תחזית שבועית

מה קורה בכוכבים? התחזית השבועית – 2 למאי 2021

אז.. מה קורה השבוע בכוכבים?

נכון, שבוע חדש מגיע, אבל הפעם קשה, קשה לעבור לסדר היום ולתחזית שבועית חדשה, מבלי לשוב לתחזית של השבוע שזה עתה מסתיים לו.

למי שלא זוכר – בשבוע הקודם אכן צפיתי שליום שישי שבו התרחש האירוע בהר מירון, יתרכזו כל האנרגיות הקשות של השבוע שיגיעו לשיאן בצמידות שבין השמש לאורנוס שתתחיל ממש עם כניסת השישי, ואכן לצערי צדקתי… הנה שוב התחזית השבועית הזו ולו רק כדי לראות שבכל זאת אפשר לצפות דברים באסטרולוגיה..

הנה כאן:     

ולמרות הכל, קשה לעבור הלאה. הכאב גדול,  ואיתו גם התסכול כשיותר ויותר מתברר שאפשר היה בהחלט למנוע את כל זה אם רשויות החוק היו משפרות מזמן כבר את המצב עליו התריע בזמנו מבקר המדינה הקודם, ואפילו העתונאי החרדי שכתב בשנה שעברה שיש שם פוטנציאל גדול לאסון.

אבל במדינה הזו, כמו באסון השוטרים בשריפה בכרמל, קל להאשים את הש'ין ג'ימל יותר מאשר לקחת אחריות, בניגוד לכל מדינה מערבית מוכרת שם לפחות שר המשטרה ושר הפנים היו מתפטרים מיד. גם הדברים האלה ישתנו כאן בעתיד, בשאיפה.

ולשבוע הקרוב: מצד אחד, כבד לנו על הלב השבוע, ואפילו מאוד: אחרי האירועים האחרונים קשה להסתכל קדימה, אבל החיים ממשיכים.. אין ברירה.

אז.. במקביל לצמידות העצבנית של השמש עם כוכב אורנוס, שמתחילה להתפוגג משני והלאה, מגיעה הזוית של השמש עם סטורן הנוקשה ומכבידה על כולנו. 

מצד שני –מעניין, שלמרות הכובד – דווקא התקשורת שלנו הופכת אופטימית יותר בגלל זוית הפעולה של מרקורי עם יופיטר כוכב השפע, ובהמשך – מעברו של מרקורי למזל תאומים.

המעבר הזה מביא איתו תקשורת רעננה וחכמה, מצליח להזיז דברים שהיו תקועים בזמן האחרון בגלל מאבקי אגו וכוח,  ומאפשר לתקשורת שלנו להיות אסרטיבית יעילה ומועילה בכל המקומות שבהם פגשנו קצרים בתקשורת בשבועים האחרונים, רגשית חברתית ואפילו כלכלית.

 

וכך זה נראה במפת השמים..

שבוע שכזה…

 

 

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע

@השמש בזוית פעולה מדויקת לסטורן הנוקשה

@מרקורי כוכב התקשורת בזוית פעולה מדויקת ליופיטר כוכב השפע

@ מרקורי כוכב התקשורת עובר למזל תאומים

 

הזוית הקשה של השבוע – זו זוית הפעולה בין השמש לסטורן הנוקשה.

על פניו זו אחת הזויות המכבידות על כולנו: היא מקרקעת אותנו, מורידה תכניות מהאוויר לאדמה, ומביאה איתה גל שיפוטי וביקורתי שלא עושה לנו חיים קלים בנושאי חומר כספים עסקים ואפילו יחסים, ובעצם בכל נושא שמחבר אותנו לחברה סביבנו, ולחוקים שהיא יצרה.

הזוית הזו מכריחה אותנו לעשות הערכת מצב אמיתית הקשורה גם לחומר וכספים אך גם למסגרות הפעולה שלנו, לסגור אובדראפט, להפוך שיתופי פעולה או יחסים לרשמיים, ולגרום לנו לארגן את חיינו ואת היומיום שלנו באופן מעשי ופרקטי במיוחד.

אם נדע לנצל את הזוית הזו כראוי, ונהפוך כל אבן בדרך לסילוק הבלגן מחיינו והפיכת היומיום שלנו למדויק ומעשי, נרויח ללא ספק בגדול.

אבל.. זה לא יהיה קל..

מי בעיקר יושפע מהזוית הזו? מזלות אריה, דלי, עקרב, שור, גדי סרטן מאזניים וטלה.

 

 

הזוית האופטימית של השבוע – זו זוית הפעולה בין מרקורי כוכב התקשורת שלנו לבין יופיטר כוכב השפע והמרחבים.

אכן השמש וסטורן מכבידים עלינו השבוע, אבל דווקא מרקורי בזוית פעולה עם יופיטר האופטימי מביא איתו תקשורת יוזמת ואופטימית ובעיקר שמחה.

עם תקשורת כזו נוכל לצאת ממצבי הרוח המכבידים השבוע, לקחת יזמה, לתקשר עם אנשים שמפרים את החשיבה שלנו או מוכנים לשתף איתנו פעולה, ולקדם ביחד נושאים שחשובים לכולנו.

הזוית הזו מגבירה גם את הצורך בנסיעות, הן בארץ והן בחו'ל,  ואת הצורך במשב רוח אחר, נופים אחרים, ואנשים מסוג אחר – כל מה שאנחנו יכולים לפגוש בחו'ל.

נסיעות כאלה אפשריות גם בארץ, אם לטיול או לביקורי חברים שגרים רחוק. הן משנות את מצבי הרוח שלנו, מעודדות את הרוח הספורטיבית שלנו, וגורמות לנו להתגבר על פחדים  ועל מכשולים וליצור מציאות שמחה יותר..

מי בעיקר יושפע מהתקשורת השמחה הזו? מזלות תאומים, בתולה, קשת, ודגים.

 

 

המעבר המשמעותי של השבוע – זהו מעברו של מרקורי כוכב התקשורת שלנו ממזל שור המעשי למזל תאומים המילולי והתקשורתי.

החודש שבו מרקורי שהה במזל שור היה לא ממש רע בעיקרון: מרקורי הכריח רבים מאתנו לפעול באופן מעשי, להתמקד ביזמות פרקטיות, ולשדרג את מה שיש מבחינת איכות למרות שמבחינת מהירות ביצוע או עשייה עם מעוף זה לא ממש היה זמן איכותי.

מרקורי עובר כעת למזל תאומים השייך ליסוד האוויר, עליו הוא בעצם שולט. אפשר לומר שכעת הוא חוזר הביתה. הרבה דברים שנתקעו בחודש האחרון בגלל קצב איטי של תהליכים מסוגים שונים, עשויים להתחיל לזוז קדימה ומהר, ולפתוח את הפקקים שנתהוו בתהליכי תכנון ביצוע והוצאה לפועל החודש הזה.

הדבר הראשון שנרגיש מרגע שיעבור הוא שינוי קצב הדברים. מרקורי במזל תאומים הוא מהיר מאוד,  וגם התקשורת שלנו תהפוך מהירה יותר, אינטנסיבית ונושאת פירות יפים יותר.

זה הזמן לתכנן, לחשוב כמה צעדים קדימה, לעוף עם הדמיון והיצירתיות שלנו, ולא לפחד להעז לחשוב בגדול: כשמרקורי בהילוך אחורי לא רק הדמיון שלו יצירתי יותר אלא גם כושר השכנוע שלנו, מה שאומר שגם היכולת שלנו לממש את הרעיונות היפים האלה תהיה מעשית יותר… אם נפעל בחכמה.

מי בעיקר יושפע ממעברו זה של מרקורי? מזלות תאומים, בתולה, קשת ודגים, אך בעקיפין – בעצם התקשורת של כולנו…

 

@

 

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון ולהיות חלק מעולמי המוזר: כל יום סרטון אסטרולוגי חדש ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

 

 

 

 

 

ומה קורה השבוע למזלות?

טלה

מרס שליט המזל שלכם עושה צעדים ראשונים עדיין במזל סרטן השייך ליסוד המים, וזה בהחלט לא מקום מוצלח במיוחד לממש את הפוטנציאל שלנו כעת, כשכל הרגש הזה מטלטל אתכם מעלה מטה. נדנדת הרגש הזו גורמת לחוסר יציבות, ורגישות היתר – לדרמות קטנות ומרגיזות… גלו איפוק, והשקיע יותר בבית, ובעיקר במשפחה.

שור

השמש וונוס ממשיכות לנוע במזל שלכם גם השבוע, אבל נראה שדווקא מרקורי כוכב התקשורת הוא הראשון שעובר למזל תאומים המאכלס את בית החומר והכספים שלכם, ועוזר לכם למצות באופן מעשי את כל התובנות והעוצמות שקיבלתם בחודש האחרון במזל שור, ולתרגם את כל זה בתקשורת מעשית לעובדות בשטח.

תאומים

הורצוף שינויים ואי ודאויות עובר מרקורי שליט המזל שלכם ל..מזל שלכם, ובעצם חוזר הביתה: למלים השנונות, לתקשורת החכמה, לכל האינפורמציה והידע וכל סוגי התקשורת עם כמה וכמה סוגי אנשים וים של אינפורמציה שעוזר לכם לא להשתעמם וללמוד דברים חדשים. כן, הגיע הזמן להחזיר את הסקרנות שלכם שקצת נרדמה למרכז האקשן, ואתכם – למעגל החברתי הכיפי שלכם שיודע להתפעל ממנה..

סרטן

הסרטן המוכר שלנו, זה המופנם הרגיש והמשתנה כל עשר דקות, נמצא עכשיו בתקופה מוזרה ומעניינת: כוכב מרס נמצא מזל שלכם כעת, ומשנה את סדרי העדיפויות שלכם. מרס מכריח אתכם לצאת מהקונכיה המגוננת שלכם, ולהתמקד ביזמות חדשות בעשייה מסוגים שונים ובימים אסרטיביים  וחסרי שקט, שמכריחים אתכם לפעול ולעשות ולא להסתגר מאחורי הקלעים. אבל מרס מביא איתו גם פגיעות ורגישות יתר: נסו להמנע מגישה תוקפנית היעלבויות מיותרות ורגשות אשמה שאינם לעניין: נצלו את מרס באופן מעשי, והיו כאן – ועכשיו.

אריה

אתם עוברים שני שינויים קיצוניים  השבוע, אריות: בפתיחות השבוע השמש שליטת המזל שלכם יוצרת צמידות מדויקת עם כוכב אורנוס, צמידות שמביאה איתה מצב רוח עצבני וחסר שקט, מעורבות רגשית גבוהה בכל נושא, ותגובות קיצוניות כשנראה שדברים יוצאים משליטה. נסו לעבור את השבוע הזה באיפוק, כי כבר לקראת סופו אתם חווים את ההיפך: זוית פעולה עם סטורן הנוקשה, זוית שמכבידה על הלב, ומכריחה אתכם להצמד לעובדות ולא לרגשות, ובעיקר להיות כאן ועכשיו, רגשית חברתית וכמובן כלכלית. מעניין.

בתולה

מעברו השבוע של מרקורי שליט המזל שלכם ממזל שור למזל תאומים המאכלס את בית הקריירה שלכם, מביא איתו דרייב חזק להצלחה, ותקשורת חכמה שיכולה לעזור לכם לקדם את מה שחשוב לכם באמת לא רק דרך הקשרים הנכונים אלא גם ובעיקר דרך המלים הנכונות. זהו זמן טוב לשדרג את התקשורת שלכם עם סמכויות: הורים, בוסים אחראים.. כל מי שיש לו השפעה על חייכם – זה הזמן לשדרג את הקשר איתו, ולהגיע למינון גבוה יותר של שליטה בעצמכם.

מאזניים

המאזניים הוא מזל שכלתני וחברתי מאוד, שלפעמים מוצא א עצמו שבוי במלים שלו עצמו. כעת ונוס שליטת המזל שלכם שוהה עדיין במזל שור ומכריחה אתכם להתמקד בצד הארצי של ונוס: אוכל טוב, שינה טובה, הרבה  מגע, ואם אפשר גם טבע ירוק מול העינים וקרקע חומה מתחת לכפות רגליכם היחפות. זהו זמן טוב לחזור קצת לטבע, זה שבחוץ וזה שבפנים, ולקשר טבעי פשוט וישיר יותר עם הגוף, ולא רק עם הגוף המנתח.

עקרב

השבוע הזה עדיין ניתן למצוא מקבץ גדול של כוכבים בבית הזוגיות והיחסים שלכם, אם כי מהשבוע הוא קטן מעט כשמרקורי כוכב התקשורת עובר למזל תאומים, אך השמש וונוס עדיין כאן ומסמלות את הצורך לשדרג את התקשורת שלכם בזוגיות ובמערכות היחסים שלכם, עקרבים. זה הזמן לשיחות נפש ועומק, ולמלים שבדרך כלל שוכנות במעמקי הנפש: כעת הזמן להתבונן בהן, להוציא אותן ולהשתמש בהן כדי לנקות משקעים רגשיים שהצטברו, ולפתוח דף תקשורתי חדש בקשרים הקרובים שלכם.

קשת

זוית פעולה שנוצרת השבוע בין מרקורי כוכב התקשורת לבין יופיטר שליט המזל שלכם מסמלת את כוון וסוג האנרגיה שלכם השבוע: הכוון הוא החוצה, וסוג האנרגיה – תנועה ומלים, לא בהכרח לפי הסדר הזה. הזוית הזו מביאה איתה צורך לדבר לשתף ולחלוק את שעובר עליכם עם אנשים קרובים  ועם הסביבה הרחוקה. כעת הזמן ליזמות חדשות יצירתיות ומעניינות, ולחשיבה אסרטיבית ושובבה מחוץ לקופסה: השתמשו בה בתבונה.

גדי

על פניו זה נראה שבוע לא קל במיוחד: השמש יוצרת זוית פעולה עם סטורן שליט המזל שלכם, ומביאה איתה תחושה שדברים תקועים ובקושי זזים, וצריך לגלות הרבה יותר גמישות סבלנות ואורך רוח כדי שהדברים יקרו בסופו של דבר כפי שאתם רוצים. אתם עלולים לפגוש קשיים בתקשורת עם סמכויות, ולהכנס למאבקי כוח ואגו: נסו לא להתעקש על המלה האחרונה, או על מה שלא חשוב באמת, גדיים. זה עלול להיות מיותר, ולפגוע בכם.

דלי

תחילת השבוע אינה קלה מבחינתכם, דליים: השמש נמצאת בצמידות עם אורנוס שליט המזל שלכם, והצמידות הזו עלולה לגרום לניתוקים ושינויים לא צפויים הן בלו'ז שלכם והן במצב הרוח, וכדאי לא להתעקש לממש תכניות אם הדברים אינם קורים באופן טבעי. כעת אתם זקוקים למינון גבוה במיוחד של ספייס וחופש אישי, דליים: פנו זמן איכות פנאי לעצמכם, ולמה שחשוב לכם, דליים. נסו גם לא לנתק קשרים למרות שמינון הסבלנות והסובלנות שלכם אינו גבוה במיוחד.

דגים

גם השמש וגם ונוס הרגשית ממשיכים לנוע בבית התקשורת שלכם, דגיגים, אלמנט שהופך את התקשורת שלכם ליצירתיות ומעניינת במיוחד. אולם מרקורי כוכב התקשורת עוזב את מזל שור ועובר למזל תאומים המאכלס את בית המשפחה שלכם, אלמנט שהופך את השבוע למעולה עבור מי מכם שרוצה לשפר ולשדרג את התקשורת המשפחתית, לשתף בתכניות וברגשות, לדבר על הכל, ולהתחבר מחדש לתחושת הביחד, ולחבר גם את שאר בני המשפחה.

 

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן