תחזית שבועית

מה קורה השבוע בכוכבים? – 8 למאי 22

אז.. מה קורה בכוכבים? 8 למאי 22

לפני הכל: בתחזית השבועית הקודמת חזרתי והזהרתי שוב ושוב מפני הצמידות התזזיתית בין השמש לאורנוס, ובמקביל – מימיה הראשונים של ונוס במזל טלה: לצערי צדקתי, והפיגוע הקשה באריאל הוכיח שכדאי בכל זאת לפעמים להקשיב לכוכבים…

מעברו השבוע של יופיטר למזל טלה הלוחמני מקום בו נמצאת עדיין ונוס הרגשית עלול לצערי להביא תסימנים דומים בשבועיים הראשונים למיקומו זה, ואפילו בהמשך.

יופיטר שמושפע מתסמיני מזל טלה – צורך בסיפוקים מיידיים ופתיל קצר – עלול להביא איתו מעבר לאופטימיות גם פרק זמן טעון מאוד ובו לחצים שהצטברו שעלולים להשתחרר במהירות ולגרום לאנשים החפצים באלימות לפעול ללא מחשבה נוספת.

לכן כדאי מאוד לשמור על עצמנו, לפקוח עינים שוב ושוב, ולנסות להקשיב במקביל גם לתחושות הבטן שלנו שפעמים רבות הזהירו אותנו ממשהו בלתי צפוי, אם רק היינו מקשיבים..

אז אנא – זהירות!

מעבר לכך, מחר הולך להסתיים אחד השבועות הטעונים והדרמטיים של הזמן האחרון, אבל עד הרגע האחרון לא ברור אם יסתיים בטוב או ברע – בכל מקרה הכובד והכאב בהחלט כאן בכל מקרה.

אז.. מה מייצג את השבוע הקרוב? בעיקרון אלה שני כוכבים: אחד קטן ואחד גדול, אחד מייצג את התקשורת שלנו ואחד את הדרך שבה אנחנו מרחיבים את אזורי הפעולה שלנו, אבל הם מייצגים שתי מגמות הפוכות:  מרקורי כוכב התקשורת שלנו שילך אחורנית ויכריח אותנו להתמודד עם כל מה שקרה בחודש האחרון, ויופיטר כוכב השפע שהולך קדימה מבטיח בטרייה אנרגטית ענקית למשך שנה למזל טלה, מה שאומר שפע של אקשן, אבל במזל טלה הלוחמני האנרגיה הזו עלולה לקבל גם טוויסט מאוד אלים… אוף.

שויין. נחשוב חיובי. שבועטוף!

 

התהליכים המשמעותיים של השבוע

@מרקורי עובר להילוך אחורי במזל תאומים

@יופיטר עובר ממזל דגים הרגשני למזל טלה האנרגטי

 

 

@המעבר המעניין של השבוע – זהו מעברו של יופיטר כוכב הנסיעות והשפע ממזל דגים העדין והרגשני, למזל טלה הלוחמני והאנרגטי.

יופיטר נמצא בכל מזל בערך כשנה. כעת הוא מסיים מעבר במזל דגים, במה שנראה כשנה מאוד רגשית ורגשנית, מלאה אפים ודאונים ומצבי רוח משתנים במהירות.

יופיטר עשוי להביא איתו מעורבות אנרגטית גבוהה מאוד במזל טלה, מה שאומר מוטיבציה רבה לא לדיבורים אלא לפעולות, בעיקר פעולות שמאופיינות בסגנון מזל טלה: יזמות מהירות, פעילות פיזית אקטיבית ואפילו אגרסיבית, גישה תחרותית ואפילו לוחמנית, ומלחמה על העקרונות והדברים החשובים לכם כולל טריטוריה, כשהדגש הוא על סיפוקים מיידיים ולכן גם על תהליכים קצרים ואימפולסיביים ולא תהליכים ארוכים ומחושבים.

יופיטר מרחיב את פעילות וסגנון המזל שבו הוא נמצא ולכן הוא יפעל בעצם כסוג של טלה פלוס: טריטוריאלי, אגוצנטרי, ילדותי, ובעל פתיל קצר.

מהמקום הזה אפשר לצפות גם לעלייה בפעילות לוחמנית מסוגים שונים, בעיקר בחודש הראשון של המעבר שלו למזל טלה.

אם נוסיף לכך את הימים הראשונים של שהותה של ונוס במזל טלה שגם היא עלולה להביא איתה אלימות לשבוע שבועים הראשונים שלה במזל הזה והפיגוע ביום העצמאות הוא דוגמא טובה לכך, אפשר לצפות כשהשנים האלה נמצאים ביחד במזל הזה תהיה גם עלייה בפעילות הטרור והאלימות בכלל, ולכן כדאי מאוד להזהר ולשמור על עצמנו השבוע וגם בשבוע הבא מפני אירועים אלימים ואימפולסיביים, שלא לדבר גם על סוג של פתיל קצר גם ביחסים הבינאישיים שלנו בכלל.

פשוט – זהירות!

מי בעיקר יושפע ממעברו זה של יופיטר? מזלות קשת, תאומים בתולה ודגים, טלה סרטן גדי ומאזניים.

 

 

@מרקורי עובר להילוך אחורי – וזה קורה במזל תאומים עליו הוא שולט.

דווקא כשבשבוע הקודם הסכים סוף סוף לתת גז ולצאת ממזל שור האיטי שכל כך עצר ותסכל – והנה הוא נאלץ כבר לעשות חשבון נפש, ולחזור אחורנית כדי להשלים תהליכים שעזב באמצע לאחרונה בגלל הצורך לנוע קדימה, ומעגלים רגשיים וחברתיים שלא נסגרו בגלל מעורבות רגשית גבוהה.

מרקורי עובר להילוך אחורי בן שלושה שבועות אחרי שלושה חודשים שבהם הוא נע קדימה. בשלושת השבועות האלה הוא עוסק בעיכול כל מה שקרה בשלושת החודשים שעברו, סגירת מעגלים שמיצו את עצמם ונשארו פתוחים, ופינוי מקום לדף חדש שיפתח ברגע שמרקורי יחזור להילוך רגיל.

במזל תאומים הדגש הוא בעיקר על התקשורת שלנו: מלים שאמרנו ופגעו באחרים, הבטחות שהבטחנו ולא נתנו להם כיסוי, ומעגלים חברתיים שהגיע הזמן לסיים לפני שפותחים מעגלים חדשים…

מי בעיקר יושפע מחזרתו של מרקורי? מזלות תאומים, בתולה קשת ודגים ובגדול – כולנו…

וכך נראית מפת הכוכבים של השבוע

@

 

@

 

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

 

@

 

אסטרו-זום  ומדייקים או משנים כיוון!

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 700 שקלים 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת 3 מפות: שתי מפות לידה + מפה שלישית – מפת הקשר הזוגי עצמו: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 900 שקלים  

ליווי אישי : ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

 טל. 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

 

 

@

 

 

ולמזלות עצמם

טלה

אל ונוס שנמצאת במזל שלכם ועוזרת לפתוח את הלב מצטרף השבוע גם יופיטר כוכב השפע והמרחבים, ומכניס אתכם לשנה של התרחבות אישית והרחבת אופקים מכל הבחינות. אבל השבוע כדאי בכל זאת לפעול בזהירות…

שור

ונוס שליטת המזל שלכם שוהה במזל טלה האסרטיבי והלוחמני שמנוגד באופיו לשור השקט והפרקטי. אולי משום כך כדאי להזהר השבוע מפתיל קצר וכמה דרמות עסיסיות לתיאבון וכעסים שבדרך כלל השור מבליג עליהם אבל הפעם…גלו סבלנות ואיפוק!

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם נכנס להילוך אחורי השבוע וכדאי שתיערכו בהתאם. זהו זמן להוריד הילוך מבחינת עשייה, לסגור מעגלי תקשורת שמיצו את עצמכם, ואם צריך גם לתקשר עם אנשים מהעבר, הקרוב או הרחוק. יזמות והתחלות חדשות – דחו בינתיים.

סרטן

מעברו של יופיטר כוכב השפע למזל טלה המאכלס את בית הקריירה שלכם יעזור מאוד בשיפור התדמית שלכם ובקידום רעיונות ויזמות החשובים לכם. הגיע הזמן לגדל אמביציה, סרטנונים, ולהגדיר מטרות בהתאם. זה הזמן לחשיבה ארוכת טווח.

אריה

השמש שליטת המזל שלכם יוצאת בהדרגה מהצמידות עם כוכב אורנוס התזזיתי, ונכנסת לאיטה לזוית פעולה עם סטורן הנוקשה. הגיע הזמן להיערכות ולהתארגנות מחודשת כעת, כשסדרי העדיפויות שלכם משתנים. יופיטר במזל טלה ביחד עם ונוס מחזיר את הריגושים.

בתולה

כניסתו של מרקורי כוכב התקשורת ושליט המזל שלכם להילוך אחורי בבית הקריירה שלכם עשויה לעצור יזמות חדשות ותהליכים מתקדמים, עם צורך בפסק זמן כדי להעריך מחדש את המאמצים שלכם ואת ההיערכות כולה. יתכן מגיע הזמן לחשב מסלול מחדש.

מאזניים

אל ונוס שנמצאת בבית היחסים שלכם מצטרף כעת גם יופיטר כוכב השפע, וישהה שם כשנה. נצלו אותו כדי להרחיב ולהעמיק את מערכות היחסים שלכם, ולהעניק יותר מעצמכם. אם הלב המאזנאי פנוי – זה בדיוק הזמן לצאת להיכרויות חדשות ומעניינות והפעם לא לוותר ולהתפשר, ולחפש עם לב פתוח פרטנרים שמחים ואופטימיים..

עקרב

יופיטר עובר לבית המקצועי שלכם, ומאפשר לכם להגדיר מחדש את המטרות המקצועיות שלכם לשנה הקרובה, בעיקר אם אתם מעוניינים בהרחבת עסק או ראש גדול יותר ואפילו כוון ניהולי: זה הזמן לבנות לעצמכם סידרי עדיפויות, ובעזרתו של יופיטר האופטימי תוכלו גם לממש אותן. קדימה.

קשת

יופיטר שליט המזל שלכם שהה שנה שלמה במזל דגים הרגשני ובבית המשפחה שלכם. כעת אחרי שביצע את השדרוגים הנכונים הוא ממשיך הלאה לבית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם. זה בדיוק הזמן לפתוח את הלב ולאפשר לאהבה לחזור ולשכון בתוכו, ואז – למצוא את האדם הנכון – גבר או אשה – לחלוק איתם..

גדי

בית ומשפחה – אלה הנושאים שכוכב יופיטר שעובר השבוע למזל טלה ישים עליהם את הדגש בשנה הקרובה. הבית עצמו וסביבתו, בני הבית והמשפחה והאווירה סביב הבית – ממש עכשיו נמצאת במזל טלה גם ונוס שכבר עוסקת בנושאים האלה, וכשגם יופיטר יכנס לתמונה אפשר יהיה לומר שזו שנת המשפחה שלכם, ובעיקר שנת הביחד.

דלי

ונוס הרגשית שוהה בבית התקשורת שלכם עכשיו, ומאפשרת לדלי שלנו לתקשר מתוך מקום חם ואוהב עם לא מעט קסם אישי. הילוכו האחורי של מרקורי במזל תאומים עשוי להביא איתו צורך לבחון מחדש מערכת יחסים קיימת או לשדרג מערכת יחסים עם בן הזוג למשהו איכותי יותר. זמן טוב לחידוש קשרים עם אקס או אקסית מיתולוגיים, אך רק אם באמת יש בסיס לחידוש הקשר.

דגים

יופיטר כוכב השפע עובר למזל טלה המאכלס את בית החומר והכספים שלכם, ואפשר להכריז בלב שקט שזו השנה שבה תוכלו להשקיע קצת יותר מחשבה ואף לראות פירות בנושאי חומר וכספים. זמן טוב לשינוים והתארגנויות בחשבון הבנק, וליזמות מקצועיות חדשות ובהן תגמול כספי משופר וחשיבה כלכלית ארוכת טווח.

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן