תחזית יומית – יום חמישי 29 ליולי 21: שובו של היופיטר

אז.. מה קורה היום בכוכבים?

חמישי  29/7

ירח  בטלה 120 מרקורי שמש 60 סטורן

שמש באריה 180 סטורן (כניסה)

מרקורי במזל אריה 180 פלוטו (יציאה) 180 יופיטר (יציאה!)

ונוס במזל בתולה 120 אורנוס 150 סטורן

מרס במזל אריה 180 יופיטר (כניסה)

סטורן במזל דלי בהילוך אחורי 90 אורנוס (יציאה)

יופיטר חוזר למזל דלי (!)

אורנוס בשור

נפטון בדגים 60 פלוטו וסטורן

פלוטו בגדי בהילוך אחורי

 

הירח מביא איתו אנרגיה טרייה למזל טלה, השמש ומרקורי מזרימים אנרגיה עוצמתית במזל אריה, ומרס שגם הוא כאן כבר מסיים לארוז ואו טו טו עובר…

אבל האישו האמיתי היום הוא מעברו של יופיטר כוכב השפע ממזל דגים למזל דלי בהילוך אחורי.

יופיטר הביא איתו לבני הדגים ובעיקר לאלה שנולדו בשבוע הראשון של המזל שלושה חדשים רגשניים, וכעת הוא חוזר למזל דלי החברתי, שם התחיל את המסע שלו השנה, ושם גם ישאר עד סוף דצמבר 21.

המסר שיופיטר מחזיר איתו היום: לצאת מאזור הנוחות הרגשני מפונק שלנו, ולעשות למען הכלל.

נתינה הוא שם המשחק, אבל לא באופן מיופייף המוכר אלא מהמקום של האינדיבידואל שתורם לחברה משהו ייחודי משל עצמו, ומחזק כך גם אותה וגם את ההכרה שהוא מקבל ממנה.

בין אם זה טכנולוגית חברתית או סתם איסוף חברים למען מטרה ראויה וצודקת – זה זמן לחזור להשקעה שלנו בצד החברתי של החיים: זה בהחלט יעשה טוב לכולנו.

איך מה ובעיקר באיזה אופן? על כך בסרטון הזה.

 

 

@

 

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

 

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

ומה קורה היום למזלות?

חמישי  29/7

טלה

גם היום שוהה לו הירח במזל שלכם, ויכול להוביל מהלכים של יזמות חדשות בהתלהבות ובריגוש גבוהים. יום מצוין לכל הפגישות החשובות של השבוע הזה, ולתכניות חדשות.

שור

זהו יום שבו להוריד את מינון הפעילות שלכם, ואת הפגישות והשיחות החשובות לדחות לתחילת השבוע הבא, אם אפשר: אתם עדיין אינכם במיטבכם, והפעילות המומלצת היא בעיקר מאחורי הקלעים.

תאומים

הצד החברתי שלכם מודגש היום במיוחד, תאומימים: הירח הטלאי מביא איתו יכולת להרחיב את המעגלים החברתיים שלכם עם מינון גבוה במיוחד של התלהבות… זמן מצוין להיכרויות חדשות.

סרטן

יזמות אישיות ושדרוג הפעילות מול סמכויות – נראה שזה האישו המשמעותי של היום הזה, סרטנונים: הירח ששוהה לו היום במזל טלה מדגיש את הצורך שלכם בשליטה רבה יותר, ובחשיבה מערכתית משופרת. קדימה.

אריה

גם השמש וגם מרקורי כוכב התקשורת שוהים בתחילת המזל שלכם ובסופו נמצא עדיין כוכב מרס לפני שיעבור בקרוב למזל בתולה. נצלו את מצבור האנרגיה הגדול הזה ליזמות חדשות מלוא האופן, ולרעיונות יצירתיים במיוחד.

בתולה

שיקול הדעת שלכם עדיין אינו במיטבו, וכדאי לזכור ביום שכזה שהפזיזות – מהשטן. הבתולה הוא בדרך כלל מזל מחושב למדי, אבל הלחצים של היום הזה עלולים להביא איתם החלטות גרועות.. הזהרו בכבישים!

מאזניים

דיאלוג – זו מלת המפתח של היום הזה מבחינתכם, מאזנאים. הירח שוהה לו עדיין בבית הזוגיות והיחסים שלכם ושם את הדגש על כל מה שקשור ליכולת שלכם לפעול בשנים, ולנהל שיחות עומק באחד על אחד, ובגובה העינים.

עקרב

מקבץ של שלושה כוכבים בבית הקריירה שלכם מריץ אתכם כעת קדימה, עקרבים: גם השמש גם מרקורי וגם מרס שוהים כאן, והפתיל שלכם קצר במיוחד. זמן מצוין לעשייה רבה, אבל גם לזהירות בתחום האישי.

קשת

זוית המתח בין מרקורי כוכב התקשורת לבין יופיטר שליט המזל שלכם עדיין בסביבה, מה שאומר זהירות מכסימלית בכל מה שקשור לצורך להיות טקטיים ודיסקרטיים, ולהזהר במלים שלכם. המנעו ממלים קשות שגוררות תגובות קשות…

גדי

ונוס ששוהה עכשיו במזל בתולה מביאה איתה צורך חזק בהרחבת אופקים, נסיעות טיולים ונופים אחרים, כולל אנשים חדשים… זמן טוב ליזמה חדשה ללימודים ולהרחבת אופקים, ואפילו לנסיעה.

דלי

גם השמש וגם מרקורי שוהים בבית הזוגיות והיחסים שלכם כעת, ומביאים איתם צורך חזק בדיאלוג של אחד על אחד. זמן להשקיע בזוגיות, ובעיקר בהקשבה לצד השני. הירח שבבית התקשורת עוזר לכם גם הוא בתקשורת בונה והקשבה  יצירתית.

דגים

ונוס ששוהה עכשיו במזל בתולה מול המזל שלכם עוזרת לכם לפתוח את הלב ברכות ולאפשר לאהבה להכנס… נצלו את המיקום הזה לפני שגם מרס תיכף יכנס למזל בתולה ויביא איתו אנרגיה מעצבנת משלו…

 

 

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן