תחזית יומית – חמישי 7 לאפריל

אז.. מה קורה היום בכוכבים?

חמישי  7/4

ירח בתאומים 90 נפטון יופיטר 120 ונוס מרס סטורן

שמש במזל טלה  60 סטורן

מרקורי במזל טלה 60 מרס וסטורן

ונוס במזל דגים

מרס  במזל דלי צמידות סטורן (יציאה)

סטורן במזל דלי

יופיטר במזל דגים צמידות נפטון (כניסה)

אורנוס בשור

נפטון במזל דגים

פלוטו במזל גדי

 

הירח מתחיל את היום עדיין במזל תאומים אבל בהמשכו עובר כבר למזל סרטן, והמעורבות הרגשית של כולנו שגם כך גבוהה מאוד, הופכת להיות גבוהה אפילו יותר.

תורמים לכך גם ונוס הרגשית שבמזל דגים וגם הצמידות בין יופיטר לנפטון שמחר תגיע לשיאה.

מצד שני השמש ומרקורי שהיו חסרי זויות בימים האחרונים מקבלים כעת זויות מעשיות מכוכב מרס שסוף סוף משתחרר מהצמידות עם סטורן ושואף לצאת לחופשי, למרות שאת החופש שלו ליצור ולעשות נרגיש באמת רק בשבוע הבא.

הזויות המעשיות האלה מראות לנו שהכל דינמי בכוכבים: זה בדיוק הזמן לשיתופי פעולה מכל הסוגים, אישית מקצועית חברתית ואפילו פוליטית, כדי להתמודד עם המציאות המשתנה ללא הרף מול עינינו בכל אחד מארבעת התחומים האלה. לא נשכח גם את הצד האלים של מרס כשהוא בצמידות לסטורן, וגם כאן סכנת האלימות עדיין קיימת. בקיצור – זהירות.  

וכך נראית היום מפת הכוכבים:

@

 

וכך נראים הדברים במפת השמים של השבוע.

 

 

@

 

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדש עוד לפני שאני מעלה את התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

 

@

 

אסטרו-זום  ומדייקים או משנים כיוון!

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 700 שקלים 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת 3 מפות: שתי מפות לידה + מפה שלישית – מפת הקשר הזוגי עצמו: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 900 שקלים  

ליווי אישי : ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

 טל. 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

 

@

 

@

ולמזלות עצמם

טלה

זה נראה כמו השבוע המתסכל של השנה. מצד אחד השמש חוגגת לכם יומולדת ומרקורי במזל שלכם, ומצד שני – מרס שליט המזל שלכם בצמידות מכבידה עם סטורן…סבלנות ואורך נשימה יעזרו לצלוח גם את השבוע הזה אבל חשוב להמנע מדרמות ומלחמות אגו שעלולות לקלקל יותר מאשר לבנות. היו מעשיים.

שור

ונוס שליטת המזל שלכם עוברת השבוע למזל דגים המאכלס את הבית החברתי שלכם, שוורים. ונוס מביאה איתה מינון גבוה של רגישות ופתיחות למעגלים החברתיים שלכם, וזהו זמן מצוין לשדרג ולהחזיר חברים, וגם להכיר חברים חדשים. זמן טוב לקידום עניינים במוסדות וארגונים בחייכם.

 

 

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם ממשיך לנוע במזל טלה, כשהוא עדיין קרוב לשמש אך בהמשך לא יוצר זויות עם כוכבים אחרים. אתם עלולים לחוש בתסכול מסויים, בעיקר כשדברים לא קורים כפי שאתם רוצים, ובגלל התחושה שאתם לבד במערכה. תקשורת תוקפנית רק תחמיר את המצב. נסו לחפש דרכים עדינות כדי לחזור ולתקשר עם אנשים שחשובים לכם.

סרטן

כניסתה של ונוס הרגשית למזל דגים המאכלס את בית היצירתיות והרומנטיקה שלכם, הופכת אכן את הסרטנון שלנו לרומנטי מתמיד. המיקום הזה עשוי בהחלט לסמן את חזרתה של האהבה לחייכם, ואם תפתחו את הלב היא גם תשאר שם ולאורך זמן…זהו פרק זמן נפלא אכן להתחבר לרגשות עדינים בכלל ולאהבה בפרט, כמו גם לבלות במקומות שבהם עדיין לא ביקרתם וליהנות בגדול.

 

 

 

אריה

השמש שליטת המזל שלכם שוהה במזל טלה האסרטיבי כשהזוית היחידה שהיא יוצרת היא הצמידות לכוכב מרקורי, אלמנט שהופך אתכם לתקשורתיים מהרגיל. אולם בהמשך השבוע מתרחק מרקורי והאריה שלנו עלול למצוא את עצמו שוב בודד במערכה למרות שכביכול יש ים של אקשן מסביב…אנרגיית האש של מזל טלה מתאימה לכם מאוד בעיקר בנושאים של הרחבת אופקים, נסיעות ולימודים. נצלו אותה.

בתולה

מעברה של ונוס הרגשית למזל דגים והצמידות שם בין יופיטר כוכב השפע ונפטון המטשטש ומערפל, מדגישה את לפעול באופן חכם ויציב יותר במערכות היחסים שלכם, ולהתמקד בתקשורת יציבה ופשוטה, ומיקוד בבסיס המערכת ובקרקע שעליו היא בנויה. אם הלב פנוי, זה בדיוק הזמן לדייט, בתולות.

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם עוברת למזל דגים הרגשני, והמאזנאים שלנו יתמקדו יותר ברגש בחודש הקרוב, ולא בהגיון הרציונלי המוכר. זהו זמן טוב לפרוץ מחסומים וחומות, לפתוח דלתות שהיו סגורות בפניכם עד כה, ולנצל את הקסם האישי והכריזמה כדי להכניס יצירתיות  ולב גם אל התחום המקצועי, וגם אל המעגלים החברתיים שלכם. כעת הזמן להכניס אנשים חדשים ומעניינים לחייכם.

עקרב

מיקומם של סטורן ומרס במזל דלי מצביעים על צורך התארגן מחדש מבחינת הבית וסביבתו, ושדרוג הדיאלוג עם בני הבית. מעבר ונוס למזל דגים לעומת זאת הופכת את העקרב שלנו לרומנטי במיוחד: הגיע הזמן להחזיר א החיוך לפוקר פייס, ובעיקר – להקשיב ללב..

קשת

צמידות בין יופיטר שליט המזל שלכם לנפטון הרגשי הופכת את הקשת ההרפתקן ל..רומנטיקן. בגדול, הגיע הזמן לשלב את הצד הרגיש והיצירתי שלכם גם בתחומים אחרים, מה שאומר לחשוב מחוץ לקופסה, ובעיקר להתמקד בעשיית מה שאוהבים, ומה שבאמת מתאים לכם, ולא להתפשר.

גדי

צמידות מדויקת בין סטורן הנוקשה שליט המזל שלכם לבין מרס האסרטיבי עלולה לעורר סערות ודרמות, כשמרס מאתר את הצורך בשליטה של סטורן. זהו זמן טוב לנער חלק מהפחדים שלכם, להעז יותר, ולפגוש אתגרים גדולים באמת, אולם חשוב גם להמנע מריבים מיותרים על שליטה בתחום המקצועי או האישי.

דלי

צמידות בין סטורן הנוקשה וכוכב מרס במזל שלכם מאתגרת אתכם במיוחד, בקונפליקט שמורכב מהצורך ללכת קדימה ולפגוש את מה שחשוב לכם באמת, ומצד שני להזהר ולא ללכת עד הסוף עם העוצמות שלכם ולוותר על הצורך לצמוח ולהתפתח. אל תוותרו על העקרונות שלכם ואל תכנעו לפחד.

דגים

מפגש מעניין בין יופיטר כוכב השפע לבין נפטון שליט המזל שלכם מביא איתו מעורבות רגשית גבוהה מאוד וקונפליקט בין הצורך לצמוח ולהתפתח מצד אחד, לבין אי הודאות והפחד להתמודד עם הרצון לפרוץ לדרכים חדשות ולתרגם את היכולות שלכם למעשים. נצלו את המומנטום הזה כדי לבדוק מקומות חדשים של עשייה לפני שיופיטר ימשיך במאי למזל טלה.. ונוס שעוברת למזל שלכם עוזרת לדגיגים שלא מפחדים לפתוח לב ודרך לאהבה.

 

@

 

ומה קורה למזלות?

חמישי  7/4

טלה

ירח במזל תאומים ממשיך את העיסוק האינסופי בחדשות אולם זוית פעולה שלו עם נפטון מראה לנו כי התקשורת שלכם אינה במיטבה. מצאו אנשים שאפשר לסמוך עליהם

שור

ונוס שליטת המזל שלכם עושה צעד ראשון במזל דגים בבית החברתי שלכם וזהו זמן טוב להרחיב מעגלים חברתיים, להכיר אנשים חדשים, ולשלב את הרגש בפעולות שלכם.

תאומים

גם היום שוהה הירח במזל שלכם אלמנט שמביא איתו קסם אישי ונוכחות כשזויות מעשיות שיוצר מרקורי שליט המזל לשכם עם מרס וסטורן מציעות שתופי פעולה: קחו יזמה.

סרטן

הירח שליט המזל שלכם שוהה עדיין במזל תאומים, והסרטנון שלנו מוצלח יותר בעשייה מאחורי הקלעים ולא בקדמת הבמה. זמן לאסוף אנרגיה – מחר תזדקקו לה.

אריה

הצד החברתי שלכם פעיל היום, וזהו זמן לצאת קצת מהכובד של הימים האחרונים, לתקשר עם חברים וידידים שקצת התאדו לאחרונה, ולהחזיר את רוח החברות הטובה.

בתולה

יזמה ופעולה – אלה המלים שבהן כדאי להשתמש היום, כשהירח שוהה יום נוסף בבית הקריירה שלכם ומאפשר לכם לעמוד בהצלחה באור הזרקורים. זמן ליזמות חדשות.

מאזניים

ונוס שליטת המזל שלכם צועדת במזל דגים, והמאזנאים שלנו הופכים להיות רגישים ומרגישים, עם מינון גבוה של חברות ואמפטיה. זמן ליצירתיות בנושאי עבודה ומקצוע.

עקרב

ונוס הרגשית עושה צעדים ראשונים במזל דגים המאכלס את בית הרגשות והרומנטיקה, ולעקרב הקשוח זהו זמן מצוין גם לפתוח את הלב וגם לאפשר לאהבה להיות נוכחת יותר ביומיום.

קשת

זוגיות ויחסים – גם היום נראה שזה מוקד תשומת הלב שלכם, קשתים. זהו זמן טוב להעמיק את הקשר הזוגי אם ישנו כזה, ואם הלב פנוי – לצאת בערב להיכרות מעניינת.

גדי

הצמידות בין סטורן שליט המזל שלכם לבין כוכב מרס עדיין בשטח, אם כי מרס מתחיל להיחלץ ממנה. אולם הכובד וחוסר הסבלנות, עלולים עדיין לערער יחסים. זהירות.

דלי

יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסה – אלה האלמנטים המשמעותיים ביום שכזה, שבו סטורן ומרס עדיין בדיאלוג קשוח במזל דלי. נצלו את הירח התאומי לעשייה יצירתית במיוחד.

דגים

ונוס עושה צעדים ראשונים במזל שלם ומשפיעה עליכם לטובה, אולם כניסתו של יופיטר לצמידות עם נפטון שליט המזל שלכם עלולה לגרום לאי שקט, וקושי להתמקד. סבלנות.

 

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן