקורי מדגישות את הצורך להשקיע קצת יותר בבית ובני הבית.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי 3 למאי 2020

השמש ומרקורי במזל שור קצת מאיטים אתכם כעת, והילוכה של ונוס בבית היחסים והזוגיות שלכם עלול ליצור צורך בשיחות עומק במערכות היחסים, ועם הפרטנרים שלכם. חשוב לדבר כעת על הכל, ולא להשאיר דברים בבטן, גם אם הדברים לא קלים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב 3 למאי 2020

השמש נצמדת למרקורי כוכב התקשורת בבית הזוגיות והיחסים שלכם, עקרבים, אלמנט שמדגיש בעיקר את היכולת שלכם לדבר לתקשר לשתף ולחלוק עם הפרטנרים שלכם את מה שעובר עליכם, ואם אתם לבד כרגע – זה הזמן לצאת לציד אחרי נפש תאומה מזדמנת..

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים 3 למאי 2020

ונוס שליטת המזל שלכם מבצע מהלכים מעט בעייתיים השבוע: לא רק שהיא ממשיכה ליצור זוית פעולה מדויקת לנפטון הרגשני – היא גם מאטה ובקרוב גם תיכנס להילוך אחורי. הגיע הזמן להיערך מחדש באופן זהיר ושמרני, לא להתפרע ולא לבזבז כספים…

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה 3 למאי 2020

השמש ומרקורי שליט המזל שלכם שבמזל שור עוזרים לכם להרגיש נינוחים השבוע, אולם הילוכה של ונוס במזל תאומים וההאטה שלה עלולים לגרום לבלבול זמני, מה שאומר שאולי כדאי לשנות את סדרי העדיפויות שלכם עכשיו. התמקדו בעובדות, ולא ברגשות.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה 3 למאי 2020

השמש שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל שור המעשי המאכלס את בית הקריירה שלכם, והאריה שלנו מגלה שהוא אמביציוזי אפילו יותר ממה שתכנן השבוע, אלא שבלי שיתופי פעולה זה קצת קשה.. נסו למצוא השבוע את אלה שיכולים לעזור ולסייע, אריות.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן 3 למאי 2020

ונוס ממשיכה לנוע במזל שלכם ולהביא איתה ים של קסם אישי, והצמידות של מרקורי שליט המזל שלכם עם השמש השבוע בהחלט מחזקת אתכם ומאפשרת לכם לפעול באופן מדויק וחכם. אבל השינויים בכל זאת באוויר, ואפשר לחוש בהם בכל מקום.. פעלו בעדינות.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים 3 למאי 2020

ונוס שליטת המזל שלכם אמנם גורמת להרבה אקשן מהיר במזל תאומים, אבל עלולה לגרום גם להפסדים כספיים ולהחלטות פרקטיות מוטעות כשהיא בזוית פעולה מדויקת לנפטון הרגשני, תוך שהיא מאטה את הקצב ותיכף נכנסת להילוך אחורי. מלת המפתח-זהירות!!

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור 3 למאי 2020

ונוס שליטת המזל שלכם אמנם גורמת להרבה אקשן מהיר במזל תאומים, אבל עלולה לגרום גם להפסדים כספיים ולהחלטות פרקטיות מוטעות כשהיא בזוית פעולה מדויקת לנפטון הרגשני, תוך שהיא מאטה את הקצב ותיכף נכנסת להילוך אחורי. מלת המפתח-זהירות!!

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה 3 למאי 2020

מרס שליט המזל שלכם ממשיך לנוע במזל דלי החברתי, יוצר זוית הרמונית עם ונוס הרגשית שמביאה איתה עדנה ליחסים קרובים, עושה לכם חברים חדשים אבל גם גורם פה ושם לריבים עם הישנים.. נסו להמנע מויכוחים מיותרים שמובילים לריבים מעצבנים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי 26 לאפריל 2020

צמידות בין השמש לאורנוס שליט המזל שלכם ובהמשך צמידות בין מרקורי כוכב התקשורת לאורנוס, מביאות איתן שבוע עצבני וחסר מנוח, אבל אפשר לתרגם את חוסר השקט הזה לרעיונות מקוריים ולגישה חדשה ומעניינת אם תחשבו מחוץ לקופסה. זמן לצאת לדרך חדשה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי 26 לאפריל 2020

מרקורי כוכב התקשורת עובר לבית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם מקום בו נמצאת כבר השמש, והגדי הקשוח לומד לאט לאט להוריד את השריון, ולתת לרגש לדבר.. מיקומה של ונוס מדגיש את היכולת שלכם לחשוב מחוץ לקופסה בתחום המקצועי, ולהתמקד בנישה חדשה ומעניינת.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת 26 לאפריל 2020

מרקורי שבמזל טלה הביא איתו חודש נלהב ומרגש ואפילו עם טאץ' רומנטי, אבל כשהוא עובר למזל שור שם נמצאת גם השמש, בבת אחת הקצב מואט, והקשת שלנו נאלץ להוריד הילוך, לחזור לקרקע, ולהתחיל לגשש אחרי ציר פעולה חדש ומעשי יותר. זמן לחשיבה פרקטית, גם אם חסרת התלהבות.

לקריאה

תחזית שבועית – מאזניים 26 לאפריל 2020

ונוס שליטת המזל שלכם יוצרת השבוע זוית פעולה מדויקת עם נפטון הרגשני, ואתם עלולים לאבד קצת את הראש ולסבול מהצפות רגשיות כאלה ואחרות. נראה שקל לכם לאבד פרופורציות השבוע, אבל חשוב להתמקד בעובדות ולא לאפשר לרגש לטלטל אתכם בעוצמה. שמרו על הקרקע!

לקריאה

תחזית שבועית – בתולה 26 לאפריל 2020

מרקורי שליט המזל שלכם עובר למזל שור, והגיע הזמן להרגיע קצת את הרוחות, אחרי החודש שבו שהה במזל טלה. אלא שזוית הפעולה שלו עם סטורן והצמידות שלו עם אורנוס מביאים איתם שבוע הפכפך שמתחיל בכובד לא פשוט, וממשיך באפשרות לפריצת דרך בנושא שחשוב ומעניין אתכם. זמן לחשוב אחרת, לפתור בעייה שמציקה לכם, ולשנות גישה מהיסוד.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה 26 לאפריל 2020

השמש שליטת המזל שלכם שוהה במזל שור המאכלס את בית הקריירה שלכם, אריות, אלמנט שהופך את השבוע הזה לאמביציוזי במיוחד, מה גם שהשבוע מרקורי כוכב התקשורת שוהה שם ומאפשר לכם לקדם ליזום ולשווק כמו אריה אמיתי:ג'סט דו איט, אריות!

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן 26 לאפריל 2020

מזל שור מאכלס את בית התקשורת שלכם, וכשגם השמש וגם מרקורי שוהים בו אפשר לומר שהצורך שלכם לדבר לשתף ולחלוק הולך ומתחזק בהדרגה למרות שהסרטנון שלנו הוא בעיקרון מופנם ושקט בעיקרון. שבוע מצוין ליצירת קשרים חדשים מכל הסוגים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים 26 לאפריל 2020

מרקורי שליט המזל שלכם עובר השבוע למזל שור, והחיים הופכים פתאום פשוטים ומעשיים הרבה יותר מאשר בשבועות האחרונים. פתאום התמונה מתבהרת, והרבה יותר ברור לכם מה צריך לעשות, ואיך, ובעיקר עם מי… שבוע להתמקד בעובדות, ולא רק במלים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור 26 לאפריל 2020

השמש ממשיכה לחגוג במזל שלכם יומולדת, אך בנוסף גם נצמדת לאורנוס כוכב השינויים שנמצא במזל שלכם, שוברת את השגרה, ומביאה איתה פתרונות מעניינים לבעיות שמעסיקות אתכם, וקצרים בתקשורת עם הסביבה. התמקדו באנשים שמבינים אתכם כפי שאתם.

לקריאה

תחזית שבועית – טלה 26 לאפריל 2020

הכוכב המשמעותי שמשפיע עליכם השבוע הוא כוכב התקשורת מרקורי שנמצא במזל שלכם: השתמשו בו כדי להכיר אנשים חדשים, ולהשיג בכוח רצון ממוקד ויוזם את מה שחשוב לכם באמת השבוע. אל תבזבזו מלים לריק – התמקדו בעיקר.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים 19 לאפריל 2020

כוכב מרקורי שוהה עכשיו בבית החומר והכספים שלכם, דגיגים, ומדגיש את הצורך להתארגן מחדש מבחינה כלכלית ולבנות סדרי עדיפויות קצת שונים לגבי הוצאת כספים. השמש עוברת לבית התקשורת שלכם והדגיג שלנו נאלץ להגדיר תכניות רצונות ובקשות במלים, ולא להשאיר אותם בבטן. זמן לשתף ברגשות, בעיקר רגשות עדינים…

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי 19 לאפריל 2020

קונפליקט בין שני כוכבים מאוד שונים זה מזה שנמצאים במזל שלכם, סטורן הנוקשה והמכביד ומרס האסרטיבי והיוזם, לא ממש פועל לטובת השקט הנפשי שלכם. מרס מביא איתו את הצורך לפעול והרבה אנרגיה זמינה, אבל קשה לממש אותה בשטח כעת. השמש במזל שור מבקשת קרקע יציבה יותר מתחת לרגלים, אם אפשר. אל תקחו סיכונים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי 19 לאפריל 2020

השמש עוברת למזל שור ויוצרת זוית פעולה מדויקת עם סטורן הנוקשה, זוית שעלולה לגרום למתחים עם הורים בוסים ואחראים, ומתחים בנושאים כלכליים. חשוב במיוחד עכשיו להתמקד בלשמור על הקיים, ולא ללכת מהר מדי על משהו חדש ולא בטוח. זמן לתכנונים לטווח ארוך, ולא רק לכיבוי שריפות.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת 19 לאפריל 2020

גם סטורן הנוקשה וגם כוכב מרס נמצאים בבית התקשורת שלכם השבוע, וזה אומר נדנדה רגשית שנעה בין פסימיות לאופטימיות ודרייב חזק. מעברה שלה שמש למזל שור מדגישה את הצורך שלכם להתמקד במה שחשוב באמת כעת, ולא לפזר אנרגיה לריק. השמש מתחילה להתקרב לכוכב אורנוס שליט המזל שלכם ולקראת סוף השבוע יתגברו המתחים. בי קול!

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב 19 לאפריל 2020

הזוית שבין השמש לפלוטו שליט המזל שלכם התפוגגה לה והלחצים מתחילים להיעלם סוף סוף. מרס וסטורן מביאים איתם מסכת של לחצים ומתחים דווקא לבית ולמשפחה, אבל כדאי לתרגם את כל האנרגיה הזו להשקעה בבית ובסביבתו, ולא בויכוחים מיותרים. מקבץ הכוכבים במזל טלה מבקש שתשקיעו קצת יותר בכושר גופני,ובבריאות שלכם.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים 19 לאפריל 2020

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל תאומים, והתקשורת הקלילה שלכם ממשיכה גם השבוע, גם בגלל הזוית ההרמונית בין ונוס למרס שבמזל דלי בבית היצירתיות שלכם. זהו זמן מצוין לחשוב מחוץ לקופסה עד כמה שאפשר, ולהתמקד ביזמות חדשות ומדליקות. וזה אפשרי…

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה 19 לאפריל 2020

השמש עוברת השבוע למזל שור השייך גם הוא ליסוד האדמה כמו הבתולה, אלמנט שאמור על פניו להעניק לכם קצת יותר בטחון ונינוחות במגעים שלכם עם העולם. אולם מרקורי שליט המזל שלכם שבמזל טלה פועל באופן אימפולסיבי וקצת פזיז, ועלול לגרום להחלטות ללא שיקול דעת אמיתי. חשבו פעמיים לפני כל החלטה, ונסו גם להתייעץ עם אדם […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה 19 לאפריל 2020

השמש שליטות המזל שלכם עוברת השבוע למזל שור השייך ליסוד האדמה, והמאכלס את בית הקריירה שלכם. האריה שהוא מזל אמביציוזי ממילא, מוצא את עצמו בדרייב חזק יותר לביטוי אישי ואפילו עסקי, וצורך חזק יותר לא רק בשליטה במה שקורה אלא גם ביזמה חדשה – לפחות אחת – שתאפשר לו להטביע חותם  וגם לפרוץ לאזור פעולה […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן 19 לאפריל 2020

השמש עוברת השבוע למזל שור המאכלס את הבית החברתי שלכם, והסרטנון שלנו יכול לפרוץ מד' האמות שלו החוצה, להכיר אנשים חדשים מסוג שלא יצא לו להכיר עד כה, ולהרחיב באופן משמעותי את המעגלים החברתיים שלכם, ולהרגיש קצת יותר בטחון בעולם הוירטואלי למרות הצורך הסרטני המוכר בעטיפת חום ובטחון פיזית או רגשית מוכרת וקרובה. מהפך מעניין.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים 19 לאפריל 2020

ונוס הרגשית ממשיכה לנוע במזל שלכם, לעזור לכם לפתוח את הלב, ולהכניס קצת יותר רגש לעולמכם השכלתני והאינטליגנטי. מרקורי שליט המזל שלכם במזל טלה מביא איתו ריגושים והתלהבות, וזהו זמן מצוין להתחלות חדשות מסוגים שונים, ואפילו בעשייה מעניינת ושונה מכל מה שעשיתם עד כה. תנו לזה צאנס.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור 19 לאפריל 2020

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל תאומים בבית הכספים שלכם, ומדגישה את הצורך לבנות ציר כלכלי מעט יציב יותר. במזל תאומים ונוס מילולית יותר והשור שלנו לומד לדבר הרבה, ואפילו מהר… זמן מצוין לעשות עבודת עומק על הנעשה בחשבון הבנק שלכם.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה 19 לאפריל 2020

מרס שליט המזל שלכם ממשיך לנוע במזל דלי החברתי, והוא עוזר לכם להתמקד ביזמות חברתיות מעניינות, לפתוח מעגלים חברתיים לא מוכרים, ולהכיר אנשים מעניינים שאיתם שווה לשתף פעולה באופן אקטיבי. שתופי פעולה – זה צו השעה עכשיו, טלאים!

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים 12 לאפריל 2020

מרקורי כוכב התקשורת עובר השבוע לבית החומר והכספים שלכם מקום בו נמצאת כבר השמש, והשנים האלה עוזרים לקרקע את הדגיג החולמני והרגשני שלנו, ובעיקר לקרקע את חשבון הבנק שלו תוך שהוא יכול לערוך עכשיו תכנית כלכלית מסודרת ומדויקת לזמן הקרוב. זמן טוב גם להשקיע בבטחון הקשור לקשרים קרובים: זמן לנקות משקעים רגשיים שהצטברו לאחרונה, ולדבר […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי 12 לאפריל 2020

השבוע הזה מצביע על שתי חוויות סותרות: הצורך שמביא איתו סטורן – בעיקר לאלה שנולדו בתחילת המזל – להתמקד בקרקע שמתחת לרגלים, במיסוד יחסים או שותפויות,  ובגישה מעשית וסולידית לחיים, לבין הדרייב החזק לצמיחה והתפתחות אישית שמביא איתו מרס במזל שלכם, שעלול גם לגרום לגישה תוקפנית וחסרת סבלנות.. נסו לחבר בין שתי הגישות ו…לא לריב.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי 12 לאפריל 2020

סטורן שליט המזל שלכם נפרד סוף סוף מהצמידות שלו עם מרס במזל דלי שממהר קדימה, ועכשיו אפשר לנוח רגע, ולהבין היכן אתם עומדים תוך כדי שינוי איטי של כיוון וגישה של סטורן – ושלכם – במזל דלי. אל השמש מצטרף מרקורי וביחד עם עוזרים לכם לשדרג תקשורת עם הבית והמשפחה, ולפתוח איתם דף תקשורתי חדש.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת 12 לאפריל 2020

זוית הפעולה שבין השמש ליופיטר שליט המזל שלכם מפעילה אתכם בעוצמה: לא מעט קשתים ירגישו בעיטת מרץ ואנרגיה, עם צורך לצאת מעצמכם לפעול באופן אנרגטי ועוצמתי לממש רעיונות ותכניות ובעיקר פוטנציאל ולחשוב מחוץ לקופסה. זמן מצוין לשנות מוד וגישה, אבל.. כדאי להזהר מאופטימיות יתר. התמקדו בפרטים הקטנים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב 12 לאפריל 2020

השמש ומהשבוע גם פלוטו מאותתים על הצורך להעמיק את תחושת המחוייבות שלכם בכל מה שקשור לתחום המקצועי, ובמחויבויות המשפחתיות או החברתיות. זמן להשקיע במה שחייבים, ולא דווקא במה שרוצים…זוית הפעולה של השמש עם פלוטו ומרס במזל דלי עלולים לגרום לויכוחים מיותרים, בעיקר בבית. התמקדו במכנה המשותף, ולה בזה המפריד.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים 12 לאפריל 2020

ונוס שליטת המזל שלכם שוהה במזל תאומים הקליל והתקשורתי, ולכם קל לתקשר השבוע ולהכיר אנשים חדשים ברשת. השמש שבבית היחסים שלכם שממול במזל טלה מאותתת על צורך להעמיק קשרים קיימים, ובמקרה שהלב המאזנאי העדין פנוי – על צורך בהיכרות חדשה ומעניינת.. זום איט, בייבי!

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה 12 לאפריל 2020

גם השמש וגם מרקורי שוהים מהשבוע במזל טלה בבית הסיכונים שלכם, והבתולה שאוהב לשמור על פרופיל מעשי ומדויק עלול למצוא את עצמו נאלץ לקבל החלטות קיצוניות יותר שהוא לא ממש אוהב.. חשוב לא לקחת סיכונים השבוע בנושאי חומר וכספים. יצבו את השורות.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה 12 לאפריל 2020

הכוכבים סטורן ומרס ממשיכים לנוע בבית הזוגיות והיחסים שלכם, האחד מביא איתו את הצורך בקביעות ובטחון ומיסוד יחסים, והשני – צורך לבדוק גבולות, ולהחלם על העקרונות שלכם הן ביחסים והן בשותפויות. נסו ללמוד את המסר של סטורן בנוגע לזמן הטוב לבטחון בקשר, ולא להרוס יחסים בגלל מרס האגרסיבי…

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן 12 לאפריל 2020

השמש ממשיכה לנוע בבית הקריירה שלכם, והסרטנון שלנו ממשיך להתחבר לצד האמביציוזי שלו, ולחפש דרכים איך לבטא את הצד הזה למרות הזמן המאתגר שהשבוע הזה מביא איתו מבחינת יכולות תרגום שלו למעשים. מרס במזל דלי מבקש מכם: אל תקחו סיכונים מיותרים.  

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים 12 לאפריל 2020

ונוס הרגשית שוהה עכשיו במזל שלכם, ומביאה איתה ימים רגשניים ואפילו רגועים יותר לאורך השבוע, ובמקביל עוזרת לכם לפתוח את הלב, ולתת לאהבה להכנס.. מרקורי שליט המזל שלכם במזל טלה מביא אנרגיה תוססת, שעוזרת להרחיב אופקים ולהתמקד בהתחלות חדשות.  

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור 12 לאפריל 2020

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל תאומים המאכלס את בית הכספים שלכם, וגורמת לשור האיטי והיציב לשנות אנרגיה תדר ואפילו כיוון, להיות קליל ודינמי יותר, אלא שחשוב עכשיו להזהר מדינמיות יותר, ובעיקר – מהוצאת כספים שלא לצורך. עם זה – סבלנות.  

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה 12 לאפריל 2020

השמש ממשיכה לחגוג לכם ימי הולדת, ומרס שליט המזל שלכם ממשיך לנוע במזל דלי, והשבוע כבר נפרד מסטורן שהכביד עליכם. כעת נשארת רק הזוית ההרמונית עם ונוס הרגשית שמאפשרת לכם לפעול באופן נינוח וחברתי יותר, ולהשאיר את הלחצים מאחור. זמן טוב לפעילות חברתית, ולשיתופי פעולה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים 5 באפריל 2020

אחרי פרק זמן לא קצר שבו מרקורי כוכב התקשורת שהה במזל שלכם וגם יצר צמידות עם נפטון שליט המזל שלכם, הוא עובר השבוע לבית החומר והכספים שלכם, ומכריח את הדגיג שלנו לשנות גישה, ואת היצירתיות והדמיון שלכם להעביר לכל מה שקשור לצד הפרקטי של החיים. הגיע הזמן לחזור לקרקע מעשית מוצקה יותר, דגיגים: זה לא […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי 5 באפריל 2020

על פניו זה נראה כמו אחד השבועות המתוחים של הזמן האחרון: כוכב מרס האגרסיבי יוצר זוית פעולה לא קלה לאורנוס שליט המזל שלכם, מה שאומר שהתגובות שלכם הופכות קיצוניות והפתיל שלכם קצר במיוחד. חשוב להתנהל בזהירות מקסימלית בשבוע הזה, ולא לנתק קשרים בגלל כעס או תסכול, גם אם מאוד מתחשק…

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי 5 לאפריל 2020

הצירוף .של סטורן הנוקשה שליט המזל שלכם ביחד עם מרס האסרטיבי בבית החומר והכספים שלכם, מביא איתו שתי אפשרויות שונות להתמודד עכשיו עם עולם החומר: האחת – יעול מכסימלי של מה שקורה עכשיו תוך סגירת אוברדראפט והחזר חובות, והשניה – הסתערות קדימה ויזמה חדשה של עשייה יזמה או שיווק של משהו חדש תוך סיכון מסויים. […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת 5 לאפריל 2020

נראה שהשבוע הזה הוא נוח יותר מבחינתכם, קשתים: ונוס שוהה בבית הזוגיות והיחסים שלכם ומאפשרת להעמיק קשרים או לצאת להיכרויות חדשות ברחבי הרשת, אל השמש בבית הרומנטיקה מצטרף גם מרקורי כוכב התקשורת שמאפשר יכולת חיזור מקסימה, ונראה שאתם מצוידים היטב לקראת כל מה שקשור לאהבה, על נגזרותיה..מעניין.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב 5 לאפריל 2020

גם מרס וגם סטורן עושים צעדים ראשונים במזל דלי, והגיע הזמן להתארגן מחדש מבחינה ביתית, ואפילו מבחינת תקשורת משפחתית. סטורן מכביד, מרס זורע חוסר שקט, ואת שני אלה כדאי לנצל כדי להשקיע קצת יותר בבית ובסביבתו, לארגן אותו מחדש באופן ביתי ונוח יותר, ולשנות אווירה בבית, אלמנט שמזמן רציתם ועכשיו אפשר…

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים 5 לאפריל 2020

ונוס שליטת המזל שלכם עושה צעדים ראשונים במזל תאומים השייך גם הוא ליסוד האוויר, אלמנט שמביא איתו שבוע נינוח יחסית, עם אנרגיה שכלתנית וחברתית דומה לשלכם. אחרי חודש של ונוס במזל שור עם הקצב האיטי שלו, נראה שאתם עכשיו רצים קדימה בקלילות רבה יותר… זמן מצוין לתקשורתיים שביניכם.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה 5 לאפריל 2020

השמש ומהשבוע גם מרקורי במזל אריה, עלולים להביא איתם שיקול דעת פזיז, והחלטות גרועות. חשוב במיוחד השבוע לא לקחת סיכונים מיותרים, לא בריאותית ולא כלכלית. מצד שני, זהו שבוע מצוין לכמה וכמה שיחות עומק, הערות והארות, תובנות חדשות, וחשיבה מסוג אחר. פעלו בזהירות מכסימלית, ודחו החלטות לשבוע הבא.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה 5 באפריל 2020

השמש שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל טלה השייך ליסוד האש גם הוא, אולם ללא זויות פעולה עם כוכבים אחרים קצת קשה לתרגם את האנרגיה העוצמתית הזו לעובדות בשטח. ונוס עוברת לבית החברתי שלכם, ומוציאה אתכם מתחושת הלבד שחלק מכם חוו לאחרונה. זמן להתיידד מחדש עם העולם, למרות הכל.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן 5 באפריל 2020

השמש ממשיכה לנוע בבית הקריירה שלכם, אולם לא יוצרת שם זויות פעולה, וחוץ מנוכחות עוצמתית קשה לקדם דברים כעת, אבל מעברו לבית הקריירה של מרקורי כוכב תקשורת בהחלט עשוי לזרז תהליכים, ולגרום לסרטנון שלנו לחשוב חכם – ובעיקר מחוץ לקופסה.. שבוע ליזמות חדשות!

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים 5 לאפריל 2020

משהו טוב קורה לכם השבוע: ונוס שעברה במוצאי שבת למזל שלכם נעה כעת בתחילת המזל שלכם ומשפיעה בעיקר על אלה שנולדו בשבוע הראשון של המזל. זמן מצוין לפתוח את הלב, ולחבר אותו לאינטליגנציה הטבעית שלכם: הצירוף הזה של רגש וברק מילולי יעשה עבורכם נפלאות השבוע, אם תשתמשו בו בחכמה…

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור 5 לאפריל 2020

נראה ששבוע מאוד אסרטיבי לפנינו, שוורים: ונוס שליטת המזל שלכם צועדת במזל תאומים, והשור האיטי האופייני שלנו משתנה ממש מול עינינו והופך מהיר ותגובני. זמן מצוין לתקשורת הרבה יותר אקטיבית ודינמית, לגישה קלילה יותר לחיים, ואפילו לרגעים מעניינים של חיזור עדין.. זמן לתת למלים לפעול אתכם, שוורים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה 5 לאפריל 2020

השמש ממשיכה לנוע במזל שלכם, ומעבר לחגיגות יום ההולדת גם מעניקה לכם חום ועוצמה. מרס שליט המזל שלכם בזוית לאורנוס עלול לגרום לניתוקים וריבים פתאומיים. הבעייה עדיין חוסר זויות של השמש לכוכבים אחרים, אבל לשמחתכם עובר השבוע מרקורי כוכב התקשורת למזל שלכם, והיכולת שלכם לדבר ולשתף גבוהה במיוחד. אם תנצלו אותה..

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים 29 למרץ 2020

לכן לא קל השבוע, בלשון המעטה. השמש שוהה בבית החומר והכספים שלכם ומכריחה את הדגיג שלנו לגלות גישה אחראית חכמה ומדויקת בכל מה שקשור לכספים בכלל ולחשבון הבנק בפרט.  מצד שני דווקא עכשיו נצמד מרקורי כוכב התקשורת לנפטון שליט המזל שלכם, והופך אתכם ליצירתיים ותקשורתיים יותר, אולם יעילים פחות בגלל מעורבות רגשית גבוהה גם בהחלטות […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי 29 למרץ 2020

משהו מעניין קורה לכם כעת דליים: צעדיו הראשונים של סטורן במזל שלכם לא קלים לכם, והם בהחלט מחייבים היערכות חכמה  ומדויקת בימים אלה לשורה של הגבלות ומגבלות שהדלי עד כה השכיל לפעול בדיאלוג חופשי יותר איתם. אולם אחרי ההלם הראשוני יתכן ותגלו שזה ממש לא קשה, ואפילו הצמידות עכשיו שמתרחשת במזל שלכם השבוע בין מרס […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי 29 למרץ 2020

כוכב מרס סוף סוף עוזב את המזל שלכם, גדיים, ונראה שהדרייב האינסופי והמעייף הזה עוזב את חייכם, אבל זה לא נכון: מרס מיד נצמד לסטורן שליט המזל שלכם במזל דלי, והכובד חוזר באופן משמעותי יותר ומדויק יותר: כעת הזמן ללמוד לפעול באופן נתון תחת הגבלות ומגבלות וגבולות ברורים ומדויקים, אלמנטים שבגדול קלים לגדי אולם קשים […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת 29 למרץ 2020

צמידות בין יופיטר שליט המזל שלכם לפלוטו היצרי והכוחני לא עושה לכם חיים קלים בימים אלה, קשתים. יופיטר שליט המזל שלכם במזל גדי לכשעצמו אינו קל לכם ומכריח אתכם למצוא פתרונות מעשיים לאזורי פעולה מוגבלים בחייכם כעת, ובעיקר לצד הזה שזקוק לתנועה ולתחושת עצמאות בשטח. אולם מה שלא מחסל – מחשל, כידוע, וזה משפט שמתאים […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב 29 למרץ 2020

הצמידות בין יופיטר כוכב השפע לפלוטו שליט המזל שלכם מגיעה השבוע שוב לדיוקה, אלמנט שמדגיש בעיקר את היכולת שלכם ליהנות מגל של צמיחה אישית ורגשית ואפילו להרחיב גבולות ואזורי פעולה למקומות שלא הכרתם עד כה. חשוב במיוחד עכשיו לא לאפשר להתפרצויות של כעס ותסכול להרוס מקומות יפים של צמיחה והרחבת אופקים עכשיו, אלא לפתוח את […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים 29 למרץ 2020

ונוס הרגשית עוברת למזל תאומים בסופו של השבוע שגם הוא שייך ליסוד האוויר, כמו המאזניים, אלמנט שבהחלט מביא איתו הקלה משמעותית ויכולת לתרגם רעיונות ויזמות למלים שמאפשרות קרבה כמו גם עשייה משותפת. חשוב במיוחד עכשיו לא להסתגר בד' אמות כשהקושי מתחזק, אלא להיות ברורים ומדויקים מילולית ורגשית – הדיוק הזה יעשה לכם טוב גם בקשרים […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה 29 למרץ 2020

הצמידות בין מרקורי לנפטון שמתרחשת עכשיו במזל דגים מול המזל שלכם לא עושה לכם כעת חיים קלים, בתולות. הצורך להשקיע קצת יותר בדיאלוג הזוגי בשותפויות ובשיתופי פעולה בכלל, מכריח אתכם להיות ברורים ומדויקים, ולא לתת לרגשות המשתנים להרוס לכם החלטות מעשיות או יחסים קרובים. שיתופי פעולה משמעותיים במיוחד עכשיו, אבל חשוב לא  פחות הוא לשמור […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה 29 למרץ 2020

השמש שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל טלה השייך גם הוא ליסוד האש, אלמנט שמביא איתו הרבה אנרגיה ועוצמה, אולם בגלל חוסר זויות של השמש לכוכבים אחרים אתם עלולים להרגיש בימים אלה לבד במערכה. זהו זמן שבו אתם חייבים לסמוך רק על עצמכם וכושר השיפוט שלכם, כשעכשיו גם סטורן שממול מכריח אתכם לקבל החלטות כבדות […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן 29 למרץ 2020

מרס שהיה במזל גדי שממול עובר למזל דלי לשם עבר גם סטורן, ונראה שחלק מהכובד של השנה האחרונה מתחיל להשתחרר סוף סוף מכם, סרטנונים. הגיע הזמן לחזור לעצמכם, לתת לרגש לדבר מחדש, ובעיקר להתמקד בתהליכי צמיחה מחודשים למרות הקושי החיצוני שכולנו עוברים עכשיו. זה לא רק אפשרי אלא גם רצוי.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים 29 למרץ 2020

מרקורי שליט המזל צמוד לנפטון הרגשני, והמעורבות הרגשית מביאה איתה החלטות רגשניות ולא ממש מוצלחות. המעורבות הרגשית הגבוהה הזו פועלת נגדכם: החלטות חשובות – דחו לשבוע הבא.. בהמשך משהו טוב קורה לכם בסוף השבוע תאומים: ונוס עוברת למזל שלכם, ופותח את הלב לתאומימים הרגשניים כל כך ממילא בימים אלה… מקום מעניין אך לא יציב.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור 29 למרץ 2020

ונוס שליטת המזל שלכם מסיימת לנוע במזל שלכם, ואחרי שהביאה את כל הטוב הזה היא עוברת למזל תאומים המאכלס את בית החומר והכספים שלכם. הגיע הזמן לתרגם את כל התובנות החדשות לצד המעשי של החיים, שוורים, ולחשוב מחוץ לקופסה ובעיקר לגלות חשיבה יצירתית – היא זו שתביא איתה גישה קצת אחרת, עם פתיחות רבה יותר.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה 29 למרץ 2020

כוכב מרס שליט המזל שלכם עובר למזל דלי השכלתני ונצמד לסטורן הנוקשה – שני תהליכים שלא עושים לכם חיים קלים בימים אלה, טלאים, אולם בגדול מכריחים אתכם לפעול בחכמה ובסבלנות כדי לפתור בעיות. אין דרך אחרת כעת, טלאים.. פשט סבלנות. השבוע הקרוב יהיה לא קל, אבל בהחלט דורשני. נסו להקשיב מתחת למה שקורה מתחת לפני […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים 22 למרץ 2020

השמש עוברת השבוע לבית החומר והכספים שלכם, דגיגים, אלמנט שעוזר לכם לתרגם את התובנות של הזמן האחרון לעשייה ומימוש. מרקורי כוכב התקשורת ממשיך לנוע במזל שלכם ולעזור לכם ליצור יזמות תקשורתיות חדשות, ומשימות חדשות ומעניינות. זהו זמן טוב לשתף ולחלוק, וללמוד גם מנסיונם של אחרים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי 22 למרץ 2020

מעברה של השמש לבית התקשורת שלכם מביא איתו תקשורת חמה ונלהבת, אולם השינוי המשמעותי השבוע הוא מעברו של סטורן הנוקשה למזל שלכם. כן, הגיע הזמן לטירונות הסטורנית, וסטורן ילמד אתכם מחדש את הכללים בשנתיים וחצי הקרובות. רצינות אחריות ועמידה במשימות – סטורן בשטח, דליים…

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי 22 למרץ 2020

סטורן שליט המזל שלכם משחרר אתכם אחרי שנתיים וחצי קשוחות ומפרכות למדי, ועובר למזל דלי המאכלס את בית החומר והכספים שלכם. זמן לתרגם את כל התובנות שצברתם בשנתיים וחצי האחרונות לעובדות בשטח, ולחשיבה כלכלית חדשה. מרס ויופיטר נצמדים במזל שלכם, ומביאים ים של אנרגיה חדשה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת 22 למרץ 2020

מעברה של השמש למזל טלה השייך גם הוא ליסוד האש כמו הקשת, מביא איתו זריקת מרץ לקשת שלנו, ומאפשר לכם להתלהב ולהתרגש מחדש. זהו זמן טוב לחזור לצד ההרפתקני והשמח שנמצא בכל קשת באשר הוא, צד עצמאי וספונטני שבדרך כלל מתעלה מעל המגבלות וממציא את עצמו מחדש.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב 22 למרץ 2020

ונוס הרגשית שוהה בבית הזוגיות והיחסים שלכם, ועוזרת לכם להשקיע קצת יותר בפרטנרים שלכם, ובמערכת היחסים. אם העקרב הקשוח יסכים לפתוח את הלב תחת שרביטה של ונוס ולהתמסר לרגשות עדינים, זה בהחלט עשוי לעזור לבסס קשר רגשי קיים ולהעמיק אותו, או ליצור קשר רגשי חדש ומספק.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים 22 למרץ 2020

מעברה של השמש למזל טלה המאכלס את בית הזוגיות שלכם, מאפשר לכם עכשיו להתבונן לעומק במערכות היחסים שלכם, ולהשקיע קצת יותר בדיאלוג הזוגי. ונוס הרגשית שליטת המזל שלכם שוהה במזל שור השייך ליסוד האדמה, ותהליך הקרקוע שלכם מתחזק והולך. זמן טוב לחשיבה כלכלית חדשה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה 22 למרץ 2020

הצמידות בין מרס ליופיטר במזל גדי היא גישה יצירתית במיוחד. זה הזמן לתת לדמיון שלכם לפעול, כשמרקורי שליט המזל שלכם שממול מדגיש את היכולת שלכם לחשוב קצת אחרת, בתולות. זהו מיקום מצוין לאלה מכם שלא נכנעים למציאות עכשיו כפי שהיא, ומנסים להמציא מחדש דרך להתמודד איתה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה 22 למרץ 2020

צעדיה הראשונים של השמש במזל טלה ממלאים אתכם אנרגיה חדשה ואופטימית. הגיע הזמן להרחיב אופקים לצאת מהדאגות ולנסות לעבור לשלב של צמיחה. מעברו של סטורן למזל דלי פותח תקופה חדשה מאתגרת ומכבידה של צמיחה אישית. זהו זמן למצוא שותפים לדרך, או למסד יחסים, אריות.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן 22 למרץ 2020

השמש עוברת למזל טלה המאכלס את בית הקריירה של הסרטנונים שלנו, ומעירה את הסרטנון המצוי והמופנם. כן, הגיע הזמן להפשיל שרוולים ולחפש השבוע דרכים כדי לבטא את מה שקורה לכם בפנים, וקורה שם לא  מעט עם השמש הטלאית הזו. זמן טוב להעביר הילוך, ולצאת לדרך חדשה ואסרטיבית.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים 22 למרץ 2020

מרקורי שליט המזל שלכם שוהה במזל דגים המאכלס את בית הקריירה שלכם, ובני התאומים שלנו יכולים דווקא עכשיו להתגלות כיצירתיים במיוחד, ולהמציא את עצמכם מחדש. זהו זמן טוב לחשוב מחוץ לקופסה, ולמצוא דרכים ליזום ולפעול באופן שונה ממה שעשיתם עד עכשיו, וכרגיל – זה גם יהיה יצירתי ומעניין.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור 22 למרץ 2020

ונוס שליטת המזל שלכם שוהה ב..מזל שלכם ויוצרת זוית הרמונית עם כוכב כוכב מרס ומאפשרת לכם לשלב כוחות כדי לקדם נושאים שחשובים לכם השבוע, ובאופן יצירתי ושונה. מרקורי שבמזל דגים מדגיש את היכולת שלכם לעשות לכם חברים מכרים וידידים חדשים: צאו מעצמכם, ופתחו את הלב.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל טלה 22 למרץ 2020

מזלטוף, טלאים! השמש עושה צעדים ראשונים במזל שלכם, והגיע הזמן לחגוג יומולדת, שכמו תמיד אצל הטלה הוא די שמח. אלא שהפעם צריך לחגוג אותו בתשיעיות עם שני מטר רווח, וזה די מתסכל.. אבל לשמוח צריך, מה גם שונוס שוהה בבית הכספים שלכם וזה בהחלט זמן טוב ליזמה כלכלית חדשה ומעניינת.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים 15 למרץ 2020

השמש עוברת השבוע לבית הכספים שלכם, והדגיג שלנו יכול סוף סוף לעשות עבודת עומק בכל מה שקשור לקרקע שמתחת לרגלים, ולכסף שבחשבון הבנק. מצד שני, מרקורי כוכב התקשורת חוזר למזל שלכם, ומאפשר לכם להשלים תהליכים שהחלו בחודשיים האחרונים שכוללים ניתוק קשרים שמיצו את עצמם, ועכשיו לשם שינוי – יצירת קשרים חדשים ומעניינים, כשהלב פנוי והאופטימיות […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי 15 למרץ 2020

הלחצים ממשיכים לרדת כשונוס הרגשית יוצאת באופן סופי מתוך הצמידות עם אורנוס התזזיתי שליט המזל שלכם, וזהו זמן טוב להרגיע את הרוחות ולהחזיר את מצב הרוח הטוב. השמש עוברת לבית התקשורת שלכם והאופטימיות חוזרת לדליים שלנו. חזרתו של מרקורי לבית החומר והכספים שלכם מביאה איתה גישה חכמה ומיושבת גם לכל מה שקשור לחומר וכספים בחייכם. […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי 15 למרץ 2020

כוכב מרס ממשיך לנוע במזל שלכם, גדיים, ולהביא איתו דרייב חזק וגישה עצבנית כשדברים לא קורים כפי שרציתם, די בניגוד לאופיו הבסיסי הסבלן של הגדי המצוי. חשוב לא לאפשר למרס לקלקל לכם תהליכים משמעותיים שאתם נמצאים בהם כעת. השמש שעוברת למזל טלה מדגישה במקביל את הצורך להשקיע קצת יותר בבית במשפחה ובבני הבית. היו שם […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת 15 למרץ 2020

צמידות לא פשוטה מגיעה השבוע בין מרס כוכב האקשן, לבין יופיטר שליט המזל שלכם. גם מרס וגם יופיטר הם שני כוכבים אקטיביים, אבל הצמידות בין מרס ליופיטר עלולה לגרום לכם לעצבנות חוסר סבלנות ואפילו לגישה תוקפנית מדי כשדברים לא קורים כפי שרציתם, וחבל… מומלץ לגלות איפוק מכסימלי השבוע, ולא לקלקל יחסים יפים בגלל קריזות של […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב 15 למרץ 2020

ונוס הרגשית שוהה עכשיו בבית הזוגיות והיחסים שלכם, מיקום שאמור לרכך את העקרבון שלנו, ולגרום לו להיות קשוב יותר וקשוח קצת פחות. כן, זהו זמן טוב להוריד את השריון, לשתף פעולה עם מי שחושב כמוכם בסביבה בעזרתם של מרס ויופיטר במזל גדי, ובעיקר לתת מקום גדול יותר לכל מה שקשור למלה המוזרה הזו שקוראים אותה […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים 15 למרץ 2020

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל שור השייך ליסוד האדמה הפרקטי, אחרי שסיימה את הצמידות המרגיזה עם אורנוס התזזיתי והשבוע היא מסתיימת סופית, הגיע הזמן לחזור לקרקע ובעיקר למלה שאתם כה זקוקים לה וכה חסרה לכם לאחרונה: איזון.  מאזניים לא מאוזן הוא כינור לא מכוון היטב, והצלילים צורמים… חשוב יותר כעת הדיאלוג עם אנשים […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה 15 למרץ 2020

נראה שיש לא מעט פלנטות ביסוד האדמה בסביבה: מרס יופיטר סטורן ופלוטו במזל גדי, אורנוס וונוס במזל שור, ובגדול – נראה שמהשבוע אפשר לחזור לתלם, אלמלא השמש הזו במזל טלה שעלולה להסעיר את הרוחות ברגע ולגרום לכם לפעול באופן אימפולסיבי ולקחת סיכונים מיותרים. חשוב לעשות עכשיו דברים ממקום חכם מדויק ובעיקר איטי, ולא לאבד שליטה.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה 15 במרץ 2020

השמש שליטת המזל שלכם עוברת למזל טלה השייך גם הוא ליסוד האש, והאריה שלנו עובר שינוי משמעותי: ממקום רגשני ולא ברור כשהשמש היתה במזל דגים, למזל טלה שבו אתם מעבירים הילוך ופתאום דברים נראים ברור ומדויק יותר מתמיד. כן, אין יותר תירוצים, אריות. כעת, כשהכל מתחבר וגם החיוך חוזר, חשוב רק לא להגזים בשאגה כשדברים […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל סרטן 15 למרץ 2020

השמש עוברת לבית הקריירה שלכם, ומביאה איתה חודש שלם של סופר אקשן, סרטנונים. כן, הגיע הזמן לתת גז, שכן השמש ממילא תביא איתה עצבנות חוסר מנוחה, לכן כדאי לתת להם גם מטרה… גם כוכב מרס שממול במזל דלי מביא איתו עצבנות וחוסר שקט במערכות היחסים שלכם ובדיאלוג עם העולם. בקיצור סרטנונים, זה הזמן להפשיל שרוולים […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל תאומים 15 במרץ 2020

אחרי פרק זמן במזל דלי השייך גם הוא ליסוד האוויר השכלתני, עובר מרקורי שליט המזל שלכם למזל דגים הרגשני, והרגשות אכן חוזרים לשלוט בכם ובחייכם. אלא שבניגוד לפעם הקודמת שזה קרה כשהיה בהילוך אחורי, הפעם מרקורי – ואיתו גם אתם – יציב יותר, מפוקח יותר, ופחות נסחף עם הרגש. זמן לחבר את הצד היצירתי שלכם […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל שור 15 למרץ 2020

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל… שלכם, ולהביא איתה את המתנות המקסימות שלה שמי כמוכם יודעים איך ליהנות מהן: לב עדין ורך, פינוקים קטנים שקצת שכחתם מהם לאחרונה, בזבוזי שופינג שכדאי לא להגזים בהם, וכמובן… אהבה. זמן מצוין לתת מקום גדול יותר לאהבה שהשור כל כך אוהב להתאהב בה, אך בלי לאבד את הראש.

לקריאה

מה קורה השבוע בכוכבים – מזל טלה 15 למרץ 2020

מרס שליט המזל שלכם שוהה במזל גדי שמכריח אותו –ואתכם להיות ממוקדים ומעשיים. הצמידות שלו עם יופיטר השבוע לעומת זאת מחזירה אתכם לצורך להרחיב אופקים ואזורי פעולה, לצמוח, ולהכנס מחדש למעגל האקשן בגישה אופטימית. אולם לאופטיות הזו אם לא תהיה זהירה עלול להיות מחיר גבוה אם תפעלו באופן פזיז גם בגלל השמש שעוברת למזל שלכם… […]

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דגים 8 למרץ 2020

צמידות לא קלה בין נפטון שליט המזל שלכם לבין השמש עלולה להביא איתה קושי בשימת גבולות ביחסים, מעורבות רגשית שמקשה על שימת הבדל בין עיקר לבין טפל, ומצבי רוח משתנים במהירות שהופכים את השבוע לנדנדה רגשית אינטנסיבית. חשוב לשים היטב השבוע את הרגלים על הקרקע, להצמד לעובדות, ולהזהר מפרשנויות רגשיות מוטעות.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל דלי 8 למרץ 2020

צמידות בין אורנוס שליט המזל שלכם לבין ונוס הרגשית מביאה איתה מעורבות רגשית גבוהה בדיאלוג הזוגי ובדיאלוג עם העולם בכלל אך גם סכנה של קצרים בתקשורת. זמן לתת לרגשות לצאת, לנקות משקעים רגשיים שהצטברו, ולפעול באופן פתוח ומאפשר דף תקשורתי חדש עם הסביבה ומבלי לנתק קשרים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל גדי 8 לאפריל 2020

כוכב מרס ממשיך להתקדם במזל שלכם ולהביא איתו אמביציה ודרייב לעשייה ולפעולה. לקראת אמצע וסוף השבוע הוא מתקרב ליופיטר כוכב השפע שגם הוא נמצא אצלכם, והאמביציה שלכם יכולה להטען במינון גבוה יותר של התלהבות. זמן לעשות את מה שמרגיש לכם באמת, מבפנים, ואז – לחבר אליו גם את הלב…

לקריאה

תחזית שבועית – מזל קשת 8 למרץ 2020

השמש נצמדת לנפטון בבית המשפחה שלכם, ונראה שזהו זמן להשקיע קצת יותר תשומת לב בפרטנרים בהורים ובבני הבית בכלל. יתכן והבית זקוק עכשיו גם הוא להשקעה הן מבחינת המבנה או שינוי באווירה. מרס ויופיטר בבית הכספים שלכם עלולים לעשות קצת בלגן, אולם הם מכריחים אתכם להתארגן מחדש.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל עקרב 8 למרץ 2020

הביטוי הרגשי שלכם עוצמתי במיוחד השבוע, כשהשמש נצמדת לנפטון בבית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם, עקרבים. יש עקרבים שאפילו יתאהבו תחת האספקט הזה, ולעומת זאת יהיו כאלה שירגישו שאיבדו את אהבת חייהם.. אשליות ופנטזיות עלולות להגיע בצמידות הזו. השארו עם הרגלים על הקרקע

לקריאה

תחזית שבועית – מזל מאזניים 8 למרץ 2020

ונוס שליטת המזל שלכם נצמדת לאורנוס התזזיתי השבוע, והצמידות הזו הופכת את המאזנאי ההרמוני והעדין שלנו לפקעת עצבים זמנית, בעיקר כשדברים לא קורים כפי שרציתם, והם אכן קורים כך… חזרתו של מרקורי להילוך רגיל במזל דלי מאפשר לחדש תקשורת עם ח'ול ולקבל החלטות הקשורות ללימודים.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל בתולה 8 למרץ 2020

צמידות לא פשוטה בין השמש לנפטון המטשטש ומערפל במזל דגים בבית הזוגיות והיחסים שלכם ממול, מביאה איתה קושי לשים גבולות בדיאלוג הזוגי ובשותפויות בכלל. מרס ששוהה עכשיו במזל גדי מדגיש את הצורך והרצון בביטוי אישי עוצמתי במיוחד. זמן להלחם על עקרונות שחשובים לכם, בתולות.

לקריאה

תחזית שבועית – מזל אריה 8 למרץ 2020

נראה שהמעורבות הרגשית שלכם גבוהה במיוחד השבוע, אלמנט שעלול להפוך את השבוע הזה לבעייתי מבחינת התנהלות פרקטית בשטח. הרגשות שולטים כעת בשורה התחתונה ושיקול הדעת שלכם אינו במיטבו. נסו להתייעץ לפני קבלת החלטות. חשבו לטווח ארוך, ואל תתעסקו רק בכיבוי שריפות מקומיות אריות.

לקריאה