תחזית שבועית

מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 16 למאי 21: אורנוס בזוית לסטורן, ויש סיבות למתח.

אז.. מה קורה השבוע בכוכבים? 

אתחיל מהשאלה שכולם מפנים אלי: מה קורה עם החמאס?

ובכן, זוית הפעולה שפתחה את כל הפעולה הזו שגם הראיתי אותה בסרטונים האחרונים בין כוכב מרס לכירון, מתרחקת בהדרגה.

בסוף השבוע כוכב מרס נמצא ב 13 מעלות במזל סרטן, בעוד כירון נשאר ב 11 מעלות במזל טלה. זה אומר שהזוית הזו עדיין בפעולה אבל חלשה למדי,  ועוד יום יומיים תתרחק ותתחיל להתפוגג.

מכיון שעוד זויות מעורבות בסיפור עם החמאס אי אפשר לומר שזה יגמר לגמרי, אבל בערך ביום רביעיתכן שכל זה יהיה כבר מאחורינו, או לפחות הרוב המוחלט.

וטוב שכך..

אבל באופן כללי, השמחה עוד מוקדמת. נכון, שבוע חדש מפציע באופק, אבל הוא מביא איתו זמירות אגרסיביות ישנות, ובעיקר – את זוית המתח המרדנית של 150 מעלות בין מרס האסרטיבי לסטורן הנוקשה שפותחת את השבוע: הגיע הזמן לארגון מחדש, חברים, גם של חיינו בכלל וגם של כל מה שקשור למסגרות הפעולה שלנו, ושל שלטון החוק – זה בערך מה שאומרת, או יותר נכון דורשת, הזוית הזו: אם לא, המחיר יהיה גבוה. יש כאלה שכבר שילמו חלק ממנו, אבל הוא הולך ועולה ככל שדברים לא נעשים. זוית הפעולה בין אורנוס לסטורן שמתחילה בסופ'ש אפילו מקצינה את המגמה הזו.

בעולם האידיאלי כעת אמורה להיות ממשלה מתפקדת שמצד אחד משלימה את המערכה מול חמאס, ומצד שני לוקחת את העניינים לידים, ומשליטה את שלטון החוק והסדר על כנו במהירות, אחרת – כולנו נידונים פה לחודש אנרכיסטי חסר שליטה והדברים רק ילכו וידרדרו.. כך לפחות לפי שקורה בכוכבים השבוע, ובתהליך מתמשך עד אמצע חודש יוני שם הוא מגיע לשיא.

כן, העניין הוא פשוט: אם לא ניקח את העניינים לידים ונשים את הצד האנרכיסטי שמתפתח פה תחת סורג ובריח ונחזיר למדינה על שלל חוקיה את השליטה, המדינה החמודה שהכרנו תהפוך לסוג של רפובליקת בננות שבה שולטות מיליציות מקומיות על אזורים שלמים, וכבר עכשיו אפשר לראות איך השוטרים עצמם מפחדים להכנס לאזורים מסוימים שמתחילים לצאת משליטה, והרעב לאקשן – כשהוא מתודלק בנשק שמתחיל לצאת מהמחבואים עכשיו – ילך  ויתחזק.

האם זה תסריט דמיוני לסרט עתידני? מצטער חברים, העתיד הזה כבר פה,  והזוית הזו שמתחילה השבוע בין אורנוס התזזיתי לסטורן הנוקשה שתלווה את החודש שלנו ותגיע כאמור לשיאה ביוני, תכריח אותנו להתעמת בדיוק עם התסריט הזה.

לא יעזרו כל הצעקות וההאשמות באולפני הטלביזיה ביומני החדשות: הסרטונים שעולים כל ערב על המרקע מראים בדיוק את זה, וכבר עכשיו במדינת ישראל הדמוקרטית והחופשיה יש אזורים ששומר נפשו ירחק מהם.

מה אפשר לעשות? קודם כל להחליט שנלחמים בכך בכל הכוח ובכל האמצעים, ואני מתכוון בכל האמצעים גם אם צד מסוים לא מרוצה מכך פוליטית: משטרה, משמר הגבול, צבא – כל מה שיכול לכפות חזרה של שלטון החוק צריך להיות מופעל ומהר, לפני שהשטח עצמו יקבע את החוקים, כי משם יהיה קשה לחזור: כשזוית הפעולה בין אורנוס לסטורן תתחיל להזיז פה דברים, יהיה לא נעים.ב

בנוסף, עולים יותר ויותר סימני שאלה לגבי תזמון התקיפות של חמאס או של הכנופיות לאורך השבוע במקביל לפעילות פוליטית שמתרחשת מאחורי הקלעים אצלנו, ויותר ויותר אנשים מרימים גבה על הקשרים האלה שממש לא נראים מקריים, אבל.. גם זה יעלה בזמנו, כי זה – קשור בעיקר לפלוטו שנמצא בהילוך אחורי, שליט האופק של מדינת ישראל, והדברים שהוא מתחיל להעלות החוצה מאחורי הקלעים.

אבל לא הכל שחור: קורים גם דברים אחרים השבוע, חלקם אפילו חיובי למדי, ויש בהם אפילו מידה מסוימת של אופטימיות. כן כן.

 

 

 

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע

@השמש עוברת ממזל שור למזל תאומים

@ שמש בזוית פעולה מדויקת ליופיטר כוכב השפע

@מרקורי כוכב התקשורת בזוית פעולה 90 מעלות לנפטון המטשטש ומערפל

@ כוכב אורנוס התזזיתי נכנס לזוית פעולה עם כוכב סטורן הנוקשה המסמל מסגרות פעולה.

 

 

נתחיל דווקא מהזוית האחרונה.

 

 

הזוית ההרסנית של השבוע – זו זוית הפעולה בין אורנוס התזזיתי, לסטורן הנוקשה.

בגדול, זו זוית שעלולה להביא איתה באמת אנרכיה לחיינו, כי אורנוס התזזיתי מרים ראש עכשיו מול סטורן המייצג את שלטון החוק.

סטורן מייצג את כל החוקים שבנינו לנו ושיוצרים פה מדינה מסודרת. לא מזמן השלטון קרא פה למפגינים נגדו 'אנרכיסטים' אבל ברור שהיה כאן בלבול: המפגינים דווקא ביקשו סדר וארגון, בעיקר כזה שיחליף את השיטה הנוכחית שהיתה מבולבלת ולא יעילה ולא הוכיחה את עצמה.

אבל אנרכיזם אמיתי הוא משהו אחר לגמרי. יש מדינות באפריקה שלשלטון יש כוח רק באזורים מסויימים. בשאר המדינה שולטות מיליציות כוחניות. דמוקרטיה? תשכחו מזה, וזה גם אומר שכל מה שבאמת גורם לנו להיות מדינה מתוקנת כמו מערכת חינוך למשל, או בריאות – ידרדרו מהר מאוד. כנ'ל שאר המערכות. אנרכיה גובה מחיר יקר, ומה שמעציב הוא שקל להכנס אליה – וקשה לצאת.

הזוית של אורנוס שנשלחת לסטורן אומרת חד משמעית: אני לא מכירה בחוקים שלך. יש לי חוקים משלי. ביוני הזוית הזו תגיע לשיא. אם לא נטפל במצב שקורה ממש עכשיו בכמה וכמה ערים במדינת ישראל, הם יהפכו למובלעות חסרות שליטה, ומשם הכל יתפורר.

מה עושים? קודם כל עושים: מחליטים כבר על ממשלה מסודרת ומאורגנת שבה התפקידים הם בחלקם על ידי בעלי מקצוע או יועצים מקצועיים שולטים במערכת קבלת ההחלטות, ויוצאים לדרך מהירה של שליטה ואכיפת החוקים בכל דרך אפשרית, כולל כוח הזרוע והרבה ממנה, כוח שנוצל באופן חסר תכלית מול מפגינים תמימים עד כה ומשום מה לא מופעל היום כנראה משיקולים פוליטיים או מחוסר רצון של מפעיליו להודות שהדברים כבר לא בשליטה.

אינני אדם פוליטי, אבל מערכת שלא הוכיחה את עצמה בעשר השנים האחרונות צריכה לפנות את מקומה ומהר למען מערכת חדשה של אנשים ערכיים ומנוסים כאחד, ולצאת מהר לדרך חדשה עם כל הסמכויות האפשריות מבלי שישימו לה רגלים, כי זה – בנפשנו.

אפשר לכתוב על כך הרבה אבל נראה לי שמיציתי את העיקרון, בעיקר מהיכרותי את המערכת הזו של אורנוס וסטורן: מה שלא יבנה באופן ערכי ויציב, ישתנה ויפנה את מקומו למשהו אחר, בשאיפה שזה לא יהיה משהו כוחני יותר אלא מאורגן וחכם יותר, כי אחרת..

ואת השאר נשאיר לדמיון, שאחרי שלישי ורביעי בערב נראה שכבר איכשהו הוא פולש לריאליטי של חיינו האמיתיים, כאן ועכשיו.

 

 

המעבר המשמעותי של השבוע – זהו מעברה של השמש, מיקוד האנרגיה של כולנו, ממזל שור הפרקטי למזל תאומים השכלתני והמילולי.

מצד אחד שימשה השמש במזל שור עוגן לא רע בעיקר בזמנים כאלה כשאנחנו זקוקים לכל טיפת יציבות ובסיס ושורשים שרק אפשר.

מצד שני,  נראה שהגיע הזמן להזיז דברים מהר יותר וקצב הדברים במזל תאומים בהחלט הרבה יותר מהיר ובעיקר תקשורתי. זהו זמן טוב לשנות סדרי עדיפויות בכל מה שקשור לתקשורת בכלל, לדבר לשתף ולחלוק את מה שבאמת קורה עכשיו מתחת לפני השטח ומעליו, כדי שנוכל לא רק להתארגן אחרת, אלא גם לדבר לברר להצהיר כוונות ובעיקר – לשנות…

מקבץ כוכבים במזל תאומים שכולל את השמש מרקורי וונוס יכול להתאים בדיוק לזה, ובעיקר בזמנים שכאלה

מי בעיקר יושפע ממעבר השמש? מזלות אריה דלי עקרב שור תאומים קשת דגים ובתולה

 

 

הזוית החיובית של השבוע – זו זוית הפעולה בין השמש, המיקוד האנרגטי של הדברים, לבין יופיטר כוכב השפע והמרחבים.

בגדול זו זוית אמביציוזית מאוד, ובעיקר אופטימית. ואכן עשויים להיות כמה ימים אופטימיים השבוע שבהם הדברים עשויים להיראות אחרת, אבל… מכיון שזו זוית פעולה זו בעיקר אופטימיות יתר, מה שאומר שלא בהכרח יש מקום ובסיס חיובי לכל האופטימיות הזו, ולכן – כדאי להשתמש באנרגיה הזו כדי לדחוף דברים קדימה, אבל.. לא לקחת סיכונים מכל סוג.

מי בעיקר יושפע מהזוית? מזלות אריה, קשת, דלי עקרב שור תאומים בתולה ודגים.

 

 

הזוית הקשה של השבוע – זו זוית הפעולה המדויקת בין מרקורי כוכב התקשורת שלנו, לבין כוכב נפטון המטשטש ומערפל.

הסכנה בזוית הזו היא הטשטוש והערפול שנפטון מביא אל התקשורת שלנו, בעיקר בגלל מעורבות רגשית גבוהה במיוחד.

המעורבות הרגשית הזו עלולה להביא איתה שיקול דעת רגשני וגרוע מבחינת תפיסת המציאות כפי שהיא, והחלטות מאכזבות. אולי משום כך דווקא עכשיו בזמן הזוית הזו כדאי לדחות את ההחלטות המשמעותיות שלנו לשבוע הבא, אם אפשר.

מה כן חיובי בזוית הזו? יצירתיות והשראה והרבה דמיון – אלה בהחלט מגיעים עכשיו, ולכן מבחינה יצירתית זהו זמן מעולה: מבחינת חומר כספים והחלטות מעשיות – זהו זמן לא מוצלח במיוחד.

מי בעיקר יושפע מהזוית הזו? מזלות תאומים בתולה דגים וקשת

על מה שהופך את השבוע הזה לקריטי כל כך אני מדבר כאן, בסרטון הזה, ומראה במפת הכוכבים:

 

@

 

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון ולהיות חלק מעולמי המוזר: כל יום סרטון אסטרולוגי חדש ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

 

 

 

 

 

 

ומה קורה למזלות עצמם?

טלה

שבוע מתסכל עלול לעבור על כוחותינו: מרס שליט המזל שלכם יוצר זוית של מתח עם סטורן הנוקשה. אתם עלולים לחוש עכשיו שדברים לא זזים, שהאנרגיה שלכם תקועה, ושהכל כאילו נמצא בפול גז בניוטרל.. מה עושים? מחכים בסבלנות, מרגיעים את הרוחות, ו..מנסים שוב

שור

השמש שליטת המזל שלכם היא האחרונה לעבור מהמזל שלכם למזל תאומים, ומקבץ הכוכבים הגדול הזה במזל תאומים מדגיש את הצורך להשקיע קצת יותר אנרגיה ומחשבה בחשבון הבנק שלכם, ובנושא הכלכלי בכלל. הגיע זמן להתארגן כלכלית לתקופה הקרובה.

תאומים

מזלטוף, תאומימים! השמש עוברת למזל שלכם שם נמצאים כבר מרקורי שליט המזל שלכם וונוס הרגשית שכבר פותחים עבורכם כמה וכמה אפשרויות חדשות. אחרי חודש כבד ומכביד, הגיע הזמן לזרום קדימה.

סרטן

כוכב מרס האגרסיבי ממשיך לנוע במזל שלכם, ולהביא איתו עצבנות חוסר שקט ורצון לפעולה. זהו זמן שבו כדאי ורצוי לפעול באופן רגוע עד כמה שאפשר, להשתמש במרס כדי לקדם תכניות פעולה, אבל לא לאפשר לו לקלקל את היחסים שלכם עם העולם.. בי קול!

אריה

השמש שליטת המזל שלכם עוברת ממזל שור המאכלס את בית הקריירה שלכם למזל תאומים המאכלס את הבית החברתי שלכם. הגיע זמן לקדם תכניות שחשובות לכם, ובעיקר למצוא לכם שיתופי פעולה לעשייה משותפת ולא לבד. זמן מצוין לקדם תכניות במוסדות וארגונים בחייכם, ולהרחיב את המעגלים החברתיים.

בתולה

מעברו של יופיטר כוכב השפע למזל דגים כבר בסוף השבוע הזה,מסמל מגמה חדשה הקשורה בעיקר למערכות היחסים שלכם, אבל לא רק. מצד אחד זהו זמן מצוין להשקיע בדיאלוג הזוגי, ואם הלב פנוי – למצוא פרטנר שמח  ואופטימי. אבל זהו גם זמן טוב למצוא לכם שותף או בן ברית לדרך מקצועית כדי לפעול באופן ממוקד יותר מול אתגרים גדולים

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל תאומים ומביאה איתה קלילות ושמחה. זהו גם זמן טוב לפתיחות מכסימלית הקשורה לרעיונות חדשים או ליזמות מעניינות. כעת הזמן להתקדם למשהו קליל וכיפי יותר, לחשוב על אזורי פעולה חדשים או חידוש קשרים עם חו'ל, ואפילו על טיול כיפי בתקופה הקרובה.

עקרב

מקבץ הכוכבים במזל תאומים גדל השבוע עם מעברה של השמש גם היא למזל תאומים, וחשוב במיוחד עכשיו שלא לקחת סיכונים מיותרים, לא בנושאי חומר וכספים ולא בנהיגה בכבישים. חשוב במיוחד עכשיו להתייעץ לפני כל פעולה,ולהמנע מהחלטות פזיזות שעלולות לפגוע בכם.

קשת

מקבץ הכוכבים גדל השבוע במזל תאומים ממול המסמל בעיקר את תחום הזוגי ומערכות היחסים שלכם וזהו זמן מצוין להשקעה אמיתית בכל מה שקשור לזוגיות ומערכות יחסים בכלל כולל שותפויות למיניהן. כעת הזמן לדבר לשתף ולחלוק קצת יותר עם הפרטנרים, ובעיקר – להיות קשובים אליהם..

גדי

מיקומו של מרס במזל סרטן שממול לא עושה לכם חיים קלים, ותורמת לכך גם זוית המתח שיוצר השבוע סטורן שליט המזל שלכם עם כוכב מרס האגרסיבי. חשוב במיוחד עכשיו לגלות איפוק ולהזהר לא לקבל החלטות אימפולסיביות בגלל קריזות של רגע. זהו זמן להיות סבלני מאוד מול מי שנמצא עכשיו ממול, ולא לחפש סיבות להסעיר את המערכות. גלו אורך רוח.

דלי

זוית המתח בין אורנוס שליט המזל שלכם לבין סטורן הנוקשה עלולה להביא איתה מתחים ולחצים הולכים וגוברים, וחשוב להזהר שלא לקלקל יחסים עם סמכויות בגלל צורך מרדני להראות שאתם בשליטה: נישמו עמוק, שחררו לאט, ו.. חיוך ישלים את התהליך. אל תנתקו קשרים

דגים

זוית פעולה מדויקת בין נפטון המטשטש ומערפל ובין כוכב מרקורי עלולה לגרום לחוסר שיקול דעת אמיתי השבוע, לערפול ולבלבול. חשוב עכשיו להתייעץ לפני כל החלטה משמעותית או מכסימום לדחות אותה לשבוע הבא וזה נכון להחלטות ביחסים כמו גם להחלטות מקצועיות או בתחום הכלכלי.

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן