מאזניים

מאזניים

מה לא אמרו על בני מזל מאזניים?.. שהם חמים מאוד בתור מחזרים אבל מתקררים שהקשר כבר מתחיל להתהוות, שהם אלופים בלדעת מה נכון לאחרים אבל מתקשים מאוד לדעת מה טוב להם עצמם, שהם סוג של "זיקיות" כי הם מתאימים את עצמם בצורה טובה למי שהם נמצאים איתו, גם אם זה בא על חשבון האופי והאישיות שלהם, שהם היצורים ההססנים ביותר הקיימים על פני אדמות, ולא יכולים לקבל החלטה באופן ספונטניאלא אחרי שעות רבות וגם זה אחרי ששיגעו לחלוטין את הסביבה כולל החתול, וגם אז – תמיד יתחרטו בהמשך, וירגישו שפספסו את ההחלטה הטובה באמת..

ומה נכון מכל אלה?

ובכן, מזל מאזניים שייך לקבוצת המזלות הקרדינליים וליסוד האוויר, אליו שייכים השכלתנים האינטליגנטים עם המצח הגבוה, אבל בנוסף למצח – למאזניים יש גם גומות חן, וביניהן חיוך כובש ביותר… כי הכוכב ששולט על המאזניים היא ונוס, אלת היופי, שבמזל שור אחראית על צרכים בסיסיים. במזל מאזניים היא אחראית על יופי ואסתטיקה, ומשום כך החיוך המאזנאי הוא אחד מכלי הנשק הקטלניים של בני המאזניים, ובגללו  סולחים להם הכל, ועוד נותנים להם חיבוק בתור צ"ופר. כי איך אפשר לכעוס על מישהו עם חיוך ביישני מאיר כזה, שבדרך כלל גם מגיע עם שתי גומות חן קומפלט כמו בסרטים, שלא להוסיף שרבים מאוד מבני ובנות המזל ניחנו ביופי עדין ואסתטי ומיוחד, וזה גם מה שהם אוהבים סביבם : יופי והרמוניה, וחיוך נצחי כזה, שאומר – אני רוצה שכו-לם יאהבו אותי, ויחייכו אלי בחזרה.

כן, בני המזל הזה  זקוקים להרבה מאוד אישורים שאוהבים אותם, ומתקשים לכעוס, אחרת – לא יאהבו אותם, לדעתם.. אולי בגלל זה הם מנסים לרצות לעיתים קרובות אנשים אחרים,מתקשים לכעוס (זה יהרוס להם את החיוך וזה גם לא טוב לעור הפנים..) ולא מבטאים רגשות שליליים, סיבה נוספת לכך שהם מהווים את להיט החודש בקרב הסביבה.

בני המאזניים זקוקים – כמו שאר מזלות האויר – להיות לעיתים קרובות עם עצמם, כדי להתחדש, להתבונן מבפנים במה שעבר, להגיע להחלטות, ולהחליף חומרים. כשהם לא מצליחים בכך, או כשהסביבה משדרת שדיר בלק אם הם עוזבים עכשיו,  הם מסתגרים בתוך עצמם, והופכים להיות מופנמים ועצובים, למרות שכלפי חוץ עדיין אפשר לראות את החיוך. אבל כשמעודדים אותם ומאפשרים להם פה ושם להכנס לבועה המאזנאית כמו שהם רוצים ולא עושים ענין, הם יוצאים משם אחרי כמה שעות – ולפעמים שבוע.. – עם חיוך ענק ומאיר, ואז יודעים שהכל בסדר.

למרות ההרמוניה הכללית, אפשר לומר שלפעמים מצבי רוח לא קלים עוטפים את בני המאזניים, בעיקר את הנשים היפות של המזל הזה (בריג"יט ברדו..), שלעיתים מצליחות לאמלל את עצמן בצורה נפלאה ובלי סיבה נראית לעין. יש משהו מאוד עדין ושביר אצל בני המזל הזה, מעבר לשאיפה שלהם לצדק אישי וחברתי : הרבה מאוד שרי משפטים ושרי ממשלה היו שייכים למזל הזה, ודי אם נזכיר את בן גוריון, משה שרת, ביבי נתניהו, שריהמשפטים לשעבר דוד ליבאי וחיים צדוק, ועוד ועוד.

התאמת מזלות
תראו מי מתאים לכם ע”פ התאמת המזלות.

תחזית שבועית – מזל מאזנים – 15 לאוגוסט 21

משהו טוב קורה לכם היום, מאזנאים: ונוס הרגשית שליטת המזל שלכם עוברת ל..מזל שלכם, אלמנט שיביא איתו קצת יותר רכות ואמפטיה אחרי החודש הקשוח שהיא עברה במזל בתולה. הגיע הזמן להתפנק, ולהיות טובים לעצמכם…

מזל מאזניים – תחזית שנתית – ראש השנה 2022

זוגיות ויחסים: כוכב יופיטר שוהה במזל טלה עד מאי 2023. זמן מצוין לצמיחה זוגית, לפיתוח מיני סוגים של שותפויות מקצועיות, ולהרחבת מעגלים עם קולגות מקצועיות.

שותפים ובני ברית: מעברו של יופיטר למזל שור במאי 23 יעזור לכם לתרגם את השפע של יופיטר לבסיס איתן ויציב לשותפויות פרקטיות ולמציאת בני ברית לרעיון או לדרך.

סגירת מעגלים: ונוס שליטת המזל שלכם נמצאת בהילוך אחורי בין יולי לספטמבר, ומאפשרת לכם להשלים חוסרים, לסגור קצוות ומעגלים שמיצו את עצמם, ולצאת לדרך חדשה לקראת ראש השנה הבא.

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)