תחזית שבועית

מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 25 לאפריל 21

אז.. מה קורה השבוע בכוכבים

שני תהליכים הפוכים מתרחשים השבוע, בדומה לשבוע הקודם, אבל השבוע זה נראה קיצוני קצת יותר: מצד אחד סופגים מרקורי וונוס זוות פעולה מכבידות מסטורן הנוקשה שמכריחות את כולנו להיות כאן ועכשיו, גם רגשית וגם כלכלית, ומצד שני – הצמידות של השמש עם אורנוס התזזיתי שמביאה איתה צורך לשבור כבלים לנפץ תדמיות להכנס למצב רוח אנרכיסטי ולהריץ קדימה דגלים אדומים…

מה הפלא שזה קורה בשבוע שבתחילתו אנחנו מוצאים את האחד במאי, חג הפועלים?..

אבל בניגוד לחג המקורי הפעם המפגינים הם לא פועלים, צבע הדגלים הוא שחור ולא אדום, והצומת הפוליטית וההסטורית שבה כל זה קורה היא – לפחות מבחינת המדינה הזו – משמעותית יותר.

אבל גם בהתייחסות לקונטקסט המקורי הקשור לפועלים ויציאתם לחופשי, יש לחג הזה ולדגלים האלה טאץ' אחר, מודרני ומעניין יותר, בעיקר כשהם מגיעים במה שנראה כמו סופו של עידן הקורונה או של הסגרים למיניהם, והדגש הוא על חזרה לעבודה ועל צמיחה אישית תוך ניפוץ סמלי של הדברים ששלטו בנו ועלינו עד כה, או לפחות נסיון לעשות זאת…

כשהמרד האמיתי יגיע, זה בטח יגיע בטאץ' פיוטי יותר, אבל נראה שמרד אחד, גדול ככל שיהיה בדמות צמידות של השמש עם כוכב אורנוס, אחת הצמידויות היותר נפיצות שיש, בהחלט מספיק לתיאור כללי של התהליך. וכשנגיע אליו בשטח, אפרט יותר…

אבל בהתייחס למה שקורה עכשיו בירושלים, בעזה, אום אל פחם או יפו, יתכן וגם ממש עכשיו מתווסף למרד הזה כיוון חדש, לאומני וקיצוני בעל פוטנציאל הרסני יותר מזה המתוכנן, שמלובה על ידי הצמידות של השמש עם אורנוס, וצעדיו הראשונים שמתרחשים ממש עכשיו של מרס הכוכב המלחמתי במזל סרטן הרגשני… 

שבוע שכזה.

 

 

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע

@ונוס הרגשית יוצרת זוית פעולה מדויקת עם סטורן הנוקשה

@מרקורי כוכב התקשורת יוצר זוית פעולה מדויקת עם סטורן הנוקשה

@השמש יוצרת צמידות מדויקת עם כוכב אורנוס התזזיתי

 

 

התהליך הרגשי של השבוע –  כאן מדובר בוונוס הרגשית שיוצרת זוית פעולה מכבידה עם סטורן הנוקשה.

על פניו, זו אחת הזויות הפחות נעימות על פני גלגל המזלות: ונוס היא רגשית מאוד, והזוית הזו גורמת לה – ולנו – תחושות של כובד ובדידות.

סטורן מביא איתו גישה ביקורתית ושיפוטית במיוחד. המיקום הזה מדגיש בעיקר את היכולת שלכם לתעל את עולמכם הרגשי והיצירתי על הצד הפרקטי של החיים, כולל הצד הכלכלי.

סטורן בודק גם את הדיאלוג שלנו עם כל מה שקשור לכספים, ולמקורות הכנסה בכלל. הוא מכריח אותנו תחת השפעת הזוית הזו להיות מעשיים ומדויקים, לפעול בחכמה בחשבון הבנק שלנו, ולחזור לקרקע יציבה מתחת לרגלים.

בסופו של דבר התהליך הזה הוא לטובתנו: הוא גורם לנו להעריך באופן מעשי את המאמצים שלנו, ולמרות שהשפעתו של סטורן מכבידה ומעיקה, בסופה אנחנו יוצאים ממנה כשאנחנו מאורגנים יותר, עם כמה וכמה אפשרויות חדשות של עשייה פרקטית.

זהו גם זמן טוב להפוך יחסים – ונוס – לרשמיים – סטורן. הצעת נישואים, חתימה על חוזה שותפות, ונושאי משפטים בכלל – זה הזמן לכל אלה.

מי בעיקר יושפע מהזוית?  מזלות שור, מאזניים, עקרב, אריה, דלי, סרטן, גדי וטלה.

 

 

 

התהליך התקשורתי של השבוע – כאן המדובר בזוית הפעולה בין מרקורי כוכב התקשורת שלנו, לבין סטורן הנוקשה.

הזוית הזו נוטלת אלמנטים שמחים מהתקשורת שלנו כמו ספונטניות אותנטיות או שמחה, והופכת אותה למעשית ורשמית.

זהו זמנה של תקשורת מעשית שמטרתה – קביעת עובדות בשטח, או התמודדות עם עובדות שמישהו אחר קבע.

זו אינה תקשורת שמחה במיוחד,  מה גם שבמזל שור ממילא מרקורי הוא מעשי במיוחד, אבל תחת השיפוטיות והביקורתיות של סטורן, היא הופכת אפילו שיפוטית וביקורתית עוד יותר, ועשויה להיות פה ושם גם צינית ולא נעימה.

לשמחתנו, משך הזוית הזו אינו ארוך במיוחד, ואחרי שלושה ארבעה ימים הניצוץ השמח חוזר לעינים, והביקורתיות נעלמת..

מי בעיקר יושפע מהזוית הזו? מזלות בתולה. תאומים, דגים וקשת.

 

 

 

הזוית המסוכנת של השבוע – זו זוית הצמידות בין השמש, מרכז האנרגיה של כולנו, לבין כוכב אורנוס התזזיתי.

על פניו. זו אחת הזויות היותר אינטנסיביות של השבוע: השמש ביחד עם כוכב מרס היא מקור האנרגיה של כולנו. צמידות שלה עם כוכב אורנוס שהוא במהותו כוכב השינויים, הופכת את האנרגיה שלה לבלתי צפויה, לבלתי רציפה, ואותנו – לשבויים בסוג של נדנדה רגשית של אפים ודאונים שבהם מטלטל אורנוס את השמש ואותנו בשלל מצבי רוח משתנים במהירות, ושינויים בגישה במיקוד ובסדרי העדיפויות שלנו.

הזוית הזו מכניסה עצבנות וחוסר שקט, וגורמת גם לאנשים רגועים ושקטים בבסיסם להתנהג באופן אימפולסיבי, ואפילו הרסני. אולי משום כך חשוב דווקא בזמן שכזה לחשוב שוב ושוב על מערכת קבלת ההחלטות שלכם, להתייעץ לפני שמקבלים החלטות סופיות, אם כי בסופו של דבר עדיף לדחות את ההחלטות עצמן לשבוע הבא, אם אפשר.

מי בעיקר יושפע מהזוית? מזלות אריה, דלי שור ועקרב.

 

ואיך כל זה נראה במפת השמים?..

 

 

 

@  רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון ולהיות חלק מעולמי המוזר: כל יום סרטון אסטרולוגי חדש ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

ולמזלות עצמם

טלה

מרס שליט המזל שלכם ממשיך לצאת מזוית המתח עם פלוטו. הלחצים יורדים, אבל המעורבות הרגשית שהוא יוצר כשהוא בתחילת מזל סרטן רק מתחזקת והולכת. מרס מביא איתו עצבנות וחוסר שקט למזלות סרטן טלה גדי ומאזניים: הגיע הזמן לבדק בית בכל מה שקשור לדיאלוג ולקשר עם המשפחה.

שור

ונוס שליטת המזל שלכם שוהה אמנם במזל שלכם ביחד עם מרקורי והשמש, ושלשתם מביאים איתם הרבה אקשן אל השולחן וכמה אפשרויות ליזמות מעניינות. אבל זוית פעולה לא קלה של סטורן לונוס מכבידה עליכם כעת, ומכריחה אתכם לקחת את החיים ובעיקר את החיים המקצועיים ונושא הכספים ברצינות רבה במיוחד. כובד, בדידות – ויכולת מעשית טובה יותר מהחודשים האחרונים, לקבוע עובדות בשטח.

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם גם הוא חוטף זוית מכבידה מסטורן הנוקשה, והשבוע הזה הופך את התאומים החמוד שלנו לרציני ואחראי מתמיד. זהו לא שבוע של צחוקים והומור – זהו שבוע שבו מתמקדים בכאן ובעכשיו, על כל המשתמע, תאומימים. זהו זמן טוב לחתימה על חוזים, לקניות של מכשירים שיכולים לעזור ולסייע, ואולי גם לכוון פרקטי של שתוף פעולה עם מי שבאמת מתאים לכך.

סרטן

מקבץ הכוכבים הגדול במזל שור הופך את הסרטנון המופנם והרגיש שלנו לחברי וחברתי במיוחד השבוע. זהו זמן מצוין לצאת קצת מהקונכיה, להכיר אנשים חדשים, ובעיקר להרחיב את המעגלים החברתיים שלכם. זמן טוב גם לשיתופי פעולה מקצועיים ולהתמקדות באתגרים גדולים במיוחד: כעת הזמן למצוא לכם שותפים או בני ברית לרעיון או לדרך, ולא להתעקש לעשות הכל לבד, סרטנונים.

אריה

השמש נצמדת השבוע לכוכב אורנוס וזה בעייתי מבחינתכם: בגלל שהשמש היא שליטת מזל אריה, הרי ההשפעות הסותרות של השנים עלולים להביא איתן שינויים קיצוניים במצב הרוח, וכעסים פתאומיים כשדברים יוצאים משליטה, ועם הצמידות הזו זה עלול לקרות הרבה. גלו איפוק ואל תיסחפו לויכוחים מיותרים.

בתולה

מקבץ הכוכבים הגדול במזל שור מבקש מכם לגלות פתיחות מכסימלית בכל מה שקשור ליכולת שלכם לרעיונות חדשים ויזמות מעניינות השבוע, בתולות. זהו זמן מצוין לעשות כמה שינויים הן בצורת החשיבה ובגישה שלכם, והן בצורך לקחת יזמה מעט שונה ממה שהורגלתם. תנו מקום לשינוי, בתולות.

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם שוהה עדיין במזל שור וחוטפת זוית פעולה לא קל מסטורן הנוקשה, מה שגורם לשבוע הזה להיות מכביד ודורשני במיוחד מבחינתכם. השקיעו קצת יותר מחשבה בכל מה שקשור לחומר וכספים, ונסו לייצב קצת יותר את הקרקע שמתחת לרגלים.

עקרב

מקבץ גדול במיוחד של כוכבים במזל שור מול המזל שלכם מאתגר אתכם השבוע, ומכריח אתכם לבנות כמה סוגי דיאלוג חדשים עם אנשים שאתכם ומולכם, הן במערכות היחסים הזוגיות והן בחברתיות. זהו זמן טוב לשנות סדרי עדיפויות, לצאת קצת מעצמכם, ולהיות קשובים יותר למי שבחר לחלוק את חייו או חברתו אתכם.

קשת

כוכב מרס יוצא סוף סוף ממזל תאומים המאכלס את בית הזוגיות והיחסים שלכם ועובר למזל סרטן, ואפשר לומר שחלק מהלחץ שחוויתם לאחרונה בדיאלוג הזוגי ואולי גם בדיאלוג בכלל מתחיל להרגע ולהתפוגג. כעת אפשר לחזור להרמוניה של מערכת יחסים שתהפוך מאוזנת יותר בהמשך. במקביל, שימו עין על הנעשה בחשבון הבנק, ונסו לדייק בפעולות שלכם.

גדי

מקבץ הכוכבים הגדול במזל שור בבית הביטוי האישי שלכם עדיין דורש מכם להיות אתם בכל סוג של דיאלוג כעת, אולם זוית הפעולה בין סטורן שליט המזל שלכם לבין ונוס עלולה להכביד גם עליכם: נסו להיות פחות ביקורתיים ושיפוטיים וקצת יותר סלחניים השבוע, גדיים. זה תלוי אך ורק בכם. גם ציניות מיותרת השבוע.

דלי

צמידות מדויקת בין השמש לאורנוס שליט המזל שלכם לא עושה לכם חיים קלים השבוע, דליים. המיקום הזה מביא איתו אינטנסיביות פנימית, גישה עצבנית וחסרת מיקוד ושקט, וצורך לשנות דברים שהפריעו לכם. קצת ספורט קפיצה לחדר הכושר ואפילו קצת שחייה יוכלו לשחרר לא מעט לחצים של הזוית הזו. הזהרו במיוחד בכבישים.

דגים

מקבץ כוכבים גדול במיוחד בבית התקשורת שלכם עושה טוב לדגיג שמוכן ורוצה להשקיע בשכנוע בדיבור חם ומפייס בשתוף ברגשות ובעמידה מוצלחת מול קהל. יש עכשיו כוח מיוחד למלים שלכם: אפשרו לו לצאת ולהתבטא, דגיגים, ואל תשאירו השבוע דברים בבטן ולו רק בגלל הצורך לנקות משקעים רגשיים שמפריעים לכם.

 

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן