כוכבים לאוהבים – תחזית אהבה 6 ליוני 21

 

כוכבים לאוהבים: מה קורה באהבה השבוע? 

איזה שבוע היה לנו, איזה סוף שבוע היה לנו, ואיזה שבוע מחכה לנו…

ובכן, אחרי השבוע המעצבן וסוף השבוע המתוח, אפשר לומר שהשבוע אכן מתחיל מתוח אבל המתח מתפוגג לו בהמשך… וזה בדיוק הזמן להפוך את הימים הפירומניים האלה שבהם מרס ופלוטו מדליקים את השדות ואת הרשתות החברתיות, להדלקה

 

התהליכים המשמעותיים של השבוע

@כוכב מרס עובר ממזל סרטן למזל אריה

נכון, מזל אריה שייך אכן ליסוד האש, אבל דווקא כשהיה במזל סרטן יצר מרס המון דרמות כי מרס באופיו הוא לוחמני מאוד ובמזל סרטן המשפחתי והביתי הוא הביא לא מעט דרמות… כעת כשהוא זורם קדימה במזל אריה זהו זמן טוב לדייטים יזומים למזלות אריה עקרב שור ודלי.

 

@ונוס יוצרת זוית מתח מדויקת עם סטורן הנוקשה

זוית המתח הזו נועדה להראות לנו שלמרות שונוס במזל סרטן מביאה איתה טאץ' משפחתי נעים, הרי שזוית המתח הזו נועדה להראות שכדאי במקביל גם לתת לנו ספייס ביחסים ולא משהו דביק וחונק, ואולי גם זמן טוב למסד יחסים, כדי שנרגיש בהם יותר בטחון…

לכן מזלות סרטן טלה גדי ומאזניים יכולים השבוע ליהנות מטאץ' רומנטי דווקא באווירה ביתית ומשפחתית, כשכוון הקשר הוא באמת לא רק סטוץ (אלמנט חביב כשלעצמו) אלא גם ובעיקר בניית תא משפחתי נעים חביב ונוסך בטחון למערכת היחסים הזו.

ומה נשאר?

 

@ צמידות בין השמש שהולכת קדימה למרקורי שהולך אחורנית:

הצמידות הזו תשפיע לטובה בעיקר על המזלות המשתנים – תאומים בתולה קשת ודגים – ותעזור להם לחבר השבוע עבר והווה, למזג בין השנים, ואם ההווה לא מספיק מושך או אטרקטיבי – יתכן וכדאי להרים טלפון לאקס או אקסית מיתולוגיים ולהחזיר עטרה ליושנה… או לפחות את הזכרונות כדי ללמוד מהם.

רק אהבה, חברים, רק אהבה!

 

ואיך כל זה נראה במפת השמים?

 

@

 

 

ואיך נראית התחזית השבועית הרגילה במפת השמים?

 

 

@

 

 ניתוח מפת אירוע : לפיד מתקשר לנשיא המדינה ב 11.30 ואומר לו: יכול אני… במחשבה שניה החלטתי לקרוא למהלך הזה – ממשלה באולטראסאונד.

 

 

 

@

רוצים לדעת לפני כולם מה קורה? לקבל הודעה ברגע שאני מפרסם סרטון  חדשעוד לפני התחזית היומית? בואו להיות מנויים בערוץ היוטיוב שלי ערוץ האסטרולוגיה הישראלי

הצטרפו למשפחת המנויים שלי ותוכלו גם להגיב על כל סרטון ולהיות חלק מעולמי המוזר: כל יום סרטון אסטרולוגי חדש ! 

בקרוב: שאל את הכוכבים… מתנה אישית רק למנויים שלי!

 

@

 

והנה גם אסטרו זום!

אסטרו-זום  ומשנים כיוון!

יופיטר וסטורן נצמדים ועוברים ביחד למזל דלי, ומאותתים לכולנו שהגיע הזמן לשינוי.

אבל… איך? באיזה אופן? ביחד או לבד? מבחינה רגשית עסקית או חברתית?

כל אלה ועוד שאלות שמעסיקות את כולנו. אולי הגיע הזמן למפה אישית המתייחסת לשנת 2021 כדי לפתוח דברים להבין, ולהבין לאן הולכים, איך, עם מי – ואיך להצליח לרוץ בין הטיפות ולממש את עצמך, ובגדול?

 מפת לידה שלך ממוקדת על זום אישי 2021זה הזמן! ואל תגידו שלא אמרתי, כשהדברים יתחילו להשתנות בלי שתבינו איך ולמה..

יזמה חדשה מבחינה עסקית? חשיבה כלכלית מדויקת לטווח ארוך? ומה קורה ביחסים הקרובים?  הצורך לדעת לאיזה כיוון הולכים איך ועם מי, במיוחד בזמנים שכאלה, חזק במיוחד.

זמן להתבונן בכאן ובעכשיו, להבין היכן אנחנו עומדים ולאן הולכים מחר עם  אסטרו-זום !.

 

ומה בתפריט?..

מפת זום-אין: מפת לידה אישית כוללת סקירה ספיציפית לשנה הקרובה וטרנזיטים עכשוויים במפגש זום של אחד על אחד – 650 שקלים (שעה) 

מפת זומזום: הצלבת מפות – מפה זוגית הכוללת שתי מפות לידה + מפת הקשר הזוגי שלכם: מבנה הקשר, מה עובד ומה לא עובד, ותהליכים בקשר בשנה הזו – 800 שקלים  

מפת עומק לצורך הבנת תהליכים: לדוג – למה אין לי זוגיות בשנתיים האחרונות? למה אני תמיד בוחר את אותו סוג של בנות זוג וזה מסתיים בריב? מה קורה לי מבחינה מקצועית בשנה הספציפים הזו?  ועוד.

ליווי אישי : לפי בקשת כמה חברים הוספתי גם את זה: ליווי פרמיום חודשי שכולל מפת עומק אישית + שתי שאלות משמעותיות אפשריות במהלך החודש לצורך תכנון סיוע והמלצות + אפשרות ליווי במייל. (מחירבהתאמה אישית)

 

יש כמובן גם אפשרויות ליווי ספיציפיות למשבצות זמן קטנות יותר, ובאופן ממוקד.

למי זה מתאים? למי שנמצא בתקופה לחוצה ודורשנית וחייב התייעצויות לעשייה ופעולה, למי שנמצא בתהליך צמיחה אישית ורוצה לפרוץ לדרך חדשה וזקוק לאוזן ועצות בתהליך, ולמי שרוצה עצות וליווי אישי בתקופה סופר לחוצה ורבת תהפוכות זו.

בקיצ, טוק טו מי..

 0524215559  או  [email protected]   

זומיאיר 🙂

@

@

    צרו קשר

    כיתבו לי הודעה, אשמח לענות לכם :)

    דילוג לתוכן