שור

שור

מה לא אמרו על השוורים?.. שהם מרובעים ברמות ואולי משום כך גם צפויים ומשעממים, שהם אוהבים לדבר על שלושה נושאי שיחה מוגדרים ששניים מהם קשורים לכסף, שהם רואים רק את חלקת האלוהים הצרה שלהם ולשם הם מכוונים, שהם הולכים עד הסוף גם כשהסוף הזה ברור מראש, שהם שונאים הפתעות ושינויים גם אם הם לטובה, שהם חומרניים פחד ומעדיפים כל דבר שמריח מכסף גם אם המדובר בעבודה של שעות ארוכות אחרי ארוחת הערב, שהם משתעבדים לעבודה בקלות ובקלות רבה יותר להרגלים שלהם, שהם לאמסוגלים לראות לטווח ארוך אלא רק את המשבצת הקטנה שלהם, ושהם חורשים עד סוף התלם מבלי לראות ולהבין שזה רק חלק  מהשדה, ולא השדה עצמו.

ומה האמת בכל אלה? ובכן, השור שייך למזלות האדמה הפרקטיים, ושייך לקבוצת המזלות הקבועים. הקבוצה הזו מקבלת אנרגיה, אבל קשה לה להשתנות, וההרגלים הקבועים שלה לעיתים קצת נוקשים: כן, לשור קשה לוותר על נעלי הבית הישנות שלו, על ההרגל לישון אחר הצהריים, או על האהבה הישנה שלו מהתיכון. מה לעשות, הוא פשוט התרגל..

השור הוא השני בגלגל המזלות. אם התינוק נולד במזל טלה – במזל שור מאכילים אותו, ויוצרים את בסיס ההזנה שלו.

ונוס היא שליטת מזל שור. במזל הזה היא מייצגת את הצרכים הפיזיים שלנו, הקשורים לאוכל טוב, שינה טובה, וגם העניין ההוא, שהשור כל כך אוהב להתמיד בו, אם כי לעתים קרובות בצורה קצת מונוטונית וחוזרת על עצמה, כמו שור אמיתי.. האמת? יש משהו נוסך בטחון בעקביות הזו, ביכולת לחזור בכל יום ולראות שהשור ממשיך לעשות את אותו הדבר עצמו באופן יציב ובוטח, ולהרגיש שאפשר לסמוך עליו, גם רגשית, וגם פיזית. לא סתם הוא שייך למזל שור: הוא גם קשור מאוד לדברים שאפשר לראות ולמשש, מה שכמובן כולל גם ולפעמים בעיקר, את הגוף שלו, שזקוק למגע מרגיע יותר אולי ממזלות אחרים.

מהסיבות האלה ועוד כמה, כל נושא הגוף הפיזי, מאוד חשוב לבן השור. בדרך כלל הוא חזק מאוד פיזית (גם השוורים הרזים..) ויכול להגן על עצמו בקלות, ובדרך כלל כשיש סכסוך קוראים לו, והנוכחות שלו יכולה להרגיע אחרים רק מעצם העובדה שהוא שם. אבל עמוק בפניםהשור הוא רומנטיקן שקט, ושוחר שלום אמיתי. השור רק רוצה שיעזבו אותו בשקט, ויתנו לו לעמוד בשקט במרעה הפסטורלי שלו, ללעוס בשקט עשב, ולחשוב על אהבה.

השור הוא מזל בסיסי מאוד, שבנוי על כמה הרגלי חיים מוגדרים ובסיסיים מאוד. על ההרגלים האלה קשה לו לוותר, ובאמת כשהשור רעב – אסור לומר לו "לא", כמו שנאמר : לא תחסום שור בדישו.. אולי בגלל זה יש לו לפעמים צורך בדיאטה, כי האוכל נותן לו גם תחושת בטחון. אבל מתחת לכל זה, השור מאוד מאוד רומנטי, והרומנטיקה הזו היא אחד הדברים החשובים בחייו.

ביחסים השור הוא נאמן, מסור, הולך בתלם, ואולי בגלל זה נחשב לקצת מרובע ושמרן, אבל גם חלום של כל מי שמחפש יציבות ביחסים. בנוסף, השור הוא רומנטיקן אמיתי: הוא אלוף בלחזר, מאוהב באהבה, וכשהוא מאוהב – הוא משתנה לגמרי: כל הצד המעשי שלו נעלם, הוא הולך ברחוב עם מבט זגוגי ולא רואה ממטר, ומעל ראשו שלושה מיקימאוסים ורודים.. רק אז רואים שמתחת לחזות המעשית שלו יש לב שהוא בעצם שלולית חמאה, שמת רק לאהוב.

אולי משום כך, ומעצם היות המזל הזה שייך לקבוצת המזלות הקבועים, השור מתקשה להתנתק מקשרים, ותמיד חוזר ומקיש בדלת או שולח מייל גם שנים אחרי כדי לומר שנה טובה.. כי השור נקשר, לא יודע לעזוב, ותמיד רוצה לחזור עם הגיטרה מתחת לחלון ולחזר שוב, כמו הרומנטיקנים של פעם..

 

 

 

התאמת מזלות
תראו מי מתאים לכם ע”פ התאמת המזלות.

תחזית שבועית – מזל שור – 13 לספטמבר 2020

ונוס שליטת המזל שלכם יוצרת השבוע זוית פעולה לא קלה עם כוכב אורנוס התזזיתי, מה שעלול להפוך את השבוע הזה לעצבני ולא שקט. חשוב למצוא לכם זמן איכות פנאי לעצמכם, ולהזהר מדרמות מיותרות ומריבים קטנים שעלולים לגרום לכם לקצת פסק זמן או לנתק קשרים. זה אינו זמן להחלטות קיצוניות. נהגו בזהירות.

2020 תחזית שנתית – שור

מזל שור: אורנוס בשטח – יש הרבה סיבות למתח,  אך שינוי פותחים כאן פתח…

נראה שהשוורים – בעיקר אלה שנולדו בשלישון הראשון של המזל – הם אלה שסופגים את מירב האש ממעברו של אורנוס למזל שלכם. מחודש אפריל שעבר עבר סופית הכוכב הזה, כוכב השינויים התזזיתי והמפתיע, למזל שור המופנם והקשור כל כך להרגליו כיאה למי שנמצא בסדרת המזלות הקבועים, והאדמה התחילה לרעוד מתחת לרגלי השור היציב שלנו, ובמקביל גם מתחת לרגלי שאר המזלות הקבועים: אריה, עקרב ודלי.

ובאמת, אורנוס שמביא איתו את בשורת השינוי הוא האלמנט המשמעותי בחיי השוורים השנה. גם אלה שנולדו בהמשך המזל מתחילים להרגיש מרחוק איזו מן תחושה של עצבנות וחוסר שקט, ורצון פנימי לשינוי כזה או אחר… עם הזמן הוא גם יגיע אליהם, כמובן.

מזל שור הוא מזל של הרגלים: מזל הכורסה ונעלי הבית, כפי שנהוג לקרוא לו בחיבה. זה מזל שמאמין שהרגלים קבועים טובים אין צורך לשנות, והוא אף נלחם בשינויים האלה בדרכו. אבל מול אורנוס אי אפשר באמת להלחם ושינוי בהרגלים ובגישה הוא משהו הכרחי והשנה הזו חוויתם את תחילתו של התהליך הזה, בגדול.

התהליך ימשך ובעוצמה רבה יותר השנה, כשהפעם בני ובנות מזל שור שנולדו בשבוע השני של המזל כולל אלה שמסיימים את התהליך הזה שנולדו בשבוע הראשון שבו, ירגישו זאת באופן משמעותי במיוחד.

השינוי השני שיורגש על ידי השוורים הוא מעברו של סטורן הנוקשה ממזל גדי למזל דלי בחודש אפריל, מזל שגם הוא שייך לסדרת המזלות הקבועים.

מזל דלי מאכלס את בית הקריירה של השוורים, מה שאומר שהשור שלנו ירגיש בצורך בפורמליזציה של תהליכים שהוא עובר בנושאי קריירה ודרייב, והאמביציה שלו תוכל לקבל פן מעשי ודורשני מאוד, ואפילו מכביד למדי.

שוורים רבים ירגישו מחודש אפריל ואילך תחושות של כובד ואפילו מטלות ומחויבויות יתר שיכבידו מאוד עליהם ועל הסביבה. שוורים רבים עלולים לקחת השנה על עצמם עודף משימות אם בגלל קושי כלכלי או בגלל הרצון להתקדם ולממש תהליכים ופוטנציאל, וזה עלול להעמיס לא מעט על היומיום ועל שמחת החיים והצד הנהנתני של השור המצויץ

ואכן האמביציה והדרייב מתחזקים מאוד השנה אבל לא רק כרעיון אלא כדרך פרקטית, וזה כאמור עלול לגבות מחיר מאיכות חיי הרגש והפנאי של השור שלנו, שלפעמים נראה כאילו נולד לעבוד קשה (אך גם ליהנות מהחיים כמובן..) אז זהו שנושא הבילוי וההנאה עלול להיות מינימלי יחסית למאמץ וההשקעה..

מחודש דצמבר – גם יופיטר כוכב השפע עובר למזל דלי ולבית הקריירה שלכם, ומאזן מעט את לחציו של סטורן. יופיטר הופך אתכם להישגיים יותר וגם אופטימיים יותר,  ואפשר אפילו להתחיל לראות כבר בתחילת 2021 את התוצאות בשטח מבחינת קריירה… קחו זאת ברצינות.

למרות האמביציה המקצועית – לשור שלנו אסור להזניח את עצמו ואת הצד הנהנתני שלו. נסו לגלות הרבה סבלנות ובעיקר – לא להעמיס על עצמכם יותר ממה שאתם יכולים לשאת, ולאורך זמן…

צרו קשר

כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)