דגים

דגים

מה לא אמרו על הדגים?.. אמרו עליהם שם מבולבלים מאוד, מתקשים להגיע להחלטות, וקשה להיות לידם כי מצבי הרוח שלהם משתנים במהירות האור, שהם לא עקביים, שהם נראים שמחים ויצירתיים בחוץ אבל בפנים הם דכאוניים מאוד עד שקשה להיות לידם, שהם מתעתעים במי שאוהב אותם ומשתנים מול העינים שלך,, שהם רמאים ונוכלים, שהם אוהבים להתחזות לאנשים אחרים וללבוש את זהותם, שהם שחקנים בנשמה ולכן אי אפשר לדעת מה באמת הם חושבים, שהם נסגרים דווקא כשזקוקים להם, ושקשה מאוד להבין אותם, אפילו להםעצמם…

ומה האמת? מזל דגים שייך ליסוד המים הרגשי, ולקבוצת המזלות המשתנים. ואכן, נדמה שבני הדגים משתנים כל הזמן, שכן הצירוף של המים הזורמים והצורך לנוע מבפנים ממקום למקום חזק מהם, וכל אחד מהרגשות האלה גם מטלטל אותם בעוצמה. כוכב נפטון הוא זה ששולט על מזל דגים, והופך את השהות איתם לתחושה של שהות ליד חופו של ים. פעם המים צלולים ובהירים ושקטים, פעם סוערים בעלי גלים גבוהים, ופעם עכוריםוסוחפים. מצבי הרוח הדגיים שונים ומשתנים, אבל כמעט תמיד אפשר למצוא אצל בני ובנות הדגים איזה עצב נסתר, מן עגמימות מסוימת שנמצאת מתחת לפני השטח, ומחפשת לה מוצא.

אולי בגלל העובדה הזו, רבים מהדגים אוהבים לכתוב, בעיקר שירה. לפעמים נדמה שיש משהו לירי וטרגי בדרך בה הם מסתכלים על המציאות. ובעצם לא רק בשירה : הדגים נחשבים כמזל מאוד יצירתי ואמנותי, ובעלי יכולת הבעה מדהימה בכתב בעל פה ובעיקר בתחום המשחק, כל זאת בגלל נפטון שליט הדגים מאפשר להם להשתנות, לחקות בני אדם ודמויות, ולהפוך ממש להיות הם עצמם.

ואכן, יכולת החקוי וההפנמה הדגית ממש מדהימה, ולפעמים נדמה שבן או בת הדגים מקבלים את אישיות האיש שלידם, וממש מרגישים אותו. היכולת הזו מאפשרת להם להיות ממש "חיות במה" ולהצליח בתחום התיאטרון, כמו גם להיות טיפוליים מאוד, ולעבוד עם אנשים אחרים בצורה קרובה ואמפתית, תוך הזדהות מכסימלית עם סבלו של הזולת. אולי משום כך הרבה מאוד מבני הדגים הם עובדים סוציאליים או מטפלים בצורות אחרות : היכולת שלהם להרגיש את האחר ולתת לו את שהוא צריך, הופכים אותם למטפלים אמיתיים, ובכל התחומים.

אבל.. בתוך כל הפעילויות וההזדהויות האלה, עלול בן הדגים לעיתים  לשכוח דבר אחד : את עצמו, ואת גבולותיו. יש לדגים יכולת לבטל את עצמם בחברה, או להתעלם מהצרכים שלהם, ולהרגיש קרבן של החיים. דגים כאלה עלולים ליפול קרבן לסמים, לאלכוהול, ולהרס עצמי. קשה להם גם לקבוע גבולות, וגם לעמוד בהן, ומשום כך גם הנתינה שלהם היא לפעמים בלי גבול, גם על חשבונם הם. מצד שני, בגלל יכולת החיקוי והמשחק שלהם, נוכל גם למצוא לא מעט נוכלים בני המזל הזה, לצערנו.

את בני ובנות הדגים אנחנו מוצאים כמעט בכל מקום : כדמויות טיפוליות, כאמנים ויוצרים, שחקנים ואנשים במה, סוכני מכירות, אנשי רפואה אלטרנטיבית, אנשים רוחניים ומיסטיקנים, וכאמור גם כנוכלים שמשניים את דמותם בצורה מדהימה, ומצליחים לרמות אפילו את הספקנים הגדולים ביותר..

כשאתה נמצא מול בן מזל דגים, אתה צריך לזכור שני דברים: האחד – בסמל של המזל הזה יש שני דגים, וכל אחד מהם פונה  לכוון הנגדי.. השני – לדעת לזהות עם מי משני הדגים האלה אתה מדבר ברגע זה: ברגע שתצליח לזהותו אותו, הכל יהיה יותר קל. נותר לך רק לדאוג שזה יהיה הדגיג הנכון…

התאמת מזלות
תראו מי מתאים לכם ע”פ התאמת המזלות.

תחזית שבועית – מזל דגים – 15 לאוגוסט 21

מקבץ כוכבים לא קטן במזל בתולה שממול ממשיך להדגיש גם השבוע את הצורך בדיאלוג אמיתי בגובה העינים, הן ביחסים קרובים והן בשותפויות או בתחום העסקי. קידום אמיתי של מה שחשוב לכם ושיחות בירור – עדיף באחד על אחד, ובארבע עינים.

מזל דגים תחזית שנתית – ראש השנה 2022

סערות ודרמות: הילוכו האחורי של כוכב מרס במזל תאומים המאכלס את בית המשפחה שלכם מסוף אוקטובר 22 ועד אמצע ינואר 23 עלול לעשות קצת בלגן בבית ובמשפחה, עם כמה דרמות לתיאבון. משהו חייב להשתנות עכשיו בדיאלוג המשפחתי, ומרס מציף זאת על פני השטח.

יורדים לקרקע: מעברו של סטורן למזל דגים בחודש מרס 23מכניס אתכם לתקופה מעשית מאוד: הכובד של סטורן מכריח אתכם לארגן מחדש את חשבון הבנק למרות הקושי, ולייצב את השורות.

לדבר ולשתף: יופיטר כוכב השפע עובר בחודש מאי 23 למזל שור המאכלס את בית התקשורת שלכם: כעת הזמן לשדרג את התקשורת שלכם, לשפר תקשורת עם העולם והסביבה, ולפרוץ ביזמות תקשורתיות חדשות מקצועית רגשית וחברתית.

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    Skip to content