אריה

אריה

מה לא אמרו על האריות?.. שאין אף אחד בעולם שלהם שנקרא ג"ונגל חוץ מעצמם, שכל משפט שלהם מתחיל במלה "אני", שהם זקוקים כל הזמן שיגידו להם איזה מקסימים הם ואי אפשר בלעדיהם, שכשרוצים מהם משהו תמיד צריך להתחיל במחמאות אחרת אין סיכוי לקבל  מהם צומי, שלא כדאי לצפות מהם לשום דבר כדי שלא להתאכזב, ושיש רק אדם אחד בעולמו של האריה שהוא מקשיב לו, ומתחשב בדעתו: הוא עצמו..

ומה האמת בכל זה? האריה שייך ליסוד האש, ולקבוצת המזלות הקבועים, אלה שכל כך קשה להם להשתנות.. אם תשאלו את האריה – האמת שגם אין לו סיבה לעשות את זה. למה להשתנות, אם אתה מושלם?.. וזה אחרי שמגיל צעיר הוא אומר לעצמו שהאריה הוא מלך החיות, ומלך בכלל. ככה לפחות הוא מרגיש.. כבר בצעירותו הוא הופך להיות באופן אוטומטי מלך הכיתה, וככה זה ממשיך עד לצבא, שם כולם מסתערים אחריו, שכן האריה הוא גם סופר קצין שאוכל שלוש ג"בלאות לארוחת בוקר, ומגיע לקורס קצינים כבר בסוף הטירונות. כי האריה חייב להיות במרכז, ולא סתם הבית שמבטא אותו נקרא בית האגו, איך לא, זה הבית שמבטא את.. ה"אני" שלנו, והוא גם המזל שעליו שולטת השמש. כן, השמש היא שליטת מזל אריה, ובדיוק כמוה – גם האריה אוהב שהוא שולט על הכל סביבו, כולם מכירים בשליטתו זו, והוא מצידו מאיר אותם באהבה וחיבה, בתנאי אחד: שלא ישכחו מאיפה מגיע האור..

האריה הוא יצור מאוד דרמטי, והצבעים שאהובים עליו כמובן הם אדום וזהב. הוא אוהב להכנס כשכולם מסתכלים, כמו שחקן בתיאטרון! ולצאת ? האריה בעצם לא יוצא : כולם יוצאים לפניו, רצוי עם הגב לדלת ותוך השתחוות קלילה, ואם אפשר גם כיפוף ברכיים. רק במקרים כאלה הוא מוכן לוותר על התואר "הוד מעלתו"..

לאריה יש כוח לסחוף את כולם אחריו, לשכנע באופן עדין אך תקיף, ולהשיג בצורה כזו או אחרת בסופו של דבר את מה שהוא באמת רוצה. הרבה מאתנו יכולים ללמוד ממנו את הדרך שבה הוא מגיע למטרה, בעיקר כשהמטרה הזו לא קלה להשגה, והוא משתמש בנוכחותו ובכושר השכנוע שלו כדי לפלס לו דרך. חוץ מהגדי, אפשר לומר שבזה – אין לו מתחרים.

כדי להשיג את מטרתך, נסה להתבונן באריות שבסביבתך, ולראות איך הם מתמקדים על משהו, ולא עוזבים עד שהם משיגים אותו. מהבחינה הזו, הם ממש בית ספר להישגיות, והמדובר גם באריות הצנועים יותר, המסתפקים במועט יחסית.

אולם כדאי לזכור שמתחת לכל אלה, האריה בעקרון מאוד חם ונדיב, אוהב מאוד לפנק, להזמין את כולם, ולהיות זה שקובע באופן סופי לאיזו מסיבה הולכים, מי מקובל ומי לא, ולמי לא כדאי אפילו לצלצל.
לא, האריה לא ממש אוהב להתאמץ, כי הרושם שהוא עושה עובד גם ככה, מכסימום ירביץ איזו שאגה כמו בסרטים, והעולם ישתחווה לפני בעל הרעמה, ובצדק.

הלביאה לעומת זאת – זה כבר סיפור אחר. האשה הזו היא מפיקה, בפוטנציה או בפועל. מנסה כל הזמן לקחת פרויקטים על עצמה, וגם לבצע בצורה מושלמת את ה-כל. יש הבדלים קטנים בין האריה ללביאה, ואפשר לראות את זה בכל סרט טבע מצוי : האריה שוכב לו בין השיחים,  עושה טובה שהוא זז, וחושב איזה שמן שיזוף לשים. באותו זמן להקה של לביאות יוצאת לציד, ומביאה איזה זברה או אנטילופה הביתה לאריה ולגורים, ואפילו מקלפת אותה בשקט כדי שהאריה שלנו לא יתאמץ יותר מדי, חס וחלילה, ויתפס לו הזנב. כן, אלה החוקים שם, ומבט בוחן בסביבה שלנו שמזהה את בני ובנות המזל הזה, עשוי להראות שבצורה מוזרה הם  די תקפים גם כאן…

אולי משום כך האריה יקח לו אשה יעילה במיוחד, והלביאה תמצא לה גבר מעניין ששווה להתאמץ בשבילו ולדחוף אותו קדימה, ולעיתים גם גבר עדין יותר אבל איכותי ששווה לדחוף אותו וללמד אותו על החיים, אבל בכללי – בלי שניהם שום דבר לא יזוז, וכל אירוע בלי איזה אריה או לביאה בסביבה – ועדיף כמובן במרכז המעגל, איך לא – יהיה פשוט חסר טעם: ככה לפחות הם חושבים, והאמת – זה גם די נכון, בעצם..

התאמת מזלות
תראו מי מתאים לכם ע”פ התאמת המזלות.

תחזית יומית – מזל אריה – 29 לנובמבר 2020

נראה שדווקא אתם נמצאים במרכז בשבוע הזה, דההופעה שלכם,  השמש ממשיכה לרוץ במזל קשת ולשלוח זוית הרמונית לכוכב מרס במזל טלה, ווזה אומר שבלי מאמץ תוכלו להיות במרכזבמרכז… רק כדאי להזהר מזוית המתח בין השמש לכוכב אורנוס  השבוע שעלולה להרגיז מישהו קרוב, ובהחלט לא להתרגז כשמישהו אחר תופס פיקוד… אורך רוח!

2020 תחזית שנתית – אריה

מזל אריה: שינויי כיוון בקריירה, ומיקוד בשיתופי פעולה וביחסים.

על פניו זו נראית שנה מאתגרת במיוחד,אריות. בין אם בנושא הקריירה ובין אם בנושאי יחסים ושותפויות. האריה הסוליסטי שלנו הולך ללמוד השנה איך לשתף אחרים בתכניות שלו, בין אם רגשיות ובין אם מקצועיות ופרקטיות, ולפתוח דף כוכב אורנוס ממשיך לנוע גם השנה בבית הקריירה שלכם, ומשפיע בעיקר על האריות שנולדו בשלישון הראשון של המזל. הגיע הזמן לשינויים, אם בגישה ואם בכווני הפעולה שלכם, אריות: כעת הם מופנים החוצה, ולא פנימה.

אריות רבים עשו כמה תפניות מעניינות השנה, כשכוכב אורנוס שעבר לבית הקריירה שלכם באפריל הקודם הביא איתו צורך בשינויים, כמו למשל החלטות לעזוב את התחום שבו התמחיתם או בו עסקתם, לטובת כיוון אחר לגמרי. זה עשוי היה להיות תחום בריאותי או טכנולוגי ממקום אחר לגמרי, כזה שדורש מכם לא עשייה טכנית בלבד אלא גם התמסרות לרעיון או לקונספט מסו אחר. השנה הזו תעמיק את הכוון החדש, ויהיו גם אריות שיוותרו לגמרי על העיסוק שלכם במשך שש השנים האחרונות ויקחו פסק זמן…

כוכב יופיטר מראה שהתחום המקצועי מודגש במיוחד השנה מבחינתכם, אריות. לא מעט לחצים ומתחים ליוו את השנתיים האחרונות בגלל המצאותם של פלוטו היצרי וסטורן הנוקשה בבית המקצועי שלכם והשנים האלה יודעים בהחלט לדרוש והרבה אולם לא תמיד לתגמל בהתאם…

אבל עם מעברו של יופיטר כוכב השפע לבית המקצועי שלכם ומעברו של סטורן למזל דלי באפריל בהמשך, הדגש משתנה: כעת נמצאים במרכז היכולת שלכם לסמוך על הרעיונות שלכם, לצמוח ולהתפתח, ובהתמודדות עם אתגרים גדולים במיוחד – למצוא לכם שותפים או בני ברית, לרעיון או לדרך.

במקביל, יופיטר מביא איתו דגש על כיוון בריאותי חדש. זהו זמן טוב לשנות כיוון מבחינת אכילה ופעילות גופנית, ולהכנס לפרק זמן של גישה חדשה לגוף שלכם, ולבריאות הנפש.

מעברו של סטורן למזל דלי המאכלס את בית הזוגיות והיחסים שלכם באפריל יעזור לאלה מכם המהססים להכנס לברית נישואים או אירוסין לקבל החלטות. סטורן הוא האחראי על הצד הפורמלי של היחסים שלנו, וזהו זמן טוב לבנות לכם מערכת יחסים ממוסדת, או לחילופין למסד שותפות או אפילו הקמת חברה כדי להתמודד עם מטרות גדולות יותר מאשר תוכלו אתם לבד עם עצמכם.

כוכב נפטון ששוהה במזל דגים, לעומת זאת, עלול להביא איתו ערפול ובלבול מבחינה כספית לאלה מכם שנולדו בשלישון השלישי של המזל. המעורבות הרגשית שלכם הופכת גבוהה יותר, אלמנט שפוגע בהחלט בשיקול הדעת המקצועי או הכלכלי שלכם, אריות, ועלול לגבות מחיר כשאתם משנים את סדר עדיפות הוצאת הכספים שלכם, ועלולים להוציא כספים ללא צורך אמיתי. חשוב כעת להתייעץ עם אחרים לפני הוצאות גדולות במיוחד.

צרו קשר

כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)