תחזית יומית – שלישי 5/9

אז.. מה קורה היום בכוכבים?

שלישי  5/10

ירח בבתולה 180 נפטון 60 ונוס 120 סטורן

שמש במזל מאזניים 120 סטורן  צמידות מרס (כניסה) 150 אורנוס (כניסה)

מרקורי במזל מאזניים בהילוך אחורי 150 נפטון (מדויק!) 120 יופיטר

ונוס במזל עקרב 90  יופיטר (יציאה) 120 נפטון 60 פלוטו

מרס במזל מאזניים 120 סטורן 150 אורנוס (מדויק!)

סטורן במזל דלי בהילוך אחורי

יופיטר במזל דלי

אורנוס בשור

נפטון בדגים 60 פלוטו וסטורן

פלוטו בגדי בהילוך אחורי

 

ובכן, מה קורה היום בכוכבים? האמת שקורה הרבה, אבל מחר יקרה אפילו יותר…

מרקורי כוכב התקשורת נמצא היום בזוית מתח מדויקת לנפטון הרגשני, והמעורבות הרגשית הזו גורמת לנו ללכת קצת לאיבוד, בעיקר בכל מה שקשור לצד המעשי של החיים, שדורש מאתנו להיות כאן ועכשיו.

במקביל נוצרה כבר אתמול בערב צמידות בין מרס האסרטיבי לשמש, וזוית מדויקת של מתח בין מרס לאורנוס התזזיתי, אלמנט שעלול להביא איתו שינויים פתאומים במצב הרוח, ודרמות פתאומיות בגלל גישה עצבנית וחסרת שקט שמביאה איתה הזוית הזו.

מחר הדברים יגיעו לשיא כשגם השמש תיצור זוית מדויקת של מתח עם אורנוס התזזיתי, וגם הירח..

מה עושים? על כך ניסיתי לפרט בסרטון כמה שיכולתי, לפני שהייתי צריך לרוץ ולכבות את השריפות האישיות שלי..

@

 

וככה נראית התחזית השבועית במפת השמים של השבוע

 

@

כוכבים לאוהבים – תחזית אהבה של השבוע

כוכבים לאוהבים – תחזית אהבה – 3 לאוקטובר 21

@

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

 

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

@

ומה קורה למזלות?

שלישי 5/10

טלה

על פניו זה אחד הימים המסוכנים של השבוע מבחינתכם, טלאים: מרס שליט המזל שלכם גם צמוד לשמש וגם בזוית מדויקת לאורנוס… פעלו בזהירות ואל תנתקו קשרים.

שור

ונוס שוהה ימים אחרונים במזל עקרב שממול. כדאי לנצל את ההזדמנות ולהשקיע בקשרים הקרובים ובזוגיות שלכם. אם לב השוורי החסון פנוי – זה הזמן לדייט..

תאומים

יום רגשני ולא קל לפנינו. מרקורי שליט המזל שלכם שלכם גם שוהה בהילוך אחורי וגם יוצר זוית מדויקת של מתח עם נפטון הרגשני: החלטות חשובות – דחו לשבוע הבא.

סרטן

זוית של עימות בין הירח לבין נפטון הרגשי עלולה לגרום למעורבות רגשית גבוהה מתמיד. מקבץ הכוכבים במזל מאזניים מדגיש צורך בהשקעה בבית, ובעיקר בבני הבית.

אריה

הירח שוהה לו בבית הכספים שלכם ומדגיש את הצורך בקרקע מוצקה יותר לרגלים. זוית של מתח בין השמש לאורנוס מביאה איתה מתחים ולחצים.

בתולה

זהו יום נוסף שבו שוהה לו הירח במזל שלכם ומדגיש את היכולת שלכם לקדם נושאים שחשובים לכם ולקחת יזמות חדשות מכל הסוגים. תנו גז.

מאזניים

יש לא מעט תכניות ליום הזה אבל… דווקא היום אתם לא ממש במיטבכם, מאזנאים. הירח שוהה לו במזל בתולה, וזה הזמן לנוח ולהחליף כוח… עד מחר.

עקרב

היום הזה כדאי לשפר עמדות מול מוסדות וארגונים בחייכם, עקרבים. זהו זמן טוב לשתופי פעולה מסוגים שונים ולא לפעילות סוליסטית: תנו גם מקום לאחרים.

קשת

אתם אלה שנמצאים היום במרכז האקשן, קשתים. הירח שוהה לו בבית הקריירה שלכם והקשת שלנו בולט מרשים ויכול לקדם את מה שבאמת חשוב. רק לעשות.

גדי

היום הזה מביא איתו צורך בגישה קצת אחרת מאשר הגישה הקשוחה המוכרת: פתיחות לרעיונות חדשים ולאנשים מעניינים, וחשיבה מחוץ לקופסה כדרך לפתור בעיות.

דלי

המוטו היום הוא המנעות מסיכונים, דליים. אולם דווקא היום יוצר כוכב מרס זוית מתח עם אורנוס שליט המזל שלכם: המנעו מניתוקים פתאומיים וכעסים חסרי פרופורציה, דליים.

דגים

שיחות עומק של אחד על אחד ובגובה העינים הם הדרך האולטימטיבית היום לפתור בעיות שהתעוררות אם ביחסים ואם בעבודה. במקום ביקורת – דברו בכנות ובאומץ על מה שחשוב לכם.

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן