תחזית שבועית

אז.. מה קורה השבוע בכוכבים? תחזית שבועית – 13 לפברואר 22

מה קורה השבוע בכוכבים? 

אחרי סוף הצמידות הרביעית בין מרקורי כוכב התקשורת לפלוטו היצרי, עובר סוף סוף מרקורי למזל דלי, כשהוא מביט אחורה בזעם על מסלול המכשולים של החודשיים האחרונים, ובעיניו המותשות רק משאלה אחת: חופשששש…

ואכן, מרקורי שלנו יקבל בהמשך השבוע הרבה חופש במזל דלי שם נמצאת גם השמש שלא יוצרת זויות עם כוכבים אחרים… פוטנציאל האחדות והחיבור בין כולנו, שמאל ימין וקואליציה-פוזיציה, יצטרך לחכות…

בהמשך השבוע תגווע לאיטה סערת ההאזנות כשמרקורי ימשיך ויפרד מפלוטו, ונוכל כולנו ליהנות מירידה משמעותית בנדבקי וחולי הקורונה,  ואולי גם מיום שמש נוסף אחד או שנים.

מי שהולכת לגעוש ולסעור השבוע זו דווקא ונוס: אחרי מרדף של עשרה ימים מצליח סוף סוף מרס להשיג אותה במעלה ה 15 במזל גדי, והשנים מתפתלים במרדף ספק של כעס ספק תשוקה עד המעלה ה 18 כמעט לאורך השבוע כולו, עד שונוס מצליחה בסופו של דבר להיחלץ ממלתעותיו של הכוכב האסרטיבי שלא יודע לקבל לא ולזחול אל החופש בסופו של השבוע, לא לפני שהיא מסעירה לא מעט רוחות במערכות היחסים השבוע, עם כמה וכמה דרמות עסיסיות לתיאבון…

שבוע שכזה.

 

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע

@צמידות מדויקת בין מרס האסרטיבי לונוס הרגשית במזל גדי

@מרקורי כוכב התקשורת עובר ממזל גדי למזל דלי

 

המעבר המשמעותי של השבוע – זהו מעברו של מרקורי כוכב התקשורת ממזל גדי הנוקשה ומהצמידות עם פלוטו היצרי והכוחני אל מזל דלי האוורירי והחברתי.

המעבר הזה מתרחש לא לפני שמרקורי מסעיר את הרוחות בצמידות המדויקת שלו עם פלוטו בסוף השבוע, ולכן כדאי מאוד להזהר במלים שלנו בשישבת הקרובים שבהם עולה ההורוסקופ, להמנע מריבים וסכסוכים מסוגים שונים, ולדעת לוותר כשצריך כשהאנרגיה האגרסיבית של פלוטו בצירוף הצמידות בין מרס לונוס עלולה להסעיר את הרוחות בגלל כל שטות… פשוט זהירות.

המשך השבוע יהיה קל יותר: מרקורי ממשיך לנוע במזל דלי כשהוא לא יוצר זויות עם כוכבים אחרים, ולאט לאט מתפוגגות להן הסערות שליוו את השבוע הזה ופלוטו העיר באופן לוחמני כל כך.

מרקורי במזל דלי הוא חברתי וחברי, מוציא אותנו מהכובד הסטורני במזל גדי וממלחמות האגו למיניהן, ומחזיר חלק מהרוח הטובה שכולנו מחפשים: הרוח שמחזירה אלינו את התחושה שכולנו בעצם באותה קלחת, ובעצם.. ביחד, לטוב ולרע.

תקשורת של מרקורי במזל דלי היא תקשורת ידידותית ומאפשרת, ואם ניתן לו צ'אנס, למרקורי שלנו, השבוע הזה יתאפיין לפחות בחלק מירידת הלחצים של השבוע שזה עתה הסתיים.

מי בעיקר יושפע ממעברו של מרקורי? תאומים, בתולה, דלי, מאזניים דגים קשת ותאומים.

 

 

הצמידות המרגיזה של השבוע – זו הצמידות בין ונוס הרגשית, למרס האסרטיבי.

ונוס עדיין לא חזרה לקצב הרגיל שלה אחרי שחזרה בשבוע שעבר להילוך רגיל, ומרס שהוא בדרך כלל איטי יותר ממנה מצליח להדביק אותה במעלה ה 15 במזל גדי, וללוות אותה בצמידות הזו עד המעלה ה 18, שם הם נפרדים לקראת סופו של השבוע, ומשם היא כבר ממשיכה לבדה.

אבל.. הצמידות הזו לא עושה טוב לונוס, ובעצם ללא מעט זוגות שהצמידות הזו נוגעת במצב כזה או אחר במצב כוכבים במפות הלידה שלהם.

עצבנות, חוסר שקט, מאבקי כוח ואגו – כל אלה יכולים להופיע עכשיו מלא החופן, כשהפתיל הקצר הזוגי הכולל כעת הוא קצר במיוחד.

חשוב במיוחד עכשיו לזהות איך ריבים כאלה ואחרים עולים פתאום ביחסים, ואז לנסות ולנטרל אותם באופן כזה או אחר, להוריד הילוך, ואפילו להתנצל אם בכל זאת התפלקה פה ושם איזו מלה אגרסיבית לא במקום…

וזה – אולי החשוב יותר מכל אלה: לדעת להתנצל, לא לאבד שליטה על הריב כשהוא מתחיל להתפתח, אלא לזהות את הנקודות שמהן הוא עלול להסלים, ואז לדעת לנטרל את שפע האדרנלין שעולה, לקחת צעד אחרה, להתבונן בדברים ללא מעורבות אישית גבוהה, להתנצל אם צריך, ולהחזיר את הרוח הטובה לדיאלוג הזוגי, ולדיאלוג בכלל.

וזה – בהחלט אפשרי…

מי בעיקר עלול להיות מושפע מהצמידות הזו? מזלות טלה, מאזניים, סרטן, גדי שור אריה עקרב ודלי.

וכך נראים הדברים במפת השמים של השבוע

 

@

 

@

 

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

 

@

 

אסטרו-זום  ומדייקים או משנים כיוון!

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 700 שקלים 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת 3 מפות: שתי מפות לידה + מפה שלישית – מפת הקשר הזוגי עצמו: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 900 שקלים  

ליווי אישי : ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

 טל. 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

@

ומה קורה למזלות?

טלה

מרס שליט המזל שלכם ממשיך לנוע במזל גדי הקשוח, אבל הצמידות הרגשית עם ונוס מבלבלת, מסיחה את הדעת, והופכת הכל לרגשני לא יציב ולא צפוי. התמקדו בעובדות, ו..בלי לכפות את דעתכם על אחרים.

שור

ונוס שליטת המזל שלכם מתקדמת יפה במזל גדי השייך גם הוא ליסוד האדמה, אבל צמידות עם כוכב מרס האגרסיבי עלולה לגרום לעצבנות וחוסר שקט, ריבים וסכסוכים. מומלץ לנהוג בהגיון ובאיפוק. בשבוע הבא זה ישתנה.

תאומים

הסופ'ש שפותח את השבוע עלול להיות מתוח למדי אולם המשך השבוע יהיה רך יותר, ומעברו של מרקורי שליט המזל שלכם למזל דלי מביא איתו תחושות רווחה והקלה: הגיע הזמן לאנרגיות אחרות, תאומימים.

סרטן

צמידות בין מרס לונוס בבית הזוגיות שלכם עלולה לגרום למהפכים רגשיים, שינוים מהירים במצב הרוח, ותחושות של חוסר יציבות. חשוב להזהר השבוע מדרמות מיותרות, להצמד למוכר ולבטוח, ולא לנתק קשרים.

אריה

השמש שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע גם השבוע בבית הזוגיות והיחסים שלכם, אלמנט שבדרך כלל מאפשר לכם לעשות עבודת עומק ביחסים ובתקשורת הזוגית, אלא שהשמש לא יוצרת כמעט השבוע זויות עם כוכבים אחרים, ואתם עלולים להרגיש לבד במערכה. סבלנות..

בתולה

מרקורי שליט המזל שלכם עובר למזל דלי, המאכלס את הבית המקצועי שלכם: אחרי חודש מבולבל ולא ברור, הגיע הזמן להגדיר מחדש את המטרות המקצועיות שלכם, להפשיל שרוולים, ולהתמסר לעשייה פרופר.

 

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם מתחילה למהר במל גדי המאכלס את בית המשפחה שלכם, אבל הצמדותו של מרס לונוס עלולה להביא איתה פתיל קצר ודרמות מקומיות בדיאלוג המשפחתי. זהו זמן טוב לחשוב על שיפוצים בבית, אולם גם להזהר מאוד שלא להרוס את רקמת היחסים.

עקרב

צמידות מדויקת בין מרקורי כוכב התקשורת לפלוטו היצרי בסופ'ש הקרוב עלולה לגרום לסוף שבוע מתוח וטעון, אולם מרקורי ממשיך לנוע והמתחים יורדים. צמידות בין מרס וונוס בבית התקשורת שלכם עלולה להביא איתה אפס אנד דאונס בתקשורת האישית והזוגית.

קשת

אל בית התקשורת שלכם מגיע כוכב מרקורי, כשהשמש כבר נמצאת שם, ונראה שזהו זמן טוב ליזמות תקשורתיות חדשות, ולכווני חשיבה ואזורי פעולה חדשים, כשגם יופיטר שליט המזל שלכם במזל דגים מביא איתו  משהו

גדי

מקבץ הכוכבים הגדול במזל שלכם משתנה: מרקורי כוכב התקשורת ממשיך הלאה למזל דלי אחרי פרק זמן שבהם הכריח אתכם לתקשר קצת אחרת, ולתרגם רגשות למלים. כעת יעזור לכם מרקורי להתארגן מחדש בחשבון הבנק: התמקדו בפרטים הקטנים.

דלי

אל השמש שחוגגת לכם ימי הולדת מצטרף השבוע גם מרקורי כוכב התקשורת, והופך את הדליים שלנו לתקשורתיים במיוחד. זהו זמן מצוין לתרגם רגשות למלים ובעיקר לבנות תכניות פעולה ויזמות חדשות בתחום המקצועי. מהשבוע – חשוב לדבר, והרבה.

דגים

שתי זויות פרקטיות שמקבל נפטון שליט המזל שלכם מהכוכבים מרס  וונוס מאפשרות לשבוע הזה להיות יעיל ומועיל במיוחד עבורכם. יופיטר שבמזל שלכם מביא איתו אופטימיות ורצון לפעול וזהו זמן מצוין לבנות לכם שיתופי פעולה מסוגים שונים, ולהתמודד עם אתגרים גדולים.

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן