תחזית שבועית

מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 23 למאי 21: נפטון תופס פיקוד, ומרקורי בורח..

אז.. מה קורה בכוכבים השבוע?

ובכן, הסכם הפסקת האש עם החמאס כבר בשטח. שלושה ימים כתבתי שוב ושוב שזה הזמן, ואז הבנתי שהוא יגיע בחמישי בשש בבוקר, אבל אחרי המטחים ששני הצדדים הטיחו זה בזה כדי לקבוע עובדות בשטח, בסופו של דבר ההסכם נחתם דווקא בשתים בבוקר, שעתיים לפני הזמן.. (יש כאן למטה אם תדפדפו סרטון וידיאו שמדבר על התהליך הזה ובוחן את ההסכם לעומק). ציפינו שאחרי שנגמור לקטר, נתחיל להתמודד עם הדברים החשובים שקצת נשכחו לאחרונה, אבל פתאום, דווקא עכשיו, נפטון המעצבן מתעקש להכניס את הרגש הדביק הזה לכל מקום, מוציא אותנו מפרופורציות, ובמקום שמרקורי יעזור לייצב ולתת יד כמו שעשה בשבועיים האחרונים – הוא פורץ פתאום בהילוך אחורי,  ומתעקש למרות הכל – להחזיר אותנו אחורנית..

וזה לא קל. כוכב נפטון מגלה מעורבות רגשית רבה בחיינו השבוע, שמקשה עלינו לא רק לקבל החלטות בתחומי חיים שונים אלא גם לתקשר באופן ברור ומדויק זה עם זה ולקבל החלטות מעשיות, כשכל מה שקשור ליחסים שלנו מאבד בקלות רבה גבולות או פרופורציות, וכשבנוסף לכל מרקורי כוכב התקשורת שלנו גם עובר להילוך אחורי וחוזר שוב לזוית הפעולה שלו עם כוכב נפטון הרגשי – כן, שוב הנפטון הזה שממש אי אפשר להפטר ממנו עכשיו -שפותחת את השבוע בחוסר איפוס רגשי שכזה..

בקיצור – אין ברירה, הצמדו חזק לעובדות והחזיקו חזק את הרגלים על הקרקע השבוע, שכן כולנו נצטרך הרבה מאוד יציבות כשנפטון ומרקורי בהילוכו האחורי יטלטלו בנדנדת הרגש הזו את כל מה שקורה סביבנו…

אז נכון, יהיה מעניין, אבל המעניין הזה יגיע עם מינון רגשני גבוה במיוחד בכל החלטה ופעולה (או אי-פעולה..) וכמה דרמות לא פשוטות שילוו אותנו השבוע..

החיים כטלנובלה.

 

 

 

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע

@זוית פעולה מדויקת של ונוס הרגשית עם נפטון הרגשני במזל תאומים

@מרקורי עובר להילוך אחורי במזל תאומים

@צמידות ונוס מרקורי במזל תאומים

 

כמו שאנחנו רואים כאן, נפטון די דומיננטי השבוע, וזוית הפעולה של מרקורי כוכב התקשורת עם הנפטון הזה פותחת את השבוע, ו..גם סוגרת אותו, כשהוא חוזר אליה כשהוא עובר להילוך אחורי: מה יותר סמלי מזה?

וזה למה שהוא גורם לנו: למעורבות רגשית בדרך קבלת ההחלטות שלנו במינון גבוה מאוד, וקושי לקל החלטות נכונות כשהרגש מרקיע שחקים וגורם לנו לעשות שטויות.

מה שכן, בגדול – טוב שהשגנו את ההסכם מול החמאס לפני שהשבוע הזה מתחיל,  כי יש מצב שכל הבלבול והערפול הזה היו מטרפדים את הסיכוי לעשות זאת בשבוע הזה..

 

הזוית הרגשנית של השבוע – בעצם כל זוית היא סופר רגשית השבוע, אבל הזוית הזו בין ונוס הרגשית לנפטון שהוא סופר רגשי – רגשנית במיוחד.

המעורבות הרגשית הגבוהה שהזוית הזו מביאה איתה הזו קשורה גם ליכולת שלנו לפתוח את הלב אחרי כל כה שעברנו בשבועיים האחרונים ולהתחבר לרגשות עדינים ולכל מה שקשור לאהבה, אבל אם בכל זאת נצליח – ההסתכלות הרומנטית הזו עלולה לגרום לנו לאבד קשר עם המציאות האובייקטיבית בשטח כשהרגשות מכתיבים לנו פעילות, לבזבז כספים שלא לצורך, ולהגזים בלילה עם המתוקים…

מה כן? זהו זמן נפלא ליצירתיות ולאהבות דרמטיות וחסרות סיכוי, אבל תכל'ס בשטח – כדאי לא לאפשר לראש להתעופף בלי רגלים איתנות על הקרקע.

מי בעיקר יושפע מהצמידות הזו? מזלות שור מאזניים עקרב אריה דלי דגים בתולה וקשת.

 

 

מרקורי כוכב התקשורת עובר להילוך אחורי  – ביחד עם שליטתו של נפטון, זה אולי המאפיין העוצמתי ביותר של השבוע הזה.

בשבוע הקודם עם המעורבות הרגשית הגבוהה של מרס סטורן וכירון, דווקא מרקורי כוכב התקשורת שלנו עזר לנו לשמור על פרופורציות ולהיות מעשיים בזמנים קשים.

אולם השבוע הזה גם על מרקורי לא נוכל לסמוך, וכל אחד יצטרך לבנות את הקרקע שלו באופן אישי כדי שירגיש איתן ובטוח על הקרקע שהשבוע תהיה רגשנית ולא יציבה מתמיד.

הילוכו האחורי של מרקורי במזל תאומים מחזיר את הדילמות שחשבנו שפתרנו בשבוע הקודם על שולחן הדיונים, וזה יכלול את כל מה שהיה על השולחן במלחמה עם החמאס מצד אחד ובמלחמה הפנימית בערים המעורבות שלנו.

לא רק זאת – כעת גם נצטרך להתמקד שוב בכל מה שקשור ליכולת להקים ממשלה דווקא עכשיו כשאנחנו כל כך צריכים יציבות שלטונית ומערכות שלטון וחוק מתפקדות: כפי שנראה, לא נראה כאן לצערי יותר מדי יציבות, בלשון המעטה, כשאוסף של החלטות גרועות עלול להחזיר אותנו בדיוק למקום שבו היינו – בגלל הילוכו האחורי של מרקורי במזל תאומים – לפני היציאה למבצע שומר החומות, על כל המשתמע.

זהו זמן שבו נצטרך ללמוד מחדש לסמוך זה על זה וגם על ההגיון והרציו שלנו, ולא על האפים והדאונים סביבנו עם כל הדרמות הרגשניות שאנחנו פוגשים ונפגוש בשבוע הזה.

אבל.. אחרי עשרת הימים האחרונים והכאוס שחווינו הן מבחינת שלטון החוק והן מבחינת קבלת ההחלטות של שאר הדרגים – חוץ מאשר צה'ל כמובן שכרגיל עושה עבודה מופלאה אך הוא רק הזרוע המבצעת של ממשלה שמתקשה לתפקד בכל התחומים – נראה שדווקא השבוע, בהפוך על הפוך, נוכל בעזרת אינטואיציה תחושות בטן וחשיבה מחוץ לקופסה, לנסות ולאלתר אישו שהיא דרך יציאה מכל הסבך הזה שאופף אותנו וגם יהפוך אותנו ביתר שאת בשבוע הבא.

אז.. כרגיל הצרות של מרקורי בתקשורת לא מובנת בקצרים בתקשורת אי הבנות ושכחה של חפצים אישיים בכל מיני מקומות וביטול פגישות – לזה כבר התרגלנו, אבל היי, לפחות נראה שעם הקורונה דווקא דברים מסתדרים ואם בכל זאת נגיע להסכמה שהיא עם החמאס שהיא אפשרית אבל מאוד שבירה ופגיעה והילדים יהיו בבתי הספר ובגנים ויאפשרו לנו חשיבה צלולה לרגע למרות הכל, אולי בסופו של דבר דווקא מהשבוע המוזר הרגשני והלא ברור הזה תצמח הישועה…

מי בעיקר יושפע מהמעבר של מרקורי להילוך אחורי? מזלות תאומים, בתולה, קשת, דגים ובעצם… כולנו.

 

הזוית הרגשנית של השבוע – זו הצמידות בין ונוס הרגשית שהולכת קדימה לבין מרקורי כוכב התקשורת שלנו שהולך אחורנית במזל תאומים תוך ששניהם חוטפים זוית פעולה עם נפטון ממש בסופו של השבוע.

הזוית הזו רגשנית במיוחד כיון שמרקורי בהילוכו האחורי כעת ומחזיר אלינו זכרונות מהעבר בעוד ונוס הרגשית הולכת קדימה, אלמנט שמערב עבר והווה מבחינה רגשית  ומביאה איתו לא רק ערפול ובלבול אלא גם נוסטלגיה פנטזיות והרבה דמיון למערכות היחסים שלנו…

אז כן, בטחון רגשי או כל בטחון אחר ממש לא ודאי בכל השבוע הזה ובטח תחת הזוית הזו, אבל זה בהחלט עשוי להיות מרתק יצירתי דרמטי ומרגש…

מי בעיקר יושפע מהצמידות הזו? מזלות שור, מאזניים, תאומים, בתולה, ובעקיפין – חיי הרגש של כולנו, לטוב ולרע. 

 

ואיך התחזית השבועית נראית במפת הכוכבים של השבוע?

 

@

 

ומבט נוסף על ניתוח ההסכם עם החמאס והשלכותיו 

 

@

 

 

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

 

 

 

@

ומה קורה למזלות?

טלה

כוכב מרס ממשיך לנוע במזל סרטן, מיקום לא קל גם לסרטן וגם לטלה עם כל הדרמות שקורות דווקא במקום שבו אנחנו זקוקים לבטחון, אבל בהפוך על הפוך זהו זמן מצוין לשיפוצים ולשינויים בבית בסביבתו וגם ביחסים.

שור

ונוס שליט המזל שלכם שוהה במזל תאומים ונצמדת למרקורי ובזוית פעולה לנפטון – השור שלנו הופך גם תקשורתי ודברן וגם רומנטי במיוחד, וכידוע אין דבר חמוד וילדותי משור ענק כשהוא מאוהב… זמן להתאהב מחדש שוורים, אפילו בחיים עצמם, ולתת ביטוי שמח לאהבה הזו.

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם גם עובר השבוע להילוך אחורי כמו כל שלושה חודשים, וגם מושפע באופן כזה או אחר מכוכב נפטון המטשטש ומערפל והופך את הכל לרגשני.. שבוע רגשני ולא ברור ובעיקר לא בטוח. הזהרו בהחלטות שלכם.

סרטן

הרבה דברים קורים עכשיוו מאחורי הקלעים, בעיקר כשמקבץ הכוכבים הגדול שוהה עכשיו במזל תאומים עם השמש מרקורי וונוס ומרקורי בהילוך אחורי… חשוב לפעול באופן מדויק ולא סיכונים, ולקבל החלטות זהירות במיוחד עכשיו. זמן מצוין לניקוי משקעים.

אריה

הצד החברתי שלכם פעיל כעת במיוחד ויש לכם יכולת השבוע לפעול באופן חכם בכל מה שקשור למוסדות וארגונים בחייכם. השמש שליטת המזל שלכם מריצה דברים קדימה במזל תאומים ובעזרת זוית הפעולה עם יופיטר כוכב השפע: הזהרו מאופטימיות יתר ואל תקחו סיכונים!

בתולה

בית הקריירה שלכם פעיל במיוחד השבוע אולם הילוכו האחורי של מרקורי הופך את הפעילות השבוע לא בטוחה ובעייתית, וחשוב להזהר מהחלטות מהירות ופזיזות מבלי לראות את כל התמונה. יש אקשן באוויר אבל סבלנות היא מלת המפתח כעת.

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם שוהה במזל תאומים השייך גם הוא ליסוד האויר ומביאה איתה כמה רעיונות ויזמות מעניינות לצמיחה והתפתחות אישית, אולם זוית הפעולה שלה עם נפטון המטשטש ומערפל עלולה לגרום להחלטות רגשניות וגרועות.. שמרו על הכסף שלכם.

עקרב

זוית של מתח שנמשכת לאורך השבוע בין כוכב מרקורי לפלוטו שליט המזל שלכם עלולה לגרום לתקשורת תוקפנית או לוחמנית ללא סיבה ולשיקול דעת גרוע. חשוב להמנע מגישה תוקפנית מדי ומסערות ודרמות מיותרות. החלטות גדולות – נסו לדחות לשבוע הבא.

קשת

יופיטר שליט המזל שלכם עושה צעדים ראשונים במזל דגים הרגשני ונראה שאכן הקשתון ההרפתקני שלנו הופך להיות רגשי ורגשני יותר מתמיד. זוית פעולה בין השמש ליופיטר שליט המזל שלכם מביאה איתה אמביציה חזקה וצורך לקבוע עובדות בשטח. רוצו מהר, אבל..בזהירות.

גדי

התחום המקצועי הופך דורשני במיוחד השבוע, וממטיר עליכם אוסף של משימות ומטלות שחייבים לבצע ולנקות את שולחן העבודה ממה שהצטבר עליו. חשוב כעת גם לשים לב לבריאות שלכם: זמן להחלטות הקשורות לדיאטה, אכילה נכונה ומינון נכון של פעילות פיזית וספורטיבית.

דלי

מקבץ כוכבים גדול במיוחד בבית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם הופך את הדלי שלנו לנלהב ורגשני במיוחד, ואפילו גורם לו לצאת קצת יותר מהבועה המוכרת. זהו זמן לתת עדיפות לכל מה שקשור לאהבה על כל נגזרותיה, אבל להשקיע בעיקר בפתרון בעיות באופן יצירתי וחשיבה מחוץ לקופסה.

דגים

נפטון שליט המזל שלכם פעיל במיוחד השבוע ולאו דווקא לטובה: זוית פעולה שלו גם למרקורי כוכב התקשורת וגם לונוס הרגשית עלולה לגרום לאוסף של החלטות רגשניות ולא מעשיות, ולמצבי רוח משתנים במהירות ולחוסר יציבות. נסו להתמקד השבוע בעיקר במה שחייבים לעשות כדי לייצר סדר יום ופעילות שאפשר להשען עליהם, ולהמנע מאשליות פנטזיות ודמיון פרוע במיוחד.

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן