מאזניים

מאזניים

מה לא אמרו על בני מזל מאזניים?.. שהם חמים מאוד בתור מחזרים אבל מתקררים שהקשר כבר מתחיל להתהוות, שהם אלופים בלדעת מה נכון לאחרים אבל מתקשים מאוד לדעת מה טוב להם עצמם, שהם סוג של "זיקיות" כי הם מתאימים את עצמם בצורה טובה למי שהם נמצאים איתו, גם אם זה בא על חשבון האופי והאישיות שלהם, שהם היצורים ההססנים ביותר הקיימים על פני אדמות, ולא יכולים לקבל החלטה באופן ספונטניאלא אחרי שעות רבות וגם זה אחרי ששיגעו לחלוטין את הסביבה כולל החתול, וגם אז – תמיד יתחרטו בהמשך, וירגישו שפספסו את ההחלטה הטובה באמת..

ומה נכון מכל אלה?

ובכן, מזל מאזניים שייך לקבוצת המזלות הקרדינליים וליסוד האוויר, אליו שייכים השכלתנים האינטליגנטים עם המצח הגבוה, אבל בנוסף למצח – למאזניים יש גם גומות חן, וביניהן חיוך כובש ביותר… כי הכוכב ששולט על המאזניים היא ונוס, אלת היופי, שבמזל שור אחראית על צרכים בסיסיים. במזל מאזניים היא אחראית על יופי ואסתטיקה, ומשום כך החיוך המאזנאי הוא אחד מכלי הנשק הקטלניים של בני המאזניים, ובגללו  סולחים להם הכל, ועוד נותנים להם חיבוק בתור צ"ופר. כי איך אפשר לכעוס על מישהו עם חיוך ביישני מאיר כזה, שבדרך כלל גם מגיע עם שתי גומות חן קומפלט כמו בסרטים, שלא להוסיף שרבים מאוד מבני ובנות המזל ניחנו ביופי עדין ואסתטי ומיוחד, וזה גם מה שהם אוהבים סביבם : יופי והרמוניה, וחיוך נצחי כזה, שאומר – אני רוצה שכו-לם יאהבו אותי, ויחייכו אלי בחזרה.

כן, בני המזל הזה  זקוקים להרבה מאוד אישורים שאוהבים אותם, ומתקשים לכעוס, אחרת – לא יאהבו אותם, לדעתם.. אולי בגלל זה הם מנסים לרצות לעיתים קרובות אנשים אחרים,מתקשים לכעוס (זה יהרוס להם את החיוך וזה גם לא טוב לעור הפנים..) ולא מבטאים רגשות שליליים, סיבה נוספת לכך שהם מהווים את להיט החודש בקרב הסביבה.

בני המאזניים זקוקים – כמו שאר מזלות האויר – להיות לעיתים קרובות עם עצמם, כדי להתחדש, להתבונן מבפנים במה שעבר, להגיע להחלטות, ולהחליף חומרים. כשהם לא מצליחים בכך, או כשהסביבה משדרת שדיר בלק אם הם עוזבים עכשיו,  הם מסתגרים בתוך עצמם, והופכים להיות מופנמים ועצובים, למרות שכלפי חוץ עדיין אפשר לראות את החיוך. אבל כשמעודדים אותם ומאפשרים להם פה ושם להכנס לבועה המאזנאית כמו שהם רוצים ולא עושים ענין, הם יוצאים משם אחרי כמה שעות – ולפעמים שבוע.. – עם חיוך ענק ומאיר, ואז יודעים שהכל בסדר.

למרות ההרמוניה הכללית, אפשר לומר שלפעמים מצבי רוח לא קלים עוטפים את בני המאזניים, בעיקר את הנשים היפות של המזל הזה (בריג"יט ברדו..), שלעיתים מצליחות לאמלל את עצמן בצורה נפלאה ובלי סיבה נראית לעין. יש משהו מאוד עדין ושביר אצל בני המזל הזה, מעבר לשאיפה שלהם לצדק אישי וחברתי : הרבה מאוד שרי משפטים ושרי ממשלה היו שייכים למזל הזה, ודי אם נזכיר את בן גוריון, משה שרת, ביבי נתניהו, שריהמשפטים לשעבר דוד ליבאי וחיים צדוק, ועוד ועוד.

התאמת מזלות
תראו מי מתאים לכם ע”פ התאמת המזלות.

תחזית שבועית – מזל מאזניים – 13 לספטמבר 2020

מבחינה תקשורתית וחברתית דברים טובים קורים לכם עכשיו בעיקרון, מאזנאים. מרקורי כוכב התקשורת שוהה במזל שלכם והופך אתכם כעת לתקשורתיים במיוחד. ונוס שליטת המזל שלכם שבמזל אריה יכולה להביא איתה כמה וכמה אפשרויות של צמיחה והתפתחות אישית הקשורים למוסדות וארגונים בחייכם. זהו זמן טוב לצמוח בתחום החברתי ובנושאי אינטרנט ומדיה.

2020 תחזית שנתית – מאזניים

מזל מאזניים: בית ומשפחה ומה שביניהם – ולא לשכוח גם את הלב…

נושאי בית ומשפחה העסיקו אתכם לא מעט בשנתיים האחרונות. כוכב פלוטו הביא איתו יכולת לחוות רגשות עוצמתיים במיוחד בבית ועם בני הבית, ולחלק מכם גם הביא תהליכים רגשיים עמוקים ביחסים עם הורים וילדים. חלק אחר הפך את הבית והמשפחה למקום ביטוי אמיתי ועוצמתי לרגשות שעד עכשיו לא באו לידי ביטוי במלואם, למרות שחוויתם גם לא מעט רגעי כובד ובדידות בגלל מחויבויות שהכבידו עליכם מאוד, אבל לימדו אתכם לא מעט על לקיחת אחריות עליכם ועל המשפחה שלכם, כמו גם על מה שקשור לחשבון הבנק שלכם.

מעברו של יופיטר כוכב השפע למזל גדי מביא איתו השפעה חדשה ומעניינת בנושאי בית ומשפחה. זהו זמן טוב להרחיב ולהתרחב, מאזנאים: זמן למסע שיפוצים ושינויים בבית ובסביבתו, שינוי האווירה בבית, והפיכת הבית למקום שמח ואופטימי יותר.

זהו גם זמן טוב להרחיב את המשפחה, ללדת ילד או שנים, ולבנות בסיס חזק ואופטימי למשפחה הן רגשית והן כלכלית, שיחזיק שנים ארוכות, ויהיה בנוי בבסיסו על אמון ואהבה.

מעברו של סטורן הנוקשה למזל דלי  בחודש אפריל משנה קצת את האווירה. כעת הזמן להתמקד בעיקר בצד היצירתי שלכם, ובמימושו. זהו זמן טוב לביטוי אישי בכל תחום אפשרי שבו תוכלו להטביע את החותם האישי שלכם על כל המשתמע.

אם הלב המאזנאי פנוי עכשיו, זה בדיוק הזמן לא רק לאהבה – אלא ם למיסוד יחסים. נכון, סטורן מכביד על הלב, ועלול להביא איתו רגשות תסכול וקנאה עם קושי לבטא רגשות עדינים. סטורן מביא איתו אהבה בוגרת יותר, או גישה בוגרת ואחראית יותר לגבי כל ביטוי רגשי שהוא, ואהבה בפרט.

מיקומו של כוכב אורנוס עלול להביא איתו השנה שרשרת של ניתוקים פתאומיים, בעיקר בכל מה שקשור למערכות יחסים שמיצו את עצמם וקשה לכם לנתק אותן. זהו זמן להשתמש בכוחו של השינוי כדי לגרום למעגלים החברתיים שאתם קשורים אליהם לפעול באופן מדויק וחכם יותר, ובעיקר להפטר מאנשים שמעיקים עליכם שופטים אתכם ומבקרים אתכם: למאזנאי המצוי קשה לבטא רגשות שליליים, אבל השנה הזו היא בדיוק הזמן ללמוד לעשות זאת, ולנתק את הקשרים שמכבידים עליכם לאורך השנים, רק שלא בדיוק ידעתם והבנתם איך…וזה – אפשרי עכשיו, ואפילו רצוי.

בשנה הבאה, ב 2021 יעבור יופיטר כוכב השפע שעושה השנה עבודה נאה ואופטימית על נושאי בית ומשפחה בחייכם, אל בית הרומנטיקה והאהבה שלכם. אז אם לא השנה הזו תביא לכם את הקמת המשפחה הרצויה עם הגבר או האשה הרצויים, יעשה זאת יופיטר בשנה הבאה, ואז כבר תצטרכו באמת להתמסר לה…

צרו קשר

כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)