גדי

גדי

מה לא אמרו על הגדיים?.. אמרו עליהם שהם יבשים, שהם מינימליסטיים, שהם זקוקים לעובדות בלבד ולא מושפעים מכל מה שקשור לרגשות או לעולם הרוחני, שהם מודדים אדם לפי מה שהשיג ולפי המקום שהגיע אליו מבחינה מקצועית, ולא לפי מה שיש לו להציע מבחינה רגשית כאדם, שהם קמצנים פחד, שהם פדנטים ופרפקציוניסטים הרבה יותר מהבתולות, שהם לוקחים את עצמם ברצינות תהומית והם בכלל נטולי הומור, שהםהישגיים במיוחד ומוכנים גם לדרוך על אחרים כדי להגיע לקריירה מרשימה ולשליטה באחרים.. אמרו ואמרו.

האם כל זה נכון? הבה נתבונן מעט. מזל גדי שייך ליסוד האדמה המעשי, ולקבוצת המזלות הקרדינליים, אלה שיוצרים אנרגיה . שבתאי הוא השליט של מזל גדי, וככזה הוא מכריח אותו לפעול בצורה מאוד ממושמעת ולקבוע גבולות מוגדרים, וגם דורש ממנו תוצאות מעשיות, כאן ועכשיו.

אולי בגלל זה, זקוק מאוד הגדי למסגרות מחייבות כאלה ואחרות, כדי ליצור לו שדות לפעולה. קשה לו מאוד לפעול בצורה ספונטנית כמו הקשת או הטלה, והוא נחשב למזל עצור, סגור ומאופק, ומנסה להיות רוב הזמן בשליטה, ולא לאבד אותה. כי עמוק בפנים הגדי מאוד… ביישן, כן כן, וקשה לו להגיב בצורה ספונטנית למתרחש. על כן הוא בונה כבר מגיל צעיר מעין חומה קטנה ובלתי נראית שתשמור עליו, ולשם כך הוא משתמש במסגרות נוקשות כדי שיעזרו לו שלא להיחשף  יותר מדי כלפי חוץ.

מה שאולי לא יודעים, זה שהגדי הוא מזל שמאוד קשה עם עצמו : קשה לו להאמין שבאמת אוהבים אותו, והוא גם מאוד ביקורתי על פעולותיו שלו. על כן הוא גם זקוק למסגרות פעולה, בהם יוכל לבטא את עצמו, ולדעת בדיוק היכן הוא עומד. בגלל חוסר האמון הבסיסי שלו בעצמו, הוא זקוק לעיתים ליותר הערכה מאשר לאהבה : אהבה היא מקום מוזר ומשתנה ולא יציב שתמיד יכול להעלם, ולגדי גם לא קל לקבל אותה וליהנות ממנה, כיון שהוא גם מאוד אבל הערכה נשארת, כי היא קשורה לפעולות ועובדות, ולא לקריזות בלתי ברורות וחסרות בסיס. לכן הגדי גם זקוק להצלחה שנראית לעין, הן חומרית והן רגשית, והוא עולה מעלה בסולם בעיקר בגילאים מאוחרים.

הביישנות הטבעית של הגדי וחוסר האמון בעצמו, גורמים לו בדרך כלל לצאת מהקליפה הרגשית באמת בעיקר באמצע שנות השלושים. עד אז הוא מרגיש מבוגר וקצת שונה מהסביבה. אחרי הגילאים האלה משהו טוב קורה לגדי שלנו: הוא גומר את כל המחויבויות שלו בהצלחה, עומד במשימות שלו, מקבל בטחון ומרגיש שהוא שווה סוף סוף, וכעת הוא יכול לרוץ קדימה. בזמן שאחרים כבר מזמן נהנים מפירות ההשקה שלהם לאורך השנים, הגדי רקמתעורר, אבל כשזה קורה זה קורה באופן משמעותי מאוד. הוא נותן גז, מוצא את מקומו, בונה לעצמו מסגרות מחייבות, ו.. מתחיל לפרוח.

אולי משום כך אומרים על הגדי שבצעירותו הוא מבוגר קטן עם עינים חכמות וביישניות שרואות הכל, אבל ככל שהוא מתבגר יותר הוא הופך צעיר יותר, ואז גם אפשר ליהנות יותר מהאיכות שלו שצבר לאורך השנים: בגלל שהוא רציני כל כך, ומעשי עם כל הנסיון שצבר לו – הגדי לא  מפספס שום אבן ומכשול בדרך.. – ועם חוש ההומור המיוחד והציני בזמן שהוא שומר על ארשת  פנים אדישה שלא מסגירה רגשות – רק אז אפשר לראות גם את חיוכוהקטן המפורסם בזוית הפה, חיוך ציני קטן שאומר הכל, הלא הוא חיוך הגדי..

התאמת מזלות
תראו מי מתאים לכם ע”פ התאמת המזלות.

תחזית שבועית – 4 לדצמבר 22

אז.. מה קורה השבוע בכוכבים?

שתי זויות אופטימיות של ונוס ומרקורי עם יופיטר, וזוית של עימות של השמש עם מרס  ואפשר לומר שמשהו בהחלט משתנה באווירה השבוע. כשבנוסף לכל אלה מעברם של מרקורי כוכב התקשורת שלנו וגם של ונוס הרגשית למזל גדי הקשוח  שמכריח אותנו להפשיל שרוולים,  ולהתמודד באופן פרקטי לא עם הפחדים או הרגשות אלא עם העובדות, על ידי יצירת עובדות חדשות.

זה לא יהיה קל, אבל זה בהחלט גורם לנו להתפכח, ולעבור משלב של מעורבות רגשית גבוהה אי ודאות ולחצים מסוגים שונים, לשלב של קביעת עובדות בשטח, והמצאותנו כאן – ועכשיו.

 

 

התהליכים המשמעותיים השבוע בכוכבים

@ ונוס בזוית פעולה 90 לנפטון המטשטש ומערפל

@מרקורי וונוס בזויות פעולה 90 ליופיטר האופטימי

@מרקורי וונוס עוברים למזל גדי

@השמש בזוית של עימות לכוכב מרס

 

זוית פעולה בין ונוס הרגשית לנפטון הרגשניזו זוית לא קלה, שכן נפטון הוא אוקטבה גבוהה של ונוס ועלולה בקלות לגרום לכם לאבד השבוע גבולות, הן בנושאי יחסים והן בכל מה שקשור לחומר וכספים.

זהו זמן להתמקד בעיקר בעובדות ובפרטים הקטנים, שכן הרגשות הערפול והטשטוש שמביא איתו נפטון עלולים למסמס תכניות מעשיות, ולגרום לכם בקלות לאבד פרופורציות.

חשוב במיוחד עכשיו להמנע מצעדים מיותרים במערכו היחסים, ולא להעמיס יותר מדי על הפרטנרים שלכם.

זהו פרק זמן יצירתי מאוד עם אפשרות לחשוב מחוץ לקופסה, אבל החלטות  מעשיות – כדי לדחות לאמצע השבוע והלאה.

 

הזויות האופטימיות של השבועאלה זויות הפעולה בין ונוס הרגשית ומרקורי כוכב התקשורת שלנו, ליופיטר האופטימי כוכב השפע.

מרקורי בזוית פעולה ליופיטרזו זוית שמביאה איתה תקשורת שמחה ואופטימית, אך הבעייה שזו זוית פעולה שמקצינה את האופטימיות וגם את המשקפיים הורודים שבהם אנחנו רואים את המציאות…

התוצאה – אופטימיות יתר, שיוצרת בעייה בהערכת קשיים או מצבי פעולה, הוצאת כספים גבוהה, והערכות מצב שגויות.

מה עושים? נשענים על עובדות ומספרים, ולא על תחושות בטן.

מי בעיקר יושפע? מזלות תאומים בתולה קשת ודגים

 

ונוס בזוית פעולה ליופיטרזו זוית שפותחת באופטימיות את הלב, אך גם את הארנק, כלל את שניהם מהסיבות הלא נכונות…

כמו עם מרקורי – זוית פעולה ליופיטר גורמת לאופטימיות יתר בהחלטות הקשורות ליחסים אך גם להוצאת כספים, להשקעות, ולנהיגה בדרכים.

הזוית הזו עלולה להביא איתה הוצאות גדולות במיוחד בעיקר בגלל סיבות רגשיות, וגם אכילת יתר..

מה עושים? שמים גבולות, משאירים ביציאה לקניות את כרטיס האשראי בבית, ודוחים קניות עם אפשר לשבוע הבא

מי בעיקר יושפע? מזלות שור עקרב אריה ודלי מאזניים סרטן גדי וטלה

 

זוית העימות של השמש עם מרס בהילוך אחוריזו זוית מעט מסוכנת, שכן היא עלולה להכניס אותנו לויכוחים ועימותים שעלולים בקלות להדרדר ולהביא איתה אלימות מילולית או פיזית, והחלטות גרועות

מה עושים? נמנעים השבוע מויכוחים מוגזמים או עימותים מיותרים בגלל האפשרות שאלה יסלימו. זה אומר לא מגזימים בויכוחים, ולא מתעקשים על המלה האחרונה.

מי בעיקר יושפע? מזלות אריה דלי עקרב ושור, טלה מאזניים סרטן וגדי

 

מרקורי עובר למזל גדיהתקשורת שלנו הופכת מעשית ופרקטית, אבל גם פסימית. אנחנו רואים בעיקר את הצדדים השליליים של כל סיטואציה, מקטרים מתלוננים ומתעקשים לא להאמין בעצמנו.

מה כן? זו זוית שמקדשת עשייה, ולא קיטורים. כעת קובעים עובדות בשטח, ולא מיללים כמה הכל קשה כבד יקר וגרוע: פשוט עושים, וכך יוצאים מהלופ הפסימי הזה.

מי בעיקר יושפע מזה? מזלות תאומים בתולה דגים וקשת

 

ונוס עוברת למזל גדיונוס הרגשית הופכת מעשית, וזהו זמן לא לבזבז זמן על גישה רומנטית חסרת בסיס, אלא על גישה מעשית בעלת כוון שמצליחה להוציא אותנו מהבוץ בחשבון הבנק למשל על ידי סגירת אוברדרפט, וחזרה לבסיס פעולה מעשי.

זהו זמן לא טוב להיכרויות חדשות בגלל הגישה הסקפטית של ונוס כעת, אבל כן זמן טוב לממש יחסים לחתום על חוזים, למימוש יחסים דרך נישואים או מימוש שותפויות בהסכמים וחוזים – זמן לגבולות מעשיים של קשרים רגשיים או מסחריים, ומימושם בהסכם

מי בעיקר יושפע? מזלות שור עקרב אריה ודלי מאזניים סרטן טלה וגדי.

 

וכך נראית מפת השמים של השבוע

@

וכך נראה פרק 9 ב בלוג של אסטרולוג שלי

 

@

 בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום (כמעט..) סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

 

@

 בלוג של אסטרולוג – הבלוג החדש שלי. מוזמנים.

 

@

אסטרו-זום צומת דרכים, מערכות יחסים, משברים, מימוש פוטנציאל, מפת דרכים עתידית

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 700 שקלים 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת 3 מפות: שתי מפות לידה + מפה שלישית – מפת הקשר הזוגי עצמו: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 900 שקלים  

 

 טל. 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

 

@

 

@

 

2

ולמזלות עצמם

טלה

מרס שליט המזל שלכם עדיין בהילוך אחורי, ובעימות עם השמש עלול לגרום לעימותים מיותרים עם סמכויות, ופגיעה בכם. זמן לוותר להתפשר ולראות הכל בעיניו של מי שממול.

שור

ונוס שליטת המזל שלכם בזוית אופטימית ליופיטר – הזהרו מבזבוזי כספים, ומקניות רגשניות. מעבר ונוס למזל גדי מחזיר אתכם לקרקע, אולם גם לגישה פסימית. סבלנות.

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם בזוית פעולה ליופיטר מביא איתו שיקול דעת גרוע ואופטימיות יתר: הצמדו לעובדות. מעבר מרקורי למזל גדי מביא איתו שיקול דעת מעשי, וקרקע יציבה ופרקטית.

סרטן

מעברם של מרקורי וונוס למזל גדי שממול מאפשר לכם להתבונן בחייכם ובמערכות היחסים שלכם באופן מעשי ומדויק, ולפעול בהתאם. הגיע הזמן להתארגן מחדש.

אריה

השמש שליטת המזל שלכם במזל קשת ההרפתקני, אולם זוית העימות עם מרס שממול עלולה לגרום לויכוחים ועימותים ולסיכונים בהמשך:הצמדו לעובדות ואל תאבדו את הראש.

בתולה

הילוכו האחורי של כוכב מרס בבית הקריירה שלכם עלול להביא איתו החלטות גרועות מבחינת יזמות וכספים. נסו להתייעץ עם אחרים ובעיקר להמנע עכשיו מסיכונים מיותרים

מאזניים

מעברה של ונוס שליטת המזל שלכם למזל גדי מאותת שהגיע הזמן להשקיע יותר בבית וביחסים עם בני הבית. זמן לדבר לשתף ולחלוק רגשות ותכניות עם בני המשפחה, ולשפר תקשורת.

עקרב

בית התקשורת שלכם הופך מודגש כעת כשגם מרקורי וגם ונוס עוברים אליו: הגיע הזמן לפתוח את הלב, עקרבים, ולדבר מתוך מקום רגיש ומרגיש. זמן לאפשר לקרובים להתקרב יותר..

קשת

השמש ממשיכה לחגוג לכם ימי הולדת, אבל ונוס ומרקורי עוברים מהמזל שלכם למזל גדי: הגיע הזמן לעשות סדר בחשבון הבנק, ואת הצד ההרפתקני להמיר בצד סקרני שחושב מעשית.

גדי

מזל טוב, גדיים: אל המזל שלכם עוברים בהמש השבוע גם מרקורי כוכב התקשורת וגם ונוס הרגשית, וזה בדיוק הזמן להוריד מעט את השריון הקשוח, ולאפשר למלים להגיע מהלב..

דלי

השמש ממשיכה לנוע בבית החברתי שלכם ולעזור לכם להרחיב את המעגל התקשורתי שלכם. מרקורי וונוס עוברים למזל גדי, וזה הזמן לנקות משקעים שהצטברו, ולדבר על הכל…

דגים

השמש ממשיכה לנוע בבית הקריירה שלכם ולהפעיל אתכם בעוצמה אמביציוזית, בזמן שמרקורי וונוס עוברים למזל גדי בבית החברתי שלכם: הגיע הזמן להתיידד מחדש עם העולם…

תחזית שנתית – 2022

 

מזל גדי – להגדיר מטרות במלים, ולחבר לבית ולמשפחה

ונוס הרגשית שוהה במזל שלכם בתחילת השנה כשהיא נמצאת בהילוך אחורי עד סוף חודש ינואר, והיא מסמלת חלק מהמהפך המשמעותי שאתם עוברים השנה, שאפשר לסכם אותו במשפט אחד – מורידים את השריון, ומאפשרים למלים לצאת.

השנה הזו נפתחת באופן רב עוצמה: השמש מרקורי פלוטו וונוס בהילוכה האחורי נמצאים במזל שלכם, ומצביעים באופן מעניין על 4 אפשרויות של אזורי פעולה, או זירות, שתפגשו לאורך השנה הזו.

אולם הדגש כעת הוא על התקשורת שלכם, בעיקר התקשורת הרגשית: ונוס ששוהה במזל שלכם כאילו מורדת בתפקיד הקלאסי שאתם נותנים לה כפועלת באופן שמרני להבאת תוצאות, אם רגשית ואם כלכלית, והיא פוצחת בהילוך אחורי כדי לאפשר לכם לבדוק דרכי פעילות אחרות וכווני עשייה חדשים ולא מוכרים.

ההילוך האחורי הזה כאילו מחזיר אליכם חלקים מהעבר שלכם שבהם אתם בודקים לעומק את סוגי התקשורת הרגשית שנקטתם בהם, חלק כדי להבין היכן שגיתם ואולי גם להתפייס עם החלקים האלה כדי לפתוח דף תקשורתי חדש, וחלק אחר קשור לתקשורת הרגשית בזוגיות וביחסים שלכם, בעיקר כשהמדובר בגדיים שמעדיפים תקשורת קרירה ומעט פורמלית יותר על פני תקשורת כנה ישירה בגובה העינים ובעיקר כזו שמחוברת ללב ולא להגיון, לרציו או לאגו ששומר אתכם מוגנים מפני חשיפה רגשית עמוקה מדי.

התהליך הזה יקבל ביטוי מעמיק יותר ומשנה תוקף כבר בתחילת השנה עם מעברו של יופיטר כוכב השפע למזל דגים המאכלס את…בית התקשורת שלכם, בצירוף מקרים שכזה.

אוהב, לא אוהב, אוהב..

מה יופיטר בא ללמד אתכם השנה, גדיים? הוא בא ללמד אתכם להרגיש, לעשות זאת לי פחד, ולתרגם את הרגש הזה למלים, למחוות, לשפת גוף, ולכל מה שיכול לבטא את הרגש הזה באופן המיטבי שלו כדי שהעולם הגדול כמו גם זה הקטן סביבכם ידע מה אתם מרגישים, יוכל לזהות זאת ולהזדהות אתכם ולא לראות זאת כחולשה, או לפגוע בכם משום כך.

הפחד הגדיי מחשיפה רגשית הוא גבוה מאוד, כבר מגיל צעיר. לגדי הקטן שלנו קשה להאמין שאוהבים אותו, ולכן הוא בונה את חייו – לפחות המוקדמים – סביב מלה אחרת: הערכה. כשהוא עושה אפשר להעריך את המעשים שלו, וההערכה הזו היא מספרית והגיונית, ולא רגשית – וזה חשוב כיון שרגש הוא פקטור משתנה ולא צפוי, ולכן הגדי לא יכול לסמוך על הרגש עד הסוף, בעוד שעם הערכה הוא מסתדר מצוין – הוא פשוט מגדיר מטרות באופן מדויק, ומבצע אותן על הצד הטוב ביותר.

משום כך הגדי יכול להגיע למעמד לא רע כביצועיסט או קרייריסט די מהר, אולם רגשית לוקח לו הרבה יותר שנים גם לבטא רגשות וגם לסמוך שלא יפגעו בהם ובו…

מיקומו של יופיטר כוכב השפע בבית התקשורת שלכם עד ה 8 למאי נועד כדי לחזק את הצד הרגשי הזה, להעניק לכם יותר בטחון כדי שתוכלו לבטא אותו באופן חופשי ומיטבי, ולהעשיר את עולמכם הרגשי הן בדרכי ביטוי במערכות היחסים שלכם, והן במקום שבו אתם יכולים להאמין שהעולם ואנשים מסויימים ש…אוהבים אתכם, כן כן, למרות הבחינות הקשוחות שאתם מעבירים אותם  וחוסר האמון הבסיסי שלכם באהבה שכזו.

להתרכך, להוריד את הביקורתיות והשיפוט, לשתף לחלוק לדבר ואפילו…לדבר אהבה בשפתה של ונוס שהילוכה האחורי מנסה להחזיר אהבות של פעם ללב של עכשיו בעיקר כקונספט שאפשר לחזור ולהשתמש בו בכנות ובאומץ אבל בפורמט רגשי ובעיקר מילולי, ולהפוך את האהבה שבכם לסוג של תקשורת, החל ממלים רכות וכלה בחיבוק – אם יופיטר יצליח לגרום לכם לאמץ אפילו חלק מאלה, כי אז מעברו למזל דגים השנה מבורך ביותר מבחינתכ

מעברו של יופיטר למזל טלה מחזיר לתמונה את כל מה שקשור לבית למשפחה, אחרי מסע הטירונות הרגשי שיופיטר העביר אתכם במזל דגים בבית התקשורת: כל מה שלמדתם על הדרך שבה מתקשרים עם אנשים קרובים ואהובים, או הופכים אנשים קרובים לאוהבים דרך תקשורת חמה מילולית פיזית ואוהבת – אפשר ליישם ולממש מה 8 למאי והלאה.

זה לא יהיה קל, כי לא קל ללמד גדי זקן טריקים חדשים והגדי הרי במהותו הוא בוגר מאחרים, אבל גם אם חלק מכל זה יתממש – הרווחתם בגדול.

עלילות סטורן – וחדי הקרן

אלמנט נוסף שכדאי להתבונן בו הוא מיקומו של סטורן שליט המזל שלכם במזל דלי, אליו עבר בשנה שעברה.

ואכן, בשנה שעברה עשיתי כמה סדנאות סטורן שכאלה עם שותפתי לסדנה רינת בורג היועצת והמאמנת, וזה היה מדהים לראות איך אנשים הבינו את תפקידו של סטורן במזל דלי,  ואיך אפשר גם לממש אותו בשטח.

מזל דלי הוא מזל חברתי קהילתי, העוסק בחברות גדולות. סטורן נמצא כאן במקום חברתי מצד אחד, אבל גם סמכותי ואחראי ממקום שני.

היכולת למצות את החכמה הסטורנית ביחד עם הברק האורני של כוכב אורנוס שליט הדלי ועם יופיטר כוכב השפע שהיה שם בשנה הזו, הוליד תוצאה מרתקת שאותה אנחנו רואים היטב בעתונות הכלכלית של החודשים האחרונים: ים של יוניקורנים – חדי קרן – שהם סטרט אפים מבריקים שפורצים דרכים חדשות טכנולוגיות ומנטליות ובונים דברים מדהימים שישרתו את כולנו. שפע שכזה לא היה פה שנים רבות, הן של יזמות חדשות והן של השקעות אלטרנטיביות ושירותים טכנולוגיים חדשים – וכל זאת מהצירוף המשולש הזה של סטורן יופיטר וכמובן אורנוס.

כעת אחרי תרומה רבה כזו לקהילה ולחברה, אפשר להמשיך  האלה מהמקום השכלתני והמבריק הזה ולפרוץ דרכים חדשות שמשלבות בהם גם את עולם הרגש, שיהפוך את הכל לתלת מימדי, אישית וחברתית.

המלצות

ללמוד להפרד ממה שמיצה את עצמו בחייכם: חפצים, בני אדם, קשרים חברתיים ואפילו זוגיות שהפכה נטל ולא מקום חם ואוהב. להפרד זה אומר קודם כל לפנות מקום למשהו חדש שיכול להפרות במקום שבו היתה קמילה. הילוכו של סטורן שליט המזל שלכם במזל דלי מלמד אתכם בדיוק את זה.

 

 

 

ט

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן