תחזית שבועית

מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 7 למרץ 21

אז.. מה קורה השבוע בכוכבים?

בגדול, השבוע אנו פוגשים שני תהליכים מעניינים: אחד מהם קשור למעברו של מרס למזל תאומים שהחל בסוף השבוע הקודם, והשני – בצמידויות של נפטון הרגשי לשמש ולוונוס. שני התהליכים הפוכים זה מזה באופיים, ואפשר כמעט לומר במבט ראשון שהם מנטרלים זה את זה.

 אולם במבט שני אפשר לראות הבדל משמעותי ביניהם: האחד עוסק בקצב ובגישה שכלתנית ומילולית של איסוף אינפורמציה ועיבודה באופן שטחי, בעוד השני עוסק במהות ובאיכות, ובגישה והתייחסות רגשית לדברים ואפילו רגשנית, שמונעת אובייקטיביזציה של מצבים, ושימוש מעשי נכון לא רק באינפורמציה אלא גם ביומיום שלנו בכלל ובדרך קבלת ההחלטות שלנו בפרט.

אגב, כל המשפט הארוך הזה הוא בהחלט דוגמא לעושר המילולי האסרטיבי שמרס מביא איתו למזל תאומים ומתגנב כבר למשפטים שלו, ומשם לכולנו…

כמה חבל ששני התהליכים האלה קורים במקביל. אם אשווה זאת לנהיגה במכונית, הרי שכעת אנחנו צריכים בו זמנית לשים לב שלא נעבור בספידומטר את המהירות המותרת, ומצד שני – להרכיב את המולטיפוקל שלנו, כיון שהראייה שלנו מעורפלת עכשיו: הרגשות הופכים את מה שאנחנו רואים ומגיבים אליו לאישי וסובייקטיבי, ואם לא ניזהר אנו עלולים לפספס לא מעט פרטים בדרך רק כי הרגש הוא זה שמפעיל אותנו בעוצמה בגלל השמש וונוס, אפילו יותר מאשר העובדות שאנחנו לא מספיקים לעבד את העובדות מהר מספיק, כיון שמרס מטיס אותנו קדימה מבלי להתעכב יותר מדי על הפרטים.

 

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע

@ השמש נצמדת לכוכב נפטון המטשטש ומערפל

@ ונוס נצמדת לכוכב נפטון המטשטש ומערפל.

 

 

 

הזוית הקשה של השבוע – מכיון ששתי הזויות בדרכן אינן קלות, אני חייב לבחור את ההגדרה המתאימה לכל אחת מהן בנפרד.

אז כן, הזוית הקשה מבין השתים היא זו הקשורה לשמש, שמהווה את גרעין העשייה שלנו ומיקוד הדברים, וצמידות עם נפטון עלולה להקשות עלינו לראות את הדברים כפי שהם ובעיקר – לתרגם אותם למעשים.

ולמה בעצם? בגלל המעורבות הרגשית הגבוהה שמביא איתו נפטון. כשהכל רגשי, כל היחס שלנו לכל מה שאנחנו עושים ואפילו לעובדות בשטח הוא רגשי, ומכאן גם משתנה בהתאם למה שאנחנו מרגישים באותו רגע.

כשהכל רגשי – להחלטות שלנו יש גוון רגשי ולא אובייקטיבי, ומהמקום הזה קשה לא רק לפעול באופן מיטבי ביחס לעובדות, אלא גם לקחת אחריות על העובדות האלה ועל התוצאות של ההחלטות שלנו.

התוצאה? אפקטיביות לקויה, שינויים מהירים במצב הרוח, ותחושות של אי יציבות ואי ודאות, וזה נכון בעיקר לנושאים כמו חומר וכספים, עשייה פרקטית בשטח, ודיאלוג מעשי עם החיים בכלל.

מה עושים? מנסים לשים את הרגש בצד, ולהתמקד בעובדות כפי שהן בלי להתייחס למה שהן מעוררות בנו. זה לא קל, אבל בהחלט אפשרי.

לשמחתנו הזוית הזו אינה ארוכת טווח, בסך הכל משהו כמו שלושה ארבעה ימים, ולכן היא בהחלט אפשרית מבחינת שליטה עם הרבה סבלנות ואורך רוח.

מי בעיקר יושפע מהזוית? מזלות אריה, עקרב, שור בתולה, דגים קשת תאומים ובתולה.

 

 

הרגשות השבוע – צמידות בין ונוס הרגשית לנפטון הרגשי עוד יותר ממנה..

הזוית הזו אינה מגיעה לשיאה השבוע אלא בשבוע הבא ולכן אתייחס אליה מעט בקיצור ובאריכות בשבוע הבא, אבל עדיין לקראת סוף השבוע הזה נוכל כולנו כבר להרגיש בה, והיא בהחלט עשויה להיות פקטור שני בחשיבותו לצמידות של השמש עם נפטון מבחינת המעורבות הרגשית הגבוהה של השבוע.

נפטון וונוס הם שנים שמנהלים דיאלוג ארוך ומודגש  ולו רק מהסיבה הפשוטה שנפטון הוא בעצם אוקטבה גבוהה של ונוס.

אם ונוס מדגישה את המעורבות הרגשית ביחסים בכל מה שקשור לנתינה, הרי שהנתינה של נפטון היא עמוקה יותר, נטולת אגו, ופעמים רבות מגיעה למצב של אהבה ללא תנאי, אולי האהבה האידיאלית ביותר שקיימת, הגם שמי כמונו יודעים עד כמה בשטח קשה לחוות אותה… אבל כשונוס נצמדת לנפטון המעורבות הרגשית שלנו הופכת גבוהה יותר, ולעיתים גם חסרת פרופורציות: זה עשוי להתבטא הן במערכות היחסים שלנו שבהן הרגש מאבד פרופורציות, והן בדיאלוג שלנו עם עולם העסקים החומר והכספים שבהם ההחלטות הרגשיות שלנו נותנות את הטון, ושיקול הדעת שלנו עקב כך אינו במיטבו.

קנייה רגשית, אכילה רגשית, נהיגה רגשית – כל אלה הן מלים ומושגים הקשורים למעורבותו העמוקה של נפטון בחיינו, ובעיקר בהשלכות הרגשיות הקשורות לונוס שמייצגת לא רק את מערכות היחסים שלנו עם אדם אחר אלא גם את מערכות היחסים שלנו הקשורות לחומר כספים  ועסקים בחיינו.

בשבוע הבא, עת הצמידות בין ונוס לנפטון תגיע לשיאה, אשלים את התיאור של המערכת המורכבת בין שני האלמנטים האלה, ואיך היא תשפיע על חיינו.

מי בעיקר מושפע מהצמידות הזו בין ונוס לנפטון? מאזניים, טלה גדי סרטן דגים קשת בתולה תאומים ואפילו שור עקרב אריה ודלי ובעצם…כולנו.

 

ואיך כל זה נראה במפת השמים?

 

 

@

מזכיר שוב שב 15 לחודש רינת ואני עושים סדנת דגיגים ייחודית ומתבוננים במפות האישיות (אנחנו נכין) לכל  מי שמשתתף כדי לראות איפה נמצא במפה שלכם האקווריום של הדגיג… למי שרוצה – מוזמן באהבה. זה כאן.

@

 

 

@  בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי יאיר  טריבלסקי – אסטרולוגיה חכמה. 

כל יום סרטון אסטרולוגי חדש ! (עם היופיטר הזה בדלי בא לי להשקיע..🙂 )

 

@

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום במחירי קורונה מיוחדים!.

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כולל עבר הווה עתיד תוך סקירה ספיציפית לשנה הקרובהף וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד. 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו. 

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל.

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

מעניין אתכם? דברו איתי..

 

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

 

@

 

ומה קורה למזלות עצמם?

טלה

מרס שליט המזל שלכם עבר בשישי הקודם למזל תאומים, וכעת הוא עושה צעדים ראשונים במזל הזה תוך שהוא מגביר את הקצב, ודברים נעים מהר יותר. זוית הרמונית של מרס לפלוטו מאפשרת לכם זרימה חופשית של אקשן ועשייה ממוקדת מטרה.

שור

ונוס שליטת המזל שלכם שוהה בבית התקשורת שלכם, אלמנט שהופך אתכם משכנעים ואטרקטיביים מתמיד. אולם הצמידות של ונוס עם נפטון בהמשך השבוע עלולה לגרום לאשליות ופנטזיות וקושי לתרגם את הקסם האישי לעובדות בשטח. התמקדו בפרטים הקטנים.

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם מתחיל השבוע ליהנות מנוכחותו המסיבית של מרס במזל תאומים, עם ים של אנרגיה ודרייב חזק לעשייה, אולם לאנרגיה הזו עלול להיות גם מחיר: מרס מביא איתו גישה תוקפנית ואגו פעיל במיוחד: חשוב לא לריב השבוע בגלל דיעות או עקרונות, ולהמנע מתגובות קיצוניות.

סרטן

שהותו של כוכב מרס האגרסיבי במזל תאומים עלולה להקשות על הסרטן העדין והמופנם, כשכוכב מרס נושף בערפו ומביא איתו עשיית יתר וצבירת כעסים ותסכולים. חשוב להזהר עכשיו מפרץ כעסים פתאומי, ומצבירת משקעים רגשיים כשדברים יוצאים משליטה. סבלנות, סרטנונים, למרות הכל, היא המפתח.

אריה

השמש שליטת המזל שלכם נעה במזל דגים הרגשני לאורך השבוע, וביום רביעי אף נצמדת באופן מדויק לכוכב נפטון הרגשי, המטשטש ומערפל. בגדול זוהי צמידות לא קלה שהופכת את המעורבות הרגשית של כולנו לגבוהה ביותר, ועקב כך גם מקשה עלינו להיות מעשיים. הצמידות תלווה אותנו עד הסופ'ש ותתפוגג בהדרגה מיום ראשון הבא.

 

בתולה

גם השמש וגם ונוס נמצאות כעת בבית הזוגיות והיחסים שלכם, ומאפשרות לכם מבט עומק מעניין על מערכות היחסים שלכם. זהו זמן טוב להיות קשובים יותר לפרטנרים שלכם, להעמיק קשרים, ואם הלב הבתולי הביקורתי פנוי לו – גם לצאת לצייד ברשת ולדוג לכם נפש תאומה… אל תדחו לשבוע הבא.

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם נצמדת בהדרגה לכוכב נפטון הרגשני, ואם כי הצמידות המדויקת תגיע רק בשבוע הבא, אפשר כבר השבוע לחוש בה בעוצמה. הצמידות הזו הופכת אתכם ליצירתיים במיוחד, אולם יש מחיר ליצירתיות הזו: קושי לתרגם אותה לעובדות, ולמעשים בשטח. החלטות חשובות הקשורות לכספים ולחומר בכלל מצריכות עין נוספת.

עקרב

מיקומו של כוכב מרס במזל תאומים לא עושה לכם חיים קלים, עקרבים. נושאי חומר וכספים מקבלים עכשיו דגש מיוחד, ואיתם כל מה שצריך כדי לשנות פאזה, ולהעביר הילוך. מרס עלול להביא איתו החלטות פזיזות, ומשקעים רגשיים צפים עכשיו על פני השטח כדי שתוכלו לנקות אותם ולהתמודד איתם. חשוב במיוחד בשבועות הקרובים לא לקחת סיכונים מכל סוג שהוא.

קשת

כוכב מרס עבר בשישי הקודם למזל תאומים המאכלס את בית הזוגיות והיחסים שלכם, קשתים. זהו מיקום דורשני ולא קל, שעלול להביא איתו ליחסים מאבקי אגו וגישה עצבנית ותוקפנית משהו. נסו להשתמש במיקום הזה כדאי להגדיר מחדש את הצרכים שלכם מקשר זוגי, ולשדרג את מערכות היחסים שלכם מתוך רצון כן לשנות התייחסות ומיקוד בדיאלוג הזוגי ובדיאלוג בכלל עם העולם.

גדי

התחום המקצועי מקבל הרבה מאוד אנרגיה ועוצמה בחייכם כשכוכב מרס, כוכב האקשן, עובר למזל תאומים המאכלס את הבית המקצועי שלכם. זהו זמן מצוין להזיז דברים, לשנות תפקיד מקצועי כוון מקצועי או אפילו אזור פעולה מקצועי, ולאפשר לצד האמביציוזי שלכם לנוע קדימה לעבר מקום מאתגר וחכם יותר,גדיים. זה לא יקרה אם לא תקחו יזמה במו ידיכם, ותפעלו בהתאם.

דלי

מעברו של מרס למזל תאומים מביא איתו מינון גבוה במיוחד של פתיחות לרעיונות חדשים וגישה חדשה ומאפשרת, כמו גם צורך להגדיר מחדש את המטרות שלכם לחודשיים הקרובים, ולהגדיר גם את הדרך שבה תפעלו כדי לממש אותן. זמן טוב להחלטות הקשורות לצמיחה אישית והרחבת אופקים דרך לימודים של משהו חדש, אם מקצועית ואם אישית, ודלתות חדשות שאפשר וצריך לפתוח.

דגים

השמש ממשיכה לנוע במזל שלכם ולחגוג לכם ימי הולדת, כשגם ונוס הרגשית שוהה במזל שלכם ועוזרת לכם בנוסף גם לפתוח את הלב בפני רגשות חדשים, ובעיקר בפני אהבה…זמן מצוין להכניס מינון גבוה יותר של אהבה לחייכם, גם בזוגיות וגם במשפחה, ולהשקיע קצת יותר בדיאלוג של אחד על אחד הקשור ליחסים בכלל בחייכם בימים אלה. במקביל כדאי להזהר כעת מסערות ודרמות במשפחה: נסו לקבל שינויים כעת בזרועות פתוחות, ולא בקיטור ומרמור.

@

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן