מה קורה השבוע בכוכבים? תחזית שבועית -27 לאוגוסט 23

אז.. מה קורה בכוכבים? 

אם בשבוע הקודם נפטון הוא זה שהכתיב מעורבות רגשית גבוהה ואי ודאות, השבוע סטורן הנוקשה הוא זה ששולט באווירה, ומכביד על כולנו.

גם השמש וגם מרס הן הפלנטות האנרגטיות והאקטיביות בגלגל המזלות שאחראיות על האקשן על היזמה והעשייה.

השבוע השמש יוצרת זוית של עימות עם סטורן הנוקשה, ומרס יוצר זוית של מתח איתו, ואם נוסיף לכך גם את הילוכו האחורי של מרקורי במזל בתולה, נבין שלפנינו שבוע ביקורתי במיוחד, מהסוג שמכריח אותנו לשמוע גם ביקורת לא אוהדת – וגם לתת כזו – במטרה אולי לגרום לכולנו להשתפר ולשדרג פעילויות, אלא שמינון הכובד והשיפוטיות השבוע כבד באופן מיוחד,אלמנט שעלול ליצור מצבים של מרירות ותסכול יותר מאשר רצון לשפר ולשדרג.

מלת המפתח שנצטרך להיעזר בה שוב ושוב לאורך השבוע – פרופורציות. אם לא נשמור עליהן, יהיה לנו קשה להתמודד, והצורך לפעול ילך ויקטן…

 

התהליכים המשמעותיים בשמים השבוע

@השמש בזוית של עימות 180 עם סטורן הנוקשה

@מרס בזוית של מתח 150 לסטורן הנוקשה

@מרס כוכב היזמה והעשייה עובר למזל מאזניים

 

הזוית המכבידה של השבוע – זו זוית העימות בין השמש, לבין סטורן הנוקשה.

סטורן מביא איתו אנרגיה שיפוטית וביקורתית שמטרתה בעיקרון היא טובה: לגרום לנו לשפר תהליכים והתנהלות, לחיות לפי לו'ז מדויק ולפי היכולות שלנו, ולהתנהל בתוך גבולות בטוחים.

אולם מבחינה רגשית, סטורן מביא איתו גישה פסימית וסקפטית, ומפעיל אותנו בדרך כלל מתוך מצב מצוקה ולא מצב של שפע, מה שאומר שכשמוכרחים – פועלים, אך לא לפני כן, כשחלק מההפעלה שלנו היא דרך מצבים של דחיינות, המנעות, חוסר אמון בכוחותינו, ומסמוס של תחושות שמחה ואופטימיות.

יחד עם זאת, אם נצליח להתעלם מתחושות הכובד והבדידות שהוא מביא איתו ולהתמקד בעשייה עצמה ובשדרוגה, נגלה שלמרות הקשיים הרי שהתקופה שבה הוא משפיע עלינו יכולה להיות בסופו של דבר יעילה ואפקטיבית מתמיד, כולל התוצאות שהיא מביאה איתה.

בגדול אפשר לומר שסטורן בזוית העימות לשמש מביא אתו צורך בבדק בית אמיתי לא רק בתחום המקצועי אלא גם בתחום החברתי האישי וכו, ובעצם בכל מקום שבו ישנה מסגרת פעולה שאנחנו נעזרים בה, אם מסגרת עבודה מסגרת יחסים או מעגלים חברתיים, שבו נוכל לצאת למקצ שיפורים משמעותי.

מי בעיקר יושפע מהזוית הזו? מזלות אריה דלי עקרב ושור, גדי סרטן טלה ומאזניים.

 

הזוית המתוחה של השבוע – זו זוית המתח שבין סטורן הנוקשה למרס כוכב האקשן.

הזוית הזו דומה בדרך פעולה לזוית העימות עם השמש, אולם כאן היא עוסקת בעיקר בכל מה שקשור ליזמות, הן יזמות מקצועיות והן יזמות אישיות חברתיות וכו.

הזוית הזו עלולה להיות בעייתית מכיון שהיא עלולה לרפות את ידינו מלקיחת יזמות חדשות, ויציאה לפעולה.

זו מסוג הזויות שאפשר לומר שהן יוצרות התנהלות של פול גז בניוטרל, כלומר יוצרות גם צורך לפעול אך גם במקביל גם צורך לעצור לדחות לחפש קשיים ומכשולים או לצאת לצד הפרפקציוניסטי שלנו להכנס לשיפוטיות יתר ולמסמס את הרצון לפעולה או המשכיותה. בעיקרון זו זוית קצרת טווח אולם היא בהחלט יכולה לקלקל יזמות יפות והתחלות מעניינות בגלל הסוסים פקפוקים אי אמון בכוחותינו להתמודד עם האתגר וכאמור גם פרפקציוניזם יתר.

מה עושים? חושבים, מנתחים, ו.. עושים. החשוב כעת הוא לא לדחות דברים אם אפשר, ולא למסמס גם פעולות קיימות: עושים – ורק בשבוע הבא מתייעצים עם אחרים, אחרי שהזוית כבר מאחורינו…

מי בעיקר עלול להיות מושפע מהזוית? מזלות טלה מאזניים סרטן וגדי.

 

המעבר המשמעותי של השבוע – זהו מעברו של מרס כוכב היזמה והאקשן ממזל בתולה המעשי השייך ליסוד האדמה, למזל מאזניים השכלתני השייך ליסוד האוויר.

מרס שולט על מזל טלה השייך ליסוד האש, והוא אקטיבי במהותו, אבל עלול ללכת לאיבוד במזל מאזניים השכלתני והאוורירי. אין כאן אקשן, הוא רוטן לעצמו, הכל דיבורים… אי אפשר אפילו לריב כמו שצריך, כי כולם כל כך נחמדים… אולי זה הזמן לעשות קצת מהומה בסביבה, כדי שירגישו שמרס נמצא פה, ואז… בקיצ, מרס מביא איתו דרייב חזק לעשייה אבל קשה לו עם כל המלים האלה, והתקופה שיהיה במזל מאזניים עלולה להיות מאתגרת במיוחד אם לא ימצא זמן גם לקפוץ חדר הכושר, לצאת לשחות או לרקוד בכיף… מרס הוא כוכב פיזי במהותו ולא מילולי – כאן הוא בעיקר מתווכח והכוח שלו מתבזבז. כדאי שתמצאו דרך להעסיק את הערס הזה במשהו שיגרום לו להוציא קצת מרץ אחרת הוא יריב עם כולם, וזה נכון בעיקר לטלאים, לגדיים, לסרטנים, וכמובן למאזנאים.

וכך נראית מפת השמים של השבוע

@

בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון : כל יום (כמעט..) סרטון אסטרולוגי חדש המנתח את היום החדש מעניק טיפים ומאפשר הסתכלות אחרת על מצב הכוכבים היומי והשבועי ! 

 

 

חדש!  מועדון הכוכבים של יאיר! 

 

@יש לכם שאלות לאסטרולוג מקצועי אבל לא בא לכם להוציא כסף על מפגש עם אסטרולוג?..

@ למדתם בעבר אסטרולוגיה – או שלמדתם לבד – אבל לא עד כדי פענוח מושלם של מפה אסטרולוגית ואתם רוצים להשלים את הידע שלכם בקורס האינטרנטי הטוב ביותר ברשת?..

@ אתם יודעים אסטרולוגיה אבל אין לכם פרטנרים לעניין. ומתחשק לכם לנתח מפות עם אחרים בקהילה אסטרולוגית בניהול אסטרולוג מקצועי?..

 

בשביל  כווולכם הקמתי את מיזם הדגל שלי – מועדון הכוכבים של יאיר!

 בואו לקבל ממני תשובות לשאלות אישיות  וגם להשלים את הידע שלכם  בקורס האינטרנטי שלי מאסטר 1 והצטרפו לקהילה האסטרולוגית שאני בונה שמורכבת מאנשים כמוכם וכל זה בלווי אישי שלי 24/7..

 וזה קורה כאן ב מועדון הכוכבים של יאיר 

 

@

אסטרו טיפ – הטיפ שמעצים את היום שלך

https://chat.whatsapp.com/C6jWg9wbIt217s5MrHT7Fq

 

ואחרון חביב ומלהיב:

בת זוגי היצירתית מירית מעלה את lindos ערוץ התכשיטים המדהימים שלה

https://www.facebook.com/lindos.mir

@

 

ולמזלות עצמם

טלה

שבוע מתסכל למדי בגלל זוית המתח עם סטורן הנוקשה. חשוב לא להתאכזב כשדברים נעצרים או שקשה לכם לממשם: נסו לדחות אותם או את המשך הפעילות לשבוע הבא. המנעו מהחלטות תחת לחץ.

שור

יופיטר כוכב השפע ממשיך לנוע במזל שלכם ולהביא איתו הזדמנויות נאות לשיתופי פעולה, אולם הילוכה האחורי של ונוס שליטת המזל שלכם במזל אריה עלול להביא איתו קושי בלהכנס מחדש למצבים של יזמה ועשייה. סבלנות.

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם ממשיך לנוע בהילוך אחורי, ולהביא איתו אל השולחן סיטואציות לא סגורות, קשרים שמיצו את עצמם, וצורך בבדק בית ביחסים עם הבית והמשפחה. זמן טוב לשדרג את התקשורת הביתית, ולדבר על הכל.

סרטן

צעדיו הראשונים של כוכב מרס במזל מאזניים עלולים להביא איתם ויכוחים עימותים וסכסוכים במשפחה, וקצרים בתקשורת עם בני הבית. מרס מציף מחלוקות ואי הבנות שבדרך כלל בוחרים להתעלם מהם, אבל אולי זה הזמן להתעמת עם הדברים, ועדיף באופן שכלתני ומנתח, ולדבר על מה שמציק לכם – או מעצבן אתכם – באמת.

אריה

השמש שליטת המזל שלכם יוצרת השבוע זוית של עימות עם סטורן הנוקשה, ויוצרת אפקט כבד ומכביד ובעיקר שיפוטי על הפעילות שלכם. זהו זמן טוב לבדק בית אמיתי וכבד ראש בכל מה שקשור לחומר וכספים בחייכם, ואולי גם להגדרה מחודשת של המטרות שלכם לתקופה הקרובה.

בתולה

כוכב מרס עוזב את המזל שלכם סופית ואפשר כבר לחוש את הצעדים הראשונים של במזל מאזניים המאכלס את בית החומר והכספים שלכם. חשוב להזהר עכשיו מגל של הוצאת כספים שלא לצורך, והחלטות פזיזות. חשוב להתייעץ עכשיו בכל מה שקשור עכשיו לכספים ורכוש.

מאזניים

כוכב מרס מתקדם במזל שלכם, ומביא איתו בצד אנרגיה עוצמתית לעשייה גם עצבנות וחוסר שקט. זהו מיקום שדורש תיעול מדויק של האנרגיות האלה לעשייה ולפעילות פיזית כדי שלא תקלקל את ההרמוניה ביחסים בתקופה הזו. פעלו בזהירות ובאופן מדויק, בכל מה שקשור ליזמה ופעולה בימים אלה, והזהרו מאופטימיות יתר.

עקרב

זוית הרמונית בין כוכב מרס לפלוטו שליט המזל שלכם עשויה להביא איתה שיתופי פעולה מוצלחים להתמודדות עם אתגרים גדולים. זמן לראות את כל התמונה לפני שממשיכים קדימה, לקראת השינויים שיגיעו בשנה הקרובה. יופיטר כוכב השפע שנמצא ממול מאפשר לשדרג מערכות יחסים, ולפתוח את הלב בקלות רבה יותר.

קשת

זו ללא ספק השנה המעשית של הקשתים. יופיטר שליט המזל שלכם שוהה במזל שור השייך ליסוד האדמה, והקשת זקוק כעת יותר מתמיד לקרקע יציבה יותר, ולשם שינוי יש לו גם לא מעט כלים לבנות לו קרקע שכזו. כוכב מרס במזל מאזניים מחזק את הצורך בחברים חדשים, אך עלול לגרום גם לניתוקים פתאומיים במעגלים החברתיים.

גדי

זהו שבוע מורכב ומאתגר. סטורן שליט המזל שלכם בזוית של עימות לשמש ובזוית של מתח למרס, וזה אומר שאתם מופעלים כעת בעוצמה על ידי חובות ומחויבויות מסוגים שונים, ועלולים להעמיס על עצמכם יותר מדי מחויבויות ומטלות. חשוב השבוע לא להגזים בעשיי,  ובעיקר לנסות ולמצוא לכם זמן איכות פנאי לעצמכם ולמה שחשוב לכם. מצד שני, מרס שנכנס עכשיו לבית הקריירה שלכם הופך אתכם אמביציוזיים במיוחד.. נסו למצוא דרך ליהנות משני העולמות.

דלי

מיקומו של מרס בבית הצמיחה וההתפתחות שלכם עלול לגרום לחוסר שקט מצד אחד, ולרצון לנסוע ולפגוש נופים אחרים או ללמוד משהו חדש ומעניין מצד שני. אתם זקוקים כעת לתנועה, פיזית או מנטלית, ואולי זה הזמן לנסוע השבוע לפני שתתחיל שנת הלימודים או לתכנן נסיעה בחופשה. זמן טוב גם להירשם לחדר הכושר.

דגים

כוכב מרס עזב את מזל בתולה שממול והגיע הזמן לקצת שקט בזוגיות ובמערכות היחסים שלכם. השמש שנמצאת במזל בתולה מאפשרת סוג של דיאלוג כן ורגוע יותר, אם תסכימו לפתוח את הלב הדגי העדין, ולשתף. זמן טוב לאתגרים אמיתיים שעד עכשיו רק חשבתם עליהם, ויתכן והגיע הזמן גם להתמודד איתם. שווה מחשבה.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן