תחזית יומית – יום שלישי – 8 ליוני 21

אז.. מה קורה היום בכוכבים?

שלישי 8/6

ירח בשור 90 יופיטר 60 מרס

שמש במזל תאומים 120 סטורן צמידות מרקורי (כניסה)

מרקורי במזל תאומים בהילוך אחורי 90 נפטון (יציאה)

ונוס  במזל סרטן 120 יופיטר 60 אורנוס

מרס במזל סרטן 120 נפטון 180 פלוטו (יציאה)

סטורן במזל דלי בהילוך אחורי 90 אורנוס  (כניסה)

יופיטר במזל דגים

אורנוס בשור

נפטון בדגים 60 פלוטו וסטורן

פלוטו בגדי בהילוך אחורי

הירח שוהה עדיין במזל שור הפרקטי, ויוצר בנוסף גם זוית פרקטית עם כוכב מרס. האם זה מסתמן כיום פרקטי, אכן? בהחלט, ולא רק זאת – זוית פעולה אמביציוזית שיוצר הירח עם יופיטר כוכב השפע, הופכת את היום הזה לאסרטיבי ונמרץ, ובשילוב של שתי הזויות הפרקטיות האלה – גם להישגי של ממש.

ואם נוסיף לכך את הזוית ההרמונית שהירח יוצר עם פלוטו, נבין שאם לוקחים יום יזמות שכאלה אפשר גם לא להכנס לריבים ועימותים אלא לטוס קדימה בלי להתקל בזוית העימות של מרס ופלוטו… וזה חשוב.

וזה אומר שגם ביום שכזה בשבוע שבו משתוללת זוית העימות בין מרס לפלוטו אפשר למצוא לנו נקודות אחיזה וזויות פעולה שמאפשרות לנו לנצל את מצב הכוכבים באופן מכסימלי ולצאת ליזמות מעניינות, תוך התחשבות כמובן בהילוכו האחורי של מרקורי, אבל במקביל גם בלי לתת לו לעצור אותנו בגלל הסטיגמות שיש לנו להילוך הזה.

כל מה שאנחנו צריכים לעשות היום זה לשכוח את אווירת השריפות שבסביבה, את האלימות המילולית שברשת ושרשרת הלחצים, להתחבר, להתמקד ולהתעלות… והכוכבים (ואנחנו…) נעשה את השאר 🙂

ואיך כל זה נראה במפת הכוכבים היום בשמים?

 

@

שואלים אותי רבים לגבי נתניהו: האם יאפשר את ממשלת השינוי? האם יפרוש? ואם כן מתי? הרי לכם משהו שכתבתי כבר מזמן על נתניהו בשם 'ביבי הטוב מול ביבי הרע', וההתייחסות שלי שם דווקא לכוכבי השבת במפה שלו מסכמת את כל מה שיש לי לומר על האיש.

סוד קסמו האפל של נתניהו, או: ביבי הטוב נגד ביבי הרע.

@

 

 

כוכבים לאוהבים – תחזית אהבה לשבוע הזה 6 ליוני 21

 

@

 

 

ואיך נראית התחזית השבועית הרגילה במפת השמים?

 

 

@

 

 ניתוח מפת אירוע : לפיד מתקשר לנשיא המדינה ב 11.30 ואומר לו: יכול אני… במחשבה שניה החלטתי לקרוא למהלך הזה – ממשלה באולטראסאונד.

 

 

 

@

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדשעוד לפני התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון ולהיות חלק מעולמי המוזר: כל יום סרטון אסטרולוגי חדש ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

 

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

@

 

ומה קורה היום למזלות?

טלה

הירח שוהה היום במזל תאומים המאכלס את בית התקשורת שלכם, מה שאומר שהיום ומחר אלה הימים התקשורתיים שלכם, טלאים. זמן לדבר לשתף, ו..להרגיע את הרוחות.

שור

אחרי יומיים של אנרגיה טובה הגיע הזמן לתרגם אותה לעובדות, שוורים: מעברו של הירח למזל תאומים שם את הדגש על כל מה שקשור לנושאי חומר וכספים, וזה בדיוק הזמן להתבונן לעומק בנעשה בחשבון הבנק, ולקבל החלטות. אל תבזבזו כספים.

תאומים

נראה שלא הייתם במיטבכם בימים האחרונים, אבל מעברו של הירח למזל שלכם עושה לכם רק טוף. לכן היום ומחר – זה הזמן להעביר הילוך, ולהכנס לאקשן. קדימה, תאומימים.

סרטן

יש לא מעט תכניות ליום הזה, אבל מיקומו של הירח שליט המזל שלכם במזל תאומים מדגיש את הצורך להוריד הילוך, להיות קצת לבד, ולטעון מצברים במקום לבזבז אנרגיה יקרה. שעות הערב יתאימו לשיחות עומק רגועות.

אריה

השמש שליטת המזל שלכם שוהה במזל תאומים התקשורתי, ויוצרת זוית הרמונית עם כוכב סטורן הנוקשה שמאפשר לכם לייצב עכשיו את השורות, ולהצליח לממש תכניות. זמן טוב לחשוב לטווח ארוך, אריות.

בתולה

מיקומם של הירח והשמש במזל תאומים ביחד עם מרקורי כוכב התקשורתי מצביע על שימת דגש על נושאי אמביציה ודרייב, בתולות. זהו זמן טוב להזיז דברים שעלו על שרטון לאחרונה ולסגור קצוות שנשארו פתוחים.

מאזניים

מקבץ הכוכבים במזל תאומים הכולל את הירח השמש ומרקורי בהילוך אחורי מביא איתו צורך בפתיחות רבה כלפי רעיונות חדשים, ואפשרות של גישה חדשה בתחום המקצועי. זמן טוב לשתופי פעולה עם אחרים שמשלימים את הכישורים שלכם.

עקרב

היום הזה כדאי לפעול בזהירות מכסימלית, ולא לעשות שטויות, עקרבים. גם מיקומו של פלוטו שליט המזל שלכם מול כוכב מרס וגם מיקום הירח מדגישים את הצורך לחשוב פעמיים לפני כל פעולה, ולהזהר מלקיחת סיכונים בכל תחום. קרפול!

קשת

מקבץ כוכבים גדול במיוחד במזל תאומים שבו נמצאים כעת הירח השמש ואפילו מרקורי כוכב התקשורת מדגיש את היכולת שלכם לשדרג את הקשר הזוגי.הילוכו האחורי של מרקורי מדגיש את היכולת לשדרג תקשורת זוגיות, ולדבר על מה שחשוב לכם באמת.

גדי

שהותם גם של מרס וגם של ונוס בבית הזוגיות והיחסים שלכם מביא איתו מצד אחד צורך לפתוח את הלב ולאפשר לאהבה להכנס, ומצד שני – רצון להגדיר מחדש את הצרכים בקשר הזוגי כדי להמנע מריבים וסכסוכים.

דלי

הצורך שלכם בביטוי אישי מדויק וחכם, מאפשר לכם היום לבטא באופן חכם ומדויק את מה שחשוב לכם. הצד הרומנטי פעיל היום אולם הילוכו האחורי של מרקורי עשוי להביא איתו קשרים רגשיים מהעבר וזכרונות של אהבה…

דגים

בית משפחה ותקשורת ביתית – אלה הנושאים המשמעותיים של היום הזה, דגיגים. מקבץ הכוכבים הגדול במזל דגים מאפשר לכם לא רק לצאת למקצה שיפורים ושינוים בבית ובסביבתו, אלא גם לשדרוג של תקשורת משפחתית עם בני הבית: זמן  לנקות משקעים רגשיים שהצטברו בחודשיים האחרונים.

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן