תחזית יומית – חמישי 7/10

אז.. מה קורה היום בכוכבים?

יום חמישי   7/9

ירח במאזניים 90 פלוטו 120 יופיטר

שמש במזל מאזניים 120 סטורן  צמידות מרס (מדויק!) 150 אורנוס (יציאה)

מרקורי במזל מאזניים בהילוך אחורי 150 נפטון (יציאה) 120 יופיטר

ונוס במזל עקרב 60 פלוטו

מרס במזל מאזניים 120 סטורן 150 אורנוס (יציאה)

סטורן במזל דלי בהילוך אחורי

יופיטר במזל דלי

אורנוס בשור

נפטון בדגים 60 פלוטו וסטורן

פלוטו בגדי בהילוך אחורי

 

מקבץ הכוכבים הגדול ממשיך לנוע במזל מאזניים בבית היחסים שלכם, והופך אותם לחשובים במיוחד דווקא כשהשמש נצמדת למרס שליט הטלה…

האם אפשר לתרגם אנרגיה דיסהרמונית לאהבה? רק אם עושים משהו פיזי שמשחרר לחצים ביחד: ספורט למשל. ולא, לא דיברתי על העניין ההוא… אחריו הדיסהרמוניה עוד נשארת.

מקבץ במאזניים מזמין ממש שיחות של אחד על אחד, אבל זה קורה כשמרקורי שגם הוא במאזניים בהילוך אחורי, וזה אומר שיחות הקשורות לשיפור שדרוג או סגירת מעגלים, ולא להתחלות חדשות.

ונוס הרגשית עדיין במזל עקרב הקשוח אבל מחר היא עוברת למזל קשת, האנרגיה תהיה פתוחה  והרפתקנית ואפילו אופטימית יותר.. שווה לחכות ולא לעשות היום צעדים מתוחים ביחסים.

והצמידות הזו בין השמש ומרס – הצד החיובי שלה שהיא מביאה איתה למערכת ריכוז גדול של אנרגיה עוצמתית שנוכל ליהנות ממנה גם בסוף השבוע: אולי זה הזמן באמת לתכנן סופ' חביב יותר כך שעם ונוס במזל קשת נוכל אכן לצאת לטיול סתוי מהורהר כיפי במיוחד…

אבל היום כדאי להזהר עדיין מזויות המתח של אורנוס עם השמש ומרס שעדיין בסביבה, וכמו שועלים רעבים מחפשות בדלי ריבים שאפשר להתעלק עליהם ולהפוך אותן לסכסוך של ממש… אל תתנו להן סיבה, למעצבנות האלה. היה מספיק מהן השבוע עד היום.

וככה נראית מפת הכוכבים של היום הזה

 

@

 

 כך נראית התחזית השבועית במפת השמים של השבוע

 

@

כוכבים לאוהבים – תחזית אהבה של השבוע

כוכבים לאוהבים – תחזית אהבה – 3 לאוקטובר 21

@

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

 

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

 

 

@

 

ומה קורה היום למזלות?

חמישי  7/10

טלה

הירח שוהה בבית הזוגיות והיחסים שלכם, אבל הלחצים עדיין שם בגלל הצמידות של השמש  והזוית עם אורנוס. שלטו בכעסים שלכם, וגלו איפוק.

שור

ונוס עדיין במזל עקרב והיכולת שלכם לשדרג את הקשרים הקרובים שלכם גבוהה במיוחד. זוית פרקטית בין ונוס לפלוטו מאפשרת יזמות חדשות ומעניינות.

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם גם בהילוך אחורי וגם עדיין בזוית מתח לנפטון…  ימים רגשניים ולא קלים. התמקדו בצד המעשי ובפרטים הקטנים של כל נושא.

סרטן

נושאי בית ומשפחה ממשיכים להעסיק אתכם עכשיו, לטוב ולרע. חשובים במיוחד כעת היחסים בבית: גלו איפוק ושיקול דעת, ואל תכנסו לויכוחים ועימותים.

אריה

צמידות מדויקת עם מרס וזוית פעולה עם אורנוס עלולות עדיין לגרום לאריה שלנו לחטוף קריזות עצבניות כשדברים יוצאים משליטה.. והם יוצאים. קרפוללל!

בתולה

נושאי חומר וכספים על הפרק, בתולות כשהילוכו האחורי של מרקורי עלול להביא איתו צורך לשנות גישה, לשנות התנהלות ולשנות סדרי עדיפויות… מעניין.

מאזניים

מקבץ הכוכבים במזל שלכם גדול כעת במיוחד וכך גם העומס שמוטל עליכם עכשיו, מעשי ורגשי.חשוב לא לאבד שליטה ולהשאר ממוקדים: הזהרו מעומס יתר.

עקרב

ונוס ממשיכה לנוע במזל שלכם ותיכף עוברת לבית הכספים שלכם. אולם עד אז כדאי לנצל אותה כדי לפתוח את הלב, להתחבר לחלקים הרכים שלכם, ולשתף ברגשות…

קשת

מקבץ כוכבים גדול במיוחד בצד החברתי שלכם הופך את היום הזה למשמעותי בדרך ההתנהלות שלכם מול מוסדות וארגונים בחייכם. בערב – מפגש חברתי.

גדי

אמביציה ודרייב הן מלים משמעותיות כעת, וכדאי לתכנן היטב את המהלכים הבאים שלכם לפני שיוצאים לדרך. הזהרו מהחלטות אימפולסיביות מהרגע להרגע1

דלי

ונוס מדגישה את היכולת שלכם לקדם בחכמה ובקסם אישי תכניות חשובות, אולם אורנוס שליט המזל שלכם בזוית לשמש עלול לגרום לניתוקים פתאומיים. זהירות.

דגים

זוית המתח בין מרקורי כוכב התקשורת שבהילוך אחורי לנפטון שליט המזל שלכם עדיין בסביבה: החלטות חשובות ושיחות משמעותיות – דחו לשבוע הבא.

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן