תאומים

תאומים

מה לא אמרו על התאומים?.. שהם לא אמינים, שהם לא יציבים, שהם משתנים ממש מול עיניך תוך דקה וחצי, שהם מסוגלים לפלרטט עם כל דבר שזז כדי לראות איזה מקסימים הם, שהם פרפרים אמיתיים שעפים מפרח לפרח רק כי הפרח השני נראה יפה יותר, שהטלפון שלהם הוא האביזר החשוב ביותר בבית, ושהם מסוגלים למכור קרח לאסקימוסים וגם להגיש להם אחר כך חשבון על ההובלה.

האם יש אמת בכל אלה? כדאי להבין שהתאומים שייך גם ליסוד האויר השכלתני, וגם לקבוצת המזלות המשתנים. הצירוף הזה הופך אותם לחסרי מנוחה, כי בקבוצה הזו המזלות מעבירים אנרגיה ממקום למקום, וחברי הקבוצה משתנים ומשנים הרגלים, והתאומים שבאמת לא מפסיק להשתנות מרגע לרגע, הוא דוגמא מצויינת לקבוצה הזו.

מזל התאומים הוא השלישי בגלגל המזלות. אחרי הלידה בטלה והאוכל בשור – בתאומים התינוק לומד לדבר. הבעיה רק שלעיתים הוא לא סותם את הפה..

מרקורי שליט מזל תאומים. הוא האל השליח מהמיתולוגיה היוונית, שתמיד נושא שליחות מסויימת, ויש לו כנפיים בסנדלים. ואכן, נושא התקשורת הוא אולי החשוב ביותר לתאומים. בעיקרון, זהו  מזל שכל הזמן חייב להזיז אנרגיה, בין אם פיזית או מילולית. הראש עובד והרבה, אבל המחשבות של התאומים לא תמיד ממוקדות. הוא עסוק מאוד בלאסוף דאטא ולהעביר אותה הלאה, כדי לפנות מקום ל.. דאטא חדשה.

אולי בגלל אלה, התאומים נחשב למזל אינטליגנטי ביותר, שיכול לשנות במהירות שפה גישה ויכולות כדי להבין היכן הוא נמצא ולהתאים את עצמו, קולט במהירות הבזק כל דבר חדש, ומהר מאוד גם לומד ליישם אותו – או להעביר אותו הלאה, ואפילו יכול ללמד אחרים איך להשתמש בו. בגלל המרקורי הזה, התאומים הוא גם אלוף בלימוד שפות ודרכי ביטוי באופן המהיר יותר, קולט איטלקית תוך יומיים ומדבר כאילו נולד ברומא, ויודע להפעיל את המחשב הכי מתוחכם רק בלהסתכל על הכפתורים. אבל הוא גם פריק של אינפורמציה, לפעמים אפילו חסרת תכלית, והוא אוגר אותה באופן לא מודע, רק כי.. כי היא פשוט נמצאת שם, רק כי פעם הוא אולי ישתמש בה מתישהו, ורק כי זה מה שהוא אוהב לעשות, וזה לא עניינך, בסדר? אחרי הכל, מי עוד יודע מה עיר הבירה של קזחסטן חוץ מבוראט (בן מזל תאומים, אגב..), איך מורידים שערות מהרגלים עם גפרור ומיץ תפוזים חוץ מאודטה, ואיפה אפשר להשיג נעלי עור אנפה במבצע, ומדריך לגידול פילים אסיאתיים חוץ מהגן הזואלוגי? אין פלא איפה שהמצרך החביב על התאום המצוי הוא – מלים, וכמה שיותר..

התאמת מזלות
תראו מי מתאים לכם ע”פ התאמת המזלות.

תחזית שבועית – מזל תאומים – 15 לאוגוסט 21

זהו זמן להמשיך להשקיע בבית ובסביבתו ובעיקר בבני הבית אבל במקביל אתם הופכים גם יצירתיים ורומנטיים יותר:  ונוס הרגשית עוברת למזל מאזניים והתאומים שלנו מחפש משהו רגשי יותר, ולא רק מלים.. הגיע הזמן להתמסר לאהבה.

2020 תחזית שנתית – תאומים

מזל תאומים:  הגיע הזמן להתבגר, לקחת אחריות, ולקבוע עובדות בשטח.

רוב השנה שחלפה שהה כוכב השפע יופיטר בבית הזוגיות והיחסים שלכם, ונראה שבני התאומים למדו לא מעט השנה על מערכות יחסים, על זוגיות, ובעיקר על דיאלוג בין אדם לאדם. זו ללא ספק היתה שנת התפתחות המודעות לכל כמה שקשור למערכות יחסים בכלל, ולזוגיות ויחסים אישיים בפרט: מי שרצה הרים את הכפפה, ומי שרצה – העמיק קשר קיים, או סיים קשר שמיצה.

כעת עובר יופיטר למקום דורשני ומעשי יותר, למזל גדי, המאכלס את בית ההתחדשות העמוקה שלכם, מיקום שדורש מכם לא מעט כוחות ומשאבים כדי לבצע שינויים גדולים ומשמעותיים בחייכם, אם על ידי שינוי תפיסה של החיים בכלל ומעבר למקומות של עומק ומשמעות – מלים משמעותיות השנה יותר מאשר בשנים האחרונות, ואם ביציאה ממשברים עוצמתיים לכוון של החלמה והתחדשות, או כניסה לתהליך של שינוי פאזה, מקצועית אישית או רגשית, הבנת משמעות החיים ותפיסתם בדרך שונה, והסקת מסקנות בהתאם.

גם פלוטו וגם סטורן נמצאים כבר זמן רב במיקום הזה, והם מכבידים עליכם לא מעט בשנתיים האחרונות. תאומים רבים היו זקוקים לעומק ומשמעות ותהליכי התחדשות שונים ואלה לא נקנו בקלות: הייתם צריכים לעבור שינויים בתפיסה, שינויים בהעדפות המקצועיות או הרגשיות שלכם, ושינויים בדרך שבה אתם מכניסים יותר עומק ומשמעות לחייכם, אם מכיוון רוחני, חברתי, וערכי בכלל.

יופיטר מביא איתו את היכולת לצמוח מתוך משברים ושינויי מיקום והעדפות, אל תוך מצבים של הבנות ותובנות מסוג אחר, שהיו חסרות לכם עד כה בעיקר מהמקום האופטימי שמוכן לקחת את עצמו צעד אחד פנימה, עמוק יותר, לתהליכי חיים שבהם המלה התחדשות קיימת בעוצמה.

בגדול, אפשר לומר שכל מה שקשור למוות ולידה נמצא עכשיו על השולחן: מוות ולידה מחודשת של אמונות, של תפיסת חיים, של פריצות דרך ממקום שפוחד לעשות צעד משמעותי בחייו פנימה, ועד הגעה למצבים של לידה של משהו חדש – אפילו לידה של ילד אגב כולל הרחבת המשפחה, או לידה של עסק או של רעיון והתפתחות וצמיחה ממנו הלאה ופנימה – כל אלה עשויים להגיע השנה הזו ובעוצמה.

מחודש אפריל עובר כוכב שבתאי למזל דלי השייך גם הוא ליסוד האויר, ומחודש דצמבר 2019 – עובר למזל דלי גם יופיטר כוכב השפע. שני המעברים האלה בהחלט יביאו איתם הקלה בעומס החום ובעומס המטלות שעליכם, ובעיקר יקלו על תחושות הכובד שליוותה אתכם בחודשים הראשונים של השנה.

גם סטורן וגם יופיטר, שהם בעצם שתי דרכים של צמיחה אישית האחת בדרך פורמלית ופרקטית והשניה בדרך של צמיחה אישית דרך לימודים או נסיעות, יאפשרו לכם לתרגם את התובנות של התהליכים האלה שעברתם מ 2018 ועד אז לעובדות בשטח, ומכאן  – לשנה של צמיחה אישית מואצת ואופטימית הרבה יותר, כולל החלטות ארוכות טווח הקשורות לנסיעות ארוכות, שינוי מקום מגורים, או החלטות מקצועיות לטווח ארוך.

זו שנה שעיקרה תהליכי עומק שונים שמאוד תבגר את בני התאומים הצעירים כל כך ברוחם, והחלטות שתקבלו בה ישפיעו כאמור שנים רבות קדימה מבחינת כוון וגישה.

יהיה – אבל ממש! – מעניין… פרומיס!

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    Skip to content