תחזית שבועית

מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 3 לאוקטובר 21

אז..  מה קורה השבוע בכוכבים?

ראשית – תודה על כל האיחולים, הלייקים, העוגות, ושאר מתנות שנועדו להזכיר לי עד כמה אני זקוק לדיאטה… אין כמוכם/ן! (אחרי עוגת הגבינה והקיוי האחרונה נראה שגם הדיאטה כבר לא תעזור.. באסה.)

 

ולגבי השבוע: ראשית, נודה על האמת: מתחים ולחצים, לחצים ומתחים – נראה שכבר שבענו מאלה..

אז זהו, שלא: עוד שבוע לחוץ ומתוח מתגלגל לכיווננו, אבל הפעם המתחים האלה גם עלולים להתממש פיזית בשטח, כי יותר מדי גורמים תוססים ומרגישים את הקריז מתחת לעור, ומעברה של ונוס למזל קשת השייך ליסוד האש עלול גם הוא להצית עוד איזה פתיל, הפעם כזה שקשור ליחסים דווקא ולהפוך את השבוע הזה לנפיץ במיוחד… אווווווף!

 

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע

@ השמש בצמידות מדויקת למרס האסרטיבי

@השמש בזוית של מתח 150 לכוכב אורנוס

@ מרס בזוית של מתח 150 לכוכב אורנוס

@השמש בצמידות מדויקת למרקורי שבהילוך אחורי

@ונוס הרגשית עוברת ממזל עקרב למזל קשת

 

הזויות המתוחות של השבוע – זו הצמידות בין השמש לכוכב מרס, שני הכוכבים האקטיביים בגלגל המזלות, וזוית הפעולה ששניהם ביחד שולחים לכוכב אורנוס התזזיתי.

הצמידות הזו בין השמש למרס מייצרת נקודת כוח עוצמתית מאוד, אבל מכיון שמרס הוא כוכב דיסהרמוני אפשר לומר שזו צמידות עצבנית וחסרת שקט.

חוסר השקט בין שני הכוכבים האלה בדרך כלל גם מוביל לביטוי תקשורתי תוקפני ולפעמים גם לאלימות פיזית, וחשוב השבוע לקלות איפוק מכסימלי, מה שאומר שהצמידות הזו יוצרת זוית פעולה עם כוכב אגרסיבי נוסף, שמוסיף גם לשמש וגם למרס היבט אגרסיבי נוסף שגם עלול להביא איתו שינויים וניתוקים פתאומיים והשלישיה הזו עלולה להיות פצצת זמן מתקתקת וכל גירוי קטן ריב סכסוך או עימות עלול להסלים בקלות.

מה עושים? בעיקר נזהרים. מאוד נזהרים.

מי בעיקר יושפע מהצמידות והזויות שלה? מזלות אריה, שור דלי עכשיו טלה סרטן גדי ומאזניים.

 

הצמידות החיובית של השבוע – זו הצמידות בין השמש לבין מרקורי בהילוך אחורי במזל מאזניים.

זו צמידות מעניינת במיוחד כיון שהשמש הולכת קדימה בעוד  מרקורי הולך אחורנית. אלה יומיים שלושה של חיבור בין עבר להווה ולהיפך…

זהו זמן מצוין לסגירת מעגלים הקשורה לעבר ומעשים שאיכשהו התאחרו ועכשיו הגיע הזמן לבצע אותם.

מי בעיקר יושפע מהזוית? מזלות תאומים בתולה קשת דגים אריה שור עקרב ודלי.

 

המעבר המעניין של השבוע – זהו מעברה של ונוס הרגשית ממזל עקרב המופנם והעויין למזל קשת הפתוח והאופטימי.

מזל קשת הוא אחד המיקומים היפים לונוס שלנו, אולם גם קצת אגוצנטרית כפי שהיא מתבטאת בשאר מזלות האש.

ונוס במזל קשת היא הרפתקנית במיוחד, סוליסטית ואוהבת לעשות דברים בדרכה. אנשים שיש להם ונוס במזל קשת הם אנשים שלא בהכרח אוהבים זוגיות קבועה או מערכת יחסים אחת אלא נהנים לחוות את הצד ההרפתקני של ונוס במזל קשת שאוהבת להתנסות במגוון של מערכות יחסים, ולפעמים מתקשים לשמור רק על קשר זוגי אחד לאורך השנים, או קשרים מחייבים בכלל.

אבל ההתנהלות של ונוס במזל קשת היא שמחה וידידותית וזהו זמן מצוין לפתוח את הלב בפני היכרויות מעניינות, ידידים שמחים ומערכות יחסים כיפיות, פעמים רבות כאלה הקשורות גם לבני או בנות זוג מחו'ל או בעלי ובעלות אנרגיה שכזו.

מי בעיקר יושפע מההתנהגות הידידותית הזו של ונוס בתקופה הקרובה? מזלות שור מאזניים עקרב אריה דלי סרטן גדי וטלה.

 

וככה נראית התחזית השבועית במפת השמים של השבוע

 

@

כוכבים לאוהבים – תחזית אהבה של השבוע

כוכבים לאוהבים – תחזית אהבה – 3 לאוקטובר 21

@

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

 

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

 

@

 

 

 

ומה קורה למזלות?

טלה

על פניו זה אחד השבועות המתוחים של הזמן האחרון: מרס שליט המזל שלכם גם צמוד לשמש וגם יוצר זוית של מתח לאורנוס – הזהרו מתגובות קיצוניות ומניתוקי קשרים טלאים. בי קול.

שור

ונוס שליטת המזל שלכם עוזבת את מזל עקרב ועוברת למזל קשת, מיקום הרפתקני שלשור קצת קשה איתו… הזהרו מנטילת סכונים בתקופה הקרובה, הן מבחינה כספית וכלכלית והן מבחינה רגשית, וגם בכבישים.

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם ממשיך לנוע בהילוך אחורי תאומימים, אלמנט שמדגיש את הצורך יותר לסגור מעגלים מאשר לפתוח חדשים. זהו זמן טוב לפסק זמן הקשור למערכות יחסים קיימות, ולזהירות בהחלטות שלכם הקשורות למכירה קנייה והשקעת כספים.

סרטן

מקבץ הכוכבים הגדול במזל מאזניים מדגיש את הצורך שלכם להשקיע בבית ובסביבתו כמו גם בדיאלוג עם בני הבית. זהו זמן לסבלנות מכסימלית ביחסים בין בני הבית ולשדרוג התקשורת המשפחתית שלכם, שתכלול ניקוי משקעים שהצטברו. זהירות.

אריה

השמש שליטת המזל שלכם גם נצמדת לכוכב מרס האגרסיבי וגם שולחת זוית של מתח לאורנוס התזזיתי, שני אלמנטים שהופכים את השבוע הזה לתזזיתי ועצבני במיוחד. גלו איפוק מכסימלי כיאה למלך החיות, ואל תנתקו קשרים גם אם מאוד מתחשק.

בתולה

מעברה של ונוס הרגשית למזל קשת הולך להביא איתו הרבה אקשן לחיי המשפחה, ויכולת להפוך את מערכת היחסים המשפחתית לשמחה והרפתקנית יותר. זמן להשקיע בביחד המשפחתי ולתכנן פעילות של ביחד עם בטיולים ועם בלימוד של משהו חדש.

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם עוברת למזל קשת המאכלס את בית התקשורת שלכם, אלמנט ששם את הדגש השבוע ובתקופה הקרובה בעיקר על היכולת שלכם לדבר לשתף לחלוק ולעשות לכם ים של חברים חדשים ומעניינים, ושפע של יזמות תקשורתיות מעניינות.

עקרב

ונוס הרגשית שהיתה חודש במזל שלכם ועזרה לכם לפתוח את הלב ולרכך את השריון העקרבי הקשוח עוברת למזל קשת המאכלס את בית הכספים שלכם: זמן להשקיע במקורות ההכנסה שלכם, למצוא אפיק חדש להשקעה, ובעיקר – להזהר שלא לבזבז כספיים שלא לצורך, עקרבים.

קשת

משהו טוב קורה לכם השבוע, קשתים: ונוס הרגשית עוברת למזל שלכם, הקסם האישי שלכם חוזר ובגדול, ובשורת האהבה מגיעה גם אליכם. ונוס עוזרת לכם לא רק לפתוח את הלב, אלא גם לתת מקום גדול יותר לאהבה ואפילו להתאהב… כן כן. חשוב להזהר מאשליות ופנטזיות ולתת מקום רק לאהבה אמיתית, קשתים.

גדי

מקבץ הכוכבים הגדול במזל מאזניים מביא איתו גל של אמביציה, וצורך לרוץ קדימה עם תכניות פעולה חדשות ומעניינות כשהפעם הדגש הוא קשר חזק יותר לקהילה, אולי יותר מתמיד, זמן לפתוח את הדיאלוג הזה בין אדם לקהילה ולא רק בין הגדי לקריירה שלו, גדיים.

דלי

זויות של מתח שיוצר כוכב אורנוס התזזיתי שליט המזל שלכם גם לשמש וגם לכוכב מרס עלולות לגרום לדלי שלנו עצבנות וחוסר שקט, רצון להחליף מקום אווירה ואולי גם יחסים, וצורך חזק מהרגיל בספייס  וחופש אישי. הקשיבו יותר לעצמכם ולצרכים שלכם, במקום למרוד ביחסים או במערכות שלא ממש מתאימים לכם.

 

דגים

מעברה של ונוס הרגשית השבוע למזל קשת מדגיש את הצורך של הדגיג שלנו להקשיב לגל האמביציה שנובט לו פתאום מבפנים: הגיע הזמן לאחד את שני הדגיגים שבסמל המזל שלכם שפונים לכוונים מנוגדים – לכוון אחד ברור חזק ובולט ורב עוצמה: קדימה!

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן