עקרב

עקרב

מה לא אמרו על העקרבים?.. שהם אובססיביים, שהם קנאים ויושבים לך על הצואר כמו קרציות, שהם חשדניים גם – ובעיקר – כשאין סיבה, שהם תככניים ויכולים לסכסך בין אנשים קרובים, שהם זקוקים למין בהסטריה כמו אויר לנשימה, שהם שותקים אבל העקיצה שלהם קטלנית כשהם כבר פותחים פה על מישהו, ושכדאי לא להתעסק איתם כי כשמתחילים – עם עקרבים אף פעם אי אפשר לדעת איך זה ייגמר…

מה נכון מכל אלה? מזל עקרב שייך לקבוצת המזלות הקבועים, וליסוד המים הבנוי בעיקר על רגש. כמו כל מזלות המים למיניהם, סרטן ודגים,

מזל עקרב נחשב למזל מופנם, סגור, ודי חשדן, ובצדק : העולם הוא מקום עויין, ויש לנהוג בחשדנות ראויה, עד שהעולם שמולך מוכיח אתעצמו, ולא להיפך. העולם חושב אחרת ? לעקרב לא אכפת : יש לו מספיק אופי כדי לעמוד בנחישות מול רצונות הכלל כשזה לא מתאים לו.

ואכן, העקרב אינו מתמסר בקלות : הוא דורש הוכחות בשטח שהוא באמת יכול לסמוך עליך, ולוקח לו הרבה זמן עד שהוא פותח את החלון, ומזמין אותך להכנס. אבל משנכנסת, זכית לחבר אמיתי לכל החיים, ובכל מצב. העקרב תמיד יהיה שם עבורך, גם אם תתקע עם הג"יפ בנגב, וגם אם תצטרך לעבור דירה, עצה טובה, או הגנה ממישהו שמפחיד אותך: העקרב בשטח – אין סיבה למתח, זו לא רק סיסמהמבחינתו, אלא גם מציאות אמיתית. אם בחר בך עקרב כלשהו להיות ידידו ואיש סודו דע לך שזכית, ובגדול.

למרות עוצמתו, העקרב הוא קטן אמונה, ובצדק מבחינתו : מגיל צעיר החיים לימדו אותו שלא משתלם להיות אופטימי, וכל רגע הם ממשיכים להוכיח את זה מחדש. מה עושים ? עורכים בדיקות קבלה קפדניות, וזה נכון לא רק לידידים, אלא גם לבני או בנות זוג פוטנציאליים, ובעצם למי לא ? כי העקרב מאוד נאמן מטבעו, אבל הוא גם דורש את הנאמנות הזו מהזולת, ולא מוכן להתפשר עליה. אולי בגלל זה הוא נראה לאחרים מאוד טוטאלי, הולך עד הסוף, ובאמת לא עושה חשבון כשמשהו מדליק אותו, ואז הוא נכנס למקום אובססיבי ובלתי מתפשר, וגם לא קל לו עצמו.

בגלל ששליט העקרב הוא כוכב פלוטו, אותו כוכב שאחראי על הצורך לחוות הכל בצורה טוטאלית, נראה לעיתים קרובות שכאילו העקרב  אוהב לעשות לעצמו חיים קשים, לצאת עם טיפוסים לא תמיד קלים, ולדרוש מעצמו ומהסביבה לא מעט. אבל האמת היא שהעקרב שונא שהכל בא לו בקלות, אוהב לבחון את עצמו ואת כוחו, ומעדיף את המלה "מעניין" על המלה "קל", אלמנט שלא ממש עושה חיים קלים למשפחה כשהוא צעיר, ולפרטנרים שלו כשהוא מבוגר ונכנס למצב הרוח של "בואו ננסה לראות ממה הקיר הזה עשוי, ומה קורה כשנכנסים בו ראש בראש": במצב כזה הרבה פעמים הקיר רואה די מהר עם מי יש לו עסק, ופשוט זז הצידה: מי צריך צרות עם עקרב?

העקרב נחשב למזל יצירתי אך רגשני, ומנסה ללכת עם מה שהוא מרגיש מעל הכל, ולא להתפשר על הרגש הפנימי הזה. המחויבות שלו לעצמו ולדברים ששייכים לו מאוד עמוקה, אבל לפעמים הוא הופך להיות קיצוני ועלול להתגלות כקנאי נוראי, כרכושן לא קטן, וכמישהו שלא מוכן לותר על דברים הקשורים לעומק, משמעות, ולפעמים גם כוח וכסף.

כשהעקרב לא מקבל את מה שהוא רוצה הוא לא מוותר – אבל הוא ילבש את הפוקר פייס שלו, ולא יראה לך את זה, חוץ משליחת מבט קריר בטמפטורה ממוצעת של הקוטב הצפוני. מהמקום הזה כדאי לזכור גם שעקרב אמיתי – לא שוכח ולא סולח, ויום אחד המעגל הקטן שלו עם מי ששכח את הקרטיב שלו בכיתה ג" או עם מי שלא נתן לו כבוד בתיכון ועם העולם בכלל ייסגר, זה בטוח

התאמת מזלות
תראו מי מתאים לכם ע”פ התאמת המזלות.

תחזית שבועית – מזל עקרב – 15 לאוגוסט 21

זוית של מתח בין השמש לפלוטו שליט המזל שלכם עלולה להביא איתה שבוע מתוח ותגובות קיציוניות. חשוב לפעול בזהירות מול סמכויות גם כשדברים לא נראים לכם: התפרצויות כעס עלולות לפגוע בעיקר בכם השבוע

מזל עקרב תחזית שנתית – ראש השנה 2022

 

שינויים ביחסים: זו היתה שנה דורשנית מאוד, כשאורנוס יצר צורך בשינויים ביחסים ובשותפויות שלכם, בעיקר לאלה שנולדו באמצע המזל. זמן לשדרג תקשורת ביחסים ולאפשר קצת יותר ספייס, או להמשיך הלאה.

קידום מקצועי: יופיטר כוכב השפע נמצא בבית העבודה שלכם, וזה הזמן לקדם ולהתקדם לעבודה שנעשית באהבה. זמן מצוין לקידום מקצועי אישי ולהשקעה מקצועית.

יצירתיות מעשית: סטורן עובר למזל דגים המאכלס את בית היצירתיות שלכם בחודש מרץ: הגיע הזמן לממש תכניות ויזמות באופן מעשי, להפוך תחביבים למקצוע, ולקבוע עובדות בשטח.

זוגיות ושותפויות: בחודש מאי עובר יופיטר לבית היחסים שלכם, ויעניק לכם שנה של אפשרויות לקידום קשרים ולהעמקתם, ואם הלב העקרבי הקשוח פנוי – גם לכמה היכרויות חדשות ומעניינות.

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    Skip to content