תחזית שבועית

מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 14 למרץ 21

אז.. מה קורה השבוע בכוכבים? תחזית שבועית – 14 למרץ 21

מרקורי כוכב התקשורת עובר למזל דגים עליו שולט כוכב נפטון, שממשיך להשאיר את חותמו לאורך השבוע הזה, אחרי שבסופ'ש ונוס נצמדה אליו. כן, המעורבות הרגשית עדיין גבוהה מאוד השבוע, ונוסף לה פן של החלטות פזיזות ומהירות שמביא איתו מיקומו של כוכב מרס במזל תאומים.

אבל ממש בסופו של השבוע מגיעה לה קרן אור: השמש עוברת סוף סוף למזל טלה, והאור שמדליקה השמש רק ילך ויתחזק לו בשבוע הבא.

אבל בשבוע הזה כדאי להחזיק עדיין היטב את הרגלים על הקרקע, כדי שלא נצטער בהמשך על ההחלטות הרגשניות אך לא מעשיות שקיבלנו בשבוע הזה.

 

התהליכים המשמעותיים של השבוע

@מרקורי כוכב התקשורת עובר למזל דגים

@השמש עוברת למזל טלה

 

המעבר המשמעותי של השבועזהו מעברה של השמש, ממזל דגים הרגשני למזל טלה העוצמתי.

אין ספק, כולנו זקוקים לקצת שמש בשבועיים האלה, ובעיקר לשמש שיש לה יכולת גם להאיר את קצה המנהרה הדביקה והרגשנית שכולנו נכנסנו אליה עם נפטון ונוס השמש ומהשבוע הזה גם מרקורי שעובר למזל דגים, ומדגיש את הצורך בקצת אש כדי להתחמם מולה ולחמם את השרירים שלנו שקצת נרדמו עם כל הרגש הזה סביבנו…

אז הנה היא מגיעה, השמש, אל מזל טלה, כשבאופן רשמי היא גם פותחת את עונת האביב: כך זה היה באסטרולוגיה הקדומה כשהמעלה הראשונה בגלגל המזלות במזל טלה מביאה איתה את האביב, וכך זה גם כיום כשכולנו מקוים שעם מעברה של השמש למזל טלה, החורף הארוך הדביק והקר הזה ואיתו כל הסגרים והבידודים יגיע סוף סוף אל קיצו.

נכון שאומרים שסנונית אחת אינה מבשרת יבשה או את האביב, אבל לפנינו לא סנונית אלא חתיכת נשר ענקי, אולי הציפור הגדולה ביותר בגלקסיה הזו שהכל סובב סביבה, וכשהיא מגיעה סוף סוף למזל טלה היא גם מעירה איתה את שאר המזלות הקרדינליים יוצרי האנרגיה, מאזניים סרטן וגדי, וגם הם מתחילים להתעורר משנת החורף הדביקה הזו, למתוח איברים ושרירים, ולהתחיל לדמיין ולתכנן אקשן, ובכל הרמות.

אז קדימה חברים, הגיע הזמן לצאת כבר מהחורים, ומהמזגנים, ומהחדרים האטומים המלוניות הבידודים ומה לא, לצאת אל הרחוב ולראות אותה שם, זורחת בשמים, גדולה ונדיבה וחמה, הבטחה ענקית וזהובה שאומרת: לא שכחתי, ואני כאן כדי להחזיר את האופטימיות ואת הרוח הנצחית שאי אפשר להביס, ולהחזיר את האש והאור אל העולם.

אז.. היר קאם דה סאן, פוקס, ומעכשיו – נשפשף את ידינו כדי לחמם אותן, נפשיל שרוולים, ניתן לאנרגיית האש החמימה של השמש להכנס לנו בחזרה לוורידים, ונחכה בסבלנות שעוד כמה כוכבים יצטרפו אליה, לשמש האהובה שלנו, וביחד נצא ממצרים לסדר פסח משפחתי לא רק גרעיני אלא גם מרובה קרובים וחברים ורב כיווני, חד גדיא חד גדיא.

מי בעיקר יושפע ממעברה של השמש? מזלות טלה, מאזניים, סרטן וגדי.

 

 

התקשורת השבוע – אחרי חודש חברתי וחברי, רב תקשורתי ורב ערוצי בכל סוגי המדיה ובעולמות החברתיים שלנו, עובר לו מרקורי כוכב התקשורת ממזל דלי למזל דגים, והופך את התקשורת שלנו לרגשנית, אישית, הפכפכה אינטואיטיבית ולא יציבה.

מרקורי במזל דגים מביא איתו תקשורת ביישנית כמעט, מאוד רגשנית ולא יציבה, מלאת מצבי רוח ורצון להיות קצת לבד, להסגר מאחורי הקלעים או בתוך התא הוגי הקטן שלנו, וליהנות ממעט מלים אך מיותר מוסיקה, סרטים, וכל מה שמייפה את המציאות ופה ושם גם גורם לנו להתרחק מהכאן והעכשיו, ובעצם נראה שמביא איתו את ההיפך ממה שכולנו זקוקים לו עכשיו: תקשורת כנה, ישירה, אמינה ונלהבת, אלמנטים שבהם נוגעת דווקא השמש כשהיא עוברת למזל טלה, בעוד מרקורי כוכב התקשורת עובר דווקא למזל דגים.

הקונפליקט הזה בין השמש החמימה והישירה לבין התקשורת שלנו האסוציאטיבית והרגשנית, עלול להביא איתו לא מעט אי הבנות וקצרים בתקשורת, כשאנחנו נאנחים מקטרים ומתמרמרים עם המרקורי הזה, אבל כשאנחנו ניגשים לעשייה בשטח אנחנו מתגלים כעוצמתיים אסרטיביים ויוזמים, ובעיקר שמחים תוך כדי אקשן… אבל לא עם המלים.

לא, המלים של מרקורי עוברות ללבל אחר, כזה שנמצא בעיקר בתת המודע שלנו, מאחורי הקלעים, ולא בקדמת הבמה. זה יהיה מעניין לפסח, אבל לא ממש מוצלח לבחירות שמתקרבות אלינו, בהם המועמדים מציגים ארשת בטוחה אבל כל מיני דילים נרקמים להם מאחורי הקלעים או מתחת לפני השטח, ותחושה של אי אמינות עלולה לעטוף את כל התהליך הזה החשוב כל כך, וחבל.

אבל.. זה מה יש, ועם המרקורי הזה, הרגשני הביישני והיצירתי כל כך, ננצח, בעיקר את החורף הזה שנגמר – כך לפחות טוענת השמש שעוברת למזל טלה – ובשאיפה גם את החורף הזה שבלב שרבץ עלינו כל השנה הזו, ועכשיו מראה נסיגה כשקרני השמש סוף סוף מגיעות אל הידים הקפואות, אל הראש המתבונן שמתחיל לחייך, ובעיקר – אל הלב.

מי בעיקר יושפע ממעברו של מרקורי? מזלות בתולה, תאומים, דגים וקשת.

 

וככה נראית התחזית השבועית במפת השמים

 

;@

 

@  בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי יאיר  טריבלסקי – אסטרולוגיה חכמה. 

כל יום סרטון אסטרולוגי חדש ! (עם היופיטר הזה בדלי בא לי להשקיע..🙂 )

 

@

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום במחירי קורונה מיוחדים!.

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כולל עבר הווה עתיד תוך סקירה ספיציפית לשנה הקרובהף וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד. 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו. 

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל.

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

ולמזלות עצמם

טלה

מזלטוף, טלאים! השמש עוברת סוף סוף אל המזל שלכם, וביחד עם בשורת האביב היא גם מבשרת שהטלה שלנו סוף סוף מתחיל לחזור לעצמו, אנרגטית ואופטימית. הגיע הזמן להגדיר מחדש תכניות פעולה, ולהכנס לאקשן.

שור

ונוס שליטת המזל שלכם פותחת את השבוע כשהיא צמודה לכוכב נפטון הרגשי, ומסיימת אותו בסוף מזל דגים כשבשבוע שלאחר מכן גם תעבור לטלה ותשנה אנרגיה. אבל השבוע היא עדיין עדינה, רגשנית ובעיקר חברתית. זמן להרחיב את המעגלים החברתיים, שוורים.

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם עובר ממזל דלי השייך ליסוד האוויר אל מזל דגים השייך ליסוד המים המאכלס את בית הקריירה שלכם. זהו זמן להריץ קדימה את האמביציה שלכם, אבל להזהר מהוצאות גבוהות ומשינויים במצב הרוח. בי קול.

סרטן

השמש עוברת לבית הקריירה שלכם, והסרטנון שלנו יכול להתמתח ולהבין שהגיע האביב, רומנטיקן שכמוהו… זמן מצוין לחזור לרעיונות ולחלומות שעצרתם בתחילת החורף, סרטנונים, ועכשיו – הגיע הזמן להתחיל לממש..

אריה

השמש שליטת המזל שלכם עוברת למזל טלה השייך גם הוא ליסוד האש, אש שכל כך חסרה לכם בחודשיים שלושה האחרונים… אז כן, הגיע הזמן להתחבר אליה מחדש וממנה גם אל החיים עצמם, ועכשיו – לעמוד על ראש הגבעה בלב הג'ונגל, ולהתחיל לקבל החלטות.

בתולה

אל מקבץ הכוכבים במזל דגים המאכלס את בית הזוגיות והיחסים שלכם עובר השבוע גם מרקורי כוכב התקשורת. המיקום הזה מאפשר לכם להשקיע יותר בדיאלוג הזוגי ובדיאלוג במערכות היחסים בכלל. זהו זמן מצוין לדבר לשתף ולחלוק עם הפרטנרים שלכם, ולשדרג את התקשורת במערכות היחסים שלכם.

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם פותחת את השבוע כשהיא צמודה לנפטון הרגשי, אלמנט שהופך את המעורבות הרגשית שלכם בכל נושא לגבוהה במיוחד, מה שעלול לפגוע במערכת קבלת ההחלטות שלכם שהופכת את הכל לרגשי ולרגשני, ופחות מעשי. התמקדו בעיקר בעובדות השבוע, והתייעצו לפני כל החלטה.

עקרב

מעברו של מרקורי כוכב התקשורת למזל דגים המאכלס את בית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם הופך אתכם ליצירתיים במיוחד, עקרבים. זהו זמן יטוב לחשוב מחוץ לקופסה, ובמקביל להתרכך קצת, לאפשר לאהבה לעבור את השריון העקרבי הקשוח, ולהכנס ללב…זמן טוב להעמיק קשר קיים, או לצאת לציד אחר נפש תאומה פוטנציאלית.

קשת

מקבץ הכוכבים הגדול במזל דגים שמהשבוע יכלול גם את כוכב מרקורי, מראה על צורך להשקיע יותר בדיאלוג המשפחתי, ולהחזיר את ההרמוניה. מעברה של השמש למזל טלה מחזיר את החיוך לקשתים: זה הזמן להתאהב מחדש, ולהתניע את מנוע העשייה שלכם.

גדי

אל בית התקשורת שלכם עובר השבוע מרקורי שהוא כוכב התקשורת עצמו, והגדי שלנו הופך תקשורתי ויעיל במיוחד כשהוא מצליח להגדיר מטרות ולמצוא גם שיתופי פעולה נאים ובני ברית ליזמות מעניינות. קדימה.

דלי

מרקורי כוכב התקשורת ששהה חודש שלם במזל שלכם ועזר לכם לפתח תקשורת חברתית יעילה וממוקדת מטרה עוזב כעת,

 ועובר למזל דגים. זהו זמן מצוין לעשייה ממוקדת מטרה בנושאי כספים ובחשבון הבנק. זמן ליזמה מקצועית חדשה ולרעיון פרקטי חדש.

דגים

אל הכוכבים ונוס ונפטון שנמצאים במזל שלכם מצטרף השבוע גם מרקורי כוכב התקשורת, והדגיג שלנו הופך יעיל ומועיל מבחינה תקשורתית. זמן לשיחות עומק, יזמות מקצועיות עם קולגות, שתוף חברים ברגשות וחיזור עדין עם בת או בן זוג פוטנציאליים: תנו מקום לאהבה…

 

 

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן