תחזית שבועית

מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 9 לאפריל – 2021

אז.. מה קורה השבוע בכוכבים? 

הסנונית שבישרה בשבוע הקודם על שינוי בדמות מעברו של מרקורי כוכב התקשורת לנו למזל תאומים, רואה כי טוב, ומביאה אתה עוד שחף ואלבטרוס כדי לחזק את המגמה: והנה גם ונוס עוברת השבוע למזל תאומים ובנוסף גם יופיטר כוכב השפע עובר למזל דגים, והחיים של כולנו מעבירים הילוך, והופכים השבוע דינמיים יותר, מעניינים יותר ומשתנים במהירות, בניגוד לרוב הזמן האחרון בהם חשנו את הכובד הזה שהיה קשה להזיז מאתנו, עם מקבץ הכוכבים הגדול שהיה במזל שור וחטף זויות לא קלות.

כעת, כשגם ונוס עוברת למזל תאומים ויופיטר עובר לפרק זמן מסוים למזל דגים, וכששני המזלות האלה שייכים לקבוצת המזלות המשתנים, אפשר לנסות ולהרים את כפפת השינויים הזו גם לחיינו אנו מבחינה רגשית, כלכלית מקצועית ואפילו חברתית.ולהיות גמישים יותר ופחות נוקשים בכל מה שקשור למלה 'שינוי' בכלל.

וזה ישפיע גם על הפוליטיקה שלנו, והיכולת לבצע שינויים תתפוס מקום משמעותי השבוע גם שם.

 

 

התהליכים המשמעותיים של השבוע:

@ונוס הרגשית עוברת למזל תאומים

@ יופיטר כוכב השפע עובר למזל דגים

 

המעברים המשמעותי השבוע בשמים

בגדול יש שני מעברים כאלה, וכל אחד מהם משפיע עלינו אחרת. מה משותף להם? שבשניהם המדובר במעבר של כוכב ממזל קבוע שמקבל אנרגיה למזל משנה שמעביר אנרגיה, ובמלים אחרות – הגיע הזמן להתחיל לשנות דברים, בעיקר כאלה שהפריעו לנו עד כה.

1.ונוס הרגשית עוברת ממזל שור למזל תאומים – לכאורה זה מעבר לא מוצלח במיוחד: ונוס הרי שולטת על מזל שור, אז על מה התלונות? אז זהו, שבמזל שור היא קצת נרדמת בהליכה לפעמים, בעיקר כי היא זקוקה לפינוקים ולאוכל טוב וכשזה בסביבה לא ממש מתחשק לעשות יותר מדי..

ובכלל, מקבץ הכוכבים הגדול שהיה כאן בשבועות האחרונים היה איטי ודברים לא זזו, ואז המפגשים עם אורנוס וסטורן – והיה לא מעט כובד ושינויים קיצוניים. כעת כשונוס עוברת למזל תאומים משהו שמח קורה באוויר: המעבר הזה מוציא את הילד שיש בתוכנו, וביחד עם מרקורי השמח במזל תאומים מלפני כמה ימים זה משנה את כל האנרגיה שלנו, ומחזיר שמחה ילדותית מהירה וקפיצית שכזו.

מבחינת אהבה – זה בדיוק הזמן לחזר לפלרטט ולשתף ברגשות. זה לא הכובד הרומנטי של מזל שור  עם הדרמות המוכרות – זו הקלילות התאומית הזו שמביאה איתה גם קלילות ביכולת שלנו לדבר אהבה לחזר ולתת לה מקום כיפי ושמח…

מה כן בעייתי? החלטות פזיזות בנושאי חומר וכספים עלולות לצוץ עכשיו, ולגרום לנו אכזבות ותסכול. כדאי לחשוב שוב ושוב לפני כל החלטה כזו ולפני הוצאה לא הכרחית של כספים.

מי בעיקר יושפע מהמעבר הזה? מזלות שור עקרב דלי אריה מאזניים טלה סרטן וגדי.

 

 

2.מעברו של יופיטר כוכב השפע ממזל דלי למזל דגים יופיטר עובר השבוע למזל דגים, יגיע עד המעלה

ה 2 במזל הזה, ועד ב 21 ליוני יחזור אחורנית, וב 29 ליולי ישוב מחדש למזל דלי שם ישהה עד סוף השנה.

המעבר הזמני הזה מדגדג את תחילת מזל דגים וכל מי שיש לו פלנטה בתחילת המזל הזה, ומביא איתו שפע של רגשות חדשים לבני המזלות המשתנים, בעיקר לתחילת המזל: מזל דגים תאומים בתולה וקשת יהנו עכשיו מפריחה פתאומית ומגל אופטימי שמביא איתו יופיטר, ורצון לעשות לפעול לבדוק אזורי צמיחה חדשים ולהרחיב אופקים וגם לנסוע לח'ול כמובן…

כולנו נרגיש שפע של רגשות חדשים, אולם לא תמיד בהכרח אופטימיים אלא בעיקר צורך בשפע רגשי סביבנו שיעניק לנו בטחון ושייכות. זה יכול להתבטא בצורך לעשות יותר כסף, להרחיב עסקים או יזמות חדשות, אך גם שינויים תכופים במצב הרוח שלנו, ופריצות דרך יצירתיות מעניינות עם הרבה דמיון: כתיבה, מוסיקה, שינוי גישה לאנשים, ובניגוד לפעולתו של יופיטר במזל דלי שחיבר אותנו מחדש לקהילה – דווקא התכנסות מסויימת פנימה, איש לעולמו, למן סוג של בדק בית רגשי, וצורך חזק בביתיות חמה ועוטפת.

המדובר בסך הכל בשלושה חודשים של שינוי, אבל הוא בהחלט יכול להיות מרענן: אחרי הצורך לפרוץ החוצה לעולם ולהעניק  מעצמנו לקהילה – כעת אנו חוזרים אל עצמנו ואל עולמנו הקטן עם התובנות שזכינו בהם, ודואגים גם לו, לאלה שסביבנו, ו..כן, גם לעצמנו, בעיקר בבטחון שלנו ביכולת שלנו להעניק לעצמנו מחדש תחושת יציבות ושייכות.

מי בעיקר יושפע ממעברו של יופיטר? בעיקר המזלות המשתנים: דגים בתולה קשת ותאומים – אך גם כאן, בעצם כולנו באופן כזה או אחר.

ואיך כל זה נראה במפת השמים של השבוע?

@

 

והנה גם כוכבים לאוהבים: תחזית האהבה של השבוע   9 למאי 21

כוכבים לאוהבים – תחזית אהבה 9 למאי 21: פתחו את הלב, פתחוהו רחב..

@

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדשעוד לפני התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון ולהיות חלק מעולמי המוזר: כל יום סרטון אסטרולוגי חדש ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

ומה קורה למזלות השבוע?

טלה

מרס שליט המזל שלכם ממשיך לנוע במזל סרטן הרגשי, והטלה שלנו סובל מעליות וירידות במצב הרוח. זוית של מתח בין מרס לאורנוס עלולה לגרום לדרמות מיותרות, ולניתוקי קשרים. זהירות!

שור

ונוס שליטת המזל שלכם עוזבת את מזל שור ומפליגה למזל תאומים, ומצב הרוח שלכם משתנה והופך להיות קליל ותקשורתי יותר. זמן מצוין להיכרויות מעניינות ויציאה מאזור הנוחות שלכם, אך כדאי להמנע מהחלטות פזיזות.

תאומים

אחרי שבשבוע שעבר עבר מרקורי למזל שלכם והביא איתו מצב רוח דינמי וקליל, עוברת השבוע גם ונוס למזל שלכם ועוזרת לכם לפתוח את הלב: הגיע הזמן להתחבר לאהבה, תאומימים, אבל ממקום בוגר ושמח.

סרטן

כוכב מרס האסרטיבי ממשיך לנוע במזל שלכם, ולהביא איתו הרבה מרץ ואנרגיה. הרבה סרטנונים מתעוררים עכשיו ונכנסים לאטרף של אקשן, אבל כדאי גם להזהר מהצד התוקפני של סטורן שמביא איתו ויכוחים ועימותים… זמן לעשייה מוגברת, ולזהירות ביחסים.

אריה

השמש שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל שור, והאמביציה חוגגת: לאריות שמוכנים עכשיו להרים את הכפפה הזו ולרוץ קדימה עם יזמות חדשות, מובטחת הרבה אנרגיה, אבל..בזהירות, ובלי הגזמות. שלב שלב.

בתולה

יופיטר כוכב השפע עובר השבוע למזל דגים לשלושה חדשים, ואלה עשויים להיות שלושה חדשים מצוינים כשהמדובר הן בתחום הזוגיותו והיחסים, והן בנושאי שותפויות. זהו זמן מצוין להשקיע במי שאתכם ולידכם, ולחזק את הקשרים הקרובים שלכם, בתולות.

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם עוברת למזל תאומים הקליל השייך גם הוא כמו המאזניים ליסוד האוויר, ואתם בהחלט נהנים כך. כעת נעלמים כעת חלק מרגעי הכובד של השבועיים האחרונים, ואפשר בהחלט לשנות מצב רוח, ולשהות בעיקר בחברת אנשים שמחים, ולא ביקורתיים או שיפוטיים.

עקרב

השמש ממשיכה עדיין לנוע בבית הזוגיות והיחסים שלכם במזל עקרב, וכדאי להמשיך ולהשקיע בקשר קרוב ולהעצים אותו. מרקורי וונוס במזל תאומים עלולים להביא איתם שיקול דעת גרוע בקשר להחלטות בנושאי כספים: חישבו פעמיים לגבי כל הוצאה והוצאה.

קשת

מעברו של יופיטר למזל דגים לשלושת החודשים הקרובים מביא איתו צורך להשקיע קצת יותר בבית ובמשפחה. יופיטר כוכב השפע מעלה אפשרות לעבוד מהבית והופך את הבית לנקודת העוגן. במקביל מרקורי וונוס מהשבוע בבית הזוגיות והיחסים, מראה על מיקוד שבועי דווקא בזוגיות במקביל למשפחה. מעניין.

גדי

כוכב מרס במזל סרטן ממול עלול להביא איתו לחצים ומתחים בכל מה שקשור לתחום הזוגי ולמערכות היחסים שלכם. חשוב עכשיו לדעת לוותר על אגו ועל הצורך להיות צודק, כדי לא ד יחסים הרמוניים. מצד שני, זהו זמן מצוין לנקות משקעים רגשיים, ולדבר על הכל.

דלי

זוית מצטברת של מתח בין כוכב מרס האסרטיבי לבין אורנוס שליט המזל שלכם עלולה להביא איתה שבוע מתוח ולחוץ: נסו לא לחפש פתרונות אינסטנט לבעיות שמטרידות אתכם, ולהשקיע מחשבה בכל ויכוח או עימות כדי להרגיע את הרוחות.

דגים

מזלטוף, דגיגים: יופיטר כוכב השפע עובר למזל שלכם השבוע וישהה בו שלושה חודשים, וההשפעה תהיה בעיקר על אלה שנולדו בתחילת המזל. לוו את כניסתו של יופיטר במחשבות על התרחבות מקצועית או עסקית, ובלימודים הקשורים לאמנות ולביטוי ישי בכלל, במקביל למחשבה על נסיעות וטיולים. יהיה מעניין.

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן