תחזית שבועית

מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 20 לפברואר 22

אז מה קורה בכוכבים השבוע? 20 לפברואר 22

נראה שהכוכבים משחקים איתנו קצת השבוע, והופכים אותו לרגשני, פזיז, לא צפוי, וגדוש דרמות מקריות שמתרחשות כשאנחנו לא מבינים את זה שלידנו, או אולי כשמפרשים אותנו לא נכון.

ונוס ומרס ממשיכים להביא איתם מתחים לדיאלוג הזוג ולכל מערכות היחסים שלנו: יותר מכל אנחנו זקוקים עכשיו לרגיעה וליציבות, אבל נראה שמרס ומרקורי נחושים למשוך את השטיח מתחת לרגלינו בכל פעם כשאנחנו מתקרבים אליה, ליציבות הזו, כאילו אנחנו הם אלה ששמים לעצמנו רגלים ועוד מתפלאים אחר כך איך ולמה זה קורה…

שבוע שכזה.

 

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע

@ השמש עוברת ממזל דלי למזל דגים

@מרקורי כוכב התקשורת יוצר זוית פעולה מדויקת עם אורנוס

@מרס וונוס נצמדים ונפרדים שוב ושוב לאורך השבוע

 

 

 

המעבר המשמעותי של השבוע – זהו מעברה של השמש ממזל דלי החברתי והפתוח, למזל דגים הרגשני והמופנם.

השמש היא זו שקובעת פה את סגנון הפעולה והוויה הבסיסי כמו גם את התדר האנרגטי. המזל שבו היא נמצאת מהווה מעין אמירה סגנונית ותדרית לגבי התהליכים שכולנו עוברים.

במזל דלי השייך ליסוד האויר השכלתני והחברתי ניסתה השמש לחבר אותנו שוב לקהילה, ולעולם סביבנו, אחרי חודש מופנם וקשוח במזל גדי שבו התרכזנו בעצמנו ובמטרות המעשיות והמקצועיות שלנו.

כעת היא עוברת למזל דגים שגם הוא מופנם, השייך ליסוד המים הרגשני והאישי, ונראה שכולנו נהפוך לקצת יותר רגישים ומרגישים, נעלבים ומתעלים, לוקחים הכל באופן אישי יותר לטוב ולרע, אבל גם יצירתיים יותר, ומבטאים באופן גלוי יותר את כל סוגי הרגשות.

מהר מאוד תפגוש השמש גם את יופיטר כוכב השפע, וכשזה יקרה בקרוב זה יהיה זמן מצוין לקניית לוטו טוטו ושאר עזרי הצלחה למיניהם, ולתת פתח למזל…

מי בעיקר יושפע מהמעבר הזה? מזלות אריה, דלי עקרב ושור, דגים קשת תאומים ובתולה.

 

 

הזוית הקשה של השבוע – זו זוית הפעולה בין מרקורי כוכב התקשורת שלנו שנמצא במזל דלי, לבין כוכב אורנוס התזזיתי שנמצא במזל שור.

הזוית הזו בעייתית בכל מה שקשור לתקשורת שלנו: כעסים פתאומיים, החלטות פזיזות, מסקנות מהירות מדי של דברי אחרים, תגובות קיצוניות כשדברים יוצאים משליטה – כל אלה ועוד הן חלק מהאפשרויות שהזוית הזו עלולה לגרום לנ.

משום כך כדאי מאוד להזהר בתקשורת שלנו השבוע, שכן קל לזרוק מלים אבל קשה להחזיר אותן למקום לאחר מכן..

מי בעיקר עלול להיות מושפע מהזוית הזו? מזלות תאומים, בתולה, קשת, דגים, דלי אריה שור ועקרב.

 

 

הצמידות המעצבנת של השבוע – זו הצמידות המתמשכת כבר מהשבוע הקודם בין  מרס האגרסיבי לונוס הרגשית.

ונוס שיצאה לפני עשרה ימים מהילוך אחורי, עדיין לא חזרה לקצב הרגיל שלה, ומרס נצמד אליה שוב ושוב כעת, הורס לה ולכולנו את ההרמוניה, ומביא איתו טאץ' מעט כוחני וכועס לסיטאציות של קרבה.

זה לא זמן קל לדיאלוג הזוגי בכלל וליחסים בפרט, כשהפתיל של כולנו קצר כל כך, וכל תגובה עלולה לגרור תגובות נגד קיצוניות…

בזמן שכזה – עדיף להשקיע קצת יותר דווקא במגע, חוץ מסקס: פשוט חיבוק, ליטוף, שנת כפיות עדינה, לצאת לשקיעה ולהחזיק ידים (כשאין גשם, וגם כשיש..) זהו זמן לתת לרומנטיקה לנצח, אבל עם פחות מלים, ויותר גוף.. לפעמים פשוט כיף לחבק בשקט, לחבק ברוך, בלי מלים, ולאפשר לשני הלבבות להרגע.

וזה – אפשרי.

מי בעיקר צריך להזהר עכשיו, בזמן הצמידות הזו? מזלות טלה, מאזניים, סרטן, גדי, שור עקרב אריה ודלי.

וכך נראית מפת השמים של השבוע

@

 

 

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

 

@

 

אסטרו-זום  ומדייקים או משנים כיוון!

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 700 שקלים 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת 3 מפות: שתי מפות לידה + מפה שלישית – מפת הקשר הזוגי עצמו: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 900 שקלים  

ליווי אישי : ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

 טל. 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

 

@

 

 

@

ולמזלות עצמם

טלה

מרס שליט המזל שלכם ממשיך להתנהל בצמידות לונוס הרגשית ומצבי הרוח עולים ויורדים בהתאם. לפעמים זה כיף אבל זה גם עלול לגרום לבלגן, ועם כל הכבוד – לא כל שבוע פורים.. צאו למסיבת פורים טובה ותשתחררו קצת.

ונוס

שבוע מרגיז מלווה כמה דרמות לא צפויות, ופה ושם גם כעסים פתאומים: מרס ממשיך להיות צמוד אל ונוס, מתרחק וחוזר, וקשה מוד ליצור יציבות רגשית ביחסים דווקא השבוע.. יש מצב שתחפושת זוגיות מעניינת בשנים תוך כדי חיבוק (ביביבנט למשל או אמסלםחיות) תוכל להפוך את הכעס לחיוך, ואת החג לפורים שלא יישכח…

תאומים

לתאומים יש שבוע קריזיונרי למדי, עם מצבי רוח קיצוניים, אפים ודאונים.. אתם לא צפויים השבוע אפילו לעצמכם, וכדאי לעשות קצת ספורט כדי לשחרר את הגוף, אבל להזהר בדרכים ומאוד! למה יתחפש התאומים שלנו? לנינג'ה.. וזה גם יאפשר לכם להתנהג בהתאם

סרטן

מרס  ונוס ופלוטו בבית היחסים שלכם כעת – וזו לא סיטואציה שעושה לכם חיים קלים, בטח לא בדיאלוג עם מי שנמצא ממול. אוהב.. לא אוהב..  אוהב.. לא אוהב.. אין רגע דל השבוע, אבל גם אין שום תחושת יציבות. חשוב להמנע ממאבקי אגו קטנים שיכולים להרוס הכל.

אריה

השמש שליטת המזל שלכם עוברת ממזל דלי השייך ליסוד האוויר השכלתני, למזל דגים המאכלס את יסוד המים הרגשני. המעבר הזה מדגיש את הצורך לבטא רגשות,ול לרגש ולהתרגש, אבל המעורבות הרגשית הגבוהה הזו עלולה לגרום להחלטות גרועות. שישי יתאים למסע קניות גדול לבית למשפחה ולעצמכם. בשבת -סדרת מפגשים שמחה, עם או בלי מסיכה..

בתולה

מעבר השמש למזל דגים המאכלס את בית הזוגיות והיחסים שלכם, הופך את הקשרים הקרובים לנושא המודגש השבוע. זהו זמן להעמיק קשרים, להיות קשובים יותר לפרטנרים שלכם, ואם הלב הבתולי הביקורתי פנוי – לצאת לדייט מקסים, ולצוד נפש תאומה..

 

ה

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם סוערת ומסעירה עכשיו כשכוכב מרס צמוד אליה, והיא מביאה איתה שבוע לא שקט, הן מבחינה אישית ורגשית והן מבחינת יחסים. שבוע שעלול להיות גם לא קל מבחינה כלכלית – שמרו על הכסף שלכם, ואל תבזבזו שלא לצורך.

עקרב

מרקורי שבמזל דלי מאפשר לכם לשפר מאוד את התקשורת המשפחתית השבוע, לשתף ברגשות ובתכניות – כולל מסיבת פורים משותפת – ולדבר על הכל. השמש שעוברת למזל דגים המאכלס את בית הרומנטיקה שלכם, מחדדת את הצורך בשיחות רגשניות כשהאישו הוא – איך לא – אהבה..

קשת

יופיטר שליט המזל שלכם עובר למזל דגים, וכך הקשת שלנו השייך ליסוד האש הפועל והמפעיל, נאלץ להכנס לפרק זמן רגשני שמכריח אותו להתמקד בעולם הרגש, על כל השלכותיו, לטוב ולרע. הגיע הזמן לטפל ברצינות בבית במשפחה ובמה שביניהם, קשתים, ולשים בצד לזמן מה את כל מה שקשור לצד ההרפתקני שלכם.

גדי

סטורן שליט המזל שלכם נמצא כעתת בתנופה: הוא מתקדם במעלה מזל דלי, ומאותת שהגיע הזמן לבדוק אזורי פעולה חדשים ואפשרויות לא מוכרות. כעת הזמן לפתוח את הראש – ואת הלב – לצאת קצת מעצמכם, ולשנות גישה: מסגירות ומופנמות – לפתיחה  והפתחות לעולם

דלי

השמש שחגגה לכם ימי הולדת עוברת השבוע לבית החומר והכספים שלכם, והגיע הזמן לקרוא את עצמכם לסדר מבחינת הצד הפרקטי של החיים. זמן לעשות סדר בחשבון הבנק, ולהגדיר מטרות כלכליות לתקופה הקרובה.

דגים

מזלטוף, דגיגים! השמש עוברת למזל שלכם ותפגוש שם בהמשך את יופיטר כוכב השפע וביחד השנים עשויים להביא איתו כמה וכמה הזדמנויות נאות לצמיחה והתפתחות אישית, לעשייה פורה, ואפילו יותר מזה: הגיע הזמן לחגוג יום הולדת בכיף, כי השנה תהיה אפילו טובה יותר בהמשך.

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן