תחזית שבועית

מה קורה בכוכבים? 14 לנובמבר 21

אז.. מה קורה השבוע בכוכבים? 

זוכרים מה קרה לפני שבוע כשהשמש יצרה זוית על עימות עם כוכב אורנוס התזזיתי? שבוע של תאונות דרכים ופריצות דרך מסוגים שונים, ועוד זוטות.. אז השבוע אנו עומדים לחוות שתי זויות נוספות כאלה, האחת זוית עם מרס כוכב האקשן שהוא קצת יותר אגרסיבי מאשר השמש, והשניה – זוית של עימות בין מרקורי כוכב התקשורת שלנו לאותו אורנוס עצמו, שהוא גם אוקטבה גבוהה של מרקורי עצמו…

ואם כל זה לא מספיק הרי שגם השמש, מיקוד הדברים, יוצרת זוית פעולה עם יופיטר כוכב השפע ששוהה במזל דלי, שעליו שולט.. כוכב אורנוס, איך לא.

כנכן, אורנוס בשטח, והחיים מעבירים הילוך, וזה קורה דווקא כשונוס שלנו שוהה במזל גדי הנוקשה, ולא לוקחת חלק בחגיגה. אוף.

 

 

התהליכים המשמעתיים בשמים השבוע

@  מרקורי כוכב התקשורת בזוית עימות עם אורנוס התזזיתי

@ מרס כוכב האקשן בזוית של עימות לאורנוס התזזיתי

@זוית פעולה בין השמש ליופיטר כוכב השפע

 

 

 

הזוית הקשה של השבוע – זו זוית העימות בין כוכב מרס האגרסיבי, לכוכב אורנוס התזזיתי.

זו אחת הזויות הנחשבות למסוכנות על גלגל המזלות. לשני הכוכבים האלה יש לא מעט במשותף: לשניהם יש אנרגיה עצבנית וחסרת שקט, שניהם אינטנסיביים מאוד, אבל מרס עוסק בכיבוש טריטוריה ובמאבקי אגו המתלווים אליה, בעוד לאורנוס יש מטרה הפוכה בדיוק: לא כיבוש מטרות וקביעת עובדות בשטח, אלא אנרגיה של שינוי של הסדר הקיים, ניתוק מכל מה שקיים ושינוי סדרי עדיפויות תוך ניתוקים וויתור על אלמנטים שקובעים עמדות ועובדות כדי שאפשר יהיה לפנות מקום למשהו חדש.

זוית של עימות בין השנים האלה היא בעצם סוג של מלחמה בין הצורך לכבוש לשייך ולנכס לבין הצורך לוותר ולהפטר ממה שיש, ולנקות את השטח.

מיקומם של השנים במזלות הקבועים תורם לכך גם הוא: אורנוס נמצא במזל שור בעוד מרס נמצא במזל עקרב: אלה שני מזלות עקשניים במיוחד, ולכן גם הקושי להתמודד עם כל אחד מהצמד הזה בפני עצמו

שני הכוכבים האלה מוציאים את הצד הלוחמני האחד מהשני כשמרס נאבק על שליטה ואורנוס על השינוי ואיבוד השליטה. התוצאה – כמה ימים עצבניים במיוחד מלאי תהפוכות אפס אנד דאונס פתיל קצרצר ותגובות קיצוניות כשדברים יוצאים משליטה, וזה בזמן ששליטה ממש אין פה.

איך זה מתבטא? כולנו עצבניים חסרי שקט ומגיבים בלי פרופורציות לעיתים באופן כוחני ולעיתים ההיפך: מתרחקים נעלבים מסתגרים ו..מתנתקים כמיטב המסורת הטובה על אורנוס

מה עושים? החשוב הוא להתמודד עם הפתיל הקצר הזה כאן אנחנו ממש חייבים לגלות איפוק ולא ללכת עד הסוף בכל סיטואציה כי שני הכוכבים האלה בהחלט מושכים לשם  ובגדול

מי בעיקר יושפע מהזוית הזו מזלות טלה גדי סרטן ומאזנים דלי אריה שור ועקרב

 

 

 

התקשורת שלנו – גם כאן אנחנו פוגשים את אורנוס כשהוא בזוית של עימות, אבל העימות הזה הוא מעט שונה

אורנוס הוא בעצם אוקטבה גבוהה של מרקורי כוכב התקשורת שלנו אבל התרומה שלו לתקשורת שלנו בעייתית כשהוא נמצא בזוית של עימות למרקורי

התוצאה – קצרים בתקשורת, אי הבנות, גישה חסרת סבלנות כלפי מי שחושב יותר לאט או אחרת מאתנו, איבוד סבלנות וצורך להתנתק כשהלחץ הופך מסיבי מבחוץ במקום להתמודד עם אי הבנות ולדבר על מה שחשוב באמת

מה עושים? לשמחתנו זו זוית קצרה יחסית רק יומיים וחצי שלושה כך שאפשר להזהיר את הסביבה שאנחנו עסבניים ומגיבים מהבטן במקום מהראש ונא לא להפגע מאתנו או קיי ?

לא שזה ממש עוזר כי כשהכעס מציף זה חובט אבל אפשר לרכך או פשוט לזוז הצידה ולחכות קצת. האפקט של הזוית הזו עשוי להיות מהיר ואחרי חצי שעה חוזרים למסלול.

מה החיובי בזוית הזו? היא מאפשרת לנו למצוא באופן מעניין פתרונות לבעיות שמציקות לנו עכשיו ופתרונות מעניינים מחוץ  לקופסה הארות תובנות ומה לא – בתנאי שנסכים להקשיב לאינטואיציה שלנו ולא דווקא למציאות הפרקטית שסביבנו, ולפעול לעיתים באופן לא קונבנציונלי גם ללא הסבר

מי בעיקר עלול להיות מושפע מהזוית מזלות תאומים בתולה קשת דגים דלי אריה שור ועקרב

 

 

 

הזוית האופטימית של השבוע – כן, זו לא טעות, יש זוית כזו לשם שינוי, וזו זוית הפעולה בין השמש, מיקוד הדברים, לבין יופיטר כוכב השפע.

יופיטר כוכב השפע כשמו כן הוא – מביא שפע, השאלה שפע של מה ומה מוציאה ממנו

בעיקרון זו זוית אופטימית שגורמת לנו לפעול ולעשות בעיקר כי היא גורמת לנו להאמין ביכולת שלנו להצליח ולממש תכניות ורצונות אולם המדובר בזוית פעולה  וזו זוית שאינה הרמונית כך שהיא גורמת לנו לעיתים לעשות יותר מדי ולעיתים פחות מדי אבל הצורך פה קיים וחזק וכשאנחנו לא מצליחים לממש את הרעיון או הגישה הדחף מופנה פנימה ואז אוכלים יותר מדי או מייצרים אנרגיה שלילית כלפי עצמנו שכוללת שיפוט עצמי מחמיר, וחבל.

עם הזוית הזו חשוב להזהר כי היא יכולה לגרום לנו לבזבז כספים שלא לצורך להתחבר לאנשים לא אמינים או לנהוג בחוסר זהירות בכבישים יופיטר פועל פה גם כקטליזטור וגם כסטימולטור בו זמנית, והרבה שקט אין פה: עושים פועלים ורצים קדימה או הצידה או פנימה – כאן חייבת להיות תנועה אבל כזו שמחייבת נהג חכם ואם אנחנו מאפשרים לילד הפנימי שלנו לנהוג עכשיו אנחנו חוטאים בעיקר לעצמנו ולמי שתלוי בנו.

מה עושים? נזהרים. תכניות מסוכנות או הוצאות גדולות כדאי לדחות לשבוע הבא שכן אז הזוית כבר תסתיים ונוכל לפעול באופן פרופורציונלי ומידתי יותר, ולהבין היכן אנחנו עומדים.

מי בעיקר יושפע מהזוית? מזלות אריה שור עקרב ודלי קשת דגים בתולה ותאומים

 

וכך נראית התחזית השבועית במפת השמים

 

 

@

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

 

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

 

@

ולמזלות עצמם

טלה

שבוע עצבני לא יציב ואפילו מסוכן עובר על כוחותינו בגלל זוית העימות בין מרס שליט המזל שלכם לבין כוכב אורנוס. צאו לעשות כושר שחייה ריצה והליכה ותנו לגוף לפרק את המתחים האלה אבל המנעו מריבים ועימותים מכל סוג

 

 

שור

ונוס שליטת המזל  שלכם ממשיכה לנוע במזל גדי השייך גם הוא ליסוד האדמה ומצד אחד אתם בהחלט יכולים להרגיש נינוחים אבל מקבץ הכוכבים במזל עקרב ממול מאתגר אתכם וריבים עלולים לפרוץ ביחסים קרובים. שימו את האגו בצד ונסו לדבר, ועל הכל.

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם יוצר השבוע זוית של עימות לאורנוס התזזיתי, וזה אומר ששבוע מתוזז ועצבני צפוי לכם. חשוב כעת לא לקפוץ למסקנות מהירות מדי לגבי פרשנויות של דברי אחרים. חשוב גם לא לנתק קשרים כשאתם נעלבים משטויות או כועסים על מישהו. איפוק, תאומימים.

סרטן

ונוס שוהה השבוע בבית הזוגיות והיחסים שלכם ומאפשרת לכם להפתח בעדינות קצת יותר בדיאלוג הזוגי ובדיאלוג בכלל. זמן להשקיע קצת יותר בדיאלוג שבינו לבינה, ולאפשר לצד הרומנטי שלכם להתבטא. מקבץ כוכבים גדול במזל עקרב המאכלס את בית הרומנטיקה שלכם, רק מחזק את המגמה.

אריה

זוית פעולה בין השמש שליטת המזל שלכם לבין יופיטר כוכב השפע עוזר לאריות השבוע להעביר הילוך, ולחזור ולהתלהב מיזמות חדשות ועשייה ממוקדת מטרה. אולם חשוב להזהר מציפיות יתר כדי שלא להתאכזב, ולהמנע מהחלטות פזיזות הן בנושאי כספים והן בנסיעות ובטיולים. גלו סבלנות, אריות.

בתולה

השמש מרס ומרקורי שוהים כעת בבית התקשורת שלכם ומאפשרים לכם להתמקד בכמה יזמות וכמה התקשרויות בו זמנית, בתולות,  ולהריץ קדימה תכניות פעולה משותפות עם אחרים. זמן טוב לצאת קצת מעצמכם ומהביקורתיות הבסיסית, ולמצוא לכם פרטנרים ובני ברית לסיעורי מוחות.

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל גדי ולהביא איתה יכולת לשדרג יחסים עם הבית והמשפחה ולהפוך את הצד המשפחתי שלכם למקום נעים יותר להיות בו. טיולים משפחתיים, מפגשים עם קרובים, וחיבור מחודש למדורת השבט – זה הזמן לאלה.

עקרב

מקבץ הכוכבים הגדול במזל שלכם ממשיך להפעיל אתכם בעוצמה ולכמה כוונים שונים. העקרב שלנו יוצא מהנמנום המוכר, וכבר שבוע שני שהוא חי בועט ופה ושם גם חוטף… זמן מצוין להשתמש בשמש כדי לחגוג יומולדת, במרס כדי לצאת לכמה יזמות חדשות, ובמרקורי כדי להסביר איך ולמה..

קשת

זוית פעולה בין השמש לבין יופיטר שליט המזל שלכם עשויה לגרום לגישה אופטימית ולכמה תכניות פעולה לעשייה ויזמות חדשות שכבר מתחילות להתבשל השבוע, עם האופטימיות שהזוית הזו מביאה איתה. אולם חוסר זהירות והחלטות פזיזות עלולות לגרום לאכזבה וקושי למימוש. חכו לשבוע הבא.

גדי

ונוס הרגשית שנמצאת עכשיו במזל שלכם מאפשרת לכם להוריד קצת את השריון הגדיי הקשוח ולפתוח את הלב בהדרגה בפני אותה מלה מפחידה שקוראים אותה 'אהבה'.. כן, לגדיים לא קל איתה כי היא גורמת להם לאבד שליטה, אבל בינינו – בלי אהבה הכל הרי כל כך טכני.. אז הגיע הזמן לתת לה מקום בחייכם. קדימה, גדיים. זה בדיוק הזמן.

דלי

זויות העימות בין אורנוס שליט המזל שלכם לבין הכוכבים מרקורי ומרס לא עושות לכם חיים קלים השבוע, וכדאי מאוד להזהר לא רק מהחלטות פזיזות אלא גם מניתוקי קשרים עקב אי הבנות קצרים בתקשורת ופרשנויות לא נכונות. בכל מקרה כדאי להתאפק עד השבוע הבא אז הזוית תיעלם ותחזרו לפרופורציות.

דגים

מקבץ כוכבי גדול במזל עקרב מדגיש את הצורך שלכם כעת בכניסה לשלב מחודש של הרחבת אופקים וצמיחה אישית. ונוס במזל גדי עוזרת לכם לשפר כעת תקשורת עם מוסדות וארגונים בחייכם. זה בדיוק הזמן להעביר הילוך אם אתם רוצים להתקדם, ולהכנס לדיאלוג משודרג עם ארגונים כאלה. זמן טוב להכניס שינוי בחשיבה, עם מינון גבוה יותר של אנרגיה אסרטיבית ואמביציוזית.

 

ראשון  14/11

טלה

השבוע הזה נפתח קצת ברגל שמאל מבחינתכם, טלאים. הירח שוהה במזל דגים ואתם לא ממש במיטבכם. זמן להוריד הילוך, ואת השיחות והיזמות שלכם דחו למחר.

שור

על פניו זה נראה כמו יום חברתי למדי, שוורים. אם נשארו לכם חשבונות לשלם חובות או מחוייבויות שלא הספקתם – היום הזה הזמן. שעות הערב יתאימו למפגש חברתי.

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם יוצר היום זוית מדויקת של עימות עם כוכב אורנוס התזזיתי שנמצא ממול, וחשוב להזהר היום מקצרים בתקשורת, וניתוקים מסוגים שונים. החלטות חשובות – דחו למחר או מחרתיים.

סרטן

הירח ששוהה במזל דגים השייך גם הוא ליסוד המים מביא איתו יום נינוח שמתאים לשיחות המרחיבות את הלב, לרעיונות מעניינים, ולפתיחות לגישה קצת אחרת. בערב – בילוי שקט.

אריה

זוית הפעולה בין השמש שליטת המזל שלכם לכוכב יופיטר הולכת ומתחזקת והאריות שלנו הופכים חסרי מנוחה. זה בדיוק הזמן להתחיל להגדיר מטרות לתקופה הקרובה, ו..לחשוב על מימוש.

בתולה

דיאלוג – זו מלת המפתח של היום הזה מבחינתכם, בתולות. הירח ששוהה במזל דגים מאפשר לכם לנהל דילוג נאה של אחד על אחד ובגובה העינים: זמן לדבר, לשתף, ו..לפעול ביחד

 

מאזניים

הירח הדגי מביא איתו מעורבות רגשית גבוהה, אולי קצת גבוהה מדי, ולכן חשוב היום לפעול באופן מעשי במיוחד כשהדגש הוא על התחום המקצועי והיזמות שלכם. בערב – סולידי

עקרב

הירח שוהה היום בבית הרומנטיקה ו ופה היצירתיות שלכם ומבחינת העקרב זה אומר גם לפתוח את הלב מצד אחד ומצד שני – חשיבה מחוץ  לקופסה עם טאץ' יצירתי בתחום המקצועי.

קשת

זוית הפעולה של השמש עם יופיטר שליט המזל שלכם מתחזקת בהדרגה ואיתה מתחזק גם הרעב לפעולה. זמן טוב לשחרר את הגוף בחדר הכושר, ללכת או לשחות, ופה ושם גם ליהנות מחיבוק טוב..

גדי

תקשורת – זו מלת המפתח של היום הזה מבחינתכם, גדיים. הירח שוהה לו בבית התקשורת שלכם והקסם האישי שלכם בשיאו: זה בדיוק הזמן לדבר לשתף ולחלוק למרות הקושי של הגדי להפתח – ואולי דווקא בגללו…

דלי

יום לא פשוט עובר על כוחותינו כשאורנוס שליט המזל שלכם בזוית של עימות למרקורי כוכב התקשורת. חשוב ביום שכזה לא לנתק קשרים או טלפונים או משפטים של מי שממול – אלא להקשיב עד הסוף ו..לדחות החלטות למחר.

דגים

אחרי יומים שבהם לא ממש הייתם במיטבכם, מגיע גם היום שלכם, דגיגים. הירח שוהה לו במזל שלכם, הקסם האישי שלכם בשיאו, וזה הזמן לפגישות חשובות ושיחות משמעותיות במיוחד.

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן