תחזית יומית – יום שלישי – 4 למאי 21

אז.. מה קורה היום בכוכבים?

שלישי 4/5

ירח  בדלי 120 מרס  90 ונוס ומרקורי

שמש במזל שור  90 סטורן (יציאה)

מרקורי (עובר למזל תאומים !) 120 פלוטו 90  יופיטר

ונוס  מזל שור 60 נפטון

מרס  במזל סרטן 60 אורנוס

סטורן במזל דלי 90 אורנוס 

יופיטר במזל דלי

אורנוס בשור

נפטון בדגים 60 פלוטו וסטורן

פלוטו בגדי

 

ירח דליי בזוית הרמונית למרס, זוית  פרקטית בין ונוס הרגשית לנפטון היצירתי, והכי חשוב- מעברו של מרקורי למזל תאומים – כל אלה אמורים לשנות חלק מהאנרגיה שלנו, להוריד את הכובד ולהכניס פנימה קצת יותר שמחת חיים ורצון להזיז דברים..

גם זויות הפעולה שיוצר הירח עם ונוס הרגשית ומרקורי כוכב התקשורת מביאות איתן צורך ביזמות תקשותיות ובחיבוק, וגם הן תורמות לרצון הזה לצאת מהבועה הקודרת משהו ולהתחבר לצד השמח של החיים.

והיום, או יותר נכון מהיום והלאה, זה אפשרי.

לשמחת כולנו, גם השמש מגיחה לאיטה מתוך הזוית עם סטורן כך שהקלה תורגש היום… דפנטלי.

אוף!

בוטום ליין: כן, עדיין יש כובד באוויר, אבל מהיום – מעבירים הילוך. מוכנים?

ואיך כל זה נראה במפת השמים של היום?

 

 

 

@

 

 

כוכבים לאוהבים – תחזית אהבה 2 למאי 21

 

 

@

התחזית השבועית הכללית –  2 למאי 21

מה קורה בכוכבים? התחזית השבועית – 2 למאי 2021

@

 

 

@ 

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדשעוד לפני התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון ולהיות חלק מעולמי המוזר: כל יום סרטון אסטרולוגי חדש ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

ומה קורה היום למזלות?

שלישי 4/5

טלה

הירח שוהה היום במזל דלי המאכלס את הבית החברתי שלכם, טלאים. זהו זמן טוב לקידום אישי במוסדות וארגונים בחייכם, וזמן מעולה לסידורים כמו תשלומי חשבונות עיריה או מוסך- כל מה שחייבים לעשות והזנחתם עד כה..

שור

נראה שדווקא אתם נמצאים היום במרכז האקשן, שוורים. הירח שוהה לו בבית הקריירה שלכם והופך את היום הזה לאמביציוזי במיוחד. התחלות חדשות, יזמות מעניינות והחלטות להזיז דברים – זה בדיוק הזמן לכל אלה.

תאומים

משהו טוב קורה לכם היום, תאומימים: אחרי חודש שבו הכל הואט נתקע או פשוט התפוגג, הדברים משתנים: מרקורי שליט המזל שלכם עובר למזל שלכם, הקסם האישי חוזר בגדול, ואיתו גם האקשן המהיר והאינטנסיבי.. יהיה מעניין.

סרטן

היום הזה כדאי לפעול בזהירות מכסימלית ולא לעשות שטויות. הירח שליט המזל שלכם שוהה במזל דלי, ושיקול הדעת שלכם אינו במיטבו: היום כדאי לא לקחת סיכונים מיותרים, לא בנושאי כספים ולא בכבישים. זהירות

אריה

זוגיות מערכות יחסים ושותפויות – אלה הנושאים המודגשים של היום הזה, אריות. הירח שוהה היום במזל דלי המאכלס את בית הזוגיות והיחסים, ומאפשר לכם להתבונן לעומק בקשרים הקרובים שבניתם, ובמערכות היחסים הקרובות. השקיעו קצת יותר בפרטנרים שלכם.

בתולה

התחום המקצועי דורש היום תשומת לב מיוחדת, בתולות. הירח הדליי שם את הדגש על המחויבויות שלכם, ועל המשימות המטלות הן בתחום המקצועי והן בכלל. זמן לנקות את שולחן העבודה מהמשימות שנאספו בו, ולפנות את הראש לערב זוגי ונעים.

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל שור המעשי, והדברים שחשובים לכם קורים עכשיו בקצב איטי. זוית מכבידה עם סטורן מביאה איתה תחושות של כובד ובדידות. זהו זמן טוב למקצה שיפורים בחשבון הבנק שלכם, על כל המשתמע מכך.

עקרב

נושאי בית ומשפחה דורשים היום תשומת לב מכסימלית, עקרבים. זהו זמן טוב לנקות משקעים שהצטברו, לדבר על מה שחשוב באמת ואולי גם לפתוח בהמשך דף תקשורתי חדש. הערב יתאים לכמה שיחות נפש ועומק.

קשת

מרקורי כוכב התקשורת עובר היום למזל תאומים המאכלס את בית הזוגיות והיחסים שלכם, ומאפשר לכם להשקיע קצת יותר בדיאלוג הזוגי, ולתרגם תחושות רצונות וכוונות למלים. זהו גם זמן טוב לפעול באופן מעשי עם שותפים ובני ברית, בעיקר כשהמדובר באתגרים גדולים, ולא לפעול לבד.

גדי

השמש יוצרת עדיין זוית פעולה לסטורן הנוקשה שליט המזל שלכם, וזהו זמן להוריד מעט מהמשימות והמטלות שלכם ולא לקחת על עצמכם יותר מדי או להאשים אתכם במשהו לא טוב שקרה: היו סלחניים, ופתחו את הלב.

דלי

על פניו זה נראה כמו היום שלכם, דליים. הירח שוהה לו במזל שלכם, הקסם האישי והנוכחות שלכם במיטבם, וזהו זמן מצוין לנצל זאת כדי לצאת ולהצליח בפגישות חשובות ובשיחות משמעותיות, דליים.  יזמה ופעולה – אלה מלות המפתח של היום הזה.

דגים

יש לא מעט תכניות ליום הזה, אבל נראה שדווקא היום אתם לא ממש במיטבכם: הירח שוהה לו היום במזל דלי, והגישה המוחצנת הזו אינה נעימה לכם. זהו זמן להתכנס מעט, לשמוע מוסיקה שקטה, לנהל שיחת עומק או שתים עם אדם קרוב, ולטעון מצברים שהתרוקנו.

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן