גדי

גדי

מה לא אמרו על הגדיים?.. אמרו עליהם שהם יבשים, שהם מינימליסטיים, שהם זקוקים לעובדות בלבד ולא מושפעים מכל מה שקשור לרגשות או לעולם הרוחני, שהם מודדים אדם לפי מה שהשיג ולפי המקום שהגיע אליו מבחינה מקצועית, ולא לפי מה שיש לו להציע מבחינה רגשית כאדם, שהם קמצנים פחד, שהם פדנטים ופרפקציוניסטים הרבה יותר מהבתולות, שהם לוקחים את עצמם ברצינות תהומית והם בכלל נטולי הומור, שהםהישגיים במיוחד ומוכנים גם לדרוך על אחרים כדי להגיע לקריירה מרשימה ולשליטה באחרים.. אמרו ואמרו.

האם כל זה נכון? הבה נתבונן מעט. מזל גדי שייך ליסוד האדמה המעשי, ולקבוצת המזלות הקרדינליים, אלה שיוצרים אנרגיה . שבתאי הוא השליט של מזל גדי, וככזה הוא מכריח אותו לפעול בצורה מאוד ממושמעת ולקבוע גבולות מוגדרים, וגם דורש ממנו תוצאות מעשיות, כאן ועכשיו.

אולי בגלל זה, זקוק מאוד הגדי למסגרות מחייבות כאלה ואחרות, כדי ליצור לו שדות לפעולה. קשה לו מאוד לפעול בצורה ספונטנית כמו הקשת או הטלה, והוא נחשב למזל עצור, סגור ומאופק, ומנסה להיות רוב הזמן בשליטה, ולא לאבד אותה. כי עמוק בפנים הגדי מאוד… ביישן, כן כן, וקשה לו להגיב בצורה ספונטנית למתרחש. על כן הוא בונה כבר מגיל צעיר מעין חומה קטנה ובלתי נראית שתשמור עליו, ולשם כך הוא משתמש במסגרות נוקשות כדי שיעזרו לו שלא להיחשף  יותר מדי כלפי חוץ.

מה שאולי לא יודעים, זה שהגדי הוא מזל שמאוד קשה עם עצמו : קשה לו להאמין שבאמת אוהבים אותו, והוא גם מאוד ביקורתי על פעולותיו שלו. על כן הוא גם זקוק למסגרות פעולה, בהם יוכל לבטא את עצמו, ולדעת בדיוק היכן הוא עומד. בגלל חוסר האמון הבסיסי שלו בעצמו, הוא זקוק לעיתים ליותר הערכה מאשר לאהבה : אהבה היא מקום מוזר ומשתנה ולא יציב שתמיד יכול להעלם, ולגדי גם לא קל לקבל אותה וליהנות ממנה, כיון שהוא גם מאוד אבל הערכה נשארת, כי היא קשורה לפעולות ועובדות, ולא לקריזות בלתי ברורות וחסרות בסיס. לכן הגדי גם זקוק להצלחה שנראית לעין, הן חומרית והן רגשית, והוא עולה מעלה בסולם בעיקר בגילאים מאוחרים.

הביישנות הטבעית של הגדי וחוסר האמון בעצמו, גורמים לו בדרך כלל לצאת מהקליפה הרגשית באמת בעיקר באמצע שנות השלושים. עד אז הוא מרגיש מבוגר וקצת שונה מהסביבה. אחרי הגילאים האלה משהו טוב קורה לגדי שלנו: הוא גומר את כל המחויבויות שלו בהצלחה, עומד במשימות שלו, מקבל בטחון ומרגיש שהוא שווה סוף סוף, וכעת הוא יכול לרוץ קדימה. בזמן שאחרים כבר מזמן נהנים מפירות ההשקה שלהם לאורך השנים, הגדי רקמתעורר, אבל כשזה קורה זה קורה באופן משמעותי מאוד. הוא נותן גז, מוצא את מקומו, בונה לעצמו מסגרות מחייבות, ו.. מתחיל לפרוח.

אולי משום כך אומרים על הגדי שבצעירותו הוא מבוגר קטן עם עינים חכמות וביישניות שרואות הכל, אבל ככל שהוא מתבגר יותר הוא הופך צעיר יותר, ואז גם אפשר ליהנות יותר מהאיכות שלו שצבר לאורך השנים: בגלל שהוא רציני כל כך, ומעשי עם כל הנסיון שצבר לו – הגדי לא  מפספס שום אבן ומכשול בדרך.. – ועם חוש ההומור המיוחד והציני בזמן שהוא שומר על ארשת  פנים אדישה שלא מסגירה רגשות – רק אז אפשר לראות גם את חיוכוהקטן המפורסם בזוית הפה, חיוך ציני קטן שאומר הכל, הלא הוא חיוך הגדי..

התאמת מזלות
תראו מי מתאים לכם ע”פ התאמת המזלות.

תחזית שבועית – מזל גדי – 13 לספטמבר 2020

הילוכו האחורי של כוכב מרס בבית הקריירה שלכם בחודשיים הקרובים מביא איתו כמה וכמה שינויים במגמה וביכולת שלכם לקדם נושאים שחשובים לכם. יתכן וכעת תהליכים שחשובים לכם עלולים לעלות על שרטון, וכדאי לברר היטב למה לפני שממשיכים כעת בדרך. זהו זמן טוב לחשבון נפש אמיתי בקריירה הקשור לחודשים האחרונים, עם מחשבות על שינויים אפשריים בקונספט הפעולה הפעולה שלכם, ובדרך החשיבה.

2020 תחזית שנתית – גדי

מזל גדי: הרחבת אופקים, צמיחה אישית, וגישה יצירתית ואופטימית.

סוף סוף מסתמן משהו טוב ואופטימי שמגיע, גדיים: יופיטר כוכב השפע כבר עבר זה עתה למזל שלכם, וישהה בו במשך שנה שלמה. לפני 12 שנה הוא היה במזל שלכם בפעם האחרונה, פתח עבורכם דלתות ואפשרויות, והנה עכשיו הוא חוזר גם כדי לבדוק מה באמת עשיתם עם כל השפע הזה, וגם כדי לסמן לכם שיש לא מעט אפשרויות ויזמות חדשות בסביבה, שצריך רק לזהות אותן.. וזה – יקרה במהלך השנה הזו.

אבל כבר עכשיו אפשר לחוש בו, ביופיטר הזה, משהו אופטימי וחביב שמגיע כעת לאלה שנולדו בשלישון הראשון של המזל, ומסמן להם: הגעתי…

כן, אחרי שנתיים של כובד וקושי שסטורן שליט המזל שלכם הביא אליכם במזל שלכם עצמו, והצורך הזה להרוס הכל או הרבה ולבנות מחדש שהביא איתו פלוטו היצרי, סופסוף מגיע משהו טוב שמאפשר לגדי הקשוח שלנו לפתוח קצת את השריון ולהציץ החוצה: האמנם הגיעה השמש סופסוף? אז זהו.. שכן.

אבל.. עם יופיטר צריך גם לעשות משהו כדי שהדברים יקרו. גם בדלת שפותחים, צריך קודם ללחוץ על הידית אחרת היא לא תפתח. כשיופיטר מגיע צריך ללוות אותו בשלל יזמות חדשות ואנרגיה עוצמתית שדוחפת, כי לבד הדברים לא יקרו עם כל הרצון הטוב: יופיטר מחייך ומסמן שטוב אבל לא לוקח אחריות – אתם הם אלה שצריכים לקחת אותה, ואתכם גם כל המזלות הקרדינליים שעליהם הוא משפיע השנה: טלה, סרטן ומאזניים. בקיצ – קדימה להפשיל שרוולים ולעבודה ובלי לקטר, ומי שיזיע – יגיע!

באפריל סטורן עובר לבית החומר והכספים שלכם: ברוכים הבאים לעולם האמיתי, גדיים, זה שמורכב מהאותיות הקטנות ששולח לכם מנהל סניף הבנק, וכל מה שקשור לחשבון שלכם. מעכשיו – יש לכם שנתיים וחצי לעשות עבודה על כסף… יהיה מרתק!

זה שסטורן שליט המזל שלכם סוף סוף מוכן לזוז כבר הצידה ולעבור הלאה, למזל דלי בחודש אפריל, זה אומר שהוא – סיים ללמד אתכם את השעור האישי שלו. מעכשיו והלאה – מי שלמד למד, ומי שלא – מוזמן ללמוד את השעור הזה בכיתה אחרת, בבית החומר והכספים שלכם, שלשם הוא עובר ומגיע באפריל וזה יהיה השעור הבא: התמודדות עם נושאים כמו כסף, רכוש, ומשאבים.

הגדי נחשב כמזל פרקטי ומאורגן, ולכן סטורן בבית הכספים שלכם הוא לא הפתעה גדולה. אמה מה, השעור פה יהיה התארגנות מחודשת כדי להתמודד עם אתגרים גדולים יותר. ראשית סטורן יכריח אתכם לעשות עבודה יסודית יותר על חשבון הבנק ולסגור אוברדראפט אם צריך. שנית, הוא ילמד אתכם להשתמש בכסף נכון וחכם יותר – פשוט לא תהיה לכם ברירה… ושלישית – הוא עוזר לכם להגדיר מחדש את המטרות שלכם ובעיקר את הכוון שהאמביציה שלכם עובדת עליו, כדי להיות מדויקים תכליתיים ואפקטיביים יותר.

אבל לפעמים הוא לא עושה את זה בדרך הקלה… כי רק ככה לומדים, נכון? בעיקר גדיים שלא מפספסים שום סנטימטר בשום שעור. ככה הם.

ובדיוק בגלל זה הגדיים גם מגיעים בסופו של דבר לטופ, לראש הפירמידה, והסטורן הזה שיגיע למזל דלי יהיה בדיוק השיעור שהייתם צריכים כדי להיום שם, בדיוק במקום הזה. בדוק!

צרו קשר

כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)