תחזית שבועית

מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 23 לינואר 22

אז..  מה קורה השבוע בשמים? 

שבוע רב פעילות לפנינו, ומה שמעניין – רובה מתמקדת בעיקר במזל גדי, אחד המזלות המשמעותיים הנוקשים השיפוטיים המעשיים והאמביציוזיים ביותר על פני גלגל המזלות.

זה יהיה דורשני, פרקטי שיפוטי ולא קלצ אבל אם נבין את דרך פעולתו של סטורן שליט הגדי ואת השפעת הסגנון הגדיי על הפלנטות, נוכל להפוך את השבוע הזה לאיכותי מעשי  ומשתלם, בעיקר לאלה מאתנו שלא פוחדים מצד אחד להגיע למסקנות, ומצד שני – גם מתעקשים להפנים אותן וליישם אותן בשטח.

יהיה לא קל אבל… בהחלט מעניין.

 

 

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע

@כוכב מרס עובר למזל גדי

@ מרקורי חוזר בהילוך אחורי למזל גדי

@ונוס יוצאת מההילוך האחורי במזל גדי

@מרקורי בהילוך אחורי נצמד לפלוטו במזל גדי

 

 

המעבר המשמעותי בשמים השבוע – זהו מעברו של מרס כוכב היזמה והאקשן ממזל קשת ההרפתקני והפרוע, למזל גדי המחושב מאורגן ומעשי.

על פניו זהו מעבר בהחלט לא רע: לא בכדי נחשב מיקומו של כוכב מרס במזל גדי לנעלה, כיון שהשפעתו של מזל גדי שכל כך נוקשה ותקיף למזלות אחרים – מיטיבה כאן עם מרס שלנו.

כן, דווקא כאן לומד הפרחח האסרטיבי והפרוע הזה משמעת מהי, והוא בהחלט מממש את הפוטנציאל שלו כאן באופן המיטבי.  

מי יושפע מהמיקום הזה? כעת הטלאים שלנו יוכלו להתמקד במה שחשוב באמת, הגדיים  יקבלו הכבה אנרגיה לעשייה, המאזנאים יוכלו סוף סוף להשקיע בבית ובמשפחה, והסרטנונים יקבלו כוח לעמוד על שלהם בזוגיות וביחסים.

 

 

 התקשורת השבוע – מרקורי כוכב התקשורת שלנו ממשיך לנוע בהילוך אחורי, וחוזר כך למזל גדי עצמו.

חזרתו של מרקורי במזל גדי מביאה איתה סדר וארגון חדשים, הקשורים למהפכים לשינויים ולסדרי עדיפויות שהשתנו בשבועות האחרונים,וכעת מבקשים גם מסגרת חיצונית ברורה שתגדירו אותם קצת אחרת.

 כעת אפשר לשוחח על דברים שהתרחשו לאחרונה ולא דיברנו עליהם, אלמנטים שהתרחשו לאחרונה מאחורי הקלעים ולא בקדמת הבמה, ועל תהליכי שינוי הקשורים למסגרות פעולה כמו משרדים ממשלתיים – משרד החינוך למשל – או דרכי טיפול בקורונה, או אפילו תהליכים הקשורים לנושאי חומר וכספים, רגולציות,  ושינויים במסגרות פעולה שהיו חייבים להתרחש וכעת אכן משתנים ומתאימים את עצמם לצרכי אלה שמשתמשים בהם.

במקביל אנו עלולים לחוות עכשיו שינוים בדרכי הפעולה של הממשלה שמכבידים על כולנו, סגר פתאומי,  או אירועים שמצדיקים את חזרתן של הוראות שעה מכבידות, ביטול חוקים שעלו באופן לא תקין, ושינוי סדרי עדיפויות לגבי הוצאת כספים בכלל.

במזל גדי עוסק מרקורי בתהליכים רשמיים שגם הם עוברים שינוי כעת, לעיתים לרעה כמו הידוק החגורה לגבי בדיקות רפואיות מסים והחלטות ממשלה, והכבדה של חוקים מסוימים על האזרח הקטן לאחרונה, אם בגלל הצורך לבטלם, ואם בגלל הצורך לחוקק כמה חוקים חדשים שכאלה כמו למשל חוקים הקשורים לחקירות משטרתיות, משפטים שחוזרים לכותרות,  ונושאים מסחריים שעוברים שינוי והתחייחסות כמו חומר וכספים, יבוא ויצוא, ומערכת חוקים ובתי משפט.

יהיה לחוץ דחוק ולא קל, אבל אולי דווקא בגלל זה יגיע גם השינוי בכל אלה, שבושש לבוא.

מי בעיקר יושפע מכך? מזלות תאומים, בתולה קשת דגים גדי סרטן מאזניים וטלה.

 

 

צמידות בין מרקורי בהילוך אחורי וכוכב פלוטו – זו צמידות לא קלה, שעלולה להכניס אלמנטים אלימים לתקשורת שלנו, איומים באלימות, ואפילו אלימות בפועל.

מיקומו של מרקורי ופלוטו במזל גדי עלול להביא איתו איומים באלימות מול מוסדות וארגונים, הפגנות אלימות, וקושי לקבל מציאות מסויימת כמו פסקי דין או גישה ממשלתית לנושאי מסויים שמביא בעקבותיו התנהגות אלימה של מגזרים מסויימים, אלימות פוליטית, וגישה כוחנית של מוסדות וארגונים בחיינו מול האזרח הקטן.

ברמה האישית זו צמידות מכבידה מבחינה רגשית, שעלולה להביא למצבי קיצון סכסוכים ועימותים, ויכוחים ואי הסכמות, והסלמה של ויכוחים רגילים למצב של אלימות ממשית, בעיקר מילולית, אבל יש מצב שלא רק.

אם נוכל להגיע לעמק השווה השבוע בנושאים שחשובים לכולנו, גם במישור הפוליטי וגם במישור הארגוני וגם בכל מה שקשור לאלמנטים ממשלתיים כמו התנהגות מול משרד החינוך הבריאות או המשטרה  ולדחוף קדימה יזמות לשינויים בהתנהלותם שמפריעים לאזרח הקטן, יתכן ובסופו של דבר מיקומו זה של מרקורי הן במזל גדי והן בצמידות עם פלוטו, יתרום בעקיפין לכולנו.

מי בעיקר יושפע מהצמידות הזו? מזלות תאומים, בתולה, קשת דגים אריה עקרב שור ודלי.

 

 

ונוס חוזרת להילוך רגיל במזל גדי – זה אחד האלמנטים החיוביים של השבוע, שממנו נרויח כולנו.

הילוכה האחורי של ונוס הוא בדרך כלל תהליך שמוציא את כולנו מאיזון כזה או אחר, בדרך כלל מאיזון רגשי עדין שכולנו בנינו לנו בחיינו, וכעת הוא מופר לעיתים קרובות ומכריח אותנו למצוא פתרונות למצב הזה הן רגשית, הן ביחסים, והן בדיאלוג עם העולם בגלל כולל בדיאלוג שלנו עם חשבון הבנק.

במזל גדי מופר האיזון הזה לא רק בדיאלוג הרגשי שלנו עם אחרים ועם העולם, אלא גם ברמת הבטחון האישי שאנו חשים מול מסגרות פעולה שונות בחיינו, כולל מסגרות פעולה הקשורות לחוקים, מסגרת החוק עצמו, וכל מה שקשור לגבולות שבין אדם לחברו, בין המדינה לאזרח הקטן, ובין המדינה לנושאים כספים ופיננסים הקשורים לכולנו.

ונוס חוזרת להילוך רגיל ומחזירה קודם כל את הבטחון ברגשותינו שלנו אם בזוגיות וביחסים ואם ביחסים במשפחה או בדיאלוג הרגשי שלנו מול העולם ובבטחון שאנחנו חשים בו, רגשית כלכלית או מבחינת בטחון אישי.

זהו זמן טוב לחזור ולשדרג את הגבולות שבין אדם לחברו, את הגבולות שבתוך מערכות היחסים שלנו, ואת הבטחון האישי והזוגי שקצת התערפל ונעלם לאחרונה, וכעת אפשר להחזיר אותו ליחסים תוך כדי שיחות עומק וליבון נקודות מחלוקת, ושדרוג התקשורת האישית והרגשית עם בן או בת הזוג, בני משפחה, ומסגרות הפעולה שלנו בעולם בכלל, כולל מסגרות פעולה  מקצועיות במוסדות וארגונים בחיינו.

מי בעיקר יושפע מהחזרה הזו? מזלות שור, מאזניים, עקרב אריה ודלי,  טלה סרטן וגדי.

 

וכך נראית מפת השמים השבוע

 

@

 

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

 

@

 

אסטרו-זום  ומדייקים או משנים כיוון!

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 700 שקלים 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת 3 מפות: שתי מפות לידה + מפה שלישית – מפת הקשר הזוגי עצמו: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 900 שקלים  

ליווי אישי : ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

 טל. 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

 

@

 

@

ומה קורה למזלות?

טלה

מרס שליט המזל שלכם עובר למזל גדי המאכלס את בית הקריירה שלכם, טלאים: הגיע הזמן לממש את האמביציה שלכם, להגדיר מטרות – ולרוץ קדימה

שור

סוף סוף חוזרת ונוס שליטת המזל שלכם להילוך רגיל ושמה קצת למהפכים הרגשיים ולשינויי מצב הרוח, אבל רק בשבוע שלאחר מכן כשתתיישר תרגישו את ההבדל. עוד קצת סבלנות, וזה יקרה…

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם חוזר בהילוך אחורי למזל גדי הנוקשה, ונצמד לפלוטו היצרי. שבוע שמצריך התנהלות זהירה במיוחד, וגישה לא מרדנית שעלולה להתנקם בכם: סבלנות ואורך רוח יעזרו לא להסחף ולאבד את הראש.

סרטן

מעברו של מרס כוכב האקשן לבית הזוגיות והיחסים שלכם עלול לעורר כמה ויכוחים ועימותים בחודשיים הקרובים, בעיקר בנושאי שליטה ואגו. חשוב מאוד לדבר על הדברים לבטא רגשות ולא להסחף למאבקי שליטה מיותרים. קצת יותר אהבה, הבנה ורכות..

אריה

השמש שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל דלי החברתי והאריה שלנו חוזר למעגלים המוכרים, אולם חוסר זויות של השמש עלול לגרום לכם להרגיש לבד במערכה השבוע. זמן לפעול באופן סוליסטי, ולא לפחד לקחת אחריות על הכל. זה ישתלם.

בתולה

מקבץ הכוכבים הגדול במזל גדי המאכלס את בית היצירתיות והביטוי האישי שלכם, מדגיש את הצורך הבתולי לעשות השבוע דברים בדרך שלכם, אבל הילוכו האחורי של מרקורי ממליץ לשמור את המאבקים האמיתיים לחודש הבא, כשתהיו במיטבכם. זמן לשמוח במה שיש, לשדרג אותו, ו..לחכות.

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם שוהה במזל גדי המאכלס את בית המשפחה שלכם, וחזרתה להילוך רגיל יכולה לסמן את סיומו של קונפליקט שליווה את החודשיים האחרונים, ואת סיום הקושי שחוויתם. כעת מגיע הזמן לפתוח את הלב, ולכפר על הקשיים..באהבה.

עקרב

צמידות בין מרקורי כוכב התקשורת שחוזר בהילוך אחורי למזל גדי ובין פלוטו שליט המזל שלכם מאפשרת גילוי סודות מעיקים, ניקוי משקעים רגשיים שהצטברו, ובמקביל – פתיל קצר ותקשורת כוחנית שכדאי להמנע ממנה. זמן לנהל שיחות עומק ולהשאיר את הרגש בצד.

קשת

יופיטר שליט המזל שלכם ממשיך לנוע במזל דגים, אך עדיין לא באמת יוצר זויות משמעותיות עם כוכבים אחרים. במקביל עובר כוכב מרס לבית הכספים שלכם, וחשוב להזהר עכשיו מהוצאות גבוהות ובזבוז כספים שלא לצורך. אל תקנו מה שאין לכם בו כעת צורך אמיתי, קשתים.

גדי

נראה שים של פעילות מתרחש לו במזל שלכם עכשיו. כוכב מרס עובר למזל שלכם ומביא איתו ים של מרץ ואנרגיה אבל גם גישה תוקפנית. מרקורי חוזר למזל גדי לסגור מעגלי תקשורת שמיצו את עצמם ונשארו פתוחים, וונוס חוזרת להילוך רגיל ומחזירה אליכם את האיזון הרגשי. שליטה ובקרה –  מלות המפתח של השבוע.

דלי

השמש ממשיכה לנוע במזל שלכם ולהביא איתה שמחה לימי ההולדת של הדליים, אחד המזלות הפופולריים בגלגל המזלות, אולם חוסר זויות של השמש וחזרתו של מרקורי כוכב התקשורת למזל גדי עלולים לגרום לאכזבות לציפיות היתר שהיו לכם. זמן להגדיר מטרות, אולם לפעול רק מהשבוע הבא.

דגים

הצד החברתי פעיל במיוחד השבוע, ואיתו גם המעגלים החברתיים שלכם וגם הקשרים שלכם עם מוסדות וארגונים בחייכם. זהו זמן להתפייס עם מי שאיתו רבתם לאחרונה, לסגור קצוות שהפריעו לכם, ולאזן את התקשורת שלכם עם העולם לפני שאתם חוזרים למסע אמביציוזי נוסף מול העולם. הגיע הזמן להתמקד במה שחשוב לכם באמת, ולא למסמס את המטרות החשובות שלכם בהסחות דעת למיניהן.

 

@

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן