מה קורה בכוכבים? תחזית שבועית – 5 למאי 24

אז.. מה קורה השבוע בכוכבים? 

<כוכב מרס ממשיך לנוע במזל טלה עליו הוא שולט, ויוצר זוית פרקטית עם פלוטו, מה שאומר שתופי פעולה פוטנציאליים טובים. אולם גם השבוע ממשיך חוסר הזויות המשמעותי של הכוכבים מרקורי וונוס עם כוכבים אחרים, אלמנט שבהחלט פוגע ביכולת שלנו לפעול באופן אפקטיבי ובאופן הרמוני עם הסביבה, ולתקשר בצורה מיטבית, וחבל.

קצרים בתקשורת, אי הבנות ובעיקר תחושות של תסכול בתקשורת שלנו גם מכיון שמרקורי עדיין לא חזר לעצמו מהילוכו האחורי וגם בגלל חוסר ההיבטים שלו עם כוכבים אחרים. מעצבן.

שבוע שכזה..

 

הזויות המשמעותיות בשמים השבוע

@מרקורי ללא זויות

@מרס בטלה בזוית פרקטית לפלוטו בדלי

 

חוסר הזויות של מרקורי – זה אחד האלמנטים שמעכבים את כולנו השבוע, ולא רק ברמה האישית אלא גם ברמה הפוליטית הצבאית וכו. ישנו קושי כעת לא רק לתקשר אלא גם להכניס לפעולה יזמות תקשורתיות שמביאות איתן הצלחה לממש רעיונות ופוטנציאליים. חוסר התקשורת למשל בין גופים שונים בממשלה ואי הבנות הם בהחלט אחד הגורמים כעת לעליית המחירים של גופים שונים העושים כרצונם באקלים שאינו תקשורתי ברמה מסחרית, שבו איש הישר בעיניו יעשה, כשעליות מחירים ללא ביקורת ללא גוף תקשורתי שיבקר יעצור או ימחה גורם לכולנו להביט בדאגה בחשבון הבנק המצטמק, במחירים העולים, בנזקים בלתי נגמרים בישובי הצפון ההולכים ונהרסים בגלל חוסר תקשורת וחוסר החלטיות לגבי הצעדים שאמורים או לא אמורים להנקט, חוסר תקשורת לגבי המורים והאוצר שמכניס את המורים לשביתה, לגבי החטופים, לגבי רפיח  ועוד ועוד. מעבר לאימפוטנציה של הממשלה הנוכחית, חוסר התקשורת הזה של מרקורי כעת הוא סוג של נזק מצטבר שרק ילך ויגדל. התרופה – החלטות על יזמות חדשות ולא ציפיה שדברים יקרו מעצמם.

מי בעיקר ניזוק מכך – לצערי כולנו, כל המזלות כולם, ללא יוצא מן הכלל.

 

מרס בזוית פרקטית לכוכב פלוטו – דווקא כאן בזוית הזו ישנו פתח לעשייה מעניינת שתוביל לשתופי פעולה אקטיביים בין גורמים שונים, כשמרס שמסמל בדרך כלל גם את כל נושא היזמה מצד אחד וגם את הנושא הצבאי מצד שני – מרס כזכור נקרא על שמו של אל המלחמה – דווקא כאן יכולות להגיע הפתעות ושתופי פעולה מעניינים. נושא המינויים החדשים בצבא למשל הוא בהחלט פועל יוצא של הזוית הזו, למרות העצבנות וחוסר השקט שהנושא הזה מעורר.

זהו זמן טוב לחיבורים מעניינים דווקא בין הצורך ליזום (מרס) והשימוש הנכון במשאבים (פלוטו) כמו גם המקום לפעולה צבאית חכמה מאופקת ועוצמתית שתשבור משהו בתחושת אי הודאות ותחושת הקפאון הן במלחמה והן במצב בכלל, שכולנו סובלים ממנה.

מי בעיקר יוכל ליהנות מהזוית הזו? מזלות טלה מאזניים סרטן וגדי, עקרב שור אריה ודלי.

וכך נראית מפת השמים של השבוע

@

 

@ מועדון הכוכבים האישי שלי       –

@ בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

@ הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו לראות ולהגיב לתחזית השבועית שלי!

אסטרו טיפ  הטיפ שמעצים את היום שלך

https://chat.whatsapp.com/C6jWg9wbIt217s5MrHT7Fq

ואחרון חביב ומלהיב:

בת זוגי היצירתית מירית מעלה את lindos ערוץ התכשיטים המדהימים 

https://www.facebook.com/lindos.mir

 

@

@

 

ולמזלות עצמם

טלה

מרס שליט המזל שלכם ממשיך לנוע קדימה, משחרר חלק מהאנרגיות שהצטברו אצלכם לאחרונה, וממליץ להגדיר מחדש את המטרות שלכם לתקופה הקרובה כדי להיערך בהתאם. אל תדחו לשבוע הבא.

שור

השמש וונוס ממשיכות לנוע במזל שלכם ולהביא איתן תחושת רגיעה מסויימת, וצורך לעמוד איתן על הקרקע ובמקום לרוץ קדימה להשקיע קצת יותר בלשמור על הקיים. סבלנות היא מלת המפתח כעת.

תאומים

מרקורי שליט המזל שלכם שוהה עדיין במזל טלה האסרטיבי, אבל גם השבוע כמעט ולא יוצר זויות עם כוכבים אחרים. אין ברירה, תצטרכו לקבל הרבה החלטות לבד, ואולי לא תזכו לסיוע שאתם זקוקים לה. שבוע שמתאים לפעילות סוליסטית.

סרטן

מרס שבמזל טלה מדגיש את הצורך להשקיע  יותר בבית ובסביבתו, אבל עלול גם לגרום לחיכוכים ועימותים ואווירה עצבנית. נסו לא לאבד פרופורציות. מרקורי שללא זויות מחזיר אתכם לקרקע, אבל תצטרכו לסמוך בעיקר על עצמכם.

אריה

השמש שליטת המזל שלכם ממשיכה לנוע במזל שור המעשי. לקראת אמצע השבוע מתקרבת השמש לכוכב אורנוס התזזיתי, שגורם לעצבנות וחוסר שקט. זמן טוב לחדר הכושר ולפעילות פיזית, שגם תרגיע אתכם.

בתולה

המצאותו של מרקורי שליט המזל שלכם במזל טלה וללא זויות לא עושה לכם חיים קלים, אבל לפחות משמש כזרז לפעילות מקצועית מואצת. חשוב במיוחד בתקופה הזו לא לקחת סיכונים מיותרים מכל סוג.

מאזניים

מיקומם של מרס ומרקורי במזל טלה שממול, עלול לגרום למתחים במערכות היחסים שלכם. התעקשות על הדרך שלכם עלולה ליצור עימותים ולחצים. ונוס במזל שור עוזרת לקרקע אתכם, ולהרגיע את הרוחות.

עקרב

זוית פרקטית בין פלוטו שליט המזל שלכם לכוכב מרס הופכת את השבוע הזה למעשי במיוחד. זהו זמן טוב לשתופי פעולה מסוגים שונים עם יזמות חדשות ומעניינות. אל תפעלו לבד השבוע.

קשת

יופיטר שליט המזל שלכם ממשיך להתקדם במזל שור, ובקרוב יעבור למזל תאומים המאכלס את בית היחסים שלכם. הגיע הזמן להשקיע קצת יותר בדיאלוג הזוגי,  ובקשרים הקרובים שלכם.

גדי

מיקומו של מרס בבית הקריירה שלכם הופך אתכם כעת לאמביציוזיים במיוחד. כעת הזמן לרוץ קדימה עם תכניות פעולה, אבל להזהר שלא לרוץ מהר מדי ובגישה תוקפנית מדי.

דלי

השמש שבמזל שור מתקרבת מאוד לאורנוס שליט המזל שלכם, וזה מצביע על חוסר שקט, וצורך גדול מהרגיל בספייס וחופש אישי. חשוב לא לנתק קשרים בתקופה זו גם כשכועסים, דליים.

דגים

השמש וונוס נמצאות בבית התקשורת שלכם כעת, ומביאות איתן רגעים נאים של שלווה ובטחון. שהותו של מרס בבית החומר והכספים עלולה לגרום להוצאות גדולות ממה שתכננתם. זהירות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן