בתולה

בתולה

מה לא אמרו על הבתולות?.. שהם פדנטיים עד אימה, שהם פרפקציוניסטים שקשה לתאר ושום דבר לא ממש מספיק להם בעיקר כשזה קשור למה שהם עצמם עשו, שהם נטפלים תמיד לדברים שלא עשו ולא מעריכים ממש את מה שכן, שיש להם יכולת ניג"וס שהיתה זוכה באליפות של גינס אם היתה כזו, שהלשון החדה שלהם יכולה ביום טוב לעשות קציצות מכל מזל אחר, ושיש להם יכולת לרדת לחייך כשהם לא מרוצים, ואז הם מעלים את כל הפרטים הקטנים שאספו בדרך ההיכרות איתך, ומסתבר שהם גם רואים הכל, ושום דבר לא נעלם מעיניהם.. אוף!

מה האמת בכל אלה? מזל בתולה שייך ליסוד האדמה הפרקטי, מה שאומר שהרגלים שלו נמצאות על הקרקע, אבל מצד שני הוא גם שייך לקבוצת המזלות המשתנים, מה שאומר שהוא גם מאוד דינמי יחסית לשאר מזלות האדמה, השור והגדי. כן, יש צירוף כזה : גם פרקטיים – וגם משתנים. זאת הבתולה שלנו.

הבתולה שייכת לבית ה 6, שעיקרו – עבודה ושירות, ומחלות. איכשהו הצורך הפרפקציוניסטי שיש למזל הזה, מטביע את חותמו בכמה וכמה מקומות.

בני ובנות מזל בתולה דורשים מעצמם הרבה, אולי הרבה יותר ממזלות אחרים. מצד שני, זה גם מזל שאוהב לתת מעצמו, אבל בצורה מושלמת : קשה לו לסבול משגים, והוא אוהב לרדת על עצמו כשזה קורה, ולא מעט..

כוכב מרקורי הוא גם שליט מזל בתולה, אבל שלא כמו בתאומים, במזל הזה הוא נותן שירות, אוהב לעבוד, מאודפרפקציוניסט, ודורש מעצמו הרבה מאוד שלמות. אולי בגלל חיפוש השלימות הזה, אחת התכונות החזקות של המזל הזה היא הביקורת. אם זו ביקורת עצמית או חיצונית – הלשון המושחזת של הבתולה תדע תמיד למצוא את נקודת התורפה ולרדת עליה, אולי כי היא קודם כל עושה את זה לעצמה, למרות שלא תמיד זה נראה לעין..

למזל בתולה שייכים אנשים שיודעים – ואוהבים – לעבוד קשה. הצורך לעבוד במצבים של שירות כמו טיפולים למיניהם מצד אחד, מאוד משמעותי כאן. נמצא בני בתולה רבים בתפקידים טיפוליים מאוד כמו אחיות, רופאים, מעסים, ועוד ועוד. בנוסף, נוכל גם למצוא אותם בתפקידים של מכירות ושיווק, וכאן נגלה מזל שתמיד יודע איפה הכי טוב לקנות מה, מה בדיוק צריך לעשות מתי, ובעיקר – מי, ועם מי.. זהו מזל שהוא פשוט אלוף בכל מה שקשור לפרטים קטנים, והוא מבצע אותם בשלימות, אבל מצד שני – קשה לו לראות את כל התמונה. משום כך אומרים שהבתולה נפלא בתור שכיר ובכל תפקיד שיש מעליו בוס, אבל להיות בוס עצמו – זה כבר קצת קשה לו, שכן הוא דורש מעצמו דברים שהוא עצמו לא יכול לעמוד בהם, וזה בא על חשבונו הוא. אולי בגלל הזה המזל הזה כל כך טוב בלעבוד עבור מישהו אחר, ורק לעצמו קצת קשה לו לפרגן.. המממ.. נו, זה כבר סיפור אחר.

הבתולה אולי אוהב מאוד לקטר, אבל להכנס לעימותים ? ממש  לא : אז הוא מפנים, ושומר בבטן. אולי בגלל זה הרבה מאוד מבני ובנות המזל הזה מבלים כל כך הרבה בשירותים, וסובלים מכאבי בטן לעיתים תכופות מעצירות..

התאמת מזלות
תראו מי מתאים לכם ע”פ התאמת המזלות.

תחזית שבועית – מזל בתולה – 15 לאוגוסט 21

ונוס הרגשית עוזבת את מרקורי ואת מרס שבמזל שלכם ופונה לדרך חדשה במזל מאזניים. הצמידות בין מרקורי למרס בהמשך השבוע עלולה להביא איתה ויכוחים ודרמות. ונוס שנכנסת לבית הכספים עלולה לגרום להוצאות גבוהות. זהירות,

מזל בתולה – תחזית שנתית – ראש השנה 2022

עצבנות וחוסר שקט: הילוכו האחורי של כוכב מרס בתקופה שבין סוף אוקטובר 22 לאמצע ינואר 23 עלול להביא איתו סערות בבית הקריירה. חשוב לא להרוס את מה שבניתם בעמל בגלל הצורך לומר את המלה האחרונה. גלו איפוק.

מיסוד ומימוש יחסים: סטורן הנוקשה עובר לבית היחסים והזוגיות שלכם בחודש מרץ. חשוב כעת לבנות את עצמכם אחרת מבחינה ארגונית, כששיתופי פעולה על הפרק. בנושאי זוגיות – זמן למסד יחסים, או..להפריד כוחות. החלטות לכאן ולכאן.

הרחבת אופקים: מעברו של יופיטר במאי 23 למזל שור מביא איתו רצון לפרוץ גבולות מוכרים, לנסוע רחוק או ללמוד נושאים חדשים, ויכולת להתמודד עם אתגרים גדולים באמת.

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    Skip to content