תחזית יומית – רביעי 1/12

אז.. מה קורה היום בכוכבים?

רביעי 1/12

ירח במאזניים 120 יופיטר 90 פלוטו וונוס 150 נפטון

שמש במזל קשת 60 סטורן  צמידות מרקורי (יציאה) 150 אורנוס (כניסה)

מרקורי במזל קשת צמידות שמש (יציאה) 60 סטורן  150 אורנוס (כניסה)

ונוס בגדי 60  מרס 120 אורנוס 60 נפטון

מרס במזל עקרב  120 נפטון 60 פלוטו וונוס 90 יופיטר (כניסה)

סטורן במזל דלי

יופיטר במזל דלי

אורנוס בשור

נפטון בדגים 60 פלוטו וסטורן

פלוטו בגדי

 

זוכרים מה היה אתמול? יום חביב והרמוני, ובו שלל זויות כחולות שאפשר לנשנש בחיבה, ולהתמסר לרגיעה מתוחזקת ביזמה חדשה או שתים.

אבל היום זה משתנה..

שתי זויות הורסות לנו את ההרמוניה החמודה שלנו. הראשונה – ירח בזוית לפלוטו הכוחני שמביאה איתה דרמות ורגשות עזים שנוגעים עמוק בפחדים שלנו (מישהו אמר אומיקרון?) ,

השניה -מרקורי כוכב התקשורת שלנו בזוית של מתח לכוכב אורנוס התזזיתי, שנכנס היום לזוית הזו ויגיע מחרתיים לשיאה עם סכנה של קצרים בתקשורת אי הבנות ואפילו יותר מזה.

מה עושים? גם על הזויות האלה וגם על מה שאפשר לעשות איתן – בסרטון הזה

 

@

 

@

והנה גם התחזית השבועית 

מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 28 לנובמבר 21

 

@

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

 

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

 

 

@

 

 

 

@

 

ומה קורה למזלות?

רביעי  1/12

טלה

דיאלוג -זו מלת המפתח שמתאימה ליום הזה, טלאים. הירח שוהה לו בבית היחסים יום נוסף, ואפשר פעם נוספת להשקיע קצת יותר בדיאלוג הזוגי. אם הלב פנוי – צאו לדייט..

שור

התחום המקצועי מודגש היום ואיתו כמה וכמה מטלות שלא הספקתם השבוע. זמן טוב לנקות את שולחן העבודה שלכם מכל המטלות שהצטברו בו: תשלומי חשבונות, עיריה מוסך ושאר מטלות למיניהן.

תאומים

הירח בבית הרומנטיקה והיצירתיות שלכם –מצוין לאלה שחושבים על היכרויות חדשות, מה גם שמרקורי שליט המזל שלכם בבית היחסים… מרקורי נכנס לזוית של מתח עם אורנוס ואיתה – שינויים פתאומיים

סרטן

גם היום שוהה הירח בבית המשפחה שלכם. מה שאומר המשך ההשקעה בבית – ובבני הבית. זמן לשתים שלוש ארוחות מושקעות, ולניקוי משקעים רגשיים שהצטברו.. הגיע הזמן.

אריה

בית התקשורת שלכם ממשיך להיות פעיל גם היום, אריות, מה שאומר שכדאי לתת לו צ'אנס אמיתי ולדבר לשתף לחלוק ולהמשיך  ולתת למלים כוח גם ליזום – וגם לשנות. קדימה.

בתולה

נושאי חומר וכספים ממשיכים לספק צורך בהשקעת תשומת לב אך בעיקר במחשבה. זהו זמן להגדיר מחדש מטרות כלכליות לתקופה הקרובה, כיון שבקרוב יגיע זמן לשינויים.

מאזניים

הירח שוהה לו יום נוסף במזל שלכם, הקסם האישי שלכם במיטבו, וכדאי לנצל את היום הזה ליזמות חדשות ומעניינות ולשיחות עומק שיקדמו את המטרות שלכם. דברו, ועל הכל.

עקרב

למרות הרצון לשנות ולהתקדם חשוב גם היום לפעול באופן סבלני ומאופק יותר, לא להגזים במינון הפעילות, ואם לפעול אז בעיקר מאחורי הקלעים ולא בקדמת הבמה. אורך רוח, עקרבים.

קשת

השמש ומרקורי ממשיכים להתקדם במזל שלכם לחגוג לכם ימי הולדת מדהימים כמו שהקשתים יודעים לחגוג (או שחוגגים להם..) וזהו זמן לחשוב על טיול טבע קרוב, ונסיעות בכלל…

גדי

קריירה ודרייב – אלה מלים משמעותיות בעולמו של הגדי האופייני והן אלה שגם מודגשות היום. הירח שוהה לו בבית הקריירה שלכם ודוחף קדימה בעזרתכם תכניות פעולה ויזמות מעניינות.

 

דלי

פתיחות לרעיונות חדשים ממשיכה להביא איתה כוונים חשיבה לא מוכרים, אם תאפשרו לתהליך הזה להתרחש ולא תתבצרו במוכר ובידוע. שעות הערב יתאימו לשיחות שמחות.

דגים

היום הזה כדאי לפעול בזהירות, ובשיקול דעת. זהו זמן להתבונן בעיקר בעובדות לפני שמקבלים החלטות, ולא להוציא כספים לריק. מדצמבר יופיטר חוזר למזל שלכם – הגיע הזמן להתכונן…

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן