תחזית יומית – שני 4 ליולי 22

אז.. מה קורה היום בכוכבים?

שני  4/7

ירח בבתולה 120 אורנוס 60 שמש 90 ונוס

שמש במזל סרטן 

מרקורי במזל תאומים 90 נפטון (יציאה) 120 סטורן 150 פלוטו

ונוס במזל תאומים

מרס במזל טלה  60 סטורן ומרקורי 90 פלוטו (יציאה)

סטורן במזל דלי

יופיטר במזל טלה

אורנוס בשור

נפטון במזל דגים

פלוטו בגדי

 

היום הזה שהוא גם יום ההולדת של ארצות הברית, מביא איתו כמה וכמה אפשרויות להתבונן בו לעומק ולמצוא כמה אפשרויות מעניינות שיכולות לעזור לנו לקדם רעיונות ויזמות,  ולפעול באופן מעשי ומתגמל – אם אכן נקשיב למה שיש לכוכבים לומר לנו, ולאסטרולוג – לתרגם זאת לשפה שימושית.

מרס שנמצא ממש בסוף מזל טלה יוצר היום שתי זויות מעשיות מאוד – שימשיכו להיות פעילות גם מחר אם כי אופן מתון יותר – ואם נוכל לרתום אותן למטרות שלנו נוכל אכן לרוץ קדימה עם האנרגיה היצירתית והפרקטית הזו ולממש רעיונונתת ויזמות באופן מוצלח.

גם הירח בזוית הרמונית לאורנוס והשמש בזוית פרקטית לאורנוס מאפשרים לנו למקד את תשומת הלב שלנו בכמה פריצות דרך אפשריות, כשאחוזי ההצלחה שלנו עשויים להיות אפילו גבוהים מהרגיל אם נתעקש ללכת עם היזמות עד הסוף, ולא נוותר.

וכך נראים הדברים במפת הכוכבים היומית:

 

@

 

 

וכך נראית מפת השמים של השבוע

@

 

 

 

אחרי שנים רבות החלטתי להיענות לבקשת רבים (ורבות..) ולפתוח סוף סוף את המכללה לאסטרולוגיה ואת קורס הדגל הייחודי שלי: Master1

בין הנושאים:

–  ניתוח ופיענוח המפה אסטרולוגית: יצירת מפה, מזלות, בתים, כוכבים אישיים, כוכבים דוריים, זוויות, טרנזיטים, ועד פענוח המפה עצמו כולל תרגילים!

הקוד הרגשי  E-CODE: מערכות יחסים, קשרים קרובים, הצד הרגשי והאנושי של האסטרולוגיה

טרנזיטים: איך לחבר את תנועת הכוכבים של כאן ועכשיו למפה האסטרולוגית שלך ולפעול בהתאם.

ובנוסף: חברות ב**מועדון הכוכבים** שלי ובו מבצעים סדנאות ואירועים מיוחדים.

 

@ל30 הנרשמים הראשונים – 40% הנחה @

 

זה כאן Master1

 

Master1 – להיות האסטרולוג של עצמך… ולשלוט בחייך!

 

@

 

רוצים  לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

 

@

 

אסטרו-זום צומת דרכים, מערכות יחסים, משברים, מימוש פוטנציאל, מפת דרכים עתידית

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 700 שקלים 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת 3 מפות: שתי מפות לידה + מפה שלישית – מפת הקשר הזוגי עצמו: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 900 שקלים  

 

 טל. 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

 

 

@

@

@

 

 

 

 

ומה קורה למזלות?

שני 4/7

טלה

הירח שוהה היום במזל בתולה ומכריח אתכם להיות מעשיים. זמן מצוין לכל המטלות והמשימות החשובות: תשלומי חשבונות, עיריה ומוסך – לבצע, ולשכוח.

שור

הירח הבתולי מדגיש את היכולת שלכם לחשוב היום מחוץ לקופסה, ולפעול בהתאם. זהו זמן מצוין לקיצורי דרך ותיכף יגיע מרס מזל שלכם, ויתן גז..

תאומים

נושאי בית ומשפחה דורשים עכשיו התייחסות מיוחדת, תאומימים. הירח הבתולי מדגיש את הצורך להשקיע בבית ובסביבתו לשנות אווירה, ולשדרג תקשורת

סרטן

תקשורת – זו מלת המפתח של היום הזה, סרטנונים. הירח שוהה לו בבית התקשורת שלכם, הקסם האישי בשיאו, וזה הזמן להשתמש במלים חכמות ובגדול.

אריה

נושאי חומר וכספים על הפרק והירח ששוהה היום במזל בתולה המאכלס א בית הכספים שלכם דורש מחוייבות גבוהה יותר לנעשה בחשבון הבנק. השקיעו בו מחשבה.

בתולה

זה נראה כמו היום הטוב של השבוע מבחינתכם, בתולות. הירח שוהה במזל שלכם, הקסם האישי שלכם בשיאו. וזה הזמן לקידום אישי ולשלל יזמות חדשות

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל תאומים השייך גם הוא ליסוד האוויר, וזה בדיוק הזמן לראות את כל התמונה, ולתכנן טיול ארוך – או לימודים גבוהים.

עקרב

הצד החברתי שלכם מודגש היום, עקרבים. אמנם מרס עדיין בזוית לפלוטו הכוחני שליט המזל שלכם אבל הירח הבתולי מדגיש את הצד הפרקטי  ולא הרגשני של החיים.

קשת

נראה שאתם הם אלה שנמצאים היום באור הזרקורים, קשתים: הירח שוהה לו בבית הקריירה שלכם, הקסם האישי שלכם בשיאו, וזה בדיוק הזמן לדיאלוג משודרג עם סמכויות, ולריצה אסרטיבית קדימה

גדי

מיקומו של הירח דורש מכם היום מכסימום פתיחות לנושאים חדשים ולאנשים שלא הכרתם. זמן לשים בצד את המוכר, ולהתמקד בשונה על כל גווניו.

דלי

מרקורי וונוס עדיין שוהים במזל תאומים התקשורתי ומביאים איתם תקשורת קלילה ומעניינת, אולם הירח הבתולי מדגיש את הצורך היום להזהר ולא לקחת סיכונים מיותרים.

דגים

זוגיות ויחסים – נראה שזה בדיוק האישו היום דגיגים. הירח שוהה בבית הזוגיות שלכם וזהו זמן טוב להתבונן לעומק בקשרים הקרובים שבניתם, להשקיע בהם, או.. לצאת להיכרות חדשה.

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן