תחזית יומית – רביעי 24/11

אז.. מה קורה היום בכוכבים?

רביעי  24/11

ירח בסרטן 180 פלוטו 120 שמש 150 יופיטר

שמש במזל קשת 60 סטורן  

מרקורי במזל עקרב 60 פלוטו 90 יופיטר (יציאה)

ונוס בגדי 60  מרס 120 אורנוס

מרס במזל עקרב 180 אורנוס (יציאה)

סטורן במזל דלי

יופיטר במזל דלי

אורנוס בשור

נפטון בדגים 60 פלוטו וסטורן

פלוטו בגדי

 

הירח שוהה עדיין במזל סרטן ואף יוצר משולש גדול במזלות המים אבל.. נמצא ממש ממול פלוטו היצרי איתו הוא יוצר קונפליקט אמיתי של התנהלות יומיום מול הצורך בעומק ומשמעות של פלוטו, למשל.

יתרה מזו – נוצר גם משולש קטן בתחתית המשולש הגדול שבבסיסו נמצא אותו פלוטו, ורק מדגיש את העוצמה הזו.

לכן כדאי להתבונן בסרטון שצילמתי היום שמראה בדיוק את אוסף התצורות הגיאומטריות האלה, מה הן יוצרות ואיך אפשר גם לנצל אותן היום לטובתנו, והרי זו בעצם מטרת העניין עצמו…

הנה זה כאן, בסרטון הזה

@

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

 

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

 

 

@

 

 

ומה קורה היום למזלות?

רביעי  24/11

טלה

הירח שוהה לו גם היום במזל סרטן, והטלה שלנו רגשני ודרמטי. זהו זמן טוב להשקיע קצת יותר בבית ובמשפחה, ולצאת ולעשות קצת ספורט כדי לשחרר לחצים.

שור

יום טוב לניקוי משקעים רגשיים שהצטברו בשבוע האחרון, לשיחות מרגשות, ולכל המלים שרציתם לומר ולא אמרתם. שעות הערב יתאימו לבילוי שקט.

תאומים

יום מצוין למסע קניות גדול לבית למשפחה ולעצמכם, תאומימים. שעות הערב יתאימו לבילוי במקום שבו עדיין לא ביליתם, וליציאה עם חברים.

סרטן

נראה שגם היום הירח שוהה לו במזל שלכם אלמנט שמדגיש את היכולת שלכם לקדם נושאים שחשובים לכם ולצאת למסע קצר ואינטנסיבי של יזמות חדשות.

אריה

השמש שליטת המזל שלכם מתקדמת במזל טלה ההרפתקני, אולם הירח שבמזל סרטן מדגיש את הצורך להשאר היום מאחורי הקלעים ולא בקדמת הבמה.

בתולה

מיקומה של השמש במזל קשת מדגיש את הצורך לשדרג תקשורת עם אנשים קרובים. מרקורי ומרס עדיין במזל עקרב – זמן לדבר לשוחח לשתף ולחלוק, בתולות.

מאזניים

נראה שאתם נמצאים היום באור הזרקורים, מאזנאים: כעת אפשר להזיז דברים, להריץ קדימה תכניות פעולה חדשות, ולשתף את התכניות שלכם עם העולם.

עקרב

מרקורי כוכב התקשורת ומרס כוכב האקשן שוהים עדיין במזל שלכם ומביאים איתם הרבה מאוד אנרגיה לפעילות פיזית ותקשורת משופרת עם סמכויות. דברו על מה שחשוב לכם באמת.

קשת

השמש ממשיכה לנוע במזל שלכם ולהביא איתה שלל תכניות פעולה ויזמה, אבל הירח שבמזל סרטן הופך את הכל לרגשי ואפילו לרגשני: המנעו מדרמות מיותרות, קשתים.

גדי

זהו יום נוסף שבו כל מה שקשור למערכות היחסים ולקשרים הקרובים שלכם מודגש במיוחד. היום הזה כדאי בעיקר לשים את הדגש על שתופי פעולה מסוגים שונים.

דלי

היכולת שלכם לקדם תכניות עם מוסדות וארגונים בחייכם הולכת ומתחזקת בגלל מיקומה של השמש בבית החברתי שלכם. זמן לשתף חברים קרובים במה שעובר עליכם.

דגים

השמש שוהה בבית הקריירה שלכם ועוזרת לכם להתמודד בהצלחה מול סמכויות, לקדם יזמות ועשייה בכלל, ולהלחם על עקרונות שחשובים לכם. יזמה ופעולה – מלות המפתח.

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן