קשת

קשת

מה לא אמרו על הקשתים?.. שהם מרוכזים בעצמם ובמה שמרגיש להם באותו רגע, שהמלה חופש היא החשובה ביותר בחייהם ומשום כך קשה להם גם עם המחוייבות הכי קטנה שיש כי ישר הם רוצים לצאת החוצה, שהם מחליטים אך ורק באופן ספונטני ומשום כך כמעט בלתי אפשרי להביא אותם לפגישה בזמן קבוע מראש וגם אם כן הם מבריזים בסוף, שהם חסרי טקט לחלוטין ואומרים את הכל בפנים או לפחות את הרוב, גם אם זה הורס לעצמם ולסביבה, ואם מנסים למנוע מהם את החופש לדבר הם הופכים מרדניים שחבל על הזמן עד שבסופו של דבר נותנים להם את מה שהם רוצים רק שיפסיקו כבר..

ומה הנכון מכל אלה? מזל קשת שייך ליסוד האש,  מה שכבר אומר משהו על האנרגיה שלהם, ולקבוצת המזלות המשתנים, והוא אכן כזה : מלא אש, ולא מפסיק להשתנות.

השליט של מזל קשת הוא כוכב יופיטר שאחראי על הצמיחה שלנו, ועל ההתרחבות של הגוף – והראש, ומזל קשת עצמו קשור בעיקר לבית 9, שהוא הבית של ההתרחבות האישית לתוך העולם, עם הפילוסופיה האישית שלך על החים. איך מתרחבים ? קודם כל מרחיבים אופקים, ואת זה עושים בשתי צורות : האחת, דרך לימודים- פשוט הולכים ללמוד, אוספים ידע, מרחיבים את הדעת תרתי משמע, וכמה שיותר. השניה היא דרך נסיעות וטיולים, שמלמדים אותנו על צורות חיים אחרות, גישות שונות, ודרכים שלא הכרנו כדי לחיות ולפעול. האמת בתוך כל קשת – גם אלה שנראים סופר ממוסדים עם חליפה ועניבה וכל הטררם – יושב לו איזה טיילן בינלאומי, שבכל רגע נתון ואפילו בלי אזהרה מוקדמת, מוכן לקחת את התרמיל ולנדוד לדרום אמריקה, ולראות איך צדים צבים באקוודור, או איך דגים טונה ביפן, וכל זה רצוי על אופנוע, כשאיזה בלונדינית צמודה מאחוריך, ואם הקשתית היא את – הרי שהבלונדיני שצמוד אליך במושב האחורי הוא טמרפיסט הרפתקן שאספת ביציאה מבומביי.

קשתים רבים מתברגנים אמנם עם השניים, אבל בכל אחד ואחת מהם נשאר אותו ניצוץ הרפתקני בעינים, שמוכן לעזוב הכל ופשוט לנסוע, והוא לא ממש משתנה עם השניים..

האופי הקשתי מאוד דומה למזלות האש : הוא חם, ישיר, ומאוד אימפולסיבי. מה ששונה אצל הקשת הוא חוסר הטקט, שגדול יותר אפילו מזה של הטלה.. אולי משום  כך נראה לפעמים מבחוץ שהקשת עושה פשוט כל שגיאהאפשרית הקשורה לתקשורת, ופשוט אומר את האמת בפנים. יש כאלה שאוהבים ומעריכים ויש כאלה שכועסים, אבל אי אפשר לעמוד בפני הקסם הישיר הזה וחייבים להגיב, לטוב ולרע..

הקשת גם אלוף בלבדוק גבולות ביחסים. הוא בודק שוב ושוב את גבולות בן או בת הזוג שלו, ומנסה לראות כמה רחוק הוא יכול ללכת. כי מלת המפתח של הקשת היא חופש – והרבה.

מערכות היחסים הקשתיות פתוחות לעיתים קרובות יותר ממערכות אחרות : הוא פשוט חייב להרגיש את החופש הזה, כדי להתחייב מחדש, וכמו במקרים אחרים – זהו הקשת, לטוב ולרע, וגם את החופש האישי הזה אתה חייב לקבל, אם אתה רוצה להמשיך ולשהות במחיצת הקסם הזה..

התאמת מזלות
תראו מי מתאים לכם ע”פ התאמת המזלות.

תחזית שבועית – מזל קשת – 13 לספטמבר 2020

אמביציה ודרייב – אלה מלים משמעותיות בימים אלה, כשהשמש שוהה לה בבית הקריירה שלכם, ומאפשרת לקשת שלוקח יזמה גם להצליח ולפתוח דלתות שעד עכשיו היו סגורות בפניכם. זוית פעולה בין מרקורי כוכב התקשורת ליופיטר שליט המזל שלכם מביאה איתה אופטימיות ושמחת חיים, אולם כדאי להזהר מציפיות יתר ואכזבות בעיקבות כך. הזהרו בכספים.

2020 תחזית שנתית – קשת

מזל קשת: לתרגם את ההרפתקה וההתלהבות לחומר, ולבנות בסיס כלכלי.

אחח, איזה שנה היתה לכם, קשתים… יופיטר שהה שנה שלמה במזל שלכם, ורק בחודש האחרון עבר למזל גדי. אבל עד שהוא עבר הוא בהחלט הביא לקשתים ים של הזדמנויות ואפשרויות חדשות, פתח אזורי פעולה חדשים, ועזר לצד ההרפתקני שלכם לא רק לבוא לידי ביטוי אלא גם להתחיל לממש את הפוטנציאל שלכם בשטחים אחרים, ומהשנה – בצד הכלכלי והחומרי.

כן כן, כלכלה וחומר הם לא אזורי הפעולה הטבעיים של הקשת, שרוצה לרוץ למרחבים, לפגוש נופים מעניינים ואנשים חדשים, ולא להשתעמם מול כל האותיות הקטנות האלה שמגיעות בהודעות מהבנק, או בהודעות הטלפוניות ממנהל הסניף או מחברת חשמל שאו ט וטו הולכת לנתק לכם כי לא שילמתם… מה לא ולאלה? הוא הילד של הטבע, הקשתון, וגם אלה שנראים לנו שייכים לעולם המעונב והפרקטי שבחוץ חולמים בסתר ליבם על טיול סביב העולם או על איזה הרלי שיקנו בתשלומים, ואז לדהור איתו לאיזה שקיעה מזדמנת…

כן, לא הרבה מכירים את עולמו הפנימי של הקשת, אבל השנה הזו גם העולם הפנימי הזה הולך להשתנות, ובגדול: יופיטר שליט המזל שלכם הולך לבלות שנה שלמה במזל גדי הקשוח, ואם תרצו או לא – הגדי הזה ילמד אתכם לא מעט על כל מה שקשור לצד הפרקטי של העולם, ומושגים כמו חוקים וגבולות ומסגרות פעולה ופה ושם גם חוזים ואוברדראפט ואפילו נדל'ן… כן כן, יופיטר שליט המזל שלכם מקציב לכם שנה, שנה אחת שלמה, שבה הקשת ההרפתקני לומד להתלבש כמו בן אדם ולהפנות את האנרגיה האינסופית שלו למצבים סופיים לגמרי כמו שדורשים מלים כמו… מחוייבות, ואחריות, ומיומנות, ונאמנות, ועקביות… רוצים עוד, קשתים, או שכל אלה הספיקו לכם כדי לחפש בעדינות את הדלת?

יופיטר שליט המזל שלכם הולך לפגוש השנה גם את סטורן הנוקשה וגם את פלוטו היצרי והעוצמתי במזל גדי, ואם המזל הזה עצמו לא יספיק כדי ללמד אתכם את השעור הם כבר יעשו את זה, במינון מעניין של אכזבות, תהיות, טעויות, התחלות מהוססות, וחיוכי נצחון קטנים כשהשעורים שתלמדו יתחילו להיות מופנמים, והתוצאות יתחילו להגיע…

והן יגיעו, אוהו, ובגדול, אם תרצו או לא.

כוכב נפטון במזל דגים עובד השנה על אלה מכם שנולדו בשלישי השלישי של המזל. הקשתים האלה מקבלים השנה טאץ' קצת שונה: רגשני, מעורפל, והרבה יותר רך מאשר הקשת המחוספס המצוי. נפטון עושה עבודת עומק על כל מה שקשור לבית ולמשפחה אצלכם, והופך אתכם הרבה יותר רכים ומעניקים. אולם גם פה בלי גבולות מוגדרים היטב אתם עלולים ללכת קצת לאיבוד: הרגש אכן עוצמתי יותר השנה, אבל כידוע רגש כשלעצמו לא מספיק כדי לבנות מערכות יחסים ובעיקר מערכות יחסים משפחתיות ויציבות. כאן יהיה שעור מעניין…

מה שישלים את כל התהליך הזה הוא סטורן הנוקשה, שמחודש אפריל עובר לבית התקשורת שלכם. הקשת שלנו הולך ללמוד להיות שעור מעניין בלהפוך את הערכים שלו לפרקטיים, לעשות חוזים שיעגנו את השותפויות והיחסים באופן פורמלי, ובמלים אחרות – להצטרף לחוקים של העולם שבנויים מאותן אותיות קטנות שהוא כל כך שונא, אבל מבין – אם כי לעיתים קצת מאוחר מדי – שהן בעצם שומרות עליו יותר מאשר מטרידות, כן כן.

ובסופו של דבר – כן, גם השעור הזה ילמד, כמו כל השאר. דפנטלי.

צרו קשר

כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)