בתולה

בתולה

מה לא אמרו על הבתולות?.. שהם פדנטיים עד אימה, שהם פרפקציוניסטים שקשה לתאר ושום דבר לא ממש מספיק להם בעיקר כשזה קשור למה שהם עצמם עשו, שהם נטפלים תמיד לדברים שלא עשו ולא מעריכים ממש את מה שכן, שיש להם יכולת ניג"וס שהיתה זוכה באליפות של גינס אם היתה כזו, שהלשון החדה שלהם יכולה ביום טוב לעשות קציצות מכל מזל אחר, ושיש להם יכולת לרדת לחייך כשהם לא מרוצים, ואז הם מעלים את כל הפרטים הקטנים שאספו בדרך ההיכרות איתך, ומסתבר שהם גם רואים הכל, ושום דבר לא נעלם מעיניהם.. אוף!

מה האמת בכל אלה? מזל בתולה שייך ליסוד האדמה הפרקטי, מה שאומר שהרגלים שלו נמצאות על הקרקע, אבל מצד שני הוא גם שייך לקבוצת המזלות המשתנים, מה שאומר שהוא גם מאוד דינמי יחסית לשאר מזלות האדמה, השור והגדי. כן, יש צירוף כזה : גם פרקטיים – וגם משתנים. זאת הבתולה שלנו.

הבתולה שייכת לבית ה 6, שעיקרו – עבודה ושירות, ומחלות. איכשהו הצורך הפרפקציוניסטי שיש למזל הזה, מטביע את חותמו בכמה וכמה מקומות.

בני ובנות מזל בתולה דורשים מעצמם הרבה, אולי הרבה יותר ממזלות אחרים. מצד שני, זה גם מזל שאוהב לתת מעצמו, אבל בצורה מושלמת : קשה לו לסבול משגים, והוא אוהב לרדת על עצמו כשזה קורה, ולא מעט..

כוכב מרקורי הוא גם שליט מזל בתולה, אבל שלא כמו בתאומים, במזל הזה הוא נותן שירות, אוהב לעבוד, מאודפרפקציוניסט, ודורש מעצמו הרבה מאוד שלמות. אולי בגלל חיפוש השלימות הזה, אחת התכונות החזקות של המזל הזה היא הביקורת. אם זו ביקורת עצמית או חיצונית – הלשון המושחזת של הבתולה תדע תמיד למצוא את נקודת התורפה ולרדת עליה, אולי כי היא קודם כל עושה את זה לעצמה, למרות שלא תמיד זה נראה לעין..

למזל בתולה שייכים אנשים שיודעים – ואוהבים – לעבוד קשה. הצורך לעבוד במצבים של שירות כמו טיפולים למיניהם מצד אחד, מאוד משמעותי כאן. נמצא בני בתולה רבים בתפקידים טיפוליים מאוד כמו אחיות, רופאים, מעסים, ועוד ועוד. בנוסף, נוכל גם למצוא אותם בתפקידים של מכירות ושיווק, וכאן נגלה מזל שתמיד יודע איפה הכי טוב לקנות מה, מה בדיוק צריך לעשות מתי, ובעיקר – מי, ועם מי.. זהו מזל שהוא פשוט אלוף בכל מה שקשור לפרטים קטנים, והוא מבצע אותם בשלימות, אבל מצד שני – קשה לו לראות את כל התמונה. משום כך אומרים שהבתולה נפלא בתור שכיר ובכל תפקיד שיש מעליו בוס, אבל להיות בוס עצמו – זה כבר קצת קשה לו, שכן הוא דורש מעצמו דברים שהוא עצמו לא יכול לעמוד בהם, וזה בא על חשבונו הוא. אולי בגלל הזה המזל הזה כל כך טוב בלעבוד עבור מישהו אחר, ורק לעצמו קצת קשה לו לפרגן.. המממ.. נו, זה כבר סיפור אחר.

הבתולה אולי אוהב מאוד לקטר, אבל להכנס לעימותים ? ממש  לא : אז הוא מפנים, ושומר בבטן. אולי בגלל זה הרבה מאוד מבני ובנות המזל הזה מבלים כל כך הרבה בשירותים, וסובלים מכאבי בטן לעיתים תכופות מעצירות..

התאמת מזלות
תראו מי מתאים לכם ע”פ התאמת המזלות.

תחזית שבועית – מזל בתולה – 13 לספטמבר 2020

השמש ממשיכה לנוע במזל שלכם, בתולות, ולחגוג לכם ימי הולדת. מרקורי כוכב התקשורת שליט המזל שלכם במזל מאזניים עשוי להביא איתו כמה תובנות ואפילו אפשרויות צמיחה בכל מה שקשור לתחום הכלכלי ובנושאי כספים. זמן טוב להתייעץ עם אחרים בכל מה שקשור לתחום הכלכלי ואולי גם לבצע שינויים מתבקשים.

2020 תחזית שנתית – בתולה

בתולה: פתיחות לכווני חשיבה חדשים, ושינוי בסדרי העדיפויות הרגשיים.

כוכב אורנוס השוהה במזל שור מאפריל הקודם, משפיע עליכם לטובה, בתולות. אורנוס הוא כוכב השינויים, והוא מביא איתו שינויים בהסתכלות שלכם על החיים, ומשם – בשינוי בסדרי העדיפויות שלכם.

מכיון שמזל שור שייך גם הוא ליסוד האדמה, אפשר לומר שהשינויים הם לא כורח המציאות, אלא אפשרויות בחירה כאלה ואחרות, והם נעשים מתוך הבנה שהם כורח השעה בקצב איטי יחסית ואפילו באיזי…

מהמקום הזה ממליץ לכם אורנוס על פתיחה של אזורי פעילות חדשים מבחינה מקצועית, וקשרים טובים יותר עם חו'ל בעיקר מקצועיים. גם נסיעה ארוכה השנה עשויה להביא איתה גישה חדשה לדברים וזוית ראייה אחרת ולתרום לכם בעקיפין ולפתוח אפשרויות חדשות של שתופי פעולה מסוגים שונים.

המצאותם של פלוטו וסטורן בבית הרומנטיקה היצירתיות והביטוי האישי שלכם הכבידה לא מעט בשנתיים האחרונות. נראה שלא משנה מה תעשו החיים דורשים מכם עוד ועוד, והתגמול יחסית למה שהשקעתם זעום.

גם באהבה עברתם – ועדיין – תקופה לא קלה, כשהחיים דורשים מכם מינון גבוה במיוחד של מחויבויות מסוגים שונים. יש הרבה כובד במערכות היחסים, גם כי אתם דורשים מעצמכם לא מעט עכשיו וגם כי אתם משקיעים לא מעט בתחום המקצועי ובצד הפרקטי של החיים כרגע.

אולם גם כאן יגיע שינוי, כשיופיטר כוכב השפע האופטימי עובר לבית הביטוי האישי שלכם. יופיטר מביא איתו גישה אופטימית לאהבה פתיחות לאנשים חדשים ומרגשים ופה ושם גם את האהבה עצמה…

יופיטר מחזק את האהבה לדברים שאתם אוהבים כמו נסיעות למשל, ואכן נסיעה כיפית צפויה השנה כדי לרענן את מצב הרוח, ולפתח גישה חדשה אופטימית ומאפשרת ללא ציניות וביקורתיות, שתאפשר לאנשים חדשים ומעניינים להכנס לחייכם ולהעשיר את המעגלים החברתיים שלכם, בתולות.

ממש באותו זמן מתקדם לו כוכב נפטון הרגשי בבית הזוגיות והיחסים שלכם, עוזר לכם לפתוח את הלב ולתת ביטוי לרגשות עדינים, ואפילו לאהבה…

אולם.. כוכב נפטון עלול גם לערפל ולמסמס את התכניות שלכם, בעיקר של אלה מכם שנולדו בשלישון האחרון של המזל. חשוב בזמן שכזה להזהר מטעויות, משיקול דעת רגשני ולא מדויק, ומהוצאת כספים לא מבוקרת שעלולה להסתיים באוברדראפט חסר שליטה.

לאלה מכם שאכן נולדו בשלישון האחרון של השנה חשוב להזהר השנה מנוכלויות ומנוכלים מסוגים שונים, מעסקאות מפוקפקות, ומאשליות ופנטזיות. נפטון אכן יכול לתעתע לא מעט, כך שאפילו בני בתולה מנוסים ופקחיים במיוחד עלולים ליפול במלכודות שלו.. בי קרפול.

צרו קשר

כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)