תחזית שבועית

מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 13 למרץ 22

אז.. מה קורה השבוע בכוכבים?

ומה באמת קורה בכוכבים השבוע? ואיך אפשר להוציא מהם את מכסימום התועלת? שאלה טובה, בעיקר כשנפטון המטשטש ומערפל ואורנוס התזזיתי מככבים בשמים, ולמרקורי שלנו אין זויות עם כוכבים אחרים…

 כפי שציינתי בשבוע שעבר, השבוע ב 13 לחודש אמור להתחיל תהליך חדש בנושא המלחמה, כשאורנוס סוף סוף מוכן לעזוב את המעלה ה 11 של מזל שור ולהמשיך הלאה. הציפיה היא שפוטין יהיה לחוץ פחות ומכאן דברים ישתנו כנראה. כשגם אורנוס מתחיל לזוז ונפטון מבלבל ומערפל – כולנו עסוקים בעיקר במגננות מסוגים שונים, בזמן שסטורן ממשיך להכביד כשהוא מתקדם במזל דלי. 

(אנחה) שויין, אין ברירה אלא לסכם את כל זה במשפט אחד – שבוע של הסחות דעת.

 

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע

@צמידות מדויקת בין השמש לבין נפטון הרגשי המטשטש ומערפל

@ זוית פעולה מדויקת בין ונוס הרגשית לכוכב אורנוס התזזיתי

@ מרקורי ללא זויות

 

הזוית הקשה של השבוע – בעיקרון יש שתים כאלה, אבל למרות שנדמה שזו של אורנוס קשה י ותר, הנזק של הצמידות בין השמש לנפטון המבלבל משמעותי יותר.

השמש היא המיקוד האנרגטי של כל המערכת, וכשהיא נצמדת לכוכב רגשני כמו נפטון האיכות שלה מבחינת פעולה ועשייה הופכת רגשנית, מעורפלת, ותלוית מצבי רוח.

צמידות של השמש לנפטון מבטלת במידה מסויימת את האפקטיביות שלה, ובעיקר את היכולת למקסם את הפעילות לתוצאות מעשיות, כל זאת בגלל נדנדת הרגש האינסופית שנוצרת בגלל הצמידות, ושיקול הדעת שהוא יותר רגשי מאשר פרקטי, אלמנט שניכר בעובדות בשטח.

מה ניתן לעשות? לנסות לשים את הרגש בצד ו..להצמד לעובדות, ובעיקר לפרטים הקטנים: האמת טמונה בעיקר בהם, בפרק הזמן הזה.

מי בעיקר יושפע מהצמידות? מזלות אריה די עקרב ושור, דגים קשת תאומים ובתולה.

 

הרגשות השבוע – כאן, במדור הרגש, אנחנו חווים את הזוית הקשה השניה של השבוע: זוית הפעולה בין ונוס הרגשית, לאורנוס כוכב השינויים התזזיתי.

ונוס מייצגת את עולמנו הרגשי, ואת היכולת שלנו לקבל, להעניק, להתמסר ולהכיל אחרים. השבוע היא מצליחה סוף סוף להתנתק מהצמידות עם מרס האגרסיבי אבל נכנסת לזוית פעולה מדויקת עם אורנוס התזזיתי.

הזוית הזו לא עושה לנו טוב, מבחינה רגשית. ראשית, היא עלולה לגרום לזעזועים קטנים במערכות היחסים שלנו: כעת אנחנו זקוקים לפחות קרבה וליותר ספייס וחופש אישי, וזה עלול להשפיע לא קל על היחסים שבהם אחד מבני הזוג זקוק לקרבה הזו אבל לשני קשה לתת אותה דווקא עכשיו…

ונוס עלולה להביא איתה מעורבות רגשית גבוהה גם בהחלטות כלכליות בנושאי חומר וכספים, ובעיקר לגרום להחלטות ופזיזות שעלולות לגרום לאכזבות בטווח הארוך.

מה עושים? מנסים להתאפק גם אם הצורך לנתק יחסים וגם עם הצורך להוציא כספים בזבנג וגמרנו, נושמים עמוק,  ו..מחכים לשבוע הבא, אז הדחפים של אורנוס יתמתנו ואף יעלמו,  ובא לציון גואל…

מי בעיקר עלול להיות מושפע מהזוית הזו? מזלות שור, מאזניים, אריה דלי ועקרב, סרטן גדי וטלה.

 

התקשורת השבוע – מרקורי כוכב התקשורת שלנו אמנם עבר למזל דגים בשבוע הקודם, אבל רק ממש בסוף השבוע הזה יכנס לתחילת צמידות עם כוכב יופיטר: עד אז אין לו זויות עם כוכבים אחרים, ולא מעטים בינינו ירגישו בדידות לא קלה,  וקושי להתקרב לאחרים או לתקשר איתם.

זהו זמן לחשבון נפש רגשי, אבל במקביל גם לתקשורת רגשנית ויצירתית: נכון, זה לא מיקום מעשי במיוחד, מרקורי במזל דגים ועוד בלי זויות, אבל אולי דווקא עכשיוו אפשר לשתף ברגשות רכים, להתאהב מחדש, או לתת לרגש כיוונים יצירתיים בכל התחומים, וכשמרקורי יתחבר לכוכבים אחרים – גם לתרגם זאת לעולם.

בקיצור, למרות הקושי – להתעקש לדבר לשתף ולחלוק… וזה אפשרי.

מי בעיקר יושפע מהאילמות של מרקורי? מזלות תאומים, בתולה קשת ודגים אך בעצם.. כולנו.

 

 

וכך נראים הדברים במפת השמים של השבוע

 

@

 

 

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

 

@

 

אסטרו-זום  ומדייקים או משנים כיוון!

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 700 שקלים 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת 3 מפות: שתי מפות לידה + מפה שלישית – מפת הקשר הזוגי עצמו: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 900 שקלים  

ליווי אישי : ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

 טל. 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

 

@

 

 

@

ולמזלות עצמם

טלה

מרס שליט המזל שלכם ממשיך לנוע במזל דלי כשונוס משחררת אותו ורצה קדימה, אבל לקראת סוף השבוע נכנס לזוית מתח עם אורנוס שתגיע לשיאה בשבוע הבא – אבל כדי להזהר מניתוקים ושינויים מאמצע השבוע.

שור

ונוס שליטת המזל שלכם חוטפת זוית פעולה אגרסיבית מכוכב אורנוס, וזה גורם למצב רוח עצבני וחוסר שקט. הצורך לנתק קשרים מופיע כשאתם מאבדים שליטה, וכדאי לגלות איפוק, ולא להכנס לסרטים. הקלה – בשבוע הבא.

 

 

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם עושה צעדים ראשונים במזל דגים, המאכלס את בית הקריירה שלכם. האמביציה חוזרת, אבל בלי זויות לכוכבים אחרים עד סוף שבוע אין לזה המשכיות… מתסכל, אבל זמני. גלו אורך רוח.

סרטן

מקבץ הכוכבים הגדל במזל דגים – ארבעה כוכבים נספרים שם השבוע – מביא איתו את הרצון להרחיב אופקים, לשנות גישה, ולבדוק אזורי פעולה ועשייה נוספים. זה הזמן לקבל החלטות הקשורות ללימודים, או נסיעות.

אריה

השמש שליטת המזל שלכם נצמדת לכוכב

לסבול ממצבי רוח משתנים במהירות, ותחושה של חוסר יציבות, כשהכל הופך רגשי. זמן לפעול בזהירות – ולהתמקד בעובדות.

בתולה

מקבץ כוכבים גדול במיוחד במזל דגים ממול הופך את ההשקעה השבוע במערכות היחסים שלכם למשמעותית במיוחד, בעיקר כשמדובר במרקורי כוכב התקשורת : זמן להעמיק קשרים, ולשדרג את התקשורת הזוגית.

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם מתרחקת קצת ממרס אבל למרות זאת אין לכם רגע שקט: זוית פעולה שהיא יוצרת עם אורנוס התזזיתי עלולה להפר את השלווה, ולהכניס רצון להתרחק, ופה ושם גם להתנתק. דברו על הכל.

עקרב

מקבץ הכוכבים הגדול במזל דגים המאכלס את בית היצירתיות והרומנטיקה שלכם מאפשר לעקרבים כעת להתמקד ברומנטיקה ורגשות עדינים. זמן להתגבר על המחסומים המוכרים, ולפתוח למרות הכל את הלב.

קשת

נושאי בית ומשפחה ממשיכים לדרוש תשומת לב רבה יותר מהרגיל, כשהנושא המשמעותי הוא התקשורת עם בני הבית. הקשת לומד שאין תחליף למלים, למרות הכל, והוא בהחלט יכול להפוך תקשורתי יותר השבוע.

גדי

הגדי נחשב למזל מופנם למדי, אבל כשארבעה כוכבים נמצאים השבוע בבית התקשורת נראה שקצת קשה לו לשתוק גם אם מאוד יתאמץ… זמן מצוין לא להסתפק בעובדות אלא להוסיף גם מלים לפני ואחרי..

דלי

מצד אחד –ארבעה כוכבים במזל דגים מאחורי הקלעים שיוצרים עומס רגשי, ומצד שני – זוית פעולה אגרסיבית בין ונוס הרגשית לאורנוס שליט המזל שלכם… שבוע טעון רגשית לפנינו: המנעו מדרמות, ואל תנתקו קשרים.

דגים

השמש צמודה לנפטון שליט המזל שלכם השבוע, אלמנט שמוסיף לערפול ולמצבי הרוח,  וביחד עם מרקורי ויופיטר שגם הם כאן אתם ללא ספק במרכז האקשן: חשוב למרות הקושי להתמקד בכאן ובעכשיו, ולא לחלום.

 

 

 

הורוסקופ ראשון

ראשון – 13/2

טלה

בית ומשפחה – אלה הנושאים המודגשים היום, טלאים. הירח הסרטן מביא איתו את הצורך במלה טובה, בחיבוק, בשניצל חורפי – בכל מה שבית מביא. זמן איכות משפחתי.

שור

כשהירח שוהה בבית התקשורת שלכם, כדאי לצאת קצת מעצמכם: זהו זמן טוב לכמה יזמות תקשורתיות חדשות, לפני שאורנוס יחבוט בוונוס בהמשך שבוע, ותחטפו קריזות..

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם פותח את השבוע כשהוא בבית הקריירה שלכם, אבל האם זה אומר שאכן יהיה כאן אקשן? לא ממש: מרקורי לא יוצר זויות עם כוכבים אחרים. היו סוליסטים.

 

 

 

סרטן

הירח שוהה במזל שלכם בפתיחת השבוע, אלמנט שמביא איתו יכולת לקדם נושאים שחשובים לכם מול סמכויות, כמו גם להכנס למסע קצר אך אינטנסיבי של יזמות והתחלות

אריה

יש לא מעט תכניות לשבוע הזה ובטח לתחילתו של השבוע, אבל הירח שבמזל סרטן רומז שכדאי לדחות אותן: אינכם במיטבכם היום. זמן לטעון מצברים, ולנוח. סבלנות.

בתולה

הצד החברתי שלכם פעיל היום, ואם יש לכם איזו יזמה באוויר או משהו שאתם רוצים למכור לשווק או להודיע עליו לעולם – זה בדיוק הזמן ליזמה שכזו. בערב – בילוי שקט.

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם יוצאת מתוך הצמידות עם כוכב מרס, אלמנט שמביא איתו קצת שקט תעשייתי לתחילת השבוע. הירח מגביר את האמביציה: הגדירו מטרה, וצאו לדרך.

עקרב

הירח במזל סרטן השייך גם הוא ליסוד המים, ומדגיש את היכולת לפעול באופן נינוח יחסית, ומביא פתיחות לרעיונות חדשים. בית הרומנטיקה במזל דגים עמוס גם הוא: הרגש חוגג..

קשת

מיקומו של הירח מדגיש את כל מה שקשור לצורך לפעול היום בזהירות מכסימלית, לא לקחת סיכונים מכל סוג שהוא. הזהרו במיוחד בכבישים ובדרכים, קשתים. בערב – סרט.

גדי

דיאלוג – זו המילה המשמעותית מבחינתכם, גדיים. הירח שממול מדגיש את הצורך בדיאלוג של אחד על אחד, ומקבץ הכוכבים בבית התקשורת את הצורך בתקשורת בכלל. מעניין.

דלי

זהו יום מעשי למדי, שבו הירח שוהה בבית המקצועי שלכם ומדגיש את הצורך בחשיבה מקצועית ארוכת טווח, והגדרה מקצועית של המטרות שלכם לשבוע הקרוב. חשבו קדימה.

דגים

אל מקבץ הכוכבים הגדול במזל שלכם מתווספת הצמידות המעורפלת של השמש עם נפטון, שהיום בדיוקה: ערפול בלבול וקושי להתמקד –  התמקדו בפרטים הקטנים, ודחו תכניות חשובות לשבוע הבא.

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן