תחזית שבועית

מה קורה בכוכבים? 14 לאוגוסט 22

אז.. מה קורה השבוע בכוכבים? 

ונוס הרגשית עוברת כבר בסוף השבוע הזה למזל אריה, מעבר שאמור להכניס קצת יותר אופטימיות תשוקה ואקשן לזוגיות לדייטים ולחיי הרגש שלנו בכלל.

אבל זוית עימות קשוחה של השמש מול סטורן ושלוש זויות של מתח עם נפטון פלוטו וסטורן, לא עושות לנו חיים קלים השבוע, ומחייבות ריצה מטורפת ממוקדת ומדויקת בין לא מעט נקודות חיכוך ועימות שצפויות לנו בדרך, כמו משחק מחשב קוסמי משוכלל, כדי שנגיע לסופו של השבוע חסרי נשימה, ואז לגלות שכוכב מרס עובר ממזל שור למזל תאומים, וכולנו, עייפים אך רצוצים, נצטרך אם נראה או לא נרצה, להעביר הילוך…

 

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע

@זוית של עימות 180 בין השמש לסטורן הנוקשה

@ שמש בזוית של מתח 150 לכוכב נפטון המטשטש ומערפל

@ שמש בזוית של מתח 150 לפלוטו היצרי והכוחני

@ מרקורי בזוית של מתח 150 לכוכב סטורן הנוקשה

@ מרס כוכב האקשן עובר ממזל שור למזל תאומים

 

 

 

הזוית הקשוחה של השבוע – זו זוית העימות הנוקשה בין השמש, המיקוד האנרגטי של כולנו, לבין כוכב סטורן הנוקשה.

הזוית הזו מביאה איתה תחושות של כובד ובדידות, ובעיקר צורך לחקור את כל מה שקשור למשאבים שלנו, אם בנושאי חומר וכספים, ואם בנושא מסגרות הפעולה שכולנו שייכים אליהן.

היא מתרחשת בעצם כבר בסוף השבוע הזה ומגיעה לשיא בראשון: את הצד הביקורתי שלה כולנו כבר חשים בסופ'ש, ולא מעט מאיתנו מעדיפים אכן להיות קצת לבד, להסתגר מעט, ולהכניס לסוג של חשבון נפש מעניין שהיא מביאה איתה.

הזוית הזו מכריחה אותנו להתבונן לעומק פנימה, לבדוק את השורשים שאנחנו נשענים עליהם, את המקומות שאנחנו מרגישים אליהם קרבה ויכולים להשען עליהם, ואת כל נושא תחושת הבית והשייכות שלנו.

זו לא התבוננות קלה, אבל לעיתים גם היא נחוצה כדי להבין היכן אנחנו עומדים באמת, מי נמצא אתנו ומי רק נמצא באופן שטחי, ובעיקר עד כמה אנחנו חזקים וסומכים על הציר שלנו שעליו אנחנו נשענים.

ביום רביעי כבר לא נחוש בזוית הזו, אבל את שלושת הימים הראשונים של השבוע כדאי אכן לנצל לחשבון נפש זמני, ובכל התחומים.

מי בעיקר יושפע ממנה? מזלות אריה דלי עקרב ושור, גדי סרטן טלה ומאזניים.

 

 

  • זויות המתח של השבוע

1.השמש בזוית של מתח לכוכב נפטון הרגשי, המטשטש ומערפל.

זו זוית קצרת טווח –  יומיים וחצי – אבל המעורבות הרגשית הגבוהה שהיא מביאה איתה עלולה לפגום בשיקול הדעת שלנו, ולגרום לנו לקבל החלטות רגשניות וגרועות.

המעורבות הרגשית הזו מביאה איתה נדנדה של מצבי רוח קיצוניים, וכדאי להזהר שלא לאבד פרופורציות

לכן חשוב במיוחד השבוע מהחלטות קיצוניות בנושאי חומר וכספים.

מי בעיקר יושפע מהזוית? מזלות אריה שור עקרב דלי דגים קשת תאומים ובתולה

 

 

2.השמש בזוית של מתח לכוכב פלוטו היצרי והכוחני.

מהזוית הזו צריך באמת להזהר. היא מגיעה לשיאה בסוף השבוע הרחוק, וכבר בחמישי אפשר לחוש במתח שלה.

זו זוית של מתחים גבוהים, שעלולים לגרום לגישה כוחנית ואפילו אלימה, עם כמה אירועים כאלה.

לכן כדאי בסוף השבוע הרחוק הזה לחפש לנו פעילויות אקטיביות שיורידו מתחים: טיולים רגליים, ארבע על ארבע בטבע, ביקורים משפחתיים של סופ'ש – כל מה שיוציא אותנו מהרגלי סוף השבוע הקבועים שלנו ויגרום לנו להוציא מרץ, והרבה ממנו.

בכל מקרה, אל תשארו בבית.

מי יושפע מהזוית הזו? מזלות אריה עקרב שור ודלי, בעיקר.

 

 

3.זוית המתח התקשורתית של השבוע – זו זוית המתח בין מרקורי כוכב התקשורת שלנו לבין סטורן הנוקשה.

הזוית הזו עלולה להביא איתה אי הבנות קצרים בתקשורת ואכזבות מאלה מאתנו שיוצאים לדייטים, או מנהלים שיחות רגשניות, החל מיום רביעי וכלה בס'ופש.

זהו זמן טוב להגיע לפשרות או להגעה להסכמים כשאין ברירה אחרת, אולם להתחלות חדשות עדיף לחכות לשבוע הבא, אם אפשר.

מי בעיקר יושפע מהזוית? מזלות תאומים בתולה קשת דגים גדי סרטן מאזנים וטלה.

 

 

המעבר המשמעותי של השבוע – זהו מעברו של כוכב מרס, כוכב היזמה והאקשן, ממזל שור המעשי למזל תאומים השכלתני והמילולי.

מרס הוא כוכב יוזם ולוחמני. השפעתו על כל מזל היא סוג של הקצנה בתכונות האופי הבסיסיות שלו. במזל תאומים הוא גורם לכולנו להעביר הילוך בכל מה שקשור לתקשורת שלנו, לדבר מהר ואינטנסיבי יותר, לרוץ קדימה עם תכניות פעולה, אבל גם להגיב באופן תוקפני כשדברים לא קורים כפי שתיכננו, ויוצאים משליט

לכן, כדאי להתכונן כבר עכשיו להרמת מינון התוקפנות בתקשורת במדיה בכלל באינטרנט ובכל מקום שבו שני אנשים יכולים לשלוח מסרים אלה לאלה.

מעבר לכך, מרס מביא איתו למערכת במזל תאומים גם פתיל קצר, כאילו זה לא היה מספיק קצר גם כך לתאומים שמבינים עניין בדרך כלל בשתי שניות, אלא שעכשיו נראה שהשניות האלה הופכות להיות חצאי שניות וכעת לא מגיעות תובנות חדשות אלא כעסים פתאומיים אי הבנות וקללות קצרות אך ממצות (ולא ניכנס כאן לשפות זרות).

מה כן טוב במקום הזה? שפרויקטים שעלו על שרטון לאחרונה עכשיו אפשר להזריק להם אדרנלין מקומי ולהריץ אותם בשלישיות קדימה, אבל כדאי להזהר עם אגו מפותח מדי שמציע הצעות אבל נעלב בקלות – גם זו אחת התסמונות של מרס במזל תאומים, שמצליח לשלוף אינפורמציה כעת במהירות כפולה אבל גם להיעלב לא פחות מהר, וזה נכון בעיקר למזלות טלה מאזניים גדי סרטן תאומים בתולה קשת ותאומים.

 

וכך נראית מפת השמים של השבוע

@

 

 

 כאן נמצא האתר שבו אפשר למצוא לינקים לכל הפעילויות שלי: אתר האינטרנט, ערוץ היו טיוב שלי, האינסטגרם וקורס המאסטר 1 שלי –    https://bama.bio/yairtribtlsky

 

@

 

 

 המכללה לאסטרולוגיה וקורס הדגל שלי: להיות אסטרולוג מקצועיMaster1

רוצה להיות האסטרולוג של עצמך והאנשים הקרובים אליך ולשלוט בחייך?

ב קורס מאסטר1 תלמד לעשות זאת!

כל הפרטים – נמצאים כאן – Master1

 

@

רוצים  לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

 

@

 

אסטרו-זום צומת דרכים, מערכות יחסים, משברים, מימוש פוטנציאל, מפת דרכים עתידית

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 700 שקלים 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת 3 מפות: שתי מפות לידה + מפה שלישית – מפת הקשר הזוגי עצמו: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 900 שקלים  

 

 טל. 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

 

 

@

 

@

 

 

ולמזלות עצמם

טלה

מרס שליט המזל שלכם עובר למזל תאומים לקראת סוף השבוע, וקצב הדברים בעלייה. השבוע הבא יהיה קדחתני וחסר שקט: נסו להעביר אליו את כל מה שנתקע בשבוע שמתקרב.

 

שור

ונוס שליטת המזל שלכם פותחת את השבוע כשכבר בסופ'ש היא עוברת למזל אריה. הגיע הזמן להכניס קצת פלפל לחיים, שוורים, אבל בהמשך כשמרס יעבור לבית הכספים – לדעת לשים ברקסים, ולא לבזבז על שטויות.

 

תאומים

כוכב מרס עובר למזל שלכם ומביא איתו ים של אנרגיה חדשה ליזמה לעשייה ולהתחלות חדשות. זויות מתח שיוצר מרקורי שליט המזל שלכם, עלולות להכביד ולאכזב. זמן טוב לחשבון נפש נוקב בתחום הכלכלי.

 

סרטן

ונוס עוזבת את המזל שלכם ועוברת לבית החומר והכספים: הגיע הזמן להיערכות כלכלית שונה, לזיהוי אפשרויות חדשות בתחום הכלכלי, לעסקים ויזמות חדשות, ולזהירות שתמנע מכם בזבוזים שלא לצורך

 

אריה

משהו טוב קורה לכם כבר בתחילת השבוע, אריות:  ונוס הרגשית עוברת למזל שלכם אבל בראשון – זוית העימות בין השמש לסטורן מכבידה מאוד. סבלנות איפוק ו… לב פתוח לאהבה, אריות.

 

בתולה

כוכב מרס עובר בסופו של השבוע למזל תאומים המאכלס את בית הקריירה שלכם, ובמשך שבועיים ימריץ וידרבן אתכם לפעול ליזום ולעשות: זמן להפשיל שרוולים ולתכנן תכניות.

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם עוברת למזל אריה המאכלס את הבית החברתי שלכם, ומאפשרת לכם להתיידד מחדש עם העולם אחרי חודשיים ביתיים, ולהרחיב את המעגלים החברתיים.

 

עקרב

זוית המתח בין השמש לפלוטו שליט המזל שלכם לקראת סופו של השבוע, עלולה לגרום למתחים לחצים ופתיל קצר וכמה דרמות לתיאבון. ונוס עוברת לבית הקריירה והתדמית, והקסם חוזר..

 

קשת

כוכב מרס עובר לקראת סוף השבוע לבית הזוגיות והיחסים שלכם, וכרגיל הוא מביא לשם את הדרמות והבלגן. מאבקי כוח ואגו, צורך לומר את המלה ועוד שעשועים מסוג זה – אל תאבדו את הראש וגלו איפוק

 

גדי

זוית של עימות בין סטורן שליט המזל שלכם לבין השמש עלול לסמל קונפליקט מול סמכויות או מול הביקורת הפנימית שלכם עצמכם. זמן ליצב את השורות מבחינה כלכלי, ולתכנן לטווח ארוך.

 

דלי

ונוס עוברת לבית הזוגיות והיחסים שלכם, והיא מביאה איתה כמה וכמה תכונות נעימות ליחסים: רכות, אמפטיה, פירגון, ופה ושם אפילו אהבה… זה בדיוק הזמן לצאת מהבועה האינטליגנטית שלכם, ולהתמסר לרגשות העדינים האלה. יהיה כיף…

 

דגים

זוית של מתח שמתרחשת השבוע ביןה שמש לנפטון שליט המזל שלכם עשויה להביא איתה צורך חזק יותר במימוש מעשי של רעיונות ויזמות, למרות הקושי. זמן להצמד לתכניות הפעולה המקוריות שלכם ואם אפשר גם לעובדות בשטח, ולא רק לחלומות..

 

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן