תחזית שבועית

מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 27 ליוני 21

לפני הכל, בקשה: אם אתם צופים בסרטונים שלי בערוץ האסטרולוגיה הישראלי שלי ונהנים – אשמח אם תעשו מנוי. זה יראה ליו טיוב שאני רציני והוא יפיץ אותו גם למקומות אחרים. זה חינמי, ויעזור גם לאחרים.. תודה!

@

אז.. לפני שאתחיל במה קורה השבוע, אסיים משהו שקשור לשבוע הקודם, שרמזתי עליו באחד הסרטונים האחרונים שלי, בעצם בסרטון שבו חזר מרקורי להילוך רגיל: לחשבון הנפש.

הילוכו האחורי של מרקורי לא תמיד מראה את זה באופן ישיר, אבל שימו לב מה קורה דווקא עכשיו בימים שאחרי שחזר להילוך רגיל: האסימונים נופלים, מגיעות מסקנות, ולא מעט ניתוקי קשרים קורים עכשיו, אחרי שהסיקו מסקנות מיצו את הקשר הבינו את ההקשרים וגם הבינו שהגיע הזמן להמשיך הלאה…

חלק מאתנו זה תופס בהפתעה, אבל היא לא בהכרח הפתעה אם נהיה כנים עם עצמנו ונבין שהקשר הזה לא נועד להיות אלא בעצם היה סוג של פשרה, השלמה, הסדר, יזיזות נוחה, ועוד הגדרות שונות שאפשרו לנו להעמיד פנים שסיפוק הצרכים המיידי שלנו הוא האישו, וכל השאר יסתדר מעצמו…

אז זהו, שלא.

יש גם קשרים שלא לגמרי התנתקו בימים אלה בגלל פחדים או הרגלים, אבל הצורך עוד שם: הילוכו האחורי של מרקורי זרע את הזרעים, ובתקופה הקרובה גם לשם יגיעו השיחות הכנות מהסוג של אנחנו חייבים לדבר.

אבל יש גם קשרים שההילוך האחורי הזה עשי להם טוב ופתח דלת חדשה של כנות שלא היתה שם קודם, ומכאן – הקשר רק ימריא.

ויש גם לא מעט בודדים ובודדות שמרקורי עזר להם להגדיר עכשיו אופן מדויק יותר מה הם רוצים, ובקרוב יגיעו כמה וכמה יזמות כאלה לידי ביטוי…

בכל מקרה יהיה מעניין וגם.. מעניין עכשיו. אחחח מרקורי מרקורי…

וחוצמזה?

ובכן, נראה שהשבוע הקרוב מצטיין בכמה וכמה דרמות, האחת חיובית ושמחה, והשתים האחרות הרבה פחות…

אולי משום כך חשוב בשבוע הזה לפעול באופן חכם מדויק וכעיקר בשליטה, כי כוכב מרס הולך להפעיל כאן שני מנגנונים לא פשוטים, האחד מכביד מאוד והשני הרסני, וכדאי שנחשוב היטב לפני כל עשייה ופעולה.

 

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע

@ונוס עוברת למזל אריה

@מרס בזוית עימות 180 לסטורן הנוקשה

@מרס בזוית פעולה לכוכב אורנוס התזזיתי

 

 

המעבר החיובי של השבוע – זהו מעברה של ונוס הרגשית ממזל סרטן הרגיש הביתי והמופנם, למזל אריה המוחצן העוצמתי והדרמטי.

ואכן, ונוס הרגשית שלנו מורידה השבוע את הסינר הביתי, עוזבת מאחור את הכלים בכיור ואת הגרביים באמצע הסלון, נכנסת לחליפת העור שלה עם הנצנצנים, והולכת להוציא את העינים – ופה ושם גם את הלב – לכל מי שנדלק עליה ומתאהב בה..

והשבוע – זה לא יהיה קשה.

ונוס במזל אריה מוציאה את האהבה מהמטבח ומחזירה אותה לבילויים שמחים, וחיזור מהסוג הגורלי. כעת התשוקה חוזרת להיות האישו עם אהבות גדולות מהחיים.

תשוקה ודרמה – אלה המלים של ונוס במזל אריה. בואו ניהנה מהן כולנו, ובכיף.

מי כעיקר יושפע מהמעבר הזה? מזלות מאזניים טלה סרטן גדי אריה דלי עקרב ושור.

 

 

הזוית המכבידה של השבוע – זו זוית העימות בין כוכב מרס האסרטיבי, לכוכב סטורן הנוקשה.

הכוכבים האלה הם בעצם שני הפכים: בעוד כוכב מרס רוצה כל הזמן לרוץ קדימה ולכבוש את העולם, עסוק סטורן בלעצור כוכבים מסוגו, להגביל אותם, ולדכא את הצד המרדני הזה של מרס ולנסות לתעל אותו לפסים מעשיים אפקטיביים במציאות פרקטית.

התוצאה עלולה להיות סוג של פול גז בניוטרל: ריצה קדימה אבל בעצם עצירה במקום, אלמנט שמביא איתו תחושות של תסכול וכובד בעיקר כשמה שעוצר אותנו פעמים הרבות זו הביקורתיות והשיפוטיות שלנו עצמנו,

אולם סטורן לא רק מכביד: הוא מכריח אותנו לשים את הצד הילדותי של מרס בצד ולהתבונן לעומק בכל מה שקשור לחומר וכספים, כשמלת המפתח שלו היא מימוש תכניות רעיונות ובכלל פוטנציאל.

סטורן מכריח את מרס להיות מעשי ולתעל את האנרגיה שלו באופן פרקטי. אם נצליח אכן להיות קשובים לצד הפרקטי הזה ולעשות בדיוק את זה כי אז נרויח בגדול, אבל אם לא – תחושת הכעס והתסכול ימנעו מאתנו לראות גם את החלקים הטובים של זוית העימות הזו, ואנו עלולים למצוא את עצמנו במאבק לא קל מול סמכויות או אנשים שמנסים לעצור אותנו בזמן שדווקא אנחנו הם אלה שרוצים לממש אבל.. בדרך שלנו, שלא תמיד היא אכן מעשית מספיק, וחבל.

מי עלול בעיקר להיות מושפע מהזוית  הזו? מזלות טלה מאזנים סרטן גדי אריה דלי עקרב ושור.

 

הזוית הקשה של השבוע – זו זוית המתח בין כוכב מרס האגרסיבי, לבין אורנוס כוכב השינויים האינטנסיבי.

זוית פעולה בין השנים האלה אינה קלה, בלשון המעטה: מרס מאתגר את אורנוס ומנסה להוכיח שלמרות הניתוקים והקצרים של אורנוס הוא בכל זאת יכול לפרוץ דרכים חדשות ובאופנים ייחודיים, בעוד אורנוס שם לו רגלים וגורם לניתוקים ושינויים בתהליך הזרימה הטבעי של מרס ובאופן ההתנהלות שלו.

התוצאה – קצרים בתקשורת, שינויים בלתי צפויים בהתנהלות, מצבי רוח משתנים במהירות, ותגובות קיצוניות כשדברים מאבדים שליטה ותחת הזוית הזו הם בהחלט מאבדים אותה פה ושם…

מה עושים? מנסים לא להתמסר לדחף הזה לבדוק כל הזמן גבולות או לפרוץ אותם, ולא להתנתק כשדברים לא קורים כפי שרצינו.

סכנה נוספת היא נהיגה פזיזה בכבישים ובדרכים, וחוסר זהירות גם בבית ובעבודה כשאנחנו עוסקים בכלי עבודה ומכשירי חשמל.

פזיזות חוסר אחריות ובדיקת גבולות – אלה חלק מהתסמינים הנפוצים ביותר של הזוית הזו, ביד עם הצורך המרדני לעשות דווקא, ואת ההיפך ממה שמצפים מאתנו…

אם נצליח לעצור את הדחפים הקטנים והמעצבנים האלה בזמן אמיתי ולהשאר למרות הכל באיפוק ובשליטה – נצליח לעבור גם את סוף השבוא בשלום ובשאיפה גם את השבוע שאחריו.

מי בעיקר יושפע מהזוית הזו? מזלות  טלה, דלי, מאזניים, אריה, עקרב, שור, סרטן וגדי.

וככה זה נראית התחזית השבועית במפת השמים של השבוע

 

 

 

@

והנה תחזית האהבה לשבוע של ה 27 ליוני 21

 

@

 ניתוח מפת אירוע : לפיד מתקשר לנשיא המדינה ב 11.30 ואומר לו: יכול אני… במחשבה שניה החלטתי לקרוא למהלך הזה – ממשלה באולטראסאונד.

 

 

 

@

 

 

@

 

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני התחזית היומית? בואו לראות את הסרטונים שלי בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי 

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון ולהיות חלק מעולמי המוזר: כל יום סרטון אסטרולוגי חדש ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

 

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

ולמזלות עצמם

טלה

שבוע הפכפך ולא יציב שנע בין הצורך לממש רעיונות ולהשקיע מחשבה בחשבון הבנק לבין הצורך בניתוקים שינויים וחשיבה עצמאית מחוץ לקופסה. נסו לא לנתק קשרים, טלאים.

שור

ונוס שליטת המזל שלכם עוברת השבוע לבית המשפחה שלכם ועוזרת לפתוח את הלב ולטפח קשרים משפחתיים אבל מרס גם הוא כאן ועלול להביא איתו דרמות וסערות משפחתיות… שבוע שכזה.

תאומים

מרקורי מדשדש כבר קדימה בהילוך רגיל אבל זו עדיין לא ריצה מאתגרת שגם מזיזה דברים תקועים או מזרזת מאחרים. אמה מה, גם שינוי הכוון החיובי הזה הוא משמעותי, ובהחלט עוזר גם פרקטית וגם פסיכולוגית לכולנו.. כן, הגיע  הזמן להתעורר.

סרטן

השמש חוגגת לכם יומולדת סרטנונים, וכולנו יודעים כמה קשה להרים מסיבת הפתעה לסרטנונים הביישנים.. אבל זה ישתלם כי הסרטנון גם יודע להכיר תודה.  ונוס עוזבת לבית הכספים שלכם, ואם תשתמשו בה שם בחכמה, המעבר הזה בהחלט ישתלם.

אריה

מרס ממשיך לנוע במזל שלכם ולהפוך אתכם לאסרטיביים ואפילו לתוקפנים וכדאי להזהר שמרוב אמביציה לא תריבו עם העולם, אבל גם ונוס עוברת אליכם השבוע בנסיון לרכך לפנק ו..לפתוח את הלב לאריות שמחפשים איזו נפש תאומה בג'ונגל. תנו לה צ'אנס..

בתולה

מרקורי כבר הולך קדימה בבית הקריירה שלכם, ואלה בהחלט חדשות טובות לאלה מכם שקצת נתקעו עם ההילוך האחורי הזה. כעת הזמן להגדיר מחדש מטרות ו…ללחוץ על דוושת הגז: אם תתמקדו, זה יתברר כהצלחה.

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם החליטה סוף סוף לצאת מהמטבח בבית ולעבור לאיזור פעולה אחר: למקום האקשן הכי מרכזי של העולם. הצד החברתי שלכם מקבל עכשיו בוסט רציני, וזה הזמן להתמקד בכל מה שקשור למוסדות וארגונים בחייכם, ולהזיז דברים באופן אקטיבי. גו גו גו!

עקרב

אל מרס שנמצא עכשיו בבית הקריירה ודוחף קדימה את השופוני שלו מצטרפת גם החברה ונוס בפול גז, והשנים האלה יכולים כל אחד בדרכו לתרגם את התכניות שלכם לאקשן חיובי מאוד אם תזכרו שיזמה ופעולה זה חשוב אבל גם התדמית של איך ומה לא פחות משמעותית.

קשת

יופיטר שליט המזל שלכם נמצא החל מהשבוע שעבר בהילוך אחורי, וזה בדיוק הזמן למי שחיכה לסימנים להתחיל לממש רעיונות תכניות ויזמות, ולא להשאיר אותם בזום או במגירת הפוטנציאל. קדימה, חברים, גם אם המדובר בקביעת עובדות קטנות בשטח – הצהרת הכוונות חשובה.

גדי

זוית של עימות בין כוכב מרס לבין סטורן הנוקשה לקראת סוף השבוע עלולה להביא איתה מצד אחד צורך לפעול ולהפעיל בעוצמה ומצד שני תסכול וכעס כשדברים יוצאים משליטת הגדי המאורגן. תנו מקום לאנרגיה חדשה ובמקום לעצור אותה – הצטרפו אליה.

דלי

זוית פעולה בין כוכב מרס לבין אורנוס שליט המזל שלכם עלולה להביא איתה האצת תהליכים באופן חסר שליטה, או לחילופין קצרים בתקשורת או בעשייה עצמה בגלל החלטות פזיזות או אמביציית יתר. התמקדו בעובדות ובעיקר בפרטים הקטנים, וחכו עם הריצה.

דגים

חזרתו של מרקורי כוכב התקשורת להילוך רגיל בבית המשפחה שלכם מאותתת על יכולת להחזיר את הרוח הטובה ואת התקשורת החיובית והשמחה אל הבית ואל בני הבית. זמן טוב לשיחות עומק עם כולם, ובעיקר לחזרה לבסיס תקשורת כן ישיר ואופטימי וחיבור אמיתי של כולם לתחושת הביחד.

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן