תחזית יומית – שני 11/10

אז.. מה קורה היום בכוכבים?

שני  11/10

ירח בקשת 90 נפטון 60 יופיטר

מרקורי במזל מאזניים בהילוך אחורי 150 אורנוס (כניסה)

ונוס במזל קשת 60 סטורן

מרס במזל מאזניים

סטורן במזל דלי בהילוך אחורי

יופיטר במזל דלי

אורנוס בשור

נפטון בדגים 60 פלוטו וסטורן

פלוטו בגדי בהילוך אח

 

הירח הקשתי מביא איתו מרץ ואפילו רגעים של השראה פה ושם, וכדאי למלא קצת את מחסני האנרגיה הריקים שלנו ולנסות להזיז דברים למרות הילוכו האחורי של מרקורי..

אבל בהמשך היום אפשר כבר להתחיל ולחוש בזוית המתח של מרקורי כוכב התקשורת שלנו עם אורנוס התזזיתי:  וכאן כבר כדאי להזהר מתקשורת אגרסיבית וחסרת סבלנות, בעיקר כלפי אנשים שקרובים אלינו: פתיל קצר עשוי להיות עכשיו בהחלט אחת הסיבות לריבים השבוע אצל אנשים קרובים… זהירות!

וכך זה נראה במפת הכוכבים היומית

@

 

וכך נראית התחזית השבועית במפת השמים 

 

@

וכך נראית תחזית האהבה של השבוע

@

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

 

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

 

@

 

 

@

 

@

ומה קורה היום למזלות?

שני 11/10

טלה

ירח קשתי מביא איתו טאץ' הרפתקני, דווקא עכשיו כשאתם כל כך זקוקים לו. יום מצוין לכמה פעולות ויזמות חדשות ומעניינות, אבל לא להחלטות פזיזות.

שור

ירח קשתי הוא מיקום קצת מהיר מדי עבור השור האיטי, ולכן היום הזה כדאי לפעול בזהירות מכסימלית, ולא לקחת סיכונים מכל סוג שהוא. זהירות.

תאומים

היום הזה מתאים להתבוננות עומק במערכות היחסים שלכם, תאומימים. הירח שוהה לו בבית היחסים ומאפשר להתבונן לעומק בדיאלוג שבינו לבינה. יום לבילוי זוגי.

סרטן

שפע של אנרגיה מגיע היום וכדאי לנצל אותה לנושא עבודה, למשימות ולמטלות שלכם שצריכות הרבה אנרגיה, עמידה בתורים, תשלומים וכו. להגדיר – ולבצע.

אריה

ירח קשתי – תנו לכל אריה ירח שכזה ויאירו עיניו: זה בדיוק הירח שהאריה אוהב: הנאות קטנות, ריגושים וטאץ' רומנטי – יום לרגש – ולהתרגש בו.

בתולה

הצורך להשקיע בבית ובבני הבית עדיין חזק גם היום, וזהו זמן שמתאים בעיקר לארגון מחודש של הבית, ולשינוי האווירה בבית. בערב – ארוחה משפחתית חמימה..

מאזניים

הירח שוהה לו גם היום בבית התקשורת שלכם, וזהו יום לסיים את השיחות של אתמול, ליזום שיחות מקצועיות וחברתיות היום, ולתת למלים לצאת.

עקרב

נושאים הקשורים לחומר וכספים ממשיכים להטריד אתכם גם היום, עקרבים. אולי משום כך כדאי עכשיו להתבונן לעומק בנעשה בחשבון הבנק, ו..לעשות מה שצריך.

קשת

זהו יום נוסף שבו הירח שוהה לו במזל שלכם, וזה בהחלט זמן מצוין להתמקד ביזמות חדשות מכל הסוגים: היכרויות מקצועיות, ובעיקר יזמות לפעולה.

גדי

למרות התכניות – גם היום כדאי להשאר בעיקר מאחורי הקלעים, ולא בקדמת הבמה. הירח שוהה לו במזל קשת ומדגיש את הצורך להוריד הילוך, ו..לחכות בסבלנות למחר.

דלי

ירח קשתי מביא איתו את הצד החברתי שלכם לידי ביטוי מוגבר ואיתו גם היכולת שלכם להתחבר לאנשים חדשים, ולעבות את המעגל החברתי שלכם. בערב – יציאה שמחה.

דגים

קריירה ודרייב – לא תמיד אלה המלים שמאפיינות אתכם, דגיגים רגישים, אבל ביום שכזה אפשר לומר שהן בהחלט מודגשות: יזמה ופעולה מכל הסוגים – אלה מלות המפתח של היום.

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן