תחזית שבועית

מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 28 לנובמבר 21

אז.. מה קורה השבוע בכוכבים?

בשבוע שבו  שלט בשמים יופיטר האנרגטי , השתנתה האנרגיה שלנו כשהשמש ומרקורי עברו למזל קשת והשתנה גם מצב הרוח, השבוע מפלס האנרגיה הזו ממשיך לעלות, ואף מביא איתו רגעים אינטנסיביים ותזזיתיים של ממש.

בשבוע שבו הזויות הדומיננטיות הן זויות של מתח של 150 מעלות, כדאי להתמקד במה שחשוב לנו באמת בלי הסחות דעת, ו..כן, כדאי להזהר מהתפרצויות כעס פתאומיות מצד אחד, ומסיכונים מיותרים שממש, אבל ממש, לא חייבים לקחת.

 

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע

@ צמידות בין השמש ומרקורי כוכב התקשורת במזל קשת

@ זוית של מתח בין מרקורי כוכב התקשורת לבין אורנוס התזזיתי

@זוית של מתח בין השמש לבין אורנוס התזזיתי

 

 

הזוית החיובית של השבוע – זו הצמידות שבין השמש למרקורי כוכב התקשורת שלנו, במזל קשת.

צמידות בין השמש למרקורי מאפשרת לנו לבטא במהירות את מה שאנחנו מרגישים או זקוקים לו, כך שהתקשורת אמורה להיות קלה יותר, ישירה יותר ואמינה יותר.

זהו זמן טוב לדבר לשתף ולחלוק את מה שבאמ עובר לנו בלב עם מי שלידנו או שאנחנו רוצים לקרב אלינו, לדבר בכנות ובאומץ, ולאפשר למלים לפעול איתנו – ועבורנו.

מה שרואים זה מה שאומרים, ומה שאומרים – זה מה שיש: אלה משפטי המפתח של הצמידות הזו.

מי בעיקר יושפע ממנה? מזלות בתולה, תאומים, קשת, דגים, אריה דלי עקרב ושור.

 

 

התקשורת השבוע – מתוחה מאוד בעיקרון: מרקורי כוכב התקשורת שלנו יוצר זוית של מתח עם כוכב אורנוס התזזיתי, אלמנט שממש לא תורם במיוחד לתקשורת שלנו, בלשון המעטה.

האפקט של הזוית הקצרה הזו – משהו כמו יומיים וחצי בערך – לא קל: היא מביאה איתה בעיקר מתחים בתקשורת בין בני אדם ללא סיבה נראית לעין, קצרים בתקשורת, ויכוחים מיותרים, וכעסים פתאומיים שנובעים מתסכל עקב חוסר תקשורת אמיתי למרות הנסיון שלנו לגשר על הפערים, ולתרגם את מה שעובר עלינו עם האנשים הקרובים אלינ.

אולי משום כך חשוב השבוע להמנע ככל האפשר מחילוקי דיעות הגולשים לויכוחים אגרסיביים ואף לטונים גבוהים, מכיון שהשבוע כל זה עלול בקלות לגרום לנו לנתק קשרים שחשובים לנו, ואת אלה יהיה קשה להחזיר כשהזוית הזו תתפוגג בהמשך…

לעומת זאת, זהו זמן מצוין להברקות מהירות, לתובנות בזק, לפתרונות לבעיות בחשיבה מחוץ לקופסה, ולרעיונות יצירתיים ומבריקים.

מי בעיקר יושפע מהזוית הזו? מזלות תאומים, בתולה, קשת דגים דלי אריה שור ועקרב.

 

 

הזוית הקשה של השבוע – זו זוית המתח בין השמש, המיקוד האנרגטי שלנו, לבין כוכב אורנוס התזזיתי.

הזוית הזו עלולה לעורר סערות ודרמות פתאומיות, מאבקי כוח על עקרונות, ובשיאה גם רצון לעזוב קשר או דיאלוג ולהפרד, או לפחות לקחת פסק זמן  כדי לאפשר למתחים האלה להתפוגג.

זוית המתח בין השמש לאורנוס היא לא זוית שקל לפרק ממנה את המתחים ולנטרל אותה: המתח הזה חייב להתפרק.  מכיון שהשמש מייצגת גם את הגוף הפיזי שלנו, זהו שבוע מצוין לחדש את ההרשמה למכון הכושר או להירשם בכלל, ולאפשר לגוף כמה וכמה סוגי פעילויות – הליכה שחייה ריצה אופניים וכו – כדי לפרק את הלחצים האלה.

אפשרות שניה היא פשוט לדבר לשתף לחלוק ולנקות משקעים שצברנו זמן רב בבטן גם אם הם לא נעימים לשמיעה: ההצטברות הזו עלולה להביא להתפרצות ולדרמה בהמשך אם היא לא תנוקז ותשוחרר, וחבל…

מצד שני, דווקא זוית שכזו עשויה להביא איתה בונוס בדמות פריצת דרך עוצמתית שלא העזנו לעשות לפני כן – כמו מעבר לעבודה אחרת התפטרות תחילת דיאטה סדנה כלשהי או טיול שמזמן רצינו – ומתן אפשרות לשמש להכנס למוד של עשייה חדשה בכוון חדש.

מי בעיקר עלול להיות מושפע מהזוית? מזלות אריה דלי עקרב ושור.

 

וכך נראית התחזית השבועית  במפת הכוכבים של השבוע

 

@

 

 

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

 

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

 

 

@

 

 

ולמזלות עצמם

טלה

מרס שליט המזל שלכם עדיין במזל עקרב הכוחני והטלה שלנו עומד כל העת עכשיו על המשמר, במצד רוח לוחמני. כדאי להוריד את המתחים אם אפשר, כי בקרוב מרס יעבור למזל קשת ואפשר יהיה לשחרר הכל…

שור

ונוס שליטת המזל שלכם משיכה לנוע בשקט במזל גדי המופנם והקשוח, ונראה שהעולם לא ממש עושה לכם חיים קלים כעת אלא דורש מכם להתמקצע לעבוד קשה ולהביא קבלות ותוצאות. אתם זקוקים בעיקר לשקט אבל לקראת סוף השבוע מתחילים מתחים..

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם שוהה במזל קשת הפתוח והאופטימי ונכנס לזוית של מתח עם אורנוס התזזיתי. חשוב מאוד להזהר עכשיו בכבישים בדרכים  ועם המלים שלכם, מה שאומר גם לנהוג בזהירות וגם להמנע מריבים וסכסוכים שעלולים להתפתח ולגרום לכם לנתק קשרים. גלו איפוק – וסבלנות.

סרטן

ונוס הרגשית ממשיכה לנוע במזל גדי שממול ולהביא למערכות היחסים שלכם קצת יותר חום עדנה רגיעה ותחושה של ביחד. זהו זמן טוב לפתוח את הלב ולמרות הקושי והכובד – ללכת עם הדברים עד הסוף סרטנונים. שבוע מצוין למה רגעים נפלאים של ביחד

אריה

השבוע הזה עלול להיות מבחינכם מתוח במיוחד, אריות: זוית של מתח שיוצרת השמש עם כוכב אורנוס התזזיתי גורמת  לעצבנות וחוסר שקט ביומיום, ואריה עצבני הוא אריה לא נחמד, לסביבה ולעצמו…תנו לגוף לדבר ואפשרו לו לנוע לעשות ספורט לכדרר ללכת לעשות אהבה ולנקות את הסיסטם… זה יקל וירגיע.

בתולה

השמש ומרקורי במזל קשת מדגישים כעת יותר מכל את הבית והמשפחה כזירת הפעולה הטבעית שלכם לתקופה הזו, ואת מערכות היחסים המשפחתיות כמקום שבו כדאי לעשות את השדרוג האמיתי: דברו ועל הכל, בלי ציניות וביקורתיות.

מאזנים

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע בכבדות אך בבטחון, מביאה איתה את הצורך לנטוע את הרגלים בקרקע יציבה יותר גם אם היא רגשנית ושמחה פחות, מאזנאים. זהו זמן לעזוב לרגע את החלומות ולהצמד לעובדות, הן לבד והן ביחסים. זמן טוב למסד קשרים שהגיע זמנם להתמסד.

עקרב

השמש ומרקורי כבר פרשו מהמזל שלכם והשאירו את כל מזל עקרב לחסדו של כוכב מרס שנמצא בסופו. מרס מביא איתו ים של אנרגיי עשייה שמחה ואסרטיבית, לעיתים אפילו אגרסיבית, שעוסקת בשחרור והוצאה לפועל וקביעת עובדות בשטח, ולא רק דיבורים. זמן להריץ קדימה תכניות פעולה לפני שמרס עצמו יתעייף וימשיך הלאה…

קשת

נראה שמסיבות ההפתעה לקשתים כיפיות מתמיד, כשמזג האוויר עדיין לא קר וכבר לא חם וזהו זמן נפלא למסיבות טבע, מסיבות ריקודים וזמן אירוע ביתי כשכולם קופצים עליך ו… טה-טהה! אבל השבוע הזה כדאי להזהר מניתוקי קשרים אי הבנות וקצרים בתקשורת. חוץ מאלה – פשוט לחגוג.

גדי

ונוס הרגשית עדיין שוהה במזל שלכם ועוזרת לגדיי הכבדים והרציניים האלה לפתוח קצת את השריון, לגעת מקום שבו נמצא הלב,  ולוודא שלא רק שהוא שם – הוא גם פתוח לאהבה… זמן מצוין לאפשר למלה הזו לחלחל פנימה מתחת לציניות ולסקפטיות, ולגרום לכם להבין ולהאמין שאתם אכן ראויים לה, בין אם הקשר הנוכחי, ואם הוא מיצה את עצמו – בקשר הבא

דלי

אורנוס שליט המזל שלכם דומיננטי למדי בשמים השבוע, אלמנט שהופך אתכם עצבניים וחסרי שקט מתמיד. זויות המתח שהוא יוצר עם השמש ומרקורי לא עושות לכם חיים קלים, וחשוב שתזהרו השבוע ממניפולציות אינטריגות משחקי כוח ואגו ונדנדה רגשית שלא מגבירה את תחושת היציבות שלכם. התמקדו בעובדות, אל תנתקו קשרים, וחכו לשבוע הבא.

דגים

היכולת שלכם לקחת את עצמם בידים להפשיל שרוולים ולהפגין שליטה ומימוש אמביציוזי חזקה במיוחד עכשיו, כשגם מרקורי וגם השמש שוים בבית הקריירה שלכם. זהו זמן טוב להוריד פחדים ומחסומים, לקפוץ למרכז הבמה – כל במה שבה יש לכם מה להציע – ולהתחיל לקבוע עובדות בשטח. קדימה!

@

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן