תחזית שבועית – מה קורה השבוע בכוכבים? 2 ליוני 2024

אז.. מה קורה השבוע בכוכבים? 

יש הרבה אקשן כוכבי בשמים השבוע, ולשם שינוי הוא מתחלק לחצי חיובי וחצי מאתגר ובעיקר מעניין. מרקורי כוכב התקשורת וונוס הרגשית אחראיים בעיקר לכל חמש הזויות האלה. זה אומר שכדאי לצפות לתקשורת הפכפכה ולא צפויה, ולרגשות שמשתנים במהירות, מאופטימיות לפסימיות…

בכל מקרה, משעמם לא יהיה השבוע.

 

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע

@ זוית פעולה בין מרקורי לבין נפטון המטשטש ומערפל

@ מרקורי עובר למזל תאומים

@ צמידות בין מרקורי ליופיטר כוכב השפע במזל תאומים

@צמידות מתמשכת בין השמש לונוס הרגשית במזל תאומים

@ זוית פעולה מדויקת בין ונוס הרגשית לסטורן הנוקשה

 

הזוית הבעייתית של השבוע – בעיקרון יש שתים כאלה, אחת למרקורי ואחת לונוס. זו של מרקורי מגיע באמצע השבוע וזו של ונוס – בסופו.

זוית הפעולה של מרקורי עם נפטון המטשטש ומערפל – זוית הפעולה הזו הופכת את מרקורי כוכב התקשורת שלנו לרגשני במיוחד. המעורבות הרגשית הגבוהה הזו עלולה לגרום לקושי להפעיל את ההגיון המעשי, ולאיבוד פרופורציות שמגיע בקלות בכל רגע שמצב הרוח משתנה, והוא הולך להשתנות לא מעט פעמים השבוע.

מה עושים? נצמדים לעובדות, משאירים את הרגלים על הקרקע, ולא מאפשרים לנפטון הזה לשגע אתכם עם הקטעים הרגשניים שלו לא בקניות מוגזמות או אכילת יתר, ולא באיבוד פרופורציות רגשי.

זהו אומר שהזוית הזו עלולה לגרום לכמה ימים של חוסר יציבות וחוסר ודאות, בעיקר למזלות תאומים קשת בתולה ודגים.

 

הזוית הקשוחה של השבוע – זו זוית הפעולה שבין ונוס הרגשית לבין סטורן הקשוח. הזוית הזו, למרות תחושות הכובד והבדידות שהיא מביאה איתה, יכולה להיות כלי עזר מצוין לכל הפרפקציוניסטים בינינו שמתקשים לשחרר כל עבודה או שעור אלא אם הוא נעשה בשלמות. אז זהו, שלשלמות הזו יש מחיר – עבודת יתר מוגזמת בכל נושא, לחצים ומתחים, ואפילו כאמור תחושת בדידות מסויימת בגלל תחושה שהכל נופל על כתפינו הרכות כעת.

אבל מתחת לכל אלה, כדאי להורד את התחושה הטרגית הזו שהכל כבד ומעצבן רק אצלי, ולהבין שאם באמת נקפיד ונפעל באופן חכם ומדויק ונשקיע את מה שבאמת יש לנו, לא נצטרך להכנס למקומות של דחיינות ועצלנות ואז לשבת על הדברים שוב ושוב בגלל הקושי הזה לעשות הכל כאן ועכשיו, ולא לדחות את השלב הסופי או לעשות אותו עד הסוף כי התרגלנו לחפף…

הזוית הזו קשה אכן בעיקר לחפיפניקים, אבל במקבל גם מהווה שעור מצוין לכולנו: כשלא משקיעים עד הסוף דוחים או מחפפים – אנחנו אלה שסובלים: סטורן רק נותן לסבל הזה את התירוץ האסטרולוגי הנכון, ובזמן הנכון…

מי בעיקר יושפע משעורו של סטורן? מזלות מאזניים סרטן  טלה גדי שור עקרב אריה ודלי.

 

המעבר המשמעותי של השבוע – זהו מעברו של מרקורי כוכב התקשורת שלנו ממזל שור האיטי והפרקטי, למזל תאומים העירני הקופצני והילדי, עליו הוא גם שולט.

ואכן, קצב הדברים אצל חברי קבוצת המזלות המשתנים – תאומים בתולה קשת ודגים – הופך מהיר מאוד, ואפשר לומר שארבעת המזלות האלה בהחלט מעבירים הילוך השבוע, ואת השינוי הזה אפשר לראות גם במצב הרוח שמשתנה לעיתים יותר קרובות, אבל גם עשוי בהחלט להיות אופטימי ואסרטיבי.

מרקורי במזל תאומים הוא במיטבו, והוא מביא איתו תקשורת שמחה, קלילה וזורמת אסוציאטיבית ומאוד מילולית. כעת הזמן לדבר לשתף לחלוק ולאפשר לאינפורמציה שמגיעה אלינו לקבל את כל אפשרויות ההצגה האפשריות: במלים, בתנועה, בריקוד ובאמנות ובעיקר בעיקר בסמול טוק חביב ואינטליגנטי בין אדם לחברו, שמאפשר לנו עכשיו להכיר הרבה אנשים חדשים, ולהרחיב את המעגלים החברתיים שלנו.

מי בעיקר יושפע מהמעבר הזה? כאמור תאומים דגים קשת ובתולה, אבל בעקיפין – גם התקשורת של כולנו…

 

הצמידות הרגשנית של השבוע – זו הצמידות שנמשכת בעצם במרבית ימות השבוע, בין השמש לבין ונוס הרגשית, שנמצאות גם הן במזל תאומים.

זו צמידות מעניינת ודי שכיחה כי ונוס לא נמצאת רחוק מהשמש בדרך כלל, אבל היא בהחלט הופכת אותה לאופטימית יותר אם כי גם סובייקטיבית ונתונה למצבי רוח משתנים, בעיקר כשונוס שוהה במזל תאומים. זה עשוי להביא מצב רוח פלירטיסטי, צורך מוגבר בחיבוקים ובמתוקים, וזה למשך ארבעה ימים בערך, משך הזמן של הצמידות הזו הפעם… היא לא מזיקה אבל עלולה להקשות על קבלת החלטות פרקטיות בשטח.

מי בעיקר עלול להיות מושפע ממנה?מזלות שור עקרב אריה ודלי, מאזניים סרטן גדי וטלה.

 

הצמידות החיובית של השבוע – זו הצמידות החיובית השניה של השבוע, בין מרקורי כוכב התקשורת ליופיטר כוכב השפע. זו למשל אחת הצמידויות הטובות שיש לנו כשיופיטר מביא איתה אופטימיות וסקרנות לתקשורת שלנו, ועם שתי התכונות האלה אפשר בהחלט להכנס לכמה יזמות תקשורתיות חדשות ואפילו להצליח… אבל זו זוית קצרת מועד וחוץ מאשר לצאת לדייטים מאתגרים או למלא כרטיס פיס ולקוות לטוב, קשה להוציא ממנה באמת בונוסים אמיתיים…

מי בעיקר יושפע ממנה? מזלות תאומים בתולה קשת ודגים 

 

וכך נראית מפת השמים של השבוע

@

@ בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

@ הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו לראות ולהגיב לתחזית השבועית שלי!

אסטרו טיפ  הטיפ שמעצים את היום שלך

https://chat.whatsapp.com/C6jWg9wbIt217s5MrHT7Fq

ואחרון חביב ומלהיב:

בת זוגי היצירתית מירית מעלה את lindos ערוץ התכשיטים המדהימים 

https://www.facebook.com/lindos.mir

@

 

@

 

ולמזלות עצמם

טלה

מרס שליט המזל שלכם סוף סוף נכנס לזוית לקראת סוף השבוע אבל זו זוית עם פלוטו היצרי והכוחני… עד אז אתם לא ממש בתפקוד גבוה. שמרו על עצמכם בסוף השבוע הרחוק והמנעו מסיכונים

שור

ונוס שליטת המזל שלכם צמודה לשמש ונהנית מהרבה פירגון ועוצמה, שני אלמנטים שאתם בהחלט יכולים לנצל השבוע ליזמות חדשים לדייט מקסים ואפילו לתכנון נסיעה..

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם עובר למזל שלכם לא לפני שהוא יוצר זוית רגשנית עם נפטון וכדאי להזהר עם הדרמות השבוע. צמידות עם יופיטר בהמשך עשויה להביא לא מעט מזל… קחו יזמה

סרטן

מקבץ גדול במיוחד של כוכבים במזל תאומים עלול לגרום ללחצים ופחדים מאחורי הקלעים. חשוב כעת לנקות משקעים רגשיים שהצטברו, ולתת מוצא לכעסים וללחצים. בקרוב כל זה ישתנה.

אריה

הצמידות של השמש שליטת המזל שלכם וונוס מביאה איתה שבוע נעים יחסית ואפילו רגשני, אולם קל לכם לאבד עכשיו פרופורציות מבחינה רגשית, לעשות קצת פחות ולאבד מומנטום. התמקדו בעובדות אך עם לב פתוח..

בתולה

ריכוז גדול של כוכבים בבית הקריירה שלכם עשוי להביא איתו דגש מיוחד על האמביציה שלכם ועל היכולת שלכם לפעול ולקבוע עובדות בשטח. התמקדו במה שחשוב באמת, בלי לפזר אנרגיה מיותרת.

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם צמודה לשמש במזל תאומים, ולמאזנאים שלנו אלה ימים יפים ומעניינים, אבל גם לא ממש יציבים.. נצלו את הזמן הזה ליזמה פרקטית אחת לפחות, והיו יצירתיים.

עקרב

מקבץ כוכבים במזל שור בבית היחסים שלכם מביא איתו הרבה אקשן זוגי. זמן מצוין לדייטים. זוית של מתח שיוצר כוכב מרס עם פלוטו שליט המזל שלכם עלולה לגרום לריבים כוחניים. נסו לוותר.

קשת

צמידות בין יופיטר שליט המזל שלכם למרקורי כוכב התקשורת עשויה להביא איתה יכולת תקשורתית מצוינת ויכולת שכנוע. זמן טוב להשתמש בחכמה במלים שלכם, ולאפשר למלים לפעול עבורכם.

גדי

זוית פעולה בין סטורן הנוקשה לבין ונוס הרגשית עלולה להביא איתה קונפליקט בין הצורך לבטא רגשות לבין גישה ביקורתית ושיפוטית מדי. חשוב לדבר על הדברים ולפרק מתחים, ולא להשאיר אותם בבטן.

דלי

מקבץ הכוכבים הגדול במזל תאומים בבית היצירתיות והרומנטיקה שלכם מדגיש שוב את ענייני הלב, והדלי שלנו יכול לעסוק עכשיו במקביל הן ברומנטיקה והן בפרץ של יצירתיות ויזמות מסקרנות… אל תוותרו על שניהם.

דגים

ריבוי הכוכבים במזל תאומים הופך את הבית והמשפחה כעת ובימים אלה למשמעותיים במיוחד. זמן לשנות אווירה בבית, לשפץ אם צריך, לעבוד בבית, או לחשוב על שינוי מקום מגורים…

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן