תחזית שבועית

מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 14 לפברואר 21

השבוע, שבוע וולנטיין וחג האהבה, החלטנו לעשות בליינד דייט למרס ולוונוס ולהפגיש אותם בלאב פארטי שאנחנו בחרנו, ובו נתבונן במפת הלידה של כל מי שירשם לערב הזה, להבחין היכן נמצא מרס והיכן נמצאת ונוס שאחראים בעקיפין או במישרין על המשיכה ועל הצד הזוגי במפה, להבין את מהות הדיאלוג ביניהם בימים טרופים אלה, ולעזור להם למצוא אהבה בשנה המורכבת הזו..

מתאים לכם?   מוזמנים באהבה

 

רינת ויאיר.

 

ועכשיו… מה קורה השבוע בכוכבים?

אחרי שבוע סופר דליי מכל הכיוונים וים של אקשן שכלתני, עוברת לה השמש למזל דגים, ומשנה אווירה: מה שהיה ברור וצלול שוב אינו ברור עוד, מצבי הרוח משתנים, ותורמת לכך גם הזוית של ונוס עם מרס עם שלל אנרגיות של אפס אנד דאונס ביחסים, כולל כמה דרמות פה ושם.

רק מרקורי בהילוכו האחורי כשהוא נצמד ליופיטר תורם פה משהו לאופטימיות, אבל אופטימיות שלו כשהוא בהילוך אחורי עלולה להיות מתעתעת מאוד… באסה.

 

התהליכים המשמעותיים השבוע בשמים

@ מרקורי בהילוך אחורי בצמידות ליופיטר כוכב השפע

@ השמש עוברת למזל דגים

@ ונוס הרגשית בזוית פעולה מדויקת למרס האסרטיבי

 

 

המעבר המשמעותי בשמים השבוע – זהו מעברה של השמש ממזל דלי האוורירי והחברתי, למזל דגים הרגשני והמופנם.

בעקבות השמש תגיע מתישהו ונוס הרגשית ואחר כך כמובן מרקורי, אבל בינתיים רק היא כאן, סוג של קונטרה רגשנית לכל התפוצצות המדיה החברתית עכשיו התקשורת הניתוחים השכלתניים והאקשן מסביב לחיסונים ולבחירות.

כן, השמש מביאה איתה איכות אחרת לתמונה, והאיכות הזו היא בעיקר רגשית. אלה לא רגשות קלילים אלא יותר מסכים של אי ודאות, ערפול ובלבול, וקושי להבין בדיוק היכן אנחנו עומדים באופן מדויק, ומול מה.

האיכות הרגשית הזו מעט מאזנת את הצד החברתי הפעיל עכשיו, אבל גם מורידה אותנו קצת מבחינת מצבי הרוח, שמשתנים במהירות. נדנדת הרגש הזו תמשך לאורך החודש, אבל רק בשבוע הבא נתחיל לחוש בה באמת.

חושב לא לאפשר למעורבות הרגשית הגבוהה להשפיע עלינו ועל ההחלטות שלנו עד כמה שאפשר: הצמדו לעובדות – הפעם זה משמעותי, ויותר מתמיד.

מי בעיקר יושפע מהמעבר? מזלות אריה, דלי עקרב שור דגים קשת תאומים ובתולה

 

 

הזוית הקשה של השבוע – זו זוית הפעולה בין ונוס הרגשית לכוכב מרס היצרי והכוחני.

זו אחת הזויות המרגיזות והטורדניות שאנו יכולים לפגוש עכשיו בחיי הרגש ובמערכות היחסים שלנו עכשיו, וכדאי לפעול בה בזהירות.

הזוית זו בעצם מסמלת יותר מכל משיכה פיזית, אבל במקביל גם חוסר שקט ועצבנות. אכן, סקס יכול להיות לפעמים טוב בזמן הזוית הזו, אבל היא גם מביאה איתה לא מעט מתחים ולחצים לזוגיות מעבר לכך, ופעמים רבות גם מקלקלת את ההרמוניה בקשר ויוצרת דרמות קטנות ומעצבנות…

זה נכון לזוגיות, זה נכון לשותפויות, וזה נכון למערכות יחסים בכלל: לא לריב על שטויות, כי אחרי שזה מתחיל זה בהחלט יכול לתפוס תאוצה!

מי בעיקר יושפע מהזוית הזו? מזלות שור, מאזניים, דלי אריה עקרב סרטן גדי וטלה.

 

 

הזוית הטובה של השבוע – זו הצמידות בין מרקורי כוכב התקשורת שנמצא בהילוך אחורי, לבין יופיטר כוכב השפע.

על פניו זו זוית סופר אופטימית, שכן היא מאפשרת לנו לשדר אופטימיות ושמחה, ולתקשר מצוין עם אחרים. אבל.. מכיון שהמדובר במרקורי בהילוך אחורי, הרי שאנו עלולים לסבול כעת מאופטימיות יתר, לדבר יותר מדי, לסבול מהסחות דעת ומסמול טוק מיותר, ולקבל החלטות גרועות על סמך שיקול הדעת שלנו שכעת אינו במיטבו.

מה אפשר לעשות? אכן ליהנות מהגישה האופטימית הזו, אבל את כל מה שקשור לעובדות בשטח לקחת בעירבון מוגבל, ולהתייעץ עם אחרים לפני שאנחנו מקבלים החלטות כאלה ואחרות.

מי בעיקר יושפע מהצמידות הזו? מזלות בתולה, תאומים, דגים, וקשת.

@

 

ואיך כל זה נראה במפת השמים.? הנה כאן

והנה גם כוכבים לאוהבים: תחזית אהבה ל 14 לפברואר 21

ולפני תחזית המזלות אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום במחירי קורונה מיוחדים!.

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כולל עבר הווה עתיד תוך סקירה ספיציפית לשנה הקרובהף וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד. 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו. 

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל.

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

מעניין אתכם? דברו איתי..

 

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

 

 

@

ולמזלות עצמם

טלה

זוית פעולה בין מרס שליט המזל שלכם לבין ונוס עלולה לגרום לשבוע מתוח ועצבני. נסו לשלוט בתגובות שלכם כדי לא לקלקל קשרים יפים, ואל תגלו חוסר סבלנות ביחסים קרובים.

שור

ונוס שליטת המזל שלכם עצבנית במיוחד השבוע: זוית הפעולה שלה עם כוכב מרס עלולה לגרום להתפרצויות כעס פתאומיות, וכדאי לעשות דברים באיפוק ובנחת כמו שור אופייני, ולא לחטוף קריזות מיותרות.

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם נצמד השבוע ליופיטר כוכב השפע ואתם אופטימיים מהרגיל למרות הילוכו האחורי של מרקורי, אבל.. כדאי לקחת את האופטמיות בערבון מוגבל. זהירות.

סרטן

השמש עובת למזל דגים ומביאה איתה הקלה מסויימת. הרגש חוזר בהדרגה וזה בדיוק הזמן להתמקד בהרחבת אופקים ואזורי פעולה, ולחשוב כמה צעדים קדימה.

אריה

השמש שליטת המזל שלכם עוברת ממזל דלי למזל דגים, והאריה שלנו הופך להיות רגשני ואפילו רומנטי ודביק… כן, הגיע הזמן לקצת נוסטלגיה, ולהרבה רומנטיקה… פתחו את הלב, אריות.

בתולה

מעברה של השמש למזל דגים המאכלס את בית הזוגיות והיחסים שלכם מדגיש את הצורך שלכם לפעול באופן זוגי תוך הקשבה אמיתית לבן או בת הזוג שלכם. דיאלוג – מלת המפתח.

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם יוצרת זוית של מתח עם כוכב מרס ונראה ששבוע לא רגוע הולך לעבור על כוחותינו. זה בדיוק הזמן לחשוב לפני שכועסים או מקטרים, ולנסות להבין את בן או בת הזוג קצת יותר.

עקרב

השמש עוברת השבוע למזל דגים המאכלס את בית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם, עקרבים, ונראה שאתם הופכים יצירתיים מתמיד. זמן טוב לפתרונות יצירתיים וחשיבה מחוץ לקופסה, והרבה..אהבה.

קשת

צמידות בין מרקורי כוכב התקשורת ליופיטר שליט המזל שלכם מביאה איתה פתיחות רבה לרעיונות חדשים, אבל כדאי לקחת בערבון מוגבל תכניות פזיזות בלי להתייעץ עם אחרים.

גדי

השמש עוברת למזל דגים, המאכלס את בית התקשורת שלכם, והופכת את השבוע הזה לתקשורתי במיוחד עבור הגדי המופנם. זמן לצאת קצת מעצמכם, וליזום היכרויות חדשות והרחבת המעגלים החברתיים.

דלי

השמש עוברת מהמזל שלכם למזל דגים המאכלס את בית החומר והכספים שלכם, והדגש כעת עובר ממדור הרעיונות והיזמות למדור המימוש והעשייה. הגיע הזמן למבט עומק בנעשה בחשבון הבנק שלכם.

דגים

מזלטוף, דגיגים! השמש עוברת למזל שלכם השבוע, וזה הזמן לחגוג לכם ימי הולדת. כעת הזמן ליזמות חדשות, להתחלות מעניינות, ולחזרה סוף סוף לעצמכם, ולקרקע יציבה יותר מתחת לרגלים.

 

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן