תחזית סופ'שבוע – 9-10/9

אז.. מה קורה בכוכבים בסופ'ש?

שישי  9/9

ירח  בדגים 180 ונוס 90 מרס

שמש במזל בתולה 120 אורנוס

מרקורי במזל מאזניים  120 מרס 180 יופיטר (יציאה) מאט

ונוס במזל בתולה 150 יופיטר (מדויק!) 90 מרס (כניסה)

סטורן במזל דלי 90 אורנוס (כניסה) בנסיגה

יופיטר במזל טלה

אורנוס בשור

נפטון במזל דגים 60 פלוטו

פלוטו בגדי

 

שבת 10/9

ירח  בדגים 180 שמש 90 מרס 60 אורנוס)

שמש במזל בתולה 120 אורנוס 150 סטורן (כניסה

מרקורי עובר להילוך אחורי! במזל מאזניים  120 מרס 180 יופיטר (יציאה)

ונוס במזל בתולה 150 יופיטר (יציאה) 90 מרס (כניסה)

מרס במזל תאומים 60 יופיטר

סטורן במזל דלי 90 אורנוס (כניסה) בנסיגה

יופיטר במזל טלה

אורנוס בשור

נפטון במזל דגים 60 פלוטו

פלוטו בגדי

 

הירח שוהה במזל דגים הרגשני בסוף השבוע הזה, והופך אותנו לפגישים ורגישים במיוחד כשהוא יוצר זוית פעולה לכוכב מרס האגרסיבי.

זוית המתח שיוצרת ונוס הרגשית עם יופיטר עלולה לגרום לנו לקחת סיכונים לא מחושבים גם בטיולים וגם בדרכים וכדאי מאוד שלא לעשות זאת.

אבל האישו המשמעותי היום הוא ללא ספק מעברו של מרקורי כוכב התקשורת להילוך אחורי במזל מאזניים.

המעבר הזה מתרחש במזל מאזניים שאחד המאפיינים העיקריים שלו בכל מה שקשור לתקשורת הוא דיאלוג, ובגובה העינים.

וזה אומר שכעת כדי להרבות במפגשים, ובעיקר בשיחות מכל סוג: כעת שיחות ארוכות עשוי להפיל אסימונים ולהביא איתן תובנות חשובות.

באופן מעניין הרבה שיחות שאמורות להיות רגילות ולא מעניינות עשויות להתפתח בקלות לשיחות עומק אמיתיות ומכאן – לתובנות הקשורות לסגירת מעגלים מכל הסוגים בחיינו, בעיקר כשהמדובר בנושאי זוגיות ויחסים.

לא נותר לנו בשלושת השבועות האלה אלא למצוא את הזמן, המקום והקפה המשובח הטוב שלנו – להפגש, ולדבר…

מי בעיקר יושפע מהילוכו האחורי של מרקורי? מלות תאומים, בתולה, קשת, דגים, מאזניים גדי סרטן וטלה.

וכך נראית מפת השמים בסוף השבוע

 

@

 

 

 המכללה לאסטרולוגיה וקורס הדגל שלי: להיות אסטרולוג מקצועיMaster1

רוצה להיות האסטרולוג של עצמך והאנשים הקרובים אליך ולשלוט בחייך?

ב קורס מאסטר1 תלמד לעשות זאת!

כל הפרטים – נמצאים כאן – Master1

 

@

רוצים  לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

 

@

 

אסטרו-זום צומת דרכים, מערכות יחסים, משברים, מימוש פוטנציאל, מפת דרכים עתידית

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 700 שקלים 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת 3 מפות: שתי מפות לידה + מפה שלישית – מפת הקשר הזוגי עצמו: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 900 שקלים  

 

 טל. 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

 

@

ומה קורה בסופ'ש למזלות

טלה

הסופ'ש הזה מוצא אתכם מותשים, מנטלית או פיזית. זמן להניח בצד תכניות בילוי מעייפות, לקחת פסק זמן ליומיים, ולהתמקד בטעינת מצברים עדינה וחיבוקים לעת מצוא לאורך הסופ'ש. שנת כפיות- מומלצת במיוחד (כשאתם לא, אני חוזר לא, ליד הקיר).

שור

ונוס שליטת המזל שלכם בזוית של מתח ליופיטר כוכב השפע, וכדאי מאוד להזהר בסופ'ש מהחלטות פזיזות בעיקר בכל מה שקשור לכבישים ולדרכים: נהגו בזהירות. הירח שבבית התקשורת שלכם מביא איתו סופ'ש מילולי ותקשורתי במיוחד.

תאומים

זהו סופ'ש משמעותי מבחינתכם, תאומימים: מרקורי שליט המזל שלכם נמלך בדעתו ופורץ הילוך אחורי שימשך שלושה שבועות. זה בדיוק הזמן להתחיל את תהליך סגירת המהלכים שלכם שיאפיין את התקופה הקרובה. היום כשהירח במזל דגים – בלוי במקום שבו ביליתם בעבר..

סרטן

הירח שליט המזל שלכם שוהה במזל דגים השייך גם הוא ליסוד המים, וזהו סוף שבוע עם פתיחות לרעיונות חדשים, אנשים לא מוכרים, ונופים שעדיין לא פגשתם. זמן מצוין לנסיעות מהורהרות בתוך טבע שקט ונטול פקקים, ואוהל שמשקיף על נוף ירוק ומרגיע. זמן לצאת למרחב, סרטנונים.

אריה

סוף השבוע הזה מצריך זהירות מיוחדת מצדכם, אריות. הירח הדגי מביא איתו נדנדה של מצבי רוח, אפים ודאונים, וקושי ליהנות ממשטחים שקטים ומרגיעה אמיתית. זמן מצוין למסיבה טובה כדי לפרק מתחים, אולם גם לזהירות בכבישים ובדרכים מנהיגה רגשנית ומוסיקה אגרסיבית באוטו. בי קול.

בתולה

השמש וונוס ממשיכות לנוע במזל שלכם ולה ביא איתן עוצמה מצד אחד ורכות מצד שני, כשהירח במזל דגים ממול מאפשר שיחות שקטות בגובה העינים באחד על אחד עם אדם קרוב, או שמנסה להתקרב. השקיעו קצת יותר בזוגיות וביחסים, או צאו לדייט מוזר כשמרקורי בהילוך אחורי..

מאזניים

זוית של מתח בין ונוס שליטת המזל שלכם ליופיטר כוכב שפע מראה ששיקול הדעת שלכם עכשיו פזיז ואינו במיטבו. אופטימיות יתר עלולה לגרום לאכזבות, ונסיעות עלולות להתיש אתכם. זמן לראות את כל הסרטים שהקלטתם לאורך השבוע, ולהזמין חברים למסיבה צנועה ושיחות ארוכות במיוחד אל תוך הלילה.

עקרב

ירח דגי מדגיש דווקא את הצד הרומנטי והרך המתחבא לו מתחת לשריון הקשוח שלכם, ואם תבחרו נכון באדם עם הוייב המתאים זה עשוי בהחלט להיות סופ'ש שממש מתאים לאהבה.. פתחו את הלב, לבשו חיוך על הפוקר פייס העקרביים ואפשרו לעולם לדעת שהפעם מחוז חפצכם הוא אהבה אמיתית..

קשת

זוית של מתח בין ונוס הרגשית ליופיטר שליט המזל שלכם עלול לעודד את הצד ההרפתקני שלכם, ולגרום לכם לעשות שטויות, להסתבך בריבים מיותרים, ולעקוף בדיוק במקום הלא נכון בעלייה לירושלים או בירידה לסדום. נסו לא להגזים, בעיקר בקוקטיילים לא מוכרים, ואל תאמינו לכל אחד שנפתח אליכם ברגע.

גדי

על פניו זה נראה כמו סוף השבוע התקשורתי של הזמן האחרון. ואכן, הגדי שלנו מוזמן לצאת קצת מהשריון הקשוח, לקחת סיכונים כשהוא חושף את רגשותיו ומשתף בשבוע במעללי השבוע שעבר עליו, ולגלות לעולם את הצד הרך שלו כשהוא מנסה למרות הכל לגלות עניין במי שנמצא לידו, או מולו.

 

דלי

השישי הזה יתאים למסע קניות גדול לבית למשפחה ו..לעצמכם, דליים. זה בדיוק הזמן לחדש מלאי, ואולי גם להתחדש במלתחה צבעונית שמראה גם על שינוי במצב הרוח. זמן ליהנות מהדברים הקטנים, אבל בלי להתפרע: אוכל טוב, חברותא כיפית שצוחקת במקומות הנכונים, וחיבוק שמחמם את הלב אבל יודע בדיוק היכן הגבול, ולא עובר אותו.

דגים

הירח שוהה במזל שלכם בסוף השבוע, ומדגיש בעיקר את היכולת שלכם להיות בל סיטואציה בנוכחות מליאה ובלי לברוח פנימה, להפגין עוצמה ושליטה, לבקר במסיבה או ליהנות ממפגש חברתי שמח, ואם הלב פנוי – גם לתת מקום לאהבה, אבל כזו שמגיעה בחיוך רק בגלל שהיא קולטת אתכם כפי שאתם, ובלי מאמץ…

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן